PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסופה נגנבה

kobiarava
22-06-09, 11:22
בצער בלתי יתואר, אני נאלץ לבשר על גניבתה של הסופה היקרה שלי. נגנבה הלילה ב-3:25 מתחת לבית, בקיבוץ גרופית שבערבה, קמתי לעבודה ב-5 ועולמי חרב עלי...
כל מי שיכול לעזור, ראה, שמע, נתקל ברכב המזכיר אותה, מוזמן ליצור קשר איתי בטלפון 054-5640028

בני זונות...

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=11683&d=1221564975

moriseven
22-06-09, 11:38
משתתף בצערך, בני זונות!

אני מאמין שהיא בטח תסתובב בשטח בשבועות הקרובים, כל מי שמטייל באיזור שיפקח עיניים.

six 4 life
22-06-09, 11:48
קובי...
אין מילים.

משתתף בצערך.:neutral:

ש01
22-06-09, 11:58
הודעה הועברה גם לחברה בערבה התיכונה.
נפקח עניים עבורך.
בהצלחה!!!

איציק - 4X6ZH
22-06-09, 12:00
אז מה זה שווה כל השמירה \ גדרות \ מחסומים \ שערים \ מקום מבודד באמצע המדבר
פשוט עושים צחוק מכולם :mad:

איציק

asafk
22-06-09, 13:04
אוף.
אתה יודע משהו על הגניבה? (עקבות/ סימנים) באזור שלך קשה להסתובב עם הסופה שלך בלי שאף אחד יראה.

(ובנימה צינית - כנראה היא חזרה לבעליה הקודמים, שהפקידו אותה בידיך לשיפוץ... )

אסף.

גיא
22-06-09, 13:20
איזה שיט !

לא מכיר אותך , אבל משתתף בצערך !!

lizard
22-06-09, 13:42
משתתף בצערך :-(

dudu
22-06-09, 14:06
(ובנימה צינית - כנראה היא חזרה לבעליה הקודמים, שהפקידו אותה בידיך לשיפוץ... )

אסף.
זה מה שהכי עושה חמוץ בלב במיוחד אחרי שראינו כמה אהבה הושקעה בה על מנת שתחזור לדרך הישר היא שוב נפלה לסמים....
תנחומיי

למרות הכאב תנסה לשתף אותנו על אילו אמצעי הגנה הם התגברו כדי שנלמד לקח

23FZ1
22-06-09, 15:00
משתתף בכאב הלב, אין להם דין עושים מה שרוצים בכל הארץ וגם בערבה.

עד מתי??????

נימי
22-06-09, 15:11
ממש כואב הלב, חבל שהמישטרע (לשם שינוי זאת לא שגיאת כתיב שלי) לא עושה כלום בנושא הפשע.

הרי יותר קל ופחות מסוכן להוריד רכב על צמיגי 33, או ליתפוס רכב על מהירות

shmil
22-06-09, 15:21
מבין לליבך, קובי, ובמיוחד עם כל מה שהשקעת.
בהצלחה בחיפוש.

tzurlis
22-06-09, 15:45
בדוק באזור רמת חובב ובתחנות הדלק.

RONI
22-06-09, 16:39
פשוט לא להאמין!
קטסטרופה.
כ..ס של האמאמה שלהם.
כותב ולא מאמין...
ואני אומר ,הם המתינו עד שתשפצר אותה לגמרי ואז יחזרו לדהור בה ,להבריח נשים וסמים...
עכשיו הן יסעו בסטייל,עזוב, סתם זו דרכי להתמודד!!
עכשיו הייתי מבקש זימון למילואים באיזור צאלים. ובלילות במקום לפטרל הייתי מחפש את הש...טות.

זצ"ל.

omri_t
22-06-09, 16:47
לפני כמה ימים עיינתי בשירשור השיפוץ שלך- באמת כואב הלב!

אישית תמיד היתה לי התחושב שבאזורים שמרוחקים מהמרכז זה אחרת, כנראה טעיתי.

משתתף בצערך!

יריב קלר ברוך
22-06-09, 16:57
משתתף בצערך!

צריך לעצור את גל הגנבות זה כבר מוגזם:mad:

six 4 life
22-06-09, 18:08
למה מתי זה היה לא מוגזם?!?!???

מי יתן והסופה תהפוך להם למלכודת מוות, באם לא תימצא לפני.

elro
22-06-09, 18:11
כל הקטע הזה של הגניבות, זה פשוט מתסכל!!! :(

ליבי איתך.

לא ציינת את מספר הרכב, במידה ו...

יובל48
22-06-09, 18:32
כל הודעה מסוג זה,מחזירה אותי שנה וחצי אחורה.
אין דין אובדן רכב שטח כרכב אחר,הקשר העמוק
בינו לבין בעליו לא יובן אצל "בני תמותה".
ליבי איתך,נקווה שימצא(אני עוד מקווה).
יובל

yoav21
22-06-09, 18:32
אני פשוט לא מאמין :cry::cry:: אני מקווה שיהיה להם כל החיים צורך בתרופות קשות בנו זונות!!

ינון
22-06-09, 20:10
ל י ר ו ת על מנת להרוג!!!
אבל למה שנעשה את זה יש להם זכויות- הזכות לחיות בכבוד, חופש הקניין (גם אם הוא שלך) והזכות להגן על עצמם במקרה שאנו מנסים להגן על רכושנו ולבסוף נשב בצוותא באותו תא כי לא הצלחנו לשכנע את השופט שהם התקיפו אותנו ומדוע לא איפשרנו להם לברוח עם השלל.

ממש משתתף בצערך ינון

סופת המדבר
23-06-09, 01:10
איזה חרא של אנשים..(לא בידיוק אנשים) אפילו על סרטן כבר מצליחים להתגבר
ועליהם...כבר נראה לי שרובנו משלימים עם העובדה
שאולי יום אחד נקום והיא כבר לא תיהיה שם
אצלי היא מחנה בידיוק מתחת לראש עם כמה כלבים מסביב ועוד כמה נעילות
אבל כל בוקר שאני קם ישר פותח ת'חלון לראות אם היא עוד שם..
מקווה שאליי לא יגיע היום הזה
קובי משתתף בצערך איזה חרא של דבר זה מבאס רצח
אבל לא ענית לשאלה לפני ..
על מה הם הצליחו להתגבר שנלמד מזה?
ותיקחו בחשבון שהם (החולרות האלה) ישר מחברים חוט מהאור האחורי למשאבת דלק
אז כל הניתוקים של המשאבה כבר לא עובדים עליהם

atias
23-06-09, 01:44
מה שמעצבן גם זה שהם רואים אותנו בתור כבשים והם לא מפחדים להיכנס לנו לתוך הבתים והחצרות.
צריך לעשות לזה סוף!!

GodsFather
23-06-09, 09:32
הופתעתי לגלות את השרשור... משתתף בצערך, מי יתן ויכרתו להם הגפיים בעודם חיים.

MMR
23-06-09, 09:44
מרגיז ומתסכל.
עצוב שהמדינה בוחרת שלא להתעסק ולפתור את הבעיות עם האוכלוסיה שרובה המכריע מנצלת, מוצצת ויורקת על המדינה- ומקבלת זכויות יתר.

אני לא רוצה לחשוב מה יהיה בנגב עוד 20-30 שנה, אבל נראה לי שזה יהיה מערב פרוע.

מאיר רוטברג
23-06-09, 09:49
מהקיבוץ??
מדהים התעוזה

שלמי
23-06-09, 10:40
אני לא רוצה לחשוב מה יהיה בנגב עוד 20-30 שנה, אבל נראה לי שזה יהיה מערב פרוע.

כבר עכשיו הנגב זה מערב פרוע, אין דין ואין דיין.
הבעיה שזה מערב פרוע בלי שריפים, במיוחד אחרי שהעיפו את אורי בר לב, היחיד שעשה שם משהו, ואחד כמו דרומי חוטף מהמערכת שאמורה להגן עליו.
גם בעשור הקודם היו גניבות של ג'יפים, והיינו רודפים אחריהם עד הגבול (הנתיב המועדף היה נחל לוץ), ומדי פעם היית נתקל במבריחים עמוסים בשקים.
היום בחלק מהכבישים יש השתוללות של ג'יפים גנובים בכוונה להרוג, אי אפשר להשאיר רכב ליותר משתי דקות בלי שמירה, ועדיף שלא להיתקל במבריחים, לך תדע איך זה יגמר.
קובי, משתתף בצערך.

דרור ברלי
23-06-09, 14:24
אתם תסלחו לי על ההתהלהמות, אבל אני מתעצבן בכל פעם מחדש כשאני שומע על הגנבות האלה.
אני לא שונא בדואים, אני לא שונא ערבים, אני לא שונא אף אחד. זו לא גזענות. אני פשוט מפחד.
החיים כאן הפכו להפקר.
החוק קיים רק עבור אלה ששומרים עליו.
בתי המשפט הם קרקס, המשטרה לא עושה כלום, לא מגנה על האזרחים ורכושם. נהפוך הוא - היא הפכה כבר מזמן לאויב הגדול ביותר של שומרי החוק.

בסוף לא תהיה ברירה אלא להרוג גנבים. אין דרך אחרת איתם.

מרוב הומניות והתפלפלויות משפטיות שכחנו איפה אנחנו חיים.
פה זה לא אירופה, פה אין קולטורה. לבנט כאן. מדבר. פה לא מדברים אלא עושים.
לנוודי המדבר יש קודים וחוקים אחרים מאשר בפקולטות למשפטים ובמגדלי השן של בג"צ ובצלם.
המטונפים שמנהיגים את המדינה הזו, חיים על חשבוננו לבטח מאחורי מאבטחים, גרים בטירות מבוצרות ונוסעים ברכבי שרד ממוגנים, ולא תופסים שהם הביאו אותנו אל פי תהום.

