PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיטרוייט ל110 - שאלות שנשארו אחרי חיפוש בפורום

torchak
25-06-09, 13:21
קודם כל לזכותי יאמר שכבר עשיתי חיפוש בפורום והאמת שלא יצאתי מלומד מי יודע מה מהתוצאות.
בלי לנקוט בשמות, ישנם חברי פורום שבשירשור אחד ממליצים בחום על דיטרוייט שב110 היא לא מורגשת, שהיא אמינה וזולזה (ביחס ל ARB) וכו וכו וכו ואחרי מספר חודשים משמיצים וטוענים שאין כמו ARB.
ובכל זאת ישנן שאלות שלא מצאתי להן מענה.
ראשית אומר, שאין בכוונתי להתקין נעילה קידמית (לאלו שממליצים על ARB כי בעתיד ניתן יהיה להתקין קידמית).
אז ככה:
א. האם יש סיכוי להרכיב דיטרויט על 110 בלי לשבור מיד את הציריות. או בניסוח אחר, האם התקנת נעילה אוטומטית (או בכלל) ב110 מחייבת החלפת ציריות למחוזקות.
ב. האם יש דרך כלשהי להביא כזה דבר מארה"ב (משלוח, מזוודה, ארגזי עופות.....)
ג. האם אכן הנעילה לא מורגשת (משמע דפיקות, הקפצות, החלקות וכו).
ד. עד כמה היא באמת אמינה.

אם יש מישהו שהתקין כזאת ויש לו ניסיון אמיתי, או מישהו שהרכיב נעילה אחורית ועוד לא שבר את הציריות - אשמח מאוד מאוד לשמוע.

תודה רבה,
נועם.

amirk
25-06-09, 13:34
אני גם בשלב השאלות לגבי דיטרויוט . . .

113 דולר עבור המשלוח לישראל
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310122440688&viewitem=&sspagename=STRK:MEWAX:IT#ht_3917wt_1155

torchak
25-06-09, 13:41
אני גם בשלב השאלות לגבי דיטרויוט . . .

113 דולר עבור המשלוח לישראל
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310122440688&viewitem=&sspagename=STRK:MEWAX:IT#ht_3917wt_1155

כך בחשבון שאם אתה מזמין את זה באופן הזה, אתה צריך גם לשלם מכס כשזה יגיע.
אולי שווה לבדוק אפשרות של Combain shipping אפילו שנראה לי לא סביר בכאלה גדלים של משלוחים אבל בד"כ על מוצר נוסף יש מחיר משלוח נמוך יותר. אולי שווה לבדוק אפשרות של הזמנה יחד.

idanw
25-06-09, 15:25
נועם,

אמנם לא אני הרכבתי, אבל יש לי דטרוייט שמורכבת משהו כמו 4 שנים (על פי הבעלים הקודם)
הציריות מחוזקות כך שאין לי דעה על זה...
בשנה הראשונה (נעילה בת כשנתיים) לא הרגשתי אותה כלל...
בחצי שנה האחרונה היא דפקה לי כ3 פעמים... כשהשתוללתי בהגזמה בסיבