PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על מידות של צלבים

עמוס.מ
03-04-09, 20:49
האם קיימים צלבים שכל זוג כיפות יהיה במידה מסוימת שאינה זהה לזוג השני?

lizard
03-04-09, 22:27
לצערנו כן :-)

עמוס.מ
03-04-09, 23:02
לצערנו כן :-)

למה את ם מצטערים, לי זה דווקא יכל לפתור בעיה

עמוס.מ
04-04-09, 11:27
האם תוכל לפרט יותר[לא על הצער]
למה הם נועדו,איפה קונים?
תודה עמוס

lizard
05-04-09, 00:11
לצערנו זה בגלל שהתברר לנו שבאחד הרכבים הלך צלב ובגלל שהמידה שונה בין הקפות (30 ו31 נדמה לי) אז זה צלב נדיר.

אין לי מושג מאיפה קונים או מה אתה בכלל צריך.

ש01
06-04-09, 15:18
לצערנו זה בגלל שהתברר לנו שבאחד הרכבים הלך צלב ובגלל שהמידה שונה בין הקפות (30 ו31 נדמה לי) אז זה צלב נדיר.

אין לי מושג מאיפה קונים או מה אתה בכלל צריך.

מוסכים של טרקטורים ו/או ציוד חקלאי - משופעים בצלבים מכל המינים הגדלים והצבעים. נסה באחד מאלו.

עמוס.מ
06-04-09, 22:53
נראה שיש לי פתרון אחר
אני לוקח צלב 28ומשתמש בזוג כפות כמו שהן ולזוג השני נתתי כפות לחריטה כך שהגודלשלהן מבחוץ יהיה 30 ובפנים יתאים לצלב 28
נראה איך זה יעבוד
עמוס

landrover
06-04-09, 23:27
התשובה לשאלה שלך :

ריקמן

אדם חביב מאוד , שמתעסק רק בצלבים , בעל ידע גדול מאוד בנושא ... תרים אליו טלפון.
אם יש כזה - סביר להניח שיש לו בחנות או שיוכל להזמין לך.

י.ריקמן מעבירי כח וצלבים
ברזילי 9 ת"א
03-5605862

אין לי קשר עיסקי אליו - רק לקוח שמרוצה מהשירות והמחירים.

אמיר.

נמרוד
07-04-09, 00:30
לא כתבת מה השימוש, אבל אני מניח שמדובר על התאמת דרישפט כלשהו לדיפרנציאל כלשהו. כל פתרון של משחק בצלבים הוא לא הנכון. חריטה של הכוסית מחלישה אותה, מאד. מה גם שמה תעשה כשתצטרך להחליף צלב? כל פעם תחרוט מחדש? ומה עושים בשטח? הדבר הנכון, ובסופו של דבר לא מאד יקר, הוא החלפה של היוק בדרישפט ליוק מתאים לדיפרנציאל (ובמקרים מסוימים אפשר גם להחליף את היוק של הדיפרנציאל ולהתאים לדרישפט) כך שתשתמש בצלב סטנדרטי כלשהו, רצוי הגדול מבין השניים. יוק ספייסר חדש עלה לי פעם 300 שקל אם אני זוכר נכון. עבודה של ריתוך ואיזון בקצה הדיפרנציאל במכון דרישפטים כמו ריקמן, גרינגראס, או גלמט בחיפה בטח עולה עוד כמה מאות שקלים בודדות. *

עמוס.מ
09-04-09, 21:02
אכן מדובר בהתאמה של דריישפט,דבר שנכפה עלי בעקבות החלפת תיבת העברה שניזוקה בזמן...עזרה לאחד{לא חשוב בן של ..מי}שחסם את הדרך בנ.ג.
תיבת ההעברה החדשה מגיעה עם יוק גדול מתאים לצלב30
היוק בדיפרנציאלם מתאים לצלב 28
הייתי אצל ריקמן,אבל אין לו צלב כלאיים.
נמרוד,אני מסכים שלקנות יוק גדול זה הפתרון הנכון,אבל לפחות במקומות שבהם חיפשתי,לא מצאתי יוק גדול ששיני ההזחה שלו יכנסו לסרנים הנוכחיים{10 בולט}
האם בכלל יש יוק כזה?
הפתרון של חריטת כפות,נראה לי פתרון פשוט ויעיל מאחר ואני יכל לחרוט מס כפות למלאי.
האם ריתןך יוק גדול ל"צינור" עם שיני ההזחה הנמצא בבסיס היוק הקיים הוא דבר מעשי?
עמוס

AvigdorAharon
15-04-09, 22:39
האם ריתןך יוק גדול ל"צינור" עם שיני ההזחה הנמצא בבסיס היוק הקיים הוא דבר מעשי?
עמוס

לדעתי, לא צריכה להיות בעיה. כאשר נשבר יוק, מרתכים יוק חדש לצינור\דרייבשאפט, אז למה צריכה להיות בעיה להלחיף יוק שגדול רק ב 2 מ"מ בהיקף (בערך)?

אביגדור

עמוס.מ
17-04-09, 23:49
מראה לי שריתוך יוק חדש,גדול יותר ,יחייב ביצוע איזון
מאחר וכאמור החלפתי {גם}דריישפט ,אותו הייתי צריך להתאים ולאזן,אז על הדרך הרכבתי לו יוק עם צלב
במידה המתאימה ליוק שבסרן
עמוס

עמוס.מ
17-04-09, 23:50
נראה

-->