PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורת כרית אויר

Jacob80
24-06-09, 16:55
התחילה לדלוק מדי פעם מאתמול.. דולק מספר שניות ונכבה, היום דלק איזה 5 דקות רצוף

קרה למישהו?

איפה מתחילים לחפש? (בהנחה שזה לא פיוז)

Kobi B
25-06-09, 22:29
גם לי היה דבר דומה, קראתי בפורומים בחו"ל ושם הבעיה ידועה כחיבור רופף של מחברי הצמה מאחורי לוח המחוונים. אז פשוט הוצאתי את הצמה וחיברתי בחזרה וזהו, זה לא חזר יותר.

השועל
28-06-09, 09:39
KOBI B..
אתה מתכוון לקונקטור של התצוגה (עם כל המחוונים) ?
ואם כן, האם קרה לך שנורות שדלקו לפני הניתוק (כמו אור דרך "הנורה הירוקה") נעלמה אחרי ההתחברות ?? האורות עובדים כרגיל, רק הנורית נעלמה מהמסך..

אני פירקתי את לוח המחוונים מסיבה אחרת, ואחרי ההתחברות בחזרה נורית ABS (שדלקה לפני) ותאורת דרך נעלמו לי ובמקום זה דולקת לי נורית חגורת בטיחות.. האמת קצת מוזר, עכשיו אני מנסה להבין מה גרם לזה..

אולי צריך לעשות RESET דרך הקונקטור של המחשב ..

sos4u
28-06-09, 14:05
דני
קנה ספריי קונקטורים של 3M, עולה איזה 80-100 ש"ח ליח' אבל פותר את כל הבעיות המעצבנות הללו ....

השועל
28-06-09, 15:00
תודה יוסי ,

אתה באמת חושב שנוריות יחזרו לדלוק אחרי שאני אשפריץ בקונקטור קצת ספריי ?
הלוואי שזה יהיה המצב, אני אבדוק את זה..

Kobi B
28-06-09, 18:03
דני אצלי הנורה של ה- ABS דלקה וגם היה רשום לי CHK BUS או משהו כזה באודומטר.
הרצתי בגוגל וכמובן שזאת לא רק בעיה של צ'ירוקי אלא של רנגלרים גם וכל מי שיש לו צמה דומה המוליכה למחשב (ה- BUS הזה זה לא אוטובוס אלא הערוץ החשמלי להעברת נתונים אלקטרונים מיחידות הקצה למחשב ומהמחשב למחוונים).

וכמו שיוסי גילה כבר (וצדק), כולם עשו אותו הדבר, ניתוק הצמה בקונקטור, פעמיים פוווו עם הפה וקצת קונטקט ספריי והחזירו, והכל עבד (לפחות אצל רובם) מסתבר שהקונקטורים של JEEP אלה לא קונקטורים בתקן צבאי והם עם הזמן מתרופפים טיפה, זרמי זליגה משגעים את המחוונים (לפעמים ABS, לפעמים כל המחוונים פשוט יורדים ל-0 כשאתה באמצע נסיעה) וצריך לחזק אותם מדי פעם.

אצלי זה עבד, יכול להיות שיש לך בעיה אחרת (טפו טפו טפו....)

קובי

השועל
28-06-09, 18:06
קובי ..
אתה יכול בבקשה לפרט על איזה קונקטור אתה מדבר בדיוק ? האם זה הקונקטור של מסך השעונים ? כי הרי המסך נשלף החוצה והקונקטור נשאר בפנים.. לקונקטור הזה אתה מתכוון או אחד אחר ??

boaz1969
29-06-09, 00:22
סליחה שאני מתפרץ אצלי ישנה בעיה אחרת מד המהירות לפעמים משתגע ....
לא עולה בכלל או עובד רגיל... וכשאני עובר את ה 120 ק"מש קופץ ל 170 קמ"ש מכה קטנה צמוד למסך השעונים והוא מסתדר וחוזר חלילה כאשר אני שוב עובר את ה 120...חשוב לציין שהמספרים של הק"מ מתפקדים טוב גם כשהמחוג משתגע....
מה יש מצב שזו גם בעיה שנובעת מחיבור הקונקטור??

-->