PDA

צפייה בגרסה מלאה : "הודעות חדשות" לא מתעדכנות

יונתןמצפה
13-05-09, 23:47
כבר כמה חודשים שכשאני לוחץ על "הודעות חדשות" זה לא מעדכן לי כלום וכל ההודעות החדשות שעלו לא מתעדכנות אצלי. זה קורה רק אצלי במחשב האישי ואני מצליח לראות את ההודעות החדשות רק דרך העמוד הראשי של הפורומים ובד"כ יש צורך בריענון כדי שהן יתעדכנו.
לא ניסיתי לפתור את זה עד היום כי בד"כ לא השתמשתי במחשב שלי באינטרנט או שהייתה לי אופציה אחרת.
ברגע שאני מוחק את העוגיות, זה מתעדכן באופן חד פעמי אבל לא ממשיך להתעדכן.
זה התחיל בסמוך לזמן שידרוג מערכת הפורומים כאן באתר ולא קורא לי בשום אתר אחר.

בנוסף, אם אני נכנס להודעה שבעמוד הראשי מופיע שיש שם עדכון, אני צריך לרענן כמה פעמים עד שההודעה מתעדכנת ואני יכול לראות תגובות חדשות.

מה עושים??? :(

יונתן

יונתןמצפה
17-05-09, 23:15
אז יש עדכונים ואני לא רואה אותם או שאף אחד לא הגיב עדיין?

נמרוד
18-05-09, 07:34
נסה להכנס דרך "קישורים מהירים" --> "הודעות מהיום". זה מראה את כל ההודעות החדשות מ24 שעות אחרונות לפי הסדר. "הודעות חדשות" מראה את כל ההודעות שחל בהן שינוי (תגובה) עבור שם המשתמש הרשום בשבוע האחרון - שים לב אבל שהודעות חדשות למשל לא כולל תגובה שזה הרגע אתה הגבת - משום שהיא כבר לא חדשה עבורך. כל הודעה שאתה רואה - כבר לא מופיעה יותר בהודעות חדשות ואולי זה מה שמבלבל אותך? המצב הזה דורש התרגלות, אם אתה כמו הרבה אנשים מעדיף את המצב הפשוט יותר של "פשוט תן לי את כל ההודעות האחרונות" - מצב "ג'יפטריפ" אפשר לקרוא לו - אז זה קישורים מהירים --> הודעות מהיום, או פשוט הפורום הראשון-ראשון ברשימה (אותו דבר).

יתכן גם שיש לך משהו בהגדרותה הדפדפן שמשפיע בצורה יחודית, אבל אני נוטה להאמין שלא.

יונתןמצפה
18-05-09, 23:07
נסה להכנס דרך "קישורים מהירים" --> "הודעות מהיום". זה מראה את כל ההודעות החדשות מ24 שעות אחרונות לפי הסדר. "הודעות חדשות" מראה את כל ההודעות שחל בהן שינוי (תגובה) עבור שם המשתמש הרשום בשבוע האחרון - שים לב אבל שהודעות חדשות למשל לא כולל תגובה שזה הרגע אתה הגבת - משום שהיא כבר לא חדשה עבורך. כל הודעה שאתה רואה - כבר לא מופיעה יותר בהודעות חדשות ואולי זה מה שמבלבל אותך? המצב הזה דורש התרגלות, אם אתה כמו הרבה אנשים מעדיף את המצב הפשוט יותר של "פשוט תן לי את כל ההודעות האחרונות" - מצב "ג'יפטריפ" אפשר לקרוא לו - אז זה קישורים מהירים --> הודעות מהיום, או פשוט הפורום הראשון-ראשון ברשימה (אותו דבר).

יתכן גם שיש לך משהו בהגדרותה הדפדפן שמשפיע בצורה יחודית, אבל אני נוטה להאמין שלא.

נמרוד, בעבר הפונקציה של הודעות חדשות עבדה לי כמו שצריך. אני מכיר את הרעיון של זה וזה מה שאני רוצה.
משהו בהגדרות שלי השתבש ככל הנראה בעיקר באתר הזה אבל בג'יפטריפ לעיתים זה קורה גם. כמו שציינתי, במחשבים אחרים זה עובד פיקס ואני רוצה שככה זה גם יעבוד אצלי.
מה לבדוק?

sos4u
19-05-09, 04:29
כנס להגדרות האקספלורר, ונקה קוקי וקבצים זמניים
לאחר איתחול כנס ל התחל | הפעלה |והקש %temp% אח"כ אישור
מחוק את כל הקבצים שיש שם. מה שלא יימחק, דלג.

ונסה שוב.
עדכן.

בהצלחה

יונתןמצפה
20-05-09, 23:07
לא עזר.
עזר ברגע שמחקתי (כמו שהיה עד עכשיו) אבל ממשיך לא להתעדכן.

eran4x4
21-05-09, 05:38
לא עזר.
עזר ברגע שמחקתי (כמו שהיה עד עכשיו) אבל ממשיך לא להתעדכן.
כפי הנראה שיש לך במחשב הספציפי משהו שמפריע לקוקיז לעבוד...
זה יכול להיות קינפוג של הדפדפן, אנטי ווירוס וכדומה כלשהו, איזה חולרע (ווירוס וכדומה) שנכנס למחשב ועוד....

באיזה דפדפן אתה משתמש במחשב הספציפי?
אתה יכול לנסות להתקין דפדפן אחר.....

-->