PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בנושא: gps garmin

טלודליה
03-06-09, 12:46
אז כך : יש לי g p s מתוצרת garmin : nuvi 205w ויש לו רק תוכנה של חו"ל , רציתי לדעת איך מעבירים אליו תוכנה של כבישי הארץ, ולא דרך רכישה כי הדגם הזה לא קיים בארץ אבל ניתן להוסיף לו מפות

ugross
03-06-09, 14:08
אם יש מישהו שיכול לעזור בנושא זה רק GPS & More שמשווקים את Garmin בארץ ויושבים ברח' הנדיב בהרצלייה.
ודרך אגב - את/ה חייב/ת להחליף את הצבע המחריד של הגופן, מזעזע !

tzurlis
04-06-09, 15:42
כרגע, אין תוכנות גרמין ישראל מלאות, או אחרות רשמיות, המתאימות למכשיר שלך.
ממליץ לא לנסות "אלתורים", זה עלול להגמר בהרס המכשיר.

madremia
13-08-09, 20:40
כרגע, אין תוכנות גרמין ישראל מלאות, או אחרות רשמיות, המתאימות למכשיר שלך.
ממליץ לא לנסות "אלתורים", זה עלול להגמר בהרס המכשיר.

כמובן שיש, אבל... NUVI אינו מוכר רשמית בישראל. ישנה קבוצה של אנשים נלהבים שפיתחו מפות תואמות NUVI, לא מסחריות וחופשיות לשמוש צבורי. מפת ישראל שלהם אינה מכסה את כל הערים. איזור גוש דן, ת"א והסביבה מכוסים בפירוט. י"ם למשל לא. (אין לי נסיון עם איזורים אחרים בארץ - עדיין לא הגעתי לשם). catch נוסף במפה - הכיתוב באותיות לטיניות, לא בעברית.
אם למרות זאת זה עדיין רלוונטי, ניתן למצוא את הקבצים באמצעות חיפוש garmin nuvi israel routable

אגב, שאפו למי שתכנן ותכנת את הנובי. ניתן לעשות איתו יופי של אלתורים ותוספות בחיבור לפי.סי.

navara d40
03-09-09, 23:17
כמובן שיש, אבל... NUVI אינו מוכר רשמית בישראל. ישנה קבוצה של אנשים נלהבים שפיתחו מפות תואמות NUVI, לא מסחריות וחופשיות לשמוש צבורי. מפת ישראל שלהם אינה מכסה את כל הערים. איזור גוש דן, ת"א והסביבה מכוסים בפירוט. י"ם למשל לא. (אין לי נסיון עם איזורים אחרים בארץ - עדיין לא הגעתי לשם). catch נוסף במפה - הכיתוב באותיות לטיניות, לא בעברית.
אם למרות זאת זה עדיין רלוונטי, ניתן למצוא את הקבצים באמצעות חיפוש garmin nuvi israel routable

אגב, שאפו למי שתכנן ותכנת את הנובי. ניתן לעשות איתו יופי של אלתורים ותוספות בחיבור לפי.סי.
בעוד כשבועים יצאו מפות של ישראל רישמית של GARMEN היום דיברתי איתם .

madremia
19-09-09, 12:00
בעוד כשבועים יצאו מפות של ישראל רישמית של GARMEN היום דיברתי איתם .
לא הייתי "מכוון את השעון שלי" על סמך לוחות הזמנים שלהם... הם כבר הבטיחו זאת לפני יותר מחצי שנה. בינתיים למי שיש NUVI הייתי ממליץ להשתמש בפיתוח הפרטי הנ"ל (שהוא מצויין, אבל לא מכסה את כל ארץ הקודש, ולא מתאים למי שכיתוב לטיני עושה לו חאררה). רצוי לרכוש כרטיסון SD בגודל 2 גיגה לאחסון המפות הנוספות כך שלא צריך לגעת בקבצי המקור של הנובי.

garmin
26-11-09, 22:03
יש קבצים שמפיצים אותם הם שוקלים הרבה לכן לא ניתן לשלוח כאן

-->