בארץ הזו יש אולי מקום לשני עמים, אבל בטח לא לשתי ציביליזציות.
זה אנחנו מולם. הם נגדנו ואנחנו נגדם: טוב מול רע, תאווה לחיים מול תאוות המוות, תרבות מול בערות. שלום מול מלחמה. מתינות מול אלימות. שלטון חוק מול גניבות, שוד, הרס ורצח - זו המנטליות הרעילה שהם יונקים מהאמהות שלהם, מסביבתם. זו הציביליזציה שלהם.

אם אנחנו לא יכולים לכפות עליהם תרבות אנושית ושמירת חוק, אז נותרה רק הדרך השנייה. הדבר היחדי שהם מכבדים זה כוח. וכוח ברוטלי הם מכבדים עוד יותר.
כנראה שרק אם יופעל נגדם כוח ברוטלי, מאוד-מאוד לא מידתי, הם יתחילו לכבד אותנו.

וכן - למי שלא הבין - אני בעד עונש מוות לגנבים. ערבים, יהודים, אסקימוסים, לא אכפת לי. גנב = כדור.
אני בעד שיירו במבריחים ויהרגו אותם. אני בעד שיירו בפורצים.
אני רוצה שבדואי שמסתובב בתוך קיבוץ ללא היתר מיוחד שכדי לקבל אותו יצטרך לעבור את אלף מדורי הבירוקרטיה, יידע שפשוט מאוד - דמו בראשו.

בטח יגידו מה אני מתלהם, מתיר את דמם של חפים מפשע. הרי זה "רק" ג'יפ.
נכון. הפעם זה רק הג'יפ של קובי.
ולפני זה זה היה "רק" הג'יפ של אופיר, ו"רק" הג'יפ של ארז כהן, ו"רק" שני ג'יפים של טל רותם, ו"רק" ג'יפ אחד של מאיר, ו"רק" ג'יפ אחד של יובל, ו"רק" ג'יפ אחד של נוריאל, ו"רק" ניסו לקחת את הג'יפ שלי, ורק ורק ורק. יותר מ-30,000 מכוניות בשנה. וחוץ מזה, הם "רק" גונבים, מה יש? גם הם צריכים לחיות? לא ככה?...
אז גונבים, ומבריחים סמים, אמל"ח, זונות, ואסור לעשות להם כלום! במקום שיירו בהם בשטח ישר לראש, בלי לשאול שאלות, בלי מעצר ובלי משפטים. אבל לא. משחקים איתם תופסת, ואם איכשהו מצליחים לשים יד על מישהו מהם, הוא עוד עלול לקבל מהמדינה הגנה משפטית ועם שופטים רחמנים כמו שלנו - גם לצאת זכאי וגם לקבל פיצויים מהמדינה, מהצבא ומהאזרח שממנו גנבו את הג'יפ.
חברים, היום זה רק הג'יפ. מחר הם לא יתביישו להיכנס לכם לתוך הבית, לאנוס את האשה שלכם ולחטוף את הילדים שלכם תמורת כופר, כמו בקולומביה. חושבים שאני מגזים? הלוואי.
וזה רק עניין של זמן שזה יקרה. במדינה קוקסינלית שבה קוקסינל הוא גיבור-תרבות ודמות להערצה, שמצמידה יועץ משפטי לכל חייל, עם מערכת משפט שפשטה רגל, שעסוקה כל היום בהתפלפלויות חסרות תוחלת במקום לזמבר את הפושעים.

משטרה? אל תצחיקו אותה עם גניבות. אל תפריעו לה להעלות מסוק לאוויר כדי לחפש טרקטורוניסטים שעושים ווילי, או ג'יפים עם גלגלים בולטים והגבהות. זה הרבה יותר בוער וחשוב.

יצא למישהו לצפות בסרט על הכלות הבדואיות לפני שבוע?
סרט חזק. קשה. מייאש. הוא מתמקד במנהג המקובל אצלם לקחת אשה שנייה/שלישית. אשה בחברה השבטית הזו היא תת אדם, מכונה להולדת ילדים, לבישול, לכביסה, כלי עבודה. חפץ לשימושו של הגבר, כשמתחשק לו אשה שנייה הוא פשוט לוקח ומתחתן. ממש כמו שאם יתחשק לו ג'יפ - אז הוא ייכנס לקיבוץ וייקח.
אבל הקטע הכי חזק בסרט לא מתעסק בנשים ובגניבות, אלא מראה ילדים שמשחקים כדורגל כשבתפקיד הכדור - פגר של חולדה (...) שניגשים לסייע לאחד המבוגרים לשחוט כבש לחג וצוחקים ש"ככה גם נשחוט את כל היהודים". גיחי גיחי. ואנחנו האידיוטים מסרבים להבין שלמרות שאולי נדמה שהכל בצחוק, הם מה זה רציניים.

הגיע הזמן לקום ולעשות כאן סדר אחת ולתמיד. עונש מוות לפושעים פליליים - למען שומרי החוק וחייהם.

MMR
23-06-09, 15:04
וואוו דרור, זו לא תגובה- זה נאום!

ואני מסכים עם כל מילה.

GodsFather
23-06-09, 15:25
מי שמכיר את דרור, יודע שזה לא נאום אלא דרור ביום רגיל :razz:

landrover
23-06-09, 17:28
איזה באאסה .....!

אמיר.

atias
23-06-09, 18:03
מבחינתי דרור לשלטון!
צודק בכל מה שרשם

ד ו ר ו ן
23-06-09, 22:06
מהקיבוץ??
מדהים התעוזה
אתה תמים..
לפני כמה שנים חבר קיבל טלפון מהמשטרה ששאלו אותו איפה הוא נמצא כעת,
לשאלתו למה זה מעניין אותם הם ענו כי הרכב שלך מעורב בתאונה בבאר-שבע והנהג ברח-אנחנו מודאים אם את מיקומך כדי להיות בטוחים שמי שברח הוא גנב ולא אתה..
הבחור ענה להם שלא יכול להיות שזה הרכב שלו כי הוא רק נכנס הביתה ובאר-שבע נמצאת במרחק 45 דקות מהבית שלו.

רק שתבין,
תוך 45 דקות מרגע שהוא נעל את הרכב בחצר, 15 מטר מהבית ,בתוך קיבוץ עם שער, באור יום הגנבים הספיקו לגנוב את הרכב,לנסוע מרחק שביום רגיל לוקח 45 דקות לנסוע כשלא צריך לפרוץ לרכב עשו תאונה וברחו רגלית.

שלא לדבר על זה שהם עוקבים אחריך בכביש עד לבית כדי להבין היכן הרכב חונה, בלי להתבייש ובלי לנסות להסתתר.

נתי_ל
23-06-09, 22:49
כנראה שאנחנו "מדינה זמנית " ובתור שכזאת יש שחושבים שלא כדאי להשקיע.

אין במדינה הזאת מישטרה ! פרקליטות רופסת ! ושופטים מפחדים כי אין במדינה הזא..............

דרור כל מילה אמת חצובה בסלע!

גיא
24-06-09, 00:51
בלה בלה בלה

דרור נישמע כמו תקליט שרוט ... אז אני חושב שגם לי מותר.

כל עוד שאנחנו רק מקשקשים באינטרנט, כלום לא ישתנה... שוב ? אם לא נשעה משהו, כלום לא ישתנה ! ... שוב ? ..

אם שוטר לא ניכנס לאיפה שהוא יכול לקבל מכות אלא מחפש את דרור מתחת לפנס .. או אם גנבי הרכב לא מפחדים מכלום ( או גנבי הבקר באזור פה ) צריך ללמוד מזה .. מיליציות חמושות באלות ברזל ... להביורים ... שוקרים ... אגרופנים .. ובעיקר חבורות גדולות ומפחידות ...

מכות רצח לגנב עד כדי אובדן הכרה או מוות. בראשון יביאו לתגובה של הבדואים, בשני הם ישבו לחשש ולחשוב מה קרה, בשלישי הם יחשבו שאולי המחיר לא שווה את התמורה. הם מבינים רק שפה אחת. ( הם הכוונה לגנבים / אנסים / פושעים מכל התפוצות - ולא לערבים , רק בשביל שיהיה ברור ) "בעל הבית השתגע" ..

החבר'ה המשונים האלו עם הבגדים הכחולים המצחיקים, שלא יפריעו ... כי גם להם צריך להיות חבל על הפרצוף ...

דרור לשילטון !

tzagi
24-06-09, 08:02
קוב,
ליבי איתך.
אני מקווה שהבעלים החדשים יזכה לראות את השילוש הקדוש, 2 בחזה, 1 בראש כראוי וחוקי במדינות יותר נאורות.
ולמי שחושב שזה ברבארי, לא מנומס, או כל חרטה אחרת....
זה עובד ועובד טוב מאד, (לפחות באזור המגורים שלי) לא נועלים את הרכבים, ואין להם סיבה, אף אחד לא נוגע ולא יגע.
אף אחד לא צריך להרוג אף אחד, זה לא קורה לעולם (טוב, כמעט) הידע של החוק מונע 99.9% מהגנבות הפוטנציאליות.
לא מאמינם?
אתם מוזמנים לקנות כרטיס TLV-DFW(הכי זול באיסטה) ולראות לבד.

GodsFather
24-06-09, 09:18
בלה בלה בלה

דרור נישמע כמו תקליט שרוט ... אז אני חושב שגם לי מותר.

כל עוד שאנחנו רק מקשקשים באינטרנט, כלום לא ישתנה... שוב ? אם לא נשעה משהו, כלום לא ישתנה ! ... שוב ? ..

אם שוטר לא ניכנס לאיפה שהוא יכול לקבל מכות אלא מחפש את דרור מתחת לפנס .. או אם גנבי הרכב לא מפחדים מכלום ( או גנבי הבקר באזור פה ) צריך ללמוד מזה .. מיליציות חמושות באלות ברזל ... להביורים ... שוקרים ... אגרופנים .. ובעיקר חבורות גדולות ומפחידות ...

