PDA

צפייה בגרסה מלאה : לבעלי סמוראי עזרה ביוניט חום

afi1981
06-06-09, 20:29
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon1.gif בעיה בשעון חום
יש לי יוניט מקורית של סמוראי. עכשיו לבעיה שקניתי את הגייפ המוכר אמר לי שהשעון בעם עובד ופעם לא .( שעון חום חיצוני).
חיברתי כמו שצריך את חוטי החשמל. לפני הנעת הרכב השעון מראה לי 60 חום . אחרי כמה דקות שמנוע עובד השעון מראה לי 100 חום . יש לציין שהשעון אצלי מתחיל מ40 זה אומר שיש טעות של 20 בשעון

עכשיו לגבי השעון בלוח שעונים אני רוצה לחבר אותו חזרה אבל אני לא יודע איזה חוט(צבע .עבה.דק) אני צריך לחבר ליוניט כדי שהשעון חום בלוח שעונים יעבוד מקווה שתוכלו לעזור לי

סמוראי שנת 90

צביקה קרבורטור
06-06-09, 20:39
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon1.gif בעיה בשעון חום
יש לי יוניט מקורית של סמוראי. עכשיו לבעיה שקניתי את הגייפ המוכר אמר לי שהשעון בעם עובד ופעם לא .( שעון חום חיצוני).
חיברתי כמו שצריך את חוטי החשמל. לפני הנעת הרכב השעון מראה לי 60 חום . אחרי כמה דקות שמנוע עובד השעון מראה לי 100 חום . יש לציין שהשעון אצלי מתחיל מ40 זה אומר שיש טעות של 20 בשעון

עכשיו לגבי השעון בלוח שעונים אני רוצה לחבר אותו חזרה אבל אני לא יודע איזה חוט(צבע .עבה.דק) אני צריך לחבר ליוניט כדי שהשעון חום בלוח שעונים יעבוד מקווה שתוכלו לעזור לי

סמוראי שנת 90

שלום רב !
אין כל טעות בשעון.
בדוק האם השעון מודד חום , בצלסיוס או בפרנהייט.
בברכה
צביקה

afi1981
06-06-09, 23:29
שלום רב !
אין כל טעות בשעון.
בדוק האם השעון מודד חום , בצלסיוס או בפרנהייט.
בברכה
צביקה

אוקי צביקה אבל איך אני יכול לבדוק אני פשוט לא מבין בזה עבר הרבה זמן מאז שלמדתי את זה .אבל מה לגבי השעון המקורי איזה חוט צריך להגיע ליוניט ( איזה צבע החוט )

צביקה קרבורטור
07-06-09, 08:17
אוקי צביקה אבל איך אני יכול לבדוק אני פשוט לא מבין בזה עבר הרבה זמן מאז שלמדתי את זה .אבל מה לגבי השעון המקורי איזה חוט צריך להגיע ליוניט ( איזה צבע החוט )

שלום רב !
אינני יודע מה צבע החוט ההולך ליוניט, אך הוא אמור להיות חוט בודד, כך שלא ניתן אפשרות לנחש כלל.
יתכן ובשעון חשמלי לא מקורי, יש שלושה חוטים , אחד משמש להארקה, אחד לקריאת הטמפרטורה, ושלישי לשם הדלקת תאורה לשעון, יתכן שבילבלת בינהם.
בברכה
צביקה

afi1981
07-06-09, 08:38
שלום רב !
אינני יודע מה צבע החוט ההולך ליוניט, אך הוא אמור להיות חוט בודד, כך שלא ניתן אפשרות לנחש כלל.
יתכן ובשעון חשמלי לא מקורי, יש שלושה חוטים , אחד משמש להארקה, אחד לקריאת הטמפרטורה, ושלישי לשם הדלקת תאורה לשעון, יתכן שבילבלת בינהם.
בברכה
צביקה

יש לי 5 חוטים בשעון החשמלי 2 דקים יוצאים מהמנורה ו3 עבים אחד לבן (+) שאותו חיברתי לאחר סוויץ . אחד אפור (+) שאותו חיברתי למינוס בגוף הרכב . והחוט שלישי (s) חיברתי ליוניט חום
לגבי החוט שמגיע מהלוח שעונים ליוניט. יש לי הרבה חוטים זה בא בתוך צמת החשמל אני רק מפחד לחבר חוט שלא קשור ולעשות באלגן שם יש לציין שאני מעדיף את שעון החום המקורי של האוטו

-->