PDA

צפייה בגרסה מלאה : השתלת גיר ידני בדיסקברי98{אוטו}?

HILLEL
11-03-09, 00:16
אהלן חברים,
הלך לי הגיר האוטומט בדיסקברי אתמול,וחשבתי להשתיל לו(אם כבר הלך) גיר ידני של דיפנדר או משהו שיתאים אבל שיהיה ידני..
השאלות שלי הם:
איזה גיר יתאים לרכב?
והאם מישהו מכיר דיסקברי שעברה השתלה כזו?
מה יהיו בערך העליות של השתלה כזו בסדנה\מוסך?
ודרך אגב הרכב עם מנוע tdi300

תודה לעונים

yoni 110
11-03-09, 01:30
כאחד שעשה את זה בעבר הדבר אפשרי
גיר של דיפנדר לא מתאים בגלל מיקום הידיות (בדיפנדר הידית של הטרנספר ממוקמת מתחת לגיר ואילו בדיסקברי הפוך)
אם הרכב שלך 98 אני מאמין שהוא EDC. לצורך ההסבה תצטרך לחזור למשאבת הזרקה מכנית (לא EDC) בגלל שאין מקום לחישן על הפליוויל ובאוטו' הוא יושב על הטורק.

בעיקרון זה לגו, אתה צריך:
גיר
פלטת דוושות
משאבת קלאץ עליונה
משאבת קלאץ תחתונה
האוזינג של ידני
קלאץ
ידית הילוכים
קונסולת פלסטיק של ידני

בקיצור לא שווה כלכלית, יעלה לך פחות לשפץ את הגיר האוטו' שלך

אם אתה רוצה יותר פרטים, דבר איתי
יוני

khaled_z
14-03-09, 08:47
יש לי דיסקברי TD5 אוטומטי ניסית כמוך להשתיל גיר ידני בקשתי בזמנו הצעת מחיר מכמה מוסכים "מומחים" בלנד רובר ואף אחד מהם לא נתן לי תשובה
השאלה שלי היתה כל כך פשוטה אני מעוניין בגיר ידני במקום האוטומטי כמה יעלה לי המעבר לעבודה קומפלט?
כמה מהם אמרו בסביבת ה-12000-10000 ש"ח וכשאמרתי אני מעוניין הם התחמקו כולם אומרים שצריך לבדוק עוד כמה דברים אחרים ואף אחד מהם לא התקשר בחזרה למרות הפניות החוזרות ממני פיזית (נסיעה אישית) וטלפונית כולם נהפכו ממכונאים למנכ"לים שכל שעות היום יום יום עם ישיבות
להלן רשימת "המומחים"
גבע עמיעד ליזר תילתן מוחמד

amimiller
14-03-09, 21:24
יש לי דיסקברי TD5 אוטומטי ניסית כמוך להשתיל גיר ידני בקשתי בזמנו הצעת מחיר מכמה מוסכים "מומחים" בלנד רובר ואף אחד מהם לא נתן לי תשובה
השאלה שלי היתה כל כך פשוטה אני מעוניין בגיר ידני במקום האוטומטי כמה יעלה לי המעבר לעבודה קומפלט?
כמה מהם אמרו בסביבת ה-12000-10000 ש"ח וכשאמרתי אני מעוניין הם התחמקו כולם אומרים שצריך לבדוק עוד כמה דברים אחרים ואף אחד מהם לא התקשר בחזרה למרות הפניות החוזרות ממני פיזית (נסיעה אישית) וטלפונית כולם נהפכו ממכונאים למנכ"לים שכל שעות היום יום יום עם ישיבות
להלן רשימת "המומחים"
גבע עמיעד ליזר תילתן מוחמד

תנסה את שגיא אדילסון "בכל דרך"
טל 08-9292664

whisky
16-03-09, 17:22
דבר עם רמי החשמלאי, ראיתי אותו עושה את זה לרכב שלו האישי אצל שגיא מגזר. לקח לו כמה שעות עבודה, לא המון. הוא בטח גם יודע איזה חלקים בדיוק אתה צריך.

משהו כמו לפני חצי שנה עשרה חודשים.

טלפון שלחתי בה"פ כדי שלא ינדנדו לו (כמו שאני עושה מדי פעם)

שלומי
17-03-09, 22:44
אני עשיתי את הדרך ההפוכה - מידני לאוט'.

אתה צריך גם להוסיף מע' קלאץ' כולל חיתוך בבודי ודוושה,חיתוך לידית הילוכים, וזה כבר סיפור שאני מבין למה מרתיע מוסכים.

הייתי מנסה גם את פרויקטים 4X4 - מה שבטוח שזול זה לא יהיה.

אם תחליט לבצע - יש לי את החלקים שירדו מהרכב (או לפחות את רובם :-)) כך שאולי לפחות חלק מההתרוצצות תחסך לך.

בהצלחה ;)

-->