מכות רצח לגנב עד כדי אובדן הכרה או מוות. בראשון יביאו לתגובה של הבדואים, בשני הם ישבו לחשש ולחשוב מה קרה, בשלישי הם יחשבו שאולי המחיר לא שווה את התמורה. הם מבינים רק שפה אחת. ( הם הכוונה לגנבים / אנסים / פושעים מכל התפוצות - ולא לערבים , רק בשביל שיהיה ברור ) "בעל הבית השתגע" ..

החבר'ה המשונים האלו עם הבגדים הכחולים המצחיקים, שלא יפריעו ... כי גם להם צריך להיות חבל על הפרצוף ...

דרור לשילטון !

ומה יקרה כשפעולת הנקם שלהם תהיה באישתך ובילדים ?
מילא לשרוף לך את הבית והבקר וכל שאר הנכסים - אבל איך תצליח לגונן על המשפחה ?

erezjack
24-06-09, 10:27
מזדהה ומשתתף בצערך, עקבתי אחרי שירשור השיפוץ ונהניתי. אצלי הבעסה עדיין לא עברה, כל גניבה חדשה שאני עד לה מעלה הכל מחדש וכנראה רק סופה אחרת תעזור ללב.
אולי נקים עמותת תמיכה של יתומי ואלמנות (אלמני) הסופות, נפגש פעם בחודש וכל אחד יעלה קווים לזכרה ודמותה של סופתו, נחליף תמונות ונדליק נרות זכרון. זה כנראה הדבר היחיד שאפשר לעשות בעניין זה במדינה הזו.

ארז

דרור ברלי
24-06-09, 12:15
זה העניין.
שכבר כמעט ולא נשארו סופות נורמליות. הרוב נגנבו.

kobiarava
24-06-09, 19:30
חברים, אני כבר 3 ימים בדיכאון מוחלט, לא ישן בלילות. הפכתי כל אבן באיזור, כולל בסיוע גשש, ולא מצאתי כלום. אני לא מתייאש עדיין מהחיפושים, אבל כרגע מנסה להתמקד במישור המודיעיני, להגיע למו"מ, לשלם כסף, מה שצריך. אם למישהו יש קצה חוט או כיוון אפשרי לסיוע בנושא, הוא יותר ממוזמן ליצור קשר, בה"פ, או ישירות אילי ל-054-5640028

קובי

גלדיאטור
24-06-09, 19:40
זה משחק של ים יבשה
כמו המשחק של הלדים בגן
ברגע שאתה מאחורי הקו אסור לתופס לגעת בך
אבל אם אתה עובר את הקו מותר לו
כנראה שהתופס במשחק הזה לובש כיסוי עיניים

אבל מה לעשות אי אפשר להכנס לכפרים בדואים כמעט

גיא
25-06-09, 10:24
למה אי אפשר להכנס לכפרים בדואים ? .... ולמה אי אפשר ליישם את השיטה הזאת על כפרים יהודים ? .....

( רמז .. ? )

לגבי פעולת הנקם ? .. ברור שהסופה של קובי עם הכבוד הראוי, לא מצדיקה שהמשפחה שלי תסבול מפעולת הנקם ... אבל ! זוכרים לפני מספר שנים פשטה תופעה באזור ההוא של מלכודות מוות בכבישים בצורת מיקרוגלים מעופפים ?
אז התופעה הזאת גבתה חיים. וניפסקה מיד !!
מה הכיתה יכולה ללמוד מזה ?
שכשרוצים .. אפשר גם לחנך את הבדואים.

ואם זה חשוב מספיק למישהו ( מענין מי זה מישהו ? אולי אפשר ללחוץ עליו / לדבר איתו ? ) אז דברים קורים גם כש "אי אפשר" ...

טל רותם
25-06-09, 10:53
קובי לצערי אני מכיר את הנושא מקרוב.... את הסופה עוד הצלחתי להחזיר,אבל את הדיפנדר הקודם של לא....

ועכשיו לנשא השני שנפתח,
כרגיל כולם כותבים,מתעצבנים,שופכים כאן את מה שלדעתם צריך לעשות,
אחרי שגנבו לי את הדיפנדר הצעתי להקים צוות של "אזרחים מודאגים " בשביל לתפוס את הבני זונות שגונבים רכבים בתחנות רכבת,ההענות הייתה מדהימה,0 אנשים יצרו קשר,אפס טלפונים,אפס ה"פ,כלום...נאדה....
אז לכתוב כאן זה טוב,זה נראה טוב,זה מניב,זה לא עושה כלום.... אז פשוט הביעו השתתפות בצער ואל תתחילו עם הפנטזיות שלכם...

ואגב,בזמנו לא דובר על אלימות,לא דובר על להסתבך עם החוק,והדגשתי את זה גם אז,
יאללה להתחילעם התירוצים,
טל.

מחלה סופנית
28-06-09, 14:56
במקום לבכות בא תספר לנו מה היה ברכב שהיה יכול למנוע את הגניבה
ומה הם הצליחו לעקוף בכדי שלפחות אנחנו נלמד לקח או שניים

GodsFather
28-06-09, 15:08
למה במקום ? דמעות זה הדבר הכי מתבקש אחרי שדבר כל כך אהוב נלקח ממך.

אם היה משהו שהיה יכול למנוע את הגניבה , השרשור הזה לא היה קיים..אתה לא חושב ?

אמנון
28-06-09, 16:05
רק עכשיו ראיתי את השרשור.

איזה תסכול, כ"כ כואב הלב.
קובי, משתתף בצערך ומחזיק אצבעות שתמצא אותה.

boba banay
28-06-09, 21:07
משתתף בצערך.....
שישרפו חיים הבני זונות!

יונתןמצפה
28-06-09, 21:51
כואב הלב!!!
לצערי, אני נזכר כרגע בהודעה פרטית ששלחתי לך אם תחילת השרשור של השיפוץ ובו אפשר לומר שחזיתי את העתיד השחור הזה.
מה אגיד, אל תזלזלו בנבלות האלו. הם מתוחכמים וממש לא חושבים פעמיים על מה ואיך. פשוט באים, מניעים ונוסעים. ביום, בלילה, בכביש, בחנייה, בקיבוץ, או אפילו כשאתה מכין קפה ליד האוטו.
נבלות!!!

והנה ההודעה מה- 13.7.08:

הי!
סחתיין על הפרוייקט- מחכה לראות עוד!

הייתי ממליץ לך להוריד את התמונות של הרכב לפני השיפוץ. כתושב האזור אתה בוודאי יודע כי החברה שהיו פעם הבעלים של הג'יפ הזה לא ממש יודעים מוסר מהו...

לא מעט מהם לדעתי גולשים באינטרנט ועשויים במקרה לזהות את הרכב שלך. מכאן ועד להגיע אליך הביתה לערבה ולהחזיר לעצמם את "רכושם" המרחק לא כזה גדול. הם גם ירוויחו רכב עבודה חדש...

בקיצור, זאת דעתי!

בהצלחה בכל מקרה...

asafk
28-06-09, 22:31
קובי לצערי אני מכיר את הנושא מקרוב.... את הסופה עוד הצלחתי להחזיר,אבל את הדיפנדר הקודם של לא....

ועכשיו לנשא השני שנפתח,
כרגיל כולם כותבים,מתעצבנים,שופכים כאן את מה שלדעתם צריך לעשות,
אחרי שגנבו לי את הדיפנדר הצעתי להקים צוות של "אזרחים מודאגים " בשביל לתפוס את הבני זונות שגונבים רכבים בתחנות רכבת,ההענות הייתה מדהימה,0 אנשים יצרו קשר,אפס טלפונים,אפס ה"פ,כלום...נאדה....
אז לכתוב כאן זה טוב,זה נראה טוב,זה מניב,זה לא עושה כלום.... אז פשוט הביעו השתתפות בצער ואל תתחילו עם הפנטזיות שלכם...

ואגב,בזמנו לא דובר על אלימות,לא דובר על להסתבך עם החוק,והדגשתי את זה גם אז,
יאללה להתחילעם התירוצים,
טל.

טל, יש לי סיפור. אחד, גר בדרום, היה לו ג'יפ. בתור חלטורה, עבד בתור סייר של אחת מחברות האיתור. אתם יודעים- מישהו גונב אוטו, האוטו שולח מסר למוקד, סייר רודף אחריו, וכן הלאה. בד"כ הסיירים לא כל כך נחושים, אבל הבחור היה נחוש. פעם אחת הוא סיכל גניבה. ועוד פעם. ואז הוא קיבל אזהרה, שרפו לו את הג'יפ בחניה. הוא הבין את הרמז, הוא כבר לא עובד בתור סייר בחברת האיתור. הבין שלא כדאי לו לסכן את שלומו האישי.

ומה אם ישרפו לאזרח המודאג את הבית, לא רק את הג'יפ? אף אחד מאיתנו לא עבריין. עבריינים לוקחים בחשבון את הסיכון, בשבילנו הסיכון לא נסבל. לא צריך להיות אלים או לחרוג מהחוק בשביל להיות תחת איום. זה לא תירוץ, זו מציאות.

אסף.

