PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מפחד מלתקין כננת ולרשום אותה ברישיון הרכב?

דיננוזאור שטח
02-04-09, 12:01
הפיחדו אותי כל העינינים של הכנסת שינויים ברכב כולל רישומם ברישיון... הרתיע לא אוהב מוסדות בפעם האחרונה שביקרתי במוסד כזה זה עלה לי ביוקר יען כי בקרתי ברבנות.

אבל מה לעשות מסתובב הרבה בשטח לבד כדאי שההיה מצויד בכננת

לפני כשבוע קיבלתי תגננה הרמתי תטלפון בשמונה בבוקר לארנון בעל מוסך השיפורים שלי (מומלץ מאוד ) דיון מיקצועי קצר בנושא כננות וצרכים עלו 3 חלופות בסוף נבחרה בניגוד להמלצה של ארנון דווקא הכננת היקרה בין השלשה עם מנוע גיר מחוזקים ומחסנית כבל ארוכה וורן 9000

יחסים מורכבים יש ביני לבין האיש היקר הזה ארנון כמעט כמו היחסים המורכבים שלי עם גרושתי שתחייה, לא תמיד אנו רואים עיין בעיין את הבזבזנות שלי בנושא הגיפ, אם אני מבקש משהוא בסופו של דבר אני מקבל אותו רק שזה עולה לי ביוקר רב ולא בכסף עסקינן אלא בדרשות מיקצועיות של לך על הכננת של טבור לא חבל לך על 500 ש"ח נוספים היא תעשה את אותה העבודה :rolleyes:

אוהב את הפדנטיות האמינות והמיקצועיות של ארנון אחרי שעה טלפון מארנון למה אתה לא אצלי? מה אני שואל? עונה הכננת כבר כאן, אבל סיכמנו שאבוא מחר יום שישי יוחנן הטרופר ספון במאורתו המקורהוהנעולה בבית ואני בעבודה עם הפרייבט, סתם אני צוחק הוא עונה רק רציתי שתדע שהכננת כבר אצלי

יום שישי על הבוקר אני במוסך שיחה קצרה של ארנון עם הטמבון מתכת שלי שהתגלה כעקום שעתיים עבודה ויש כננת מותקנת וזוג נועלי טבורים ידניים חדשים של סופרוווינץ שקניתי באיביי
כמובן שלארנון במלאי שתי טבעות קטנות אורגינליות הדרושות להתקנת הנועלים שאינן כללות בערכה ודרושות בטרופר שלי שלא הצלחתי לאתר באיביי, יכולתי להיתקע במוסך אחר ימים עם נועלים מפורקים עד שהיו מוצאים את הטבעות הקטנות האלו בעשרים שקל.

לפני היציאה מהמוסך אחרי הדרכה בהפעלת הכננת ארנון מצייד אותי במעטפה שמנה עם כל מני מסמכים חתומים למשרד הרישוי רעד עבר בי וכל הסיפורים שקראתי כאן עלו לי מול העיניים סיפורים על מעכרים ותשלומי לא יחרץ וכו

אתמול צעדתי בחיל וורעדה למשרד הרישוי הגשתי את המעטפה לפקיד הלה לא העיף מבט בניירות הרבים שארנון סימן בהם בטוש זוהר את השורות הרלוונטיות למען נוחות הפקיד שלא יתעמץ, הפקיד בדק אצלו במחשב שארנון מתקין מורשה ואת הדגם של הכננת 5 דקות מרגע שנכנסתי למשרד הרישוי יצאתי עם כפל רישיון מעודכן לתשלום בבנק הדואר

זהוא יש כננת

savyon
02-04-09, 13:19
כל כך הרבה פעמים כתבת ארנון אבל לא כתבת:
איזה ארנון...
טלפון של ארנון...
כתובת של ארנון...
וכו' וכו' וכו' של ארנון...

אם הוא טוב כדאי שידעו על מי המדובר

עידו ו.
02-04-09, 22:23
כל כך הרבה פעמים כתבת ארנון אבל לא כתבת:
איזה ארנון...
טלפון של ארנון...
כתובת של ארנון...
וכו' וכו' וכו' של ארנון...

אם הוא טוב כדאי שידעו על מי המדובר

מוסך אנדרו (ארנון)
נמצא באזור תעשיה בפ"ח

מומלץ מאוד...אני מטפל את הסיקס שלי אצלו...

גלדיאטור
03-04-09, 00:02
כננת מעולה תתחדש
לכתוב ארנון זה כמו לכתוב עידו :p

savyon
03-04-09, 06:43
אם על ארנון מלאכי מדובר אז כם אני בדעה שלכם!!!

יובל48
04-04-09, 11:43
[QUOTE
נמצא באזור תעשיה בפ"ח

[/QUOTE]
לכתוב פ"ח ולחשוב שכולם יודעים שזה פרדס חנה, זו עצלות הקלדה לשמה.
מילא פ"ת, אבל פ"ח?יש גבול....

-->