PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוייקט מזגן

ibinder
19-06-09, 16:41
הקיץ הגיע... ואיתו האכזבה הגדולה של מזגן אוטו-קור.
יש לי יחידה אחורית + יחידה קידמית, היחידות מוציאות אויר קר מאוד (6.8 מעלות)
אבל ספיקת האויר של המפוחים על הפנים.

אני מעוניין לתלוש את היחידה הקדמית והאחורית לחלוטין מהרכב, ולהרכיב יחידת גג אחת אחורית אכותית מאוד (עצמאית לחלוטין, עם 6 או 8 פתחים).
בהמשך אולי אייצר תעלה שתוביל את האויר לקדמת הרכב (אולי תעלה מרכזית עם פתחי צד...) - אבל זה כרגע ממש לא בתוכנית הנוכחית.

האם מישהו יכול להמליץ על יחידה איכותי גדולה? עם ספיקת אויר רצינית? (אולי משהו של פורמולה, אולי יצרן אחר) חשוב שהיא תוכל להתלבש בחלקו האחורי עליון של הדיפנדר (במקום התעלה של היחידה האחרוית שיש שם היום), ושתהיה יחידה פנימית בלבד (בלי יחידה חיצונית כמו בטרנזיטים...).

לאחר שזה יעבוד כמו שצריך, היחידה הקידמית תעוף גם היא, והדשבורד יוחזר לצורתו המקורית... נראה לי שלא תהיה ברירה, אלא לקנות מפירוק, את הפיגוע שאוטו-קור עשו שם, אף אחד כבר לא יכול לתקן...
היתרון הגדול בדשבורד מקורי, זה שיהיה לי מקום לרדיו, לכפתורים של הנעילות :D
אני יודע שנועם צרפתי עשה בעבר הסבות למזגנים כאלו - האם מישהו פה נוסע על יחידה כזאת ויכול לתת חוות דעת על איכות היחידה?

עידן

idanw
19-06-09, 16:48
נועם צרפתי מתקין בעיקר יחידות של יונדאי H1, זה מה שיש אצלי, והיא עובדת מעולה, בתוספת היחידה הקדמית של אוטו קור. לדעתי לבד, היא לא תספק את הסחורה.
ראיתי כבר 110 עם 2 יחידות של יונדאי (קדימה על הגג ואחורה.)
אבל, אחרי ניקויי מסיבי והחלפת המפוח של יחידת האוטוקור שלי היא עושה עבודה מצויינת כבר מעל שנה בתנאי אבק קשים. ונותנת ספיקת אויר גדולה וקרה מאשר בפרייבט שלי (שלא רע בכלל).

עידן.

shachar
19-06-09, 19:54
עידן החלפת מפוח ל"מקורי" של אוטו קור או למשהו אחר?

Discomania
19-06-09, 22:10
אני מתכונן להיכנס לפרוייקט כזה בסוף הקיץ . בתיכנון הוצאה של המעבה מתא המנוע והתקנת גדול יותר עם מאווררים על הגגון בחלקו האחורי התקנת יחידה פנימית מלאה אוניבסלית לנוסעים מאחור ושידרוג הקיים של אוטו קור עם אביזרים חדשים . לאור המקום הפנוי בתא המנוע התקנה של מאורר מפוקח יוניט לטובת המצנן והתקנת מצנן חדש גם עם מאוורר לטובת הגיר האוטומטי.

פרטים בהמשך.

שולי

landrover
19-06-09, 22:31
קצת חומר על הנושא ,

פלוס כמה עצות בנושא ... בסגנון "היו זמנים" ... :)

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=5&item=434859#439742

אמיר.

idanw
19-06-09, 22:59
עידן החלפת מפוח ל"מקורי" של אוטו קור או למשהו אחר?

לא, קניתי אצל המזגניסט השכונתי, נדמה לי שהוא של בוש.

אסף ד.
21-06-09, 19:55
לפתוח את כל החלונות ולנסוע מהר...

נעם.א.
24-06-09, 11:10
נסה את אשר מיזוג אוויר בבני ברק,אלוף בג'יפים ומיסחריות(רוב הרכבים ב'ב מסחריות 7 מקומות)
סידר לי את המזגן בדיסקו וראיתי אותו מוסיף פורמולה לטרנו ארוך...
0522549732

Discomania
26-06-09, 14:44
נמצאה יחידה אחורית שנתרמה מתורם עלום שם כעת מה שנותר זה מעבה ומספר מאוורים חשמליים שיותקנו על הגגון של הדיפנדר . מיקום היחידה יהיה במרכז הרכב ממש מאחורי המושב האחורי ויפזרו אוויר הן לחלל הנוסעים והן לתא המטען .

שולי

yoni 110
27-06-09, 02:47
שולי, איזו יחידה מצאת? פרסם תמונה
איך זה יושב על הגג?

Discomania
27-06-09, 13:36
שולי, איזו יחידה מצאת? פרסם תמונה
איך זה יושב על הגג?

היחידה בפנים תצולם מייד אחרי ההתקנה שלה . היחידה החיצונית עדיין לא קיימת אני מחפש יחידה חיצונית כמו של אוטובוסים זעירים מוניות גדולות . אתה יכול 15 יחידות פנימיות אבל לא תתקין מספיק גדולה שתדע להיתמודד עם החום שיוצא מתא הנוסעים אין ל15 היחידות שתקנת . לכן אני מעביר אתה המעבה זלי מתא המנוע אל הגגון .

שולי

-->