טל רותם
29-06-09, 11:16
אסף, אני לא ארשום כאן איך ולמה,
אבל תאמין לי שלא היית מסתכן לשנייה,ולא היו מזהים אותך\מכירים אותך,
כל הפעולה הייתה חוקית,ללא אלימות מצד האנשים שמכאן,אולי ללא אלימות בכלל,ופעילות חוקית לחלוטין בשיתוף כוחות ביטחון... (וכמובן שאני לא מדבר על הבטחון של הרכבת :) )

אני בטוח לא עבריין,אני מאד אוהב את האוטו שלי,ובטח את הבית שלי,
אני מוכן לעשות דברים שהם "קצת" מעבר ללשבת מאחורי מסך ומקלדת ו"לצעוק" על מה הייתי עושה להם,או לתת הצעות למפכ"ל ולראש הממשלה על איך לעשות את העבודה שלהם....
כשגנבו לי את הדיפנדר,הייתי מסוגל להרוג כל בן אדם שהיית שם מולי ואומר לי שהוא קשור לגניבה...וגם אז בשרשור שפתחתי (שהצעתי כסף תמורה למידע\להחזרה) הרבה קפצו ונתנו את דעתם בנושא של איך ואיפה צריך להכות.... אבל ברגע שזה נהפך למעשים ולא לדיבורים ווירטואלים כלם התקפלו....
אז כל מה שאני אומר\כותב זה,שמי שאין לו כוונה לעמוד מאחורי מה שהוא כותב,ש"רק" יביע צער,ולא יז**ן בשכל...
ושוב-אין כל כוונה למעשים פליליים,להפיך!
וגם אין בדבריי כוונה לפגוע באף אחד מהקוראים... אם מישהו נפגע אז סליחה,
טל.

asafk
29-06-09, 15:44
אז כל מה שאני אומר\כותב זה,שמי שאין לו כוונה לעמוד מאחורי מה שהוא כותב,ש"רק" יביע צער,ולא יז**ן בשכל...

אמן.

אסף.

kobiarava
01-07-09, 17:22
תודה לכולם על התגובות וה"תנחומים", למרות ששום דבר לא באמת יכול לנחם במצב כזה.
ליונתן-תודה על הדאגה מלפני שנה, אכן צירוף מקרים מעניין אבל אין שום סיכוי שיש קשר בין הדברים, ממס' סיבות אבל בעיקר בגלל שבחודשיים האחרונים היו מס' גניבות אצלנו, כמה טנדרים סובארו, טרקטורון רציני, סולר, חומרי בניין ועוד פריטים בדואים קלאסיים. ככל הנראה יש מודיע מבפנים שהעביר מידע פנימי, "רשימת קניות" למשפחה, עם פירוט איפה נמצא כל דבר, ואולי אפילו ימים מומלצים לפריצות, שבהם תורנות השמירה נופלת דווקא על התורן שמחפף בשמירות וישן עם האישה במיטה במקום לשבת בשער או לפטרל. כשאני אמצא ואגלה מי המודיע-אני אשתדל להכאיב לו לפחות כמו שכאב לי, ואולי עוד קצת.
לגבי ההגנות-היו אצלי מתג ניתוק סודי למחשב, ברז מתח ראשי נשלף וחבוי, סוויץ' ממוגן בהתקנה עצמית ונעילת ידית הילוכים. לפחות חצי שעה עבודה, באור יום, למי שיודע על כל אחד מהמיגונים מראש ובא מוכן, אבל לפי הגשש הם עבדו לפחות שעה כמעט בלי הפרעה (2 אנשים), וכשמישהו עבר הם זזו 2 מטר הצידה, כרעו מאחורי שיח וחיכו שהוא יעוף. כשבוע לפני הגניבה מצאתי דלת פתוחה בבוקר, כנראה שמישהו עשה סריקה ואיתר את כל המכשולים, כדי שהחבר'ה יבואו מוכנים.
לבחור שהתלונן על "בכיינות", נראה איך אתה תגיב כשהג'יפ שלך ייגנב בלילה מחוץ לבית שלך, 5 מטר מחלון חדר השינה. למרות שאני בספק אם עברת את החיבור הסנטימנטלי שאני עברתי עם הג'יפ, אם לא קראת את השרשור אתה מוזמן. האמת-עצבנת אותי מאוד עם היציאה הזאת, אבל אני לא מאחל לך או לאף אחד להגיע לאותו מצב, וכל מילה נוספת מיותרת.
נכון לעכשיו, אני מעריך שהסיכוי קלוש עד אפסי למצוא את הרכב בחזרה, כרגע אני מתמקד בעיקר בתפיסות ההברחות ע"י הצבא, מאחר שבבירור שעשיתי גיליתי שכמעט כל לילה יש תפיסות על הגבול, וג'יפים זורמים למגרשי ההחרמה בבסיסים כל יום.
וחוץ מזה, אני מתחיל כבר לברר לגבי MK2...

קובי

coas
01-07-09, 18:41
היום יצאתי לסיבוב קצר עם הג'יפ, עצרתי בעמק רפאים בירושלים כדי לקנות משהו.
מייד כשעצרתי נגשו אליי שני בני דודים צעירים ושאלו משהו באנגלית. זה הספיק כדי להדליק נורה אדומה.

20 דקות אח"כ אני יושב עם הבן שלי לאכול ורואה גרר מגיע לאיזור בו חניתי.... זה הספיק כדי שאגש לראות מה קורה. שתי דקות הליכה, אני מתקרב לג'יפ ורואה את הגרר מתכונן להעמיס אבל מייד כשראה אותי מתקרב ארז הכל ונסע מהמקום...
לצערי/לשמחתי הוא לא התחבר לג'יפ עדיין, רק עמד בזווית המתאימה (הג'יפ עמד במאונך לכביש בשורת רכבים). כלומר אין לי קייס לתלונה.

כדי להבין את ההעזה, השעה 12 בצהריים, רחוב הומה ועדיין..

מכך קובי, לא בהכרח עבדו על הג'פ במקום, יתכן שפשוט העמיסו.

גלדיאטור
01-07-09, 20:24
קראו לי מוזר אבל אותי מעניין מה הם שאלו
בקשר לגניבה אנסה לדבר עם החברה בשטחי אש אם מישהו יראה משו אומר לך

kobiarava
01-07-09, 21:21
[QUOTE=coas;254117] מכך קובי, לא בהכרח עבדו על הג'פ במקום, יתכן שפשוט העמיסו.[ /QUOTE]

יצא בנסיעה, נופף לשלום לעמדת מג"ב שיושבת בתוך הקיבוץ-המ"פ ראה אותו וחשב שבעל הרכב מטייל בלילות, אנשי הערבה...
חוץ מזה, יש גם צילומים של מצלמת אבטחה שמראה את הג'יפ חותך 2 מטר ימינה מהכביש, לפירצה בגדר שהוכנה כמובן מראש, עוקף את השער החשמלי, וטס לעבר האופק...
הניעו, אין ספק.

קובי

six 4 life
01-07-09, 21:57
יש גם צילומים של מצלמת אבטחה שמראה את הג'יפ חותך 2 מטר ימינה מהכביש, לפירצה בגדר שהוכנה כמובן מראש, עוקף את השער החשמלי, וטס לעבר האופק...
הניעו, אין ספק.

היתה נטרפת עלי דעתי קליל אם הייתי רואה את מה שראית ותיארת בפיסקה הזאת. אין מילים לתאר.
תהיה חזק והלוואי שתזכה להשכיב אותה לישון שוב.

kobiarava
02-07-09, 13:55
היתה נטרפת עלי דעתי קליל אם הייתי רואה את מה שראית ותיארת בפיסקה הזאת. אין מילים לתאר.
תהיה חזק והלוואי שתזכה להשכיב אותה לישון שוב.

אין ספק, מראות קשים...

tzurlis
02-07-09, 14:42
ואם היו באים או יוצאים אחרי פיגוע, גם אז המ"פ היה יוצא נקי?

מאיר רוטברג
02-07-09, 14:59
,
טל.[/quote]

לי שגנבו את הרכב אני מכחיש שהיו לי כוונות פליליות כלפי הגנב,
גיליתי המון אמפטיה לו ולמשפחתו

אני אפילו איחלתי לו בריאות ואריכות ימים עד היום שייפגש איתי

tzurlis
15-07-09, 11:25
שי דרומי זוכה היום, ואני שמח שזה קרה.

לידיעת כל מי שפינטז על כדור באשכיו של גנב הרכב\ הציוד החקלאי הבידואי הסדרתי:
מתוך גלובס-

"האישום: ירה למוות בבדואי שפרץ לחוותו

תזכורת: לפני שנה וחצי פרץ בדואי מדרום הארץ לחוותו של דרומי בנגב. דרומי התעורר בבהלה וירה למוות בפורץ. הוא נעצר, הוגש נגדו כתב אישום, ובישראל נפתח דיון ציבורי בשאלה- האם מותר לאזרחים להגן על עצמם מפני פורצים כשרשויות החוק לא מצליחות לעשות זאת.

השאלה הגיעה אל הכנסת, ולפני כשנה אושר החוק, שזכה לכינוי "חוק דרומי". על פי החוק, אדם לא יישא באחריות פלילית למעשה שעשה כדי לעצור מי שמתפרץ לרכושו, אלא אם המעשה היה בלתי סביר בעליל. "

קובי, החזק נא בביית סכיני מטבח לחיתוך, מהסוג הפשוט. פורץ ירוי שמחזיק סכין ביד הוא מסוכן, לא?

לכתבה המלאה: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000480954&fid=829

עודד זנטון
15-07-09, 12:29
כבר שמעתי בעבר על מישהו שמחזיק בבית גרזן מנויילן בו לא נגע מעולם ללא כפפות...

tzagi
16-07-09, 03:23
השאלה הגיעה אל הכנסת, ולפני כשנה אושר החוק, שזכה לכינוי "חוק דרומי". על פי החוק, אדם לא יישא באחריות פלילית למעשה שעשה כדי לעצור מי שמתפרץ לרכושו, אלא אם המעשה היה בלתי סביר בעליל. "

קובי, החזק נא בביית סכיני מטבח לחיתוך, מהסוג הפשוט. פורץ ירוי שמחזיק סכין ביד הוא מסוכן, לא?

לכתבה המלאה: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000480954&fid=829

כל הכבוד!
צעד ראשון בדרך הנכונה.
זה ממש מראה שאולי יש לכם תקנה....

