PDA

צפייה בגרסה מלאה : משאבת דלק חיצונית סופה 94

ינון
21-05-09, 18:11
ברשותי סופה 94
השבוע נתקעתי עם הסופה בעקבות מה שנראה כבעיה במשאבת הדלק (היה בק-פייר מכיוון פילטר האוויר {קידום הצתה}) הרכב גימגם ולבסוף נכבה.
לאחר שבדקתי גיליתי כי הבעייה הייתה שלא היה דלק וכפי הנראה המצוף או שעון הדלק החלו לזייף.
דבר נוסף שגיליתי כי מותקנת אצלי משאבת דלק חיצונית.
אני אדם פדנט ויש בכוונתי להזמין משאבה חדשה (בכל זאת מפחד שהבעייה במשאבה) האם כדאי להתקין שוב חיצונית או להתקין את המקור?
שאלה נוספת ישנן שתי סוגי משאבות בסופה אחת רחבה יותר והשנייה כאמור צרה יותר מה ההבדלים וכיצד אני מזהה מה אמור להית אצלי
ינון:|

ינון
22-05-09, 21:10
האם למישהו יש מושג?

six 4 life
22-05-09, 21:42
משאבת דלק חיצונית יותר קלה לטיפול, יותר קלה להחלפה, יותר קלה לביצוע בדיקות לאיתור תקלה, ועוד ועוד ועוד.
למה שתרצה להחליף דבר כזה במשהו שרק מסבך את העסק (טבולה יחד עם מצוף הדלק)?
משאבה חיצונית בעיניי זה דבר עם יתרונות בלבד, במידה ונרכשה אחת שעונה על דרישות מערכת ההזרקה שלך (לחצים בערכים המבוקשים).

איזה יש לך או אין לך אי אפשר לנחש מכתיבה, ובטח שלא כאשר היא חיצונית (לא משהו סטנדרטי). אם תוכל לארגן תמונה.. אולי תהיה אפשרות לזהות.

ינון
22-05-09, 22:52
האמת שהשאלה היא איזו משאבה הייתה צריכה להיות במקור? בגלל שהיא איננה.
אגב אין לי בעייה לצלם את המשאבה החיצונית ואני מניח כי היא תפקדה בסדר (עדיין).
אני פשוט רוצה להיות מכוסה במקרה של תקלה ולאחר התקיעה אינני בטוח האם זו המשאבה שהחלה לזייף או באמת שעון הדלק (אני כרגע עוקב אחר תצרוכת הדלק השעון והמשאבה.
ינון

ינון
23-05-09, 17:54
האם יכול להיות קשר בין המזגן לבעיות במערכת הדלק (כאשר המזגן עובד מתחילות התופעות השונות ברכב כגון גימגומים ואף התקיעות המדוברות)

kobiarava
23-05-09, 19:22
ינון ידידי,
הבדיקה החשובה ביותר, שתיתן לך את כל האינפורמציה שאתה צריך לגבי מצב המשאבה, היא בדיקת לחץ הדלק. הלחץ בקו צריך להיות כ-31 PSI בסרק, עם ואקום מחובר לוסת הדלק, וכ-39 PSI במצערת פתוחה לגמרי או ללא ואקום לוסת הדלק. נתונים נמוכים מזה, בשילוב עומס על המנוע, יביאו אכן לתופעות הדומות למה שתיארת. יכול מאוד להיות שגם להפעלת המזגן יכולה להיות השפעה מאחר ומדחס המזגן מוסיף עומס על המנוע.

בהצלחה-קובי

ינון
23-05-09, 19:33
יש למישהו מושג היכן אני רוכש /משאיל את מד הלחץ הנ''ל או שנגזר עלי להגיע לאחד המוסכים?
אגב מישהו שמע על מוסך יכין (כמדומני) רחוב יד חרוצים בירושלים נאמר לי כי הם עובדים על סופות שם ובעלי ניסיון.

AvigdorAharon
27-05-09, 07:26
יש למישהו מושג היכן אני רוכש /משאיל את מד הלחץ הנ''ל או שנגזר עלי להגיע לאחד המוסכים?

יש לי.

אביגדור

-->