PDA

צפייה בגרסה מלאה : אלטרנטור

התייש
08-06-09, 09:26
שלום לכולם.
האלטרנטור של הסמו שלי עושה בעיות...
יש מזגן ויש 2 פרוז'קטורים - מוגנים בפיוז. חוץ מזה יש המון חוטי חשמל ברכב שרק אללה יודע מה הם עושים שם ומה מחובר למה (אני מניח שזה בגלל שהרכב עבר הרבה ידיים וכל אחד הרכיב משהו ופירק והשאיר את החוטים). יוצאים יותר מידי חוטים מהפלוס של המצבר.
אחרי שסידרתי בית פיוז חדש למזגן והמדחס חזר לפעולה עברו יומיים והאלטרנטור משבית לי את הרכב כל 10 מטר.
1.האם אלטרנטור מקורי לא מסוגל לעמוד בעומס של מזגן ו2 פרוז'קטורים 55 וואט?
2.האם יש קשר לחוטים שמסתובבים חופשי והאם יכול להיות שהם משפיעים גם אם לא כולם מחוברים לאנשהו בקצה השני?
3.האם כדאי לי להחליף לאלטרנטור גדול יותר ואם כן איזה?

הרכב עומד- מחכה להמלצותיכם- תודה לכל אלו שיגיבו וגם לאלו שלא :p

eran4x4
08-06-09, 10:36
כאשר הפרוז'קטורים כבוים - כל הבעיות נעלמות?

itay
08-06-09, 13:16
שלום לכולם.
האלטרנטור של הסמו שלי עושה בעיות...
יש מזגן ויש 2 פרוז'קטורים - מוגנים בפיוז. חוץ מזה יש המון חוטי חשמל ברכב שרק אללה יודע מה הם עושים שם ומה מחובר למה (אני מניח שזה בגלל שהרכב עבר הרבה ידיים וכל אחד הרכיב משהו ופירק והשאיר את החוטים). יוצאים יותר מידי חוטים מהפלוס של המצבר.
אחרי שסידרתי בית פיוז חדש למזגן והמדחס חזר לפעולה עברו יומיים והאלטרנטור משבית לי את הרכב כל 10 מטר.
1.האם אלטרנטור מקורי לא מסוגל לעמוד בעומס של מזגן ו2 פרוז'קטורים 55 וואט?
יכול גם יכול.
2.האם יש קשר לחוטים שמסתובבים חופשי והאם יכול להיות שהם משפיעים גם אם לא כולם מחוברים לאנשהו בקצה השני?
יש קשר ישיר, לדעתי.
3.האם כדאי לי להחליף לאלטרנטור גדול יותר ואם כן איזה?
לפני שאתה מחליף אלטרנטור, תעשה דיאטה לחוטי חשמל אצלך ברכב. עשיתי כזה פרוייקט בפסח לרכב של חבר (לא חבר, מכר;)) וההבדל עצום - גם בהתנהלות של הרכב ביום יום וגם באיתור תקלות, אם יש.

הרכב עומד- מחכה להמלצותיכם- תודה לכל אלו שיגיבו וגם לאלו שלא :p

איתי.

התייש
08-06-09, 18:02
הבעיה קורת גם כשכל הצרכנים כבויים!
הצלחתי לקרטע עד לחשמלאי רכב.- הצצה קלה שלו ולטענתו יש להחליף אלטרנטור.
כמה צריך לעלות אלטרנטור?
לדעתי הוא זרק לי מחיר גבוה מידי למשופץ- 500 ש"ח עם או בלי עבודה!

-->