דניאל מאירי
27-07-09, 11:02
אני גם מצטער על כל גניבת רכב, שלנו לגברים חשוב יותר מהרבה דברים אחרים.
אני רק חושב שאולי גם הבדואים גולשים באתר ומתרשמים משיפוץ של סופות.
זו פשוט דרך טובה לסנן רכבים לפני קנייה (סליחה, גניבה).
אולי פשוט יותר למדר את שיפורי הרכב המפורסמים באתר, עם כל הצער.
דניאל

אייל67
27-07-09, 19:24
אני גם מצטער על כל גניבת רכב, שלנו לגברים חשוב יותר מהרבה דברים אחרים.
אני רק חושב שאולי גם הבדואים גולשים באתר ומתרשמים משיפוץ של סופות.
זו פשוט דרך טובה לסנן רכבים לפני קנייה (סליחה, גניבה).
אולי פשוט יותר למדר את שיפורי הרכב המפורסמים באתר, עם כל הצער.
דניאל

איך למדר??
שיתוף הידע והנסיון המצטברים זוהי תכלית האתר והקהילה שהתגבשה ועודנה מתגבשת סביבו. זאת, יחד עם קידום ערכים שונים שאנו רוצים להאמין כי יחדיו מהוים את ה- "ג'יפאות" על מרכיביה וגווניה השונים (עבודה עצמית, טיולים ושמירת הטבע, עידוד החקר והלמידה ועוד ועוד) זהו להבנתי לב ליבו של האתר וכל מידור הפוגע באלו - חוטא למטרה ולתכלית העשיה.

כמובן שניתן לטשטש מספרי רישוי של רכבים מצולמים, להשמיט פרטים מזהים וכו' אך אם הבנתי אותך נכון, לא לזאת כיוונת.

אייל

ישי.פ
28-07-09, 09:22
לא נראה לי סביר(אפילו קלוש) שהגנבים גולשים באתר וזה המודיעין שלהם!

המודיעין נובע בדרך כלל מהסתובבות שלהם באיזור. נניח בתור פועלים או
בזמן שאתה שולח את הרכב למוסך

כול אלה שחושבים שאם הם יפרסמו פה סוגי ניתוקים והגנות זה ישנה משהו. אז לדעתי הם טועים
החברה האלה מכירים הכול ועוד דברים שאנחנו בעצמנו לא מכירים:(

הדבר היחידי שניתן לעשות זה לעקב אותם, כי בסוף כל דבר ניתן לפרוץ. הכי חשוב זה להיות ערניים.

whisky
28-07-09, 09:25
לא נראה לי סביר(אפילו קלוש) שהגנבים גולשים באתר וזה המודיעין שלהם!

המודיעין נובע בדרך כלל מהסתובבות שלהם באיזור. נניח בתור פועלים או
בזמן שאתה שולח את הרכב למוסך

כול אלה שחושבים שאם הם יפרסמו פה סוגי ניתוקים והגנות זה ישנה משהו. אז לדעתי הם טועים
החברה האלה מכירים הכול ועוד דברים שאנחנו בעצמנו לא מכירים:(

לא רק זה, משיחה עם אחד מיחידות האיתור של איתורן הרבה פעמים האנשים האלו הם אלו שמתקינים את הרכיבים האלו ויודעים לפרק בדיוק כמו שהם יודעים להרכיב, סה"כ לכל רכב מאותו דגם יש מקומות די מקובלים להתקנת האביזירים האלו, כולל העלוקות, המשדרים המחשב, אז מי שהתקין גם יודע איך להסיר, יש לו קודים, בקיצור, תבינו לבד....

whisky

UNIX
28-07-09, 09:59
כל מערכות האיתור האלו לא שוות יותר מדי אלא אם כן ההתקנה הייתה מיוחדת ויש כמה משדרים אבל אז בד"כ
מדובר על רכבים יקרים .
אני זוכר שלפני כמה שנים כשעבדתי בתחום התלהבתי מהמערכת החדשה של איתוראן
בא בחור של פוינטר החברה המתתחרה והראה לי איך כשהוא נותן לחוט מסויים מינוס כל המערכת מנוטרלת
בפחות משנייה

RAMURAI
28-07-09, 12:04
כל מערכות האיתור האלו לא שוות יותר מדי אלא אם כן ההתקנה הייתה מיוחדת ויש כמה משדרים אבל אז בד"כ
מדובר על רכבים יקרים .
אני זוכר שלפני כמה שנים כשעבדתי בתחום התלהבתי מהמערכת החדשה של איתוראן
בא בחור של פוינטר החברה המתתחרה והראה לי איך כשהוא נותן לחוט מסויים מינוס כל המערכת מנוטרלת
בפחות משנייה

ממש בקטנה בקשר לכל מערכות הגנה:
פעם אחרונה שהתקנתי אזעקה ברכב זה היה לפני 7-8 שנים (אז האזעקה של רב-בריח עם שלט ביפר+התנעה בשלט היה הטופ) באמצע ההרכבה המתקין מסביר לי כמה שהוא קשה לפריצה וכולי.... אמתי לו חבוב כמו שאתה יודע להתקין אתה גם יודע לנטרל אותו נכון? אמר בטח בטח.
גם כל "אבי ואלי" שרוצים לגנוב אוטו/משהו ממנו יודעים איך לנתק. בקיצור כל זה לפח!
חוץ מנעילה מרכזית (לנוחות) לא שווה כלום . אני יותר מאמין במערכת הגנה "פרמיטיבי" כמו: מערכת לנעילת דוושות(עבודת יד כמובן, כי ככה אתה תמיד מפתיע את הגנב). מנעול גיר. ניתוק הצתה שרק אתה מכיר אותו. וכאלה....

GodsFather
28-07-09, 12:09
מי ששם את העין על הרכב שלך ,לא יעזור שום דבר, הרכב יעלם.

הם לומדים את הרכב, גם אם צריך כמה ימים מראש, כמו שקרה עם קובי, כמו שקרה עם עוד כמה רבים וטובים.

למנעולי ברזל יש פתרון - חנקן ואו מסוריות.

על מנגנוני חשמל אין מה לדבר בכלל.

לשלוף את ההגה או לחתוך דוושות גם כן לא מאתגר במיוחד, כמה ג'בקות והכל חוזר לפעולה.

על כלבים ושאר בע"חים גם אין מה לדבר - רעל קטן והם לא פעילים.

לדעתי, לחבר מוקש עם חוט לרכב. ברגע שהרכב זז - בום! :mad:

zagi
28-07-09, 15:06
מה עם סנדל לרכב ?
עם מנעול רתק טוב נראה לי פתרון לא רע ....{אני מחפש כזה . }
פשוט גם לי גנבו ממש לא מזמן רכב , ועכשיו כשיש היילקס זה בכלל סיפור .

גם את זה הם פותחים בקלות ?

שגיא .

GodsFather
28-07-09, 15:17
כל דבר נפתח. כמו שאמרתי וגם אחרים אמרו, לכל דבר יש פתרון. זה מוכח, כי אחרת לא היו נגנבים רכבים.

הנקודה היא לעכב כמה שאפשר, להקשות את העבודה, להעמיס במכשולים כדי שהרכב יהיה פחות אטרקטיבי ל"טיפול".

zagi
28-07-09, 15:49
ובגלל זה אני שואל מה דעתכם על זה ?
האם סנדל הוא מעקב מספיק טוב ?
רפרפתי עכשיו ובדקתי באינטרנט לגבי סנדלים למכירה , ובאמת הם נראים מאוד " שבירים ".
אבל בוא נגיד אם עושים אחד חזק בבנייה עצמית האם הגנב יתגבר עליו במהרה , או שהוא יעיר את כל השכונה בתהליך ?
עניין בעייתי אצלנו ... הגנבות .
שגיא .

דרור ברלי
28-07-09, 16:32
הגניבות עניין בעייתי בכל מקום.

גם אני בעד הגנות מכניות, מברזל. גנב מיומן יכול להתגבר על הכל, אבל אין לו זמן. אם הוא צריך להתעסק ברכב יותר מכמה דקות רצוף בהן הוא עלול להרעיש ולמשוך תשומת לב, הוא יעדיף לוותר.

במקרה של רכב ש"מוזמן", והם יודעים שיהיה קשה להניע אותו, לא יתעסקו איתו בחנייה שלך אלא ירימו על גרר/משאית באמצעות מנוף ויקחו בשלמותו למקום מבטחים, שם יוכלו להתעסק בו בשקט.
הפתרון לדברי םהאלה הוא לנעול את הרכב בשרשרת כבדה למשהו קשיח ומסיבי כמו עמוד בטון או עמוד חשמל או ללולאת ברזל שיצוקה במשטח בטון. לא שגנבים נחושים לא מסוגלים להתגבר גם על זה, אבל שוב - זה ייקח להם זמן, יקים רעש וימשוך תשומת לב, מה שסביר להניח שיגרום להם לוותר.

RAMURAI
28-07-09, 16:45
כל דבר נפתח. כמו שאמרתי וגם אחרים אמרו, לכל דבר יש פתרון. זה מוכח, כי אחרת לא היו נגנבים רכבים.

הנקודה היא לעכב כמה שאפשר, להקשות את העבודה, להעמיס במכשולים כדי שהרכב יהיה פחות אטרקטיבי ל"טיפול".

אמיר. זה לא תמיד נכון מה שאתה אומר. היה אצלי במוסך לפני כמה שבועות רכב(רנו קליו שבמצב הכי "טופ" שלו הוא נמכר ב7-8K). היה לבחור מנעול גיר, קודן ואזעקה. קם בבוקר לנסוע לעבודה ומה הוא רואה??? גררו את הרכב 30-40 מטר(לך תדע מה הסיבה) לא הצליחו לעשות כלום, שברו את כל הדאשבורד, כל הפלסטיקה מתחת להגה, קבל מכסה מנוע תלוש, והכי גרוע מה???? כל הרכב(הסלון) מפוזר 500-600 קילו חול כולל שפתחו מכסה מילו שמן וגם זרקו לשם חול+מערכת קירור. בקיצור לפי מה שאני ראיתי שהגנב(בטח ילדים) לא ממש אהב את כל "ההגנות" שיהיה לרכב ובתמורה זה מה שהשאיר אחריו. אולי לפעמים אדיף שיגנבו(לרוב הם נתפסים עם סחורה גנובה או בגלל הנהיגה שלהם) מאשר להוריד את הרכב מהכביש(לך תסדר את כל הנזקים שמחירו פי2-3 מהרכב). אני יודע שלרוב הרכבים נגנבים בשל חלקי חילוף, זה סיפור בפני עצמו(שזה עוד פעם אנחנו אשמים) שלא ממש בא לי להיכנס לזה.

whisky
28-07-09, 16:58
אמיר. זה לא תמיד נכון מה שאתה אומר. היה אצלי במוסך לפני כמה שבועות רכב(רנו קליו שבמצב הכי "טופ" שלו הוא נמכר ב7-8K). היה לבחור מנעול גיר, קודן ואזעקה. קם בבוקר לנסוע לעבודה ומה הוא רואה??? גררו את הרכב 30-40 מטר(לך תדע מה הסיבה) לא הצליחו לעשות כלום, שברו את כל הדאשבורד, כל הפלסטיקה מתחת להגה, קבל מכסה מנוע תלוש, והכי גרוע מה???? כל הרכב(הסלון) מפוזר 500-600 קילו חול כולל שפתחו מכסה מילו שמן וגם זרקו לשם חול+מערכת קירור. בקיצור לפי מה שאני ראיתי שהגנב(בטח ילדים) לא ממש אהב את כל "ההגנות" שיהיה לרכב ובתמורה זה מה שהשאיר אחריו. אולי לפעמים אדיף שיגנבו(לרוב הם נתפסים עם סחורה גנובה או בגלל הנהיגה שלהם) מאשר להוריד את הרכב מהכביש(לך תסדר את כל הנזקים שמחירו פי2-3 מהרכב). אני יודע שלרוב הרכבים נגנבים בשל חלקי חילוף, זה סיפור בפני עצמו(שזה עוד פעם אנחנו אשמים) שלא ממש בא לי להיכנס לזה.

במקרה שאתה מדבר עליו, אז הוא בטח לא ביטח בביטוח מקיף בגלל הסכום של הביטוח והסכום של הרכב, ואז אם היו גונבים לו אז הוא היה נשאר עם 0 כלום, נאדה, גורנישט, ככה לפחות בתור חלקים אפשר למכור את הרכב, חוץ מזה הוא יכול להביא גם שקים ולמכור חול...

אבל מה זה נשמע מקרה מאוד מוזר מה שאתה מספר, 500-600 קילו חול, צריך אופרציה בשביל לנקום ברכב ככה, וזה עולה כסף שמיותר לגנבים להתעסק איתו, הם לא באים לנקום הם באים לקחת מה שהם רוצים. תחשוב על ילדים הולכים מעמסים 10 שקי חול בשביל לנקום ברכב או חצי בלה, זה נשמע הזוי, הבחור שלך צריך לבדוק את האויבים שלו, נראה לי שזה הפתרון שלו.

אבל לגבי ההתחלה של הדברים שלי, אז הרכבים שלנו שווים לנו בד"כ הרבה יותר ממה שהם שווים במצחיקון לוי יצחק, שלפיו חברת הביטוח מבטחת את הרכב (לא כולל מי שמבטח את התוספות) גם המחיר שלהם בשוק בד"כ יותר גבוה מהמצחיקון, אז אם יגנבו לי את הדיפנדר ויתנו לי עליו כמה גרושים, תודה אבל לא תודה, אני מעדיף לתקן נזק של 10,000 ש"ח ושלא יגנבו אותו. (אני כולל בזה; סופות, סמוראים, דיפנדרים, צ'רוקים וכאלה ולא דיסקו!! אל תתפלצפו לי על הדיסקו)

כמה שיותר הגנות יותר טוב, אבל הכי מגניב שהרכב שלי עמד בלי הגנה עם דלת פתוחה, באו בלילה ה"משאילי מערכות סטריאו" עשו פשיטה על הרחוב (יום אחד 7 ביום השני 17!!!!!!!!!!), לקחו את המערכת ושברו את החלון, למה?? קיבינימט, למה? הדלת פתוחה תיכנסו מהדלת מטומטמים.

ואוו כתבתי יותר מדי, הגיע הזמן להפסיק לנוח :razz:
whisky

RONI
28-07-09, 17:27
מי ששם את העין על הרכב שלך ,לא יעזור שום דבר, הרכב יעלם.

הם לומדים את הרכב, גם אם צריך כמה ימים מראש, כמו שקרה עם קובי, כמו שקרה עם עוד כמה רבים וטובים.

למנעולי ברזל יש פתרון - חנקן ואו מסוריות.

על מנגנוני חשמל אין מה לדבר בכלל.

לשלוף את ההגה או לחתוך דוושות גם כן לא מאתגר במיוחד, כמה ג'בקות והכל חוזר לפעולה.

על כלבים ושאר בע"חים גם אין מה לדבר - רעל קטן והם לא פעילים.

לדעתי, לחבר מוקש עם חוט לרכב. ברגע שהרכב זז - בום! :mad:
תגיד .אמיר לא קורה לך לפעמים שאתה עצמך שוכח לנטרל את האזעקה למשל...

RAMURAI
28-07-09, 18:12
במקרה שאתה מדבר עליו, אז הוא בטח לא ביטח בביטוח מקיף בגלל הסכום של הביטוח והסכום של הרכב, ואז אם היו גונבים לו אז הוא היה נשאר עם 0 כלום, נאדה, גורנישט, ככה לפחות בתור חלקים אפשר למכור את הרכב, חוץ מזה הוא יכול להביא גם שקים ולמכור חול...

אבל מה זה נשמע מקרה מאוד מוזר מה שאתה מספר, 500-600 קילו חול, צריך אופרציה בשביל לנקום ברכב ככה, וזה עולה כסף שמיותר לגנבים להתעסק איתו, הם לא באים לנקום הם באים לקחת מה שהם רוצים. תחשוב על ילדים הולכים מעמסים 10 שקי חול בשביל לנקום ברכב או חצי בלה, זה נשמע הזוי, הבחור שלך צריך לבדוק את האויבים שלו, נראה לי שזה הפתרון שלו.

אבל לגבי ההתחלה של הדברים שלי, אז הרכבים שלנו שווים לנו בד"כ הרבה יותר ממה שהם שווים במצחיקון לוי יצחק, שלפיו חברת הביטוח מבטחת את הרכב (לא כולל מי שמבטח את התוספות) גם המחיר שלהם בשוק בד"כ יותר גבוה מהמצחיקון, אז אם יגנבו לי את הדיפנדר ויתנו לי עליו כמה גרושים, תודה אבל לא תודה, אני מעדיף לתקן נזק של 10,000 ש"ח ושלא יגנבו אותו. (אני כולל בזה; סופות, סמוראים, דיפנדרים, צ'רוקים וכאלה ולא דיסקו!! אל תתפלצפו לי על הדיסקו)

כמה שיותר הגנות יותר טוב, אבל הכי מגניב שהרכב שלי עמד בלי הגנה עם דלת פתוחה, באו בלילה ה"משאילי מערכות סטריאו" עשו פשיטה על הרחוב (יום אחד 7 ביום השני 17!!!!!!!!!!), לקחו את המערכת ושברו את החלון, למה?? קיבינימט, למה? הדלת פתוחה תיכנסו מהדלת מטומטמים.

ואוו כתבתי יותר מדי, הגיע הזמן להפסיק לנוח :razz:
whisky

אתה הבנת אותי לא נכון. זה לא שהלכו במכוון וקנו חול בשקים......
האותו הגיע למגרש החולי30-40 מטר ממקום שהוא חנה (יכול ליהיות ששם אף אחד לא הפריע להם) את הרכב בלילה/ערב. לפי מה שזה ניראה וסימנים שהיו לייד האוטו זה כאילו שפתחו את הדלתות וזרקו חול לכל מקום בידיים. בקשר לאויבים.... הבחור "לפלף בטרוףףףףףףף.. לא ניראה לי.

mor@n
28-07-09, 19:03
לא רק זה, משיחה עם אחד מיחידות האיתור של איתורן הרבה פעמים האנשים האלו הם אלו שמתקינים את הרכיבים האלו ויודעים לפרק בדיוק כמו שהם יודעים להרכיב, סה"כ לכל רכב מאותו דגם יש מקומות די מקובלים להתקנת האביזירים האלו, כולל העלוקות, המשדרים המחשב, אז מי שהתקין גם יודע איך להסיר, יש לו קודים, בקיצור, תבינו לבד....

