PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלקים ועלויות - סופה ארוכה שנת 92

victor 2
23-03-09, 19:34
אהלן לכולם

הכנסתי היום את ויקטור למוסך
הטיפול : החלפת מחזיר שמן בדיפרנציאל הקדמי, החלפת צלב קדמי ימני ,החלפת צלב דריאשפאט אחורי וכן החלפת מחזירי שמן פנימי וחיצוני בנבות גלגלים אחוריים.
מעונין לדעת את מחירי החלקים :צלבים , מחזירי שמן .
תודה

idanw
23-03-09, 19:37
אתה רוצה לספר לנו באיזה רכב?

victor 2
23-03-09, 20:16
אכן אתה צודק

מדובר בסופה ארוכה שנת 92 .
חשבתי שרואים מה שרשום בפרופיל .
סורי

victor 2
23-03-09, 21:03
אכן אתה צודק

מדובר בסופה ארוכה שנת 92 .
חשבתי שרואים מה שרשום בפרופיל .
סורי

יללה חברה כמה עולים צלבים וכמה עולים מחזירי שמן בסה"כ רוצה לדעת אם הולכים לשחוט אותי.
תודה

זאביק
24-03-09, 09:12
תתקשר ל-"ינוביץ'" בת"א (השומרון 2, אם אני לא טועה), ותשאל מחירים.

אייל
24-03-09, 09:38
אהלן לכולם

הטיפול : החלפת מחזיר שמן בדיפרנציאל הקדמי, החלפת צלב קדמי ימני ,החלפת צלב דריאשפאט אחורי וכן החלפת מחזירי שמן פנימי וחיצוני בנבות גלגלים אחוריים.
תודה

כל מה שאני הולך לכתוב מתייחס למחיר החלק בלבד (נכון ללפני כשנתיים בערך). על עבודה כבר כמה שנים לא שילמתי...
מחזיר שמן דיפרנציאל קדמי הוא לא יקר. הבעייה היא העבודה הרבה שיש למוסך להשקיע כדי להוציא החוצה את הדיפרנציאל. החלק אם אני זוכר נכון נע סביב ה-100 ש"ח.
צלב עולה כ-100 ש"ח.
מחזירי שמן בסרן אחורי באים יחד עם המיסב בקיט (כדי להחליף את המחזיר שמן יש לשבור את המיסב וטבעת הנעילה ולכן מתקינים חדש במשומו). עלות הקיט כ-200 ש"ח.

בכל מקרה כדי לקבל מושג לגבי עלות החלקים בלבד ינוביץ' הוא הכתובה. כדי לעשות את זה בפעם הבאה לבד ולחסוך מאות שקלים ג'יפולוג הוא הכתובת - את זה אני מניח שאתה מכיר.

elirans
24-03-09, 14:05
אהלן לכולם

תודה

צלב ימני קדמי 100 ש"ח
צלב דריאשפט אחורי 60 ש"ח
מחזירי שמן אני לא סגור..

RED-STORM
24-03-09, 16:25
לפני שבועים קניתי קיט מחזיר שמן אקס אחורי עלה 250 ש"ח.
צלב עלה לי 85 ש"ח.

victor 2
25-03-09, 22:43
תודה רבה לכל המשיבים הטיפול עבר בהצלחה.
המחירים תאמו את הדיווחים .
ועשיו לאחר שאספתי מזאביק את ספר הטיפולים של הסופה מקווה שהשאלות הבאות יהיו קשורות לטיפול עצמי .
תודה

-->