PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיקום קונקטור חיישן חמצן

Neilman
01-04-09, 23:49
שלום רב,

אני מעוניין להתקין חיישן חמצן בסופה (שנת 1998...) שלי ואני לא יודע אם יש לי את הקונקטור. מישהו יכול להסביר לי איפה הוא נמצא ואיך הוא אמור להראות?? תמונה תהיה מעולה... :D

כמו כן אם אין לי את הצמה במקור האם אפשר להוסיף או שזה אומר שהמחשב לא בנוי לעבוד עם זה?? אני שואל כי גם ממיר קטליתי אין לי מה שאני מניח אומר גם שאין חיישן למדא...

תודה

kobiarava
02-04-09, 00:57
שלום רב,

אני מעוניין להתקין חיישן חמצן בסופה (שנת 1998...) שלי ואני לא יודע אם יש לי את הקונקטור. מישהו יכול להסביר לי איפה הוא נמצא ואיך הוא אמור להראות?? תמונה תהיה מעולה... :D

כמו כן אם אין לי את הצמה במקור האם אפשר להוסיף או שזה אומר שהמחשב לא בנוי לעבוד עם זה?? אני שואל כי גם ממיר קטליתי אין לי מה שאני מניח אומר גם שאין חיישן למדא...

תודה

ערב טוב

הקונקטור של חיישן החמצן הוא בד"כ מרובע עם 4 פינים, ואם אין לך חיישן הקונקטור בד"כ יהיה מחובר ל"קוביה" (מעקף לקונקטור), שיושבת לרוב על אחד מברגי אגן השמן. הצמה של החיישן מתפצלת מצמת המרססים בקידמת המנוע, בערך באותו המקום בו מתפצלת גם צמת חיישן הטמפ' בבית הטרמוסטט. מקווה שהייתי ברור מספיק...
בכל צמת סופה יש קונקטור כזה, וכמו שכבר ציינתי, הוא מחובר תמיד או לחיישן או למעקף, אחרת תופיע תקלת מחשב.

קובי

Neilman
02-04-09, 20:18
שלום,

עוד לא הספקתי לרדת לאוטו באור ולחפש את הצמה, אבל אם יש למישהו התייחסות לגבי ההשפעה של זה שאין ממיר קטליטי ברכב, אני אשמח... האם יש לחיישן איזושהיא אפקטיביות אם אין ממיר??

Neilman
04-04-09, 18:02
טוב, אז ככה....
ירדתי לאוטו וחיפשתי את הצמת חשמל או את המעקף שדיברו עליו, ואין....
המשכתי לבדוק קודי תקלות ואכן מופיע קוד תקלה 21 - "אות חיישן חמצן קבוע או מקוצר ל +"...
השאלה היא מה אני אמור לעשות עכשיו אם אני רוצה להוסיף חיישן חמצן...

תודה

-->