whisky

אתה צודק במיליון אחוז(לא הבדואים אבל לא קשה לקבל מהם מידע) ואני אחד שעובד בתחום,הדרישה של הביטוח היא שהמיגון יהיה קיים וגם החברות מתעקשות על סטנדרט מסוים כי במקרה ויש תקלה הם יודעים איפה לחפש,בגלל זה צריך לחשוב על דרך לא שיגרתית לבצע ניתוקים כי את הסטנדרטים הם מכירים ולמצוא את המתקינים שאכן יעשו זאת זו גם בעיה,לרוב הם נוקטים בגישת ה"ראש קטן" ככה כולם מתקינים והם לא מתאמצים להיות כישרוניים וגם יש מחיר מסוים שגובים,ותכלס ישראלי ממוצא לא אוהב לשלם אז ככה שזאת בעיה בפני עצמה ומיגון איכותי מחירו הוא לא מחיר שוק וזה תלוי מאוד בסוג הרכב.אבל כמו שכבר נאמר כל דבר אפשר לעקוף הכל תלוי במסגרת הזמן שיש להם וברמת המיגון שמצליח לעקב אותם, אבל החוצפה שלהם זה מעל הכל, לא משנה כמה הרכב יהיה ממוגן יש כאלה שמגיעים עם גרר ואז זה כבר סיפור אחר.
מורן

whisky
29-07-09, 10:18
אתה צודק במיליון אחוז(לא הבדואים אבל לא קשה לקבל מהם מידע) ואני אחד שעובד בתחום,הדרישה של הביטוח היא שהמיגון יהיה קיים וגם החברות מתעקשות על סטנדרט מסוים כי במקרה ויש תקלה הם יודעים איפה לחפש,בגלל זה צריך לחשוב על דרך לא שיגרתית לבצע ניתוקים כי את הסטנדרטים הם מכירים ולמצוא את המתקינים שאכן יעשו זאת זו גם בעיה,לרוב הם נוקטים בגישת ה"ראש קטן" ככה כולם מתקינים והם לא מתאמצים להיות כישרוניים וגם יש מחיר מסוים שגובים,ותכלס ישראלי ממוצא לא אוהב לשלם אז ככה שזאת בעיה בפני עצמה ומיגון איכותי מחירו הוא לא מחיר שוק וזה תלוי מאוד בסוג הרכב.אבל כמו שכבר נאמר כל דבר אפשר לעקוף הכל תלוי במסגרת הזמן שיש להם וברמת המיגון שמצליח לעקב אותם, אבל החוצפה שלהם זה מעל הכל, לא משנה כמה הרכב יהיה ממוגן יש כאלה שמגיעים עם גרר ואז זה כבר סיפור אחר.
מורן

מורן שלום,

לא רק שאני צודק, ואני עלול להעיר פה מתים ולהרתיח הרבה מתקינים, אבל זה הסיפור:

כשמתקינים מערכת השבתה כזו או מערכת איתור או מערכת משולבת, רושמים על טופס את הפרטים של מיקום המערכות ואת האביזרים המושבתים, רושמים צבע חוטים וקוד אוניברסאלי למערכת.

המתקינים, שבינינו בלי שאף אחד ישמע, הם לא הבוס אלא אותם ילדים בני דודינו הם אלה שממלאים את הפרטים, והם לצורך הדוגמא בטיוטה קורולה מתקינים את אותם חוטים דרך אותם מעברים לאותו מכלול אחרת צריך להמציא את הגלגל מחדש. באותה הזדמנות אם רוצים לצורך חלפים או לצורך מתנת נישואים לבת דודה טיוטה קורולה, הוא פשוט רושם את הפרטים מעביר אותם לאיש הנכון והוא מבצע את "הרמת הרכב". זה לא מסיפורי סבתא, זה ממקרים שהיו באמת!!!!

אותו סיפור היה עם מתקיני כספות ומערכות אזעקה, לסבא וסבתא שלי שהתקינו כספת מיוחדת פרצו את הבית ופתחו את הכספת תשמעו טוב: עם המאסטר של החברה, החברה נכנסה לפירוק,והמפרט הטכני של הבית של סבא וסבתא שלי הגיע בדרך מסתורית כנראה לידיים הנכונות שידעו איך להיכנס, איך לנטרל את האזעקה ואיך לסובב את המפתח.

אז לא רק שהמוצרים האלו נחוצים רק לצורך הביטוח, הם באמת לא עוזרים בכלום, כי אין להם אפשרות כזאת מלכתחילה. אל תבנו עליהם מראש, גם אם התקינו לכם את החוטים דרך הירח, המתקין פשוט יודע איך הוא התקין אותם וזה לא יעזור אם הרכב הזה הוזמן! מערכות בייתיות, שמפתיעות, הן הרבה פעמים עוזרות יותר.

ישי.פ
29-07-09, 11:41
מניסיוני המר פרצו לי לסמוראי(פתוח) פעמיים וגנבו את הרדיו .
בפעם השניה שברו את "הבית מפתח" וניסו להניע(כש הגעתי בבוקר הסוויטש היה דלוק)
מה שעצר אותם ללא ספק, היה אמובילייזר פרימיטיבי של רב בריח.
האמצעים האלו עוזרים כנראה אם הגנבים מזדמנים ולא מתוכננים.
מאז אני מקפיד על פרופיל נמוך. כולל לא לנקר עניים ומבחינתי זה אומר שגם לקשור את הרכב לעץ
או סנדלים למיניהים רק מגבירים את ההתענינות ברכב.
יש לי מנעול רכב פשוט ואמובילייזר ורדיו זול והרבה עירנות(ישן עם עיין פתוחה):D

mor@n
29-07-09, 19:53
מורן שלום,

לא רק שאני צודק, ואני עלול להעיר פה מתים ולהרתיח הרבה מתקינים, אבל זה הסיפור:

כשמתקינים מערכת השבתה כזו או מערכת איתור או מערכת משולבת, רושמים על טופס את הפרטים של מיקום המערכות ואת האביזרים המושבתים, רושמים צבע חוטים וקוד אוניברסאלי למערכת.

המתקינים, שבינינו בלי שאף אחד ישמע, הם לא הבוס אלא אותם ילדים בני דודינו הם אלה שממלאים את הפרטים, והם לצורך הדוגמא בטיוטה קורולה מתקינים את אותם חוטים דרך אותם מעברים לאותו מכלול אחרת צריך להמציא את הגלגל מחדש. באותה הזדמנות אם רוצים לצורך חלפים או לצורך מתנת נישואים לבת דודה טיוטה קורולה, הוא פשוט רושם את הפרטים מעביר אותם לאיש הנכון והוא מבצע את "הרמת הרכב". זה לא מסיפורי סבתא, זה ממקרים שהיו באמת!!!!

אותו סיפור היה עם מתקיני כספות ומערכות אזעקה, לסבא וסבתא שלי שהתקינו כספת מיוחדת פרצו את הבית ופתחו את הכספת תשמעו טוב: עם המאסטר של החברה, החברה נכנסה לפירוק,והמפרט הטכני של הבית של סבא וסבתא שלי הגיע בדרך מסתורית כנראה לידיים הנכונות שידעו איך להיכנס, איך לנטרל את האזעקה ואיך לסובב את המפתח.

אז לא רק שהמוצרים האלו נחוצים רק לצורך הביטוח, הם באמת לא עוזרים בכלום, כי אין להם אפשרות כזאת מלכתחילה. אל תבנו עליהם מראש, גם אם התקינו לכם את החוטים דרך הירח, המתקין פשוט יודע איך הוא התקין אותם וזה לא יעזור אם הרכב הזה הוזמן! מערכות בייתיות, שמפתיעות, הן הרבה פעמים עוזרות יותר.

אני באותה דעה שלך:cool: מיגון לא סטנדרטי יכול למזער את הנזק

asafk
29-07-09, 23:22
אני לא רוצה לתת רעיונות שעלולים לגרום נזק.
כתבתי בעבר.
קויל. 20000 וולט. מתחת לכיסא. מתג נסתר. חוט דק חשוף בריפוד של מושב הנהג. מגע בגוף המכונית (מפתח, עמוד הגה) פורק את הקויל. ביצים מבושלות. כואב.
עובד, עבד. לא לשכוח לכבות.

אסף.

fuksi
30-07-09, 09:05
אני לא רוצה לתת רעיונות שעלולים לגרום נזק.
כתבתי בעבר.
קויל. 20000 וולט. מתחת לכיסא. מתג נסתר. חוט דק חשוף בריפוד של מושב הנהג. מגע בגוף המכונית (מפתח, עמוד הגה) פורק את הקויל. ביצים מבושלות. כואב.
עובד, עבד. לא לשכוח לכבות.

אסף.

חחח יפה מאוד
אני לא אתפלא אם אח"כ לא תהיה חשוף לתביעת נזיקין מהגנב....

GodsFather
30-07-09, 09:35
חחח יפה מאוד
אני לא אתפלא אם אח"כ לא תהיה חשוף לתביעת נזיקין מהגנב....

בגלל זה אמרתי רימון - לא נשאר גנב שיתבע ;)

mixael
30-07-09, 23:52

מעגל חשמלי פשוט, הכולל בין השאר ריליי פשוט, זוג חוטים חשופים במקום הנכון, מכשיר סלולארי ישן, ומפסק בטחון.
ואם החלאה שבכל זאת הצליח לנסוע עם הרכב עוד ישאר בחתיכה אחת כדי להיות מסוגל להגיש תביעה, הוא יתקשה להוכיח שהפיצוץ לא נגרם כתוצאה מניתוק חאפרי של "עלוקה" על משאבת הדלק, כמו שיש כמעט בכל פרייבט מוזרק. חומר למחשבה:rolleyes:

השימוש במידע הוא על אחריותו הבלעדית של המבצע

kobiarava
31-07-09, 00:13
למה לא, נפוצץ את הרכב על יושביו, העיקר שלא ייגנב... חבר'ה, לא יצאתם מפרופורציה? אמנם הייתי שמח לשמוע ש, נגיד, הרכב שלי היה מעורב בתאונה עצמית, וארבעת יושביו נהרגו, אבל אין שום סיכוי שהייתי ממלכד את הרכב, ומי שחושב כך מדבר שטויות, שלא לדבר על מי שבאמת עושה את זה, שהוא אידיוט גמור בכל קנה מידה. תחשבו רגע, מה קורה אם, החברה לקחה את הג'יפ לרגע, חבר היה צריך לקפוץ לשניה ונתתם לו את המפתחות בחוסר תשומת לב, מקרה חירום שלא תפסו אתכם אז אבא ירד להזיז את האוטו... מילא חישמול-רק כאפה ואולי הלם, אבל לפוצץ ולהבעיר את הרכב? תהיו לי בריאים...

