PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות: דרופ קיט ויחסי העברה

ishc
15-06-09, 07:39
1. מהו דרופ קיט, אני שומע את המונח הזה הרבה ולא יודע מהו? ביצעתי חיפוש פה ולא מצאתי הסבר.
2. קיט יחסי העברה, ברשותי סמו 98, לפי מה שהבנתי התקנת סט יחסי העברה עושה פלאים לרכב (נעול, צמיגי שטח מלא כבר יש). האם שי המלצות מאיפה להזמין ומה? מהן העלויות? ומה נדרש על מנת להתקין?

תודה מראש לכל העונים
צחי

מורי
15-06-09, 09:02
1. מהו דרופ קיט, אני שומע את המונח הזה הרבה ולא יודע מהו? ביצעתי חיפוש פה ולא מצאתי הסבר

דרופ קיט זה קיט שמאפשר לקפיץ (ספירלי) להתנתק מהתושבת שלו כאשר הוא נפתח,וכך להשיג מהלך פתיחה גדול במיוחד ,יותר ממה שהקפיץ עצמו מסוגל לספק.להחזרת הקפיץ חזרה למקום בסגירה יש קונוס שממרכז את הקפיץ חזרה למקומו.

2. קיט יחסי העברה, ברשותי סמו 98, לפי מה שהבנתי התקנת סט יחסי העברה עושה פלאים לרכב (נעול, צמיגי שטח מלא כבר יש). האם שי המלצות מאיפה להזמין ומה? מהן העלויות? ומה נדרש על מנת להתקין?

מה מידת הצמיג?
בגדול,יש קיטים במגוון יחסי העברה (4.16,5.14,6.5,ועוד...)ככל שהמספר גבוה יותר יחסי ההעברה קצרים יותר,ומתאימים לצמיגים גדולים יותר.
קיט בסיסי עולה כ-500$ (בחו"ל).
כדי להתקין אצלך ברכב קיט כזה אתה צריך קודם לעשות הסבה לטרנספר מהדגם של הסמוראי עד שנת 96.ההסבה מצריכה שינויים בגלי הינע,תושבות וכו'...

תודה מראש לכל העונים
צחי

דרך אגב-יש לי כרגע קיט הסבה מושלם למכירה כולל יחסי העברה.פרטים בפרטי.
יום טוב.

bobsfog
15-06-09, 09:03
1. מהו דרופ קיט, אני שומע את המונח הזה הרבה ולא יודע מהו? ביצעתי חיפוש פה ולא מצאתי הסבר.

תודה מראש לכל העונים
צחי

מתגובה 90 יש הסבר לדרופ קיט
יחסי העברה באמת עושים פלאים. אתה יכול להזמין מקלמיני או מרוקי רואד, או מטרייל גיר.
אני לא יודע עלויות אני חושב שבסביבות ה 500 דולר לקיט.
אבל הקיט לא מתאים לטרסנספר של המודל שלך, ואתה צריך להחליף גם טרנספר.

איש
15-06-09, 11:26
מתגובה 90 יש הסבר לדרופ קיט
יחסי העברה באמת עושים פלאים. אתה יכול להזמין מקלמיני או מרוקי רואד, או מטרייל גיר.
אני לא יודע עלויות אני חושב שבסביבות ה 500 דולר לקיט.
אבל הקיט לא מתאים לטרסנספר של המודל שלך, ואתה צריך להחליף גם טרנספר.

אני לא חושב שאפשר מקלמיני (לא מקבלים כרטיסי אשראי לא אמריקיים ) ועל רוקי רוד אני לא ממליץ .

-->