PDA

צפייה בגרסה מלאה : מושבים אחוריים ב- D90 לקארת טסט - דחוף!

rinzai
24-04-09, 11:49
התעוררה לי שבוע שעבר בעייה לא צפוייה. זו השנה ראשונה / טסט ראשון עם ה- D90 ...והטסטר הקפדן החליט שאני צריך להרכיב מאחור את המושבים ...שאין לי אותם. זה שמכר לי את הרכב בנה על ארגז האלומיניום ציפוי עץ דק (שנראה לא רע בכלל תאמת). מה אני עושה??? איך אני מארגן מושבים שלפחות יעבירו את האוטו טסט??? עברו כבר 20 ימים ואין לי פתרון.

אני אסתפק במושבים הכי מינימליסטיים - כי אין לי צורך בהם. איזה אילתור של ספסל או משהו - רק לצאת ידי חובה.

shachar
24-04-09, 12:18
אני יכול להשאיל לך שני אחוריים.
חגורות יש לך?

הטלפון בפרטים

rinzai
24-04-09, 13:35
אין לא חגורות ולא מושבים.
אניי צריך רק לארגן משהו שעובר טסט - ואז לפרק את זה
אני לא מסיע אף אחד מאחור בכל מקרה (אבל לא רוצה להוריד מהרשיון את מס הנוסעים המורשה בגלל שאולי זה יהיה חשוב למי שיום אחד יקנה את הרכב ממני - ואז לא יתנו לי להעלות חזרה את המספר או שיעשו לי צרות עם זה).

האם ניתן לסדר ספסל עץ מכל צד? ...2 נוסעים מכל צד + חגורות? אני חייב לפתור את העניין לפני שיעבור חודש ואצטרך להתחיל את הטסט מחדש ...ופשוט בא לי להפטר מזה - ואז לחשוב על פתרון קבע.

idanw
24-04-09, 14:58
מושב מקורי חדש (מפורק מרכב צבאי חדש) עולה במזרח כ100-150 ש"ח.
יש גם חגורות..

rinzai
24-04-09, 15:55
אבל לא נראה לי שיש לאן לחבר אותם מאחור :confused:
איזה באסה - וגם ממש לא בא לי על מושבים מאחור
זה פוגע בנפח הפנוי לציוד מאחור.

idanw
24-04-09, 17:54
יש חורים מקוריים..., אם יש לך חיפויי עליהם, תקדח.
או שפשוט תוריד את מס' הנוסעים מהרישיון, שמור צילום של הרישיון וכשתרצה תוסיף חזרה (אחרי שיהיו מורכבים כיסאות מקוריים וחגורות כחוק.

מניסיון, יותר מהר יהיה לקנות כיסאות חדשים, להרכיב ולפרק אחרי הטסט.

rinzai
29-04-09, 02:00
עבר הטסט.
סידרתי משהו זמני.
עכשיו נשאר לסדר את זה כמו שצריך:
יש לי ריפוד מושב-כפול צה"לי (חוקי) אחד לכל כנף - יושב על הכנף של הדיפנדר בול.
לסדר תושבת שתחזיק את הריפוד הזה ותחזיק בחלקה האחרורי 2 חגורות בטיחות לכל צד - ולסגור עניין. העלה תמונות בגמר הביצוע.

-->