האמת-הכי אהבתי את רעיון כרית האויר-הכרית מתפוצצת, ודופקת אגרוף מטורף לפרצוף של הכלב, ואם יש בירורים-הוא בעצמו הפעיל אותה, כשקיצר את החוטים הלא נכונים בניסיון ההתנעה:D
אני מרכיב כריות אויר בסופה הבאה שלי...

קובי

MMR
31-07-09, 00:13
לא לשכוח לכבות.
אסף.

מתישהו לא ניזכור, נכון? :evil:
אגב- אני מנחש שעקב יצר הנקמנות של בני דודינו הפורצים יגרמו לונדליזם ונזקים גדולים מאוד.

nir.samo
31-07-09, 07:06
המצב ממש חרבנה.
כל הודעה שנייה נגמרת בהשלמה "אבל אם שמו עליה עין לא יעזור כלום..."
יכול וצריך להיות גם אחרת.
למה לעזזל בנאדם לא יכול להנות מתחביב שעלה לו בעמל רב?
ממש עצוב לקרוא את ההודעות האלה.

idanw
31-07-09, 08:14
בסופה הבאה שלי...

קובי

אתה לא לומד לקח...

kobiarava
31-07-09, 13:18
אתה לא לומד לקח...

לא רק שביום שבו נגנבה הסופה ידעתי שגם הרכב הבא יהיה סופה, האמת שכבר קניתי משהו...
חייבים להמשיך הלאה, אז בונים רכב חדש!

קובי

ofiredri
31-07-09, 13:25
לא רק שביום שבו נגנבה הסופה ידעתי שגם הרכב הבא יהיה סופה, האמת שכבר קניתי משהו...
חייבים להמשיך הלאה, אז בונים רכב חדש!
קובי
מברוק ! תעדכן .

yairhazan
30-08-09, 02:28
קובי מה קורה
אני יאיר עובר כרגע את אותו כאב
מתיי נגנב הגיפ?
עד השבוע האחרון בתל שבע רביבים חורה כסייפה חברון לא ראיתי סופה כזאת
תיהיה איתי בקשר 0547725664

yairhazan
01-09-09, 18:23
מה קורה אחי כמוני כמוך גם לי גנבו את הסופה לפני שלוש שבועות לפי מה שהבנתי היא אצל המבריחים באיזור דרום בואו נתארגן ונצא לשטח לכמה ימים "כי אם לא אני לי מי לי" 0547725664

kobiarava
31-01-10, 19:44
מעלה מהאוב את השרשור הכואב, כדי לעדכן.
לפני שבועיים, כשאני בכלל בחו"ל, יצר איתי קשר מכר רחוק, שביקש סימנים מזהים של הג'יפ. מסרתי כמה פרטים ייחודיים, הבטחתי ליצור קשר כשאני חוזר, וחזרתי לעינייני מבלי לייחס לכך יותר מדי מחשבה. כשחזרתי התבשרתי שהג'יפ ממתין לזיהוי במשטרת דימונה, ותיאמתי להגיע היום כדי לזהות אותו.
הגעתי לתחנה בצהריים עם אזהרה, שאני לא הולך לראות שם משהו דומה לרכב שנגנב ממני, אבל לא יכולתי לצפות למה שראיתי שם. כן, זיהיתי אותו מיד עוד לפני שנכנסתי למגרש, אבל הרכב הכ"כ אהוב, שונה לחלוטין מהג'יפ שנגנב ממני רק לפני 6 חודשים. הוא נשחט באכזריות מכל דיגום ושיפור שהיו עליו, שמן הסתם עברו לג'יפים אחרים, הפגושים, המתקונים, כלוב ההתהפכות, הברזנט והדלתות, החזית (רנגלר), כסאות, הוחלף מנוע (!!!), כל זה כדי לטשטש את המקור והזיהוי של הרכב ולהפוך אותו לבלתי ניתן לזיהוי בעליל. בנוסף, הבודי נצבע במלט ומים, ועבר כיסוחים והתעללות מכל כיוון אפשרי, ובאופן כללי הוא נראה כאילו עברו עליו 15 שנה בשירות הבני ז*%@ות, ולא רק 6 חודשים...
אי אפשר לתאר כמה זה פותח את הפצעים, לא היה קל לראות את זה. עכשיו אני צריך לחכות לזיהוי סופי של הרכב ע"י מז"פ, בסיוע התמונות שמסרתי ועוד כמה ראיות, ואח"כ-כולו שלי, מה שנשאר ממנו. למי שמעוניין ומחפש, יש שם עדיין עוד 5-6 סופות, במצבים שונים, שמחכים לדורש או שיועברו להשמדה או לחילוט ומכירה.

איך חלפה לה תהילת עולם...

zagi
31-01-10, 19:52
כשלי נגנב הרכב בפעם הראשונה ( פג'ו 205 , וכן - נגנבו לי כמה רכבים ) גם לו הוחלף מנוע ועוד שינויים קוסמטיים , כשרצית לשחרר את הרכב מהמשטרה נדרשתי להביא מכונאי ע"מ לפרק את המנוע שהיה ע"ג הרכב ( הרי הוא לא שלי ) , וזה לא תפקיד השוטרים לפרק את המנוע ....:evil:

six 4 life
31-01-10, 19:55
אפשר רק לדמיין מה עובר עליך כשראית אותו ככה, פשוט מכאיב.
מהצד השני, זכית להזדמנות שלא רבים זוכים לה- ההזדמנות להביא אותו הביתה ולהחזיר לו חיים.

kobiarava
31-01-10, 19:56
מי היה מאמין...

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=21343&stc=1&d=1264960490

זה מה שנשאר ממנו:(

קובי

six 4 life
31-01-10, 20:04
מבאס ומעצבן בטירוף, אבל נראה שהרוב קוסמטיקה?
לך תדע, אולי קיבלת בחזרה בכ"ז יותר ממה שאתה חושב (את הגיר המשופץ, והנעילה אם יהיה לך עוד קצת מזל).

talilim
31-01-10, 20:04
:cry:

אבל בטח הנשמה עוד בפנים....

דרור ברלי
31-01-10, 20:24
קובי, אתה אומר שיש שם עוד סופות? עם מי צריך לתאם כדי שיתנו להיכנס למגרש?

kobiarava
31-01-10, 20:31

לא ממש צריך, מסתבר. פשוט צריך להגיע בשעות היום, בד"כ נמצא בתחנה מנהל מגרש המוצגים, איש מח' החקירות של התחנה. האיש אדיב ומקצועי מניסיוני היום, והכניס אותי למגרש להעיף מבט.
עם זאת, דרור, לדעתי הסופה שלך לא נמצאת שם, הייתי שם לב איליה.
שווה לבדוק בכל זאת, הם עמוסים עכשיו בתפיסות רכבים, וישמחו לרוקן את המגרש.

קובי

דרור ברלי
31-01-10, 20:38
בצורה שהם מפרקים ומשחיתים את הרכב, אני בספק אם היית מזהה אותה. יודע מה? אני בספק אם אני הייתי מזהה.... אבל יש לי סימן זיהוי מאוד מובהק בשילדה עצמה. אני אסע וזהו.

יובל48
31-01-10, 20:40
אולי גם הסופה שלי שוכבת שם מבויישת...?
אפשר לקבל מס. טל. של המשטרה בדימונה?

עכשיו ראיתי את התגובה של קובי ודרור,נראה לי שגם אני יעשה טיול לשם.

דרור ברלי
31-01-10, 20:47
כל מי שאיבד סופה ורוצה לבוא - אפשר לנסוע ביחד. סוג של קבוצת תמיכה....:(

erezjack
31-01-10, 22:02
כל מי שאיבד סופה ורוצה לבוא - אפשר לנסוע ביחד. סוג של קבוצת תמיכה....:(
אני מעוניין

ארז

RONI
31-01-10, 22:39

אמיר ,מה נשמע?
לא קורה לך לפעמים אבל רק לפעמים שאתה שוכח לנטרל משהו לפני שאתה מניע?!
לא חאראם? חתונה עוד מעט! מה תגיד הכלה ללא החתן??..

שחר 9
31-01-10, 23:30
אולי כדאי לעשות רשימת מגרשים כאלה ואז לצאת לסיבוב חיפושים אחרי הרכבים הגנובים,
ידוע לי שגם בבית שמש יש מגרש לא קטן שגדל מיום ליום .

שחר

chengreen
01-02-10, 14:33
קובי

לא יאומן שמצאו אותו (ובאיזה מצב )

איך מצאו ואיפה ? מה קרה לאלו שנסעו בו?

חן

kobiarava
01-02-10, 16:31
אהלן חן;)

מצאו אותו במקרה, חבר'ה שהלכו לראות שיטפון ליד מאהל מסוים, וזיהו אותו בגלל שזכרו את החיפושים מלפני חצי שנה אחרי ג'יפ צהוב זועק, מסתבר שעשיתי מספיק רעש בזמנו. החבר'ה שמצאו אותו הם קב"ט ושוטר מהסביבה, אבל רק במקרה.
למי שנהג בו אין כל זכר, כמובן, והאמת שגם לכל הפרוייקט שהרמתי אין שום זכר... הג'יפ במצב גרוע בהרבה ממה שהיה כשקניתי אותו במכרז. בעסה.

קובי

GodsFather
01-02-10, 16:47
אז עכשיו יש לך 3 סופות מפורקות בחצר ?

lizard
01-02-10, 17:16
מה זה אומר במצב יותר גרוע?

מה בקשר לרשיונות שלו? עדיין קיימים או שהוא עכשיו ללא רשיונות עקב הגניבה?

עריכה: ראיתי את התמונות. המצב לא כל כך גרוע. הבודי נראה יחסית שלם ובמצב טוב.

kobiarava
01-02-10, 17:18
הג'יפ בינתיים עדיין נשאר במגרש המשטרתי, עד שיעבור זיהוי ע"י מז"פ. לי יש רק סופה אחת, ועוד כמה חלקים...

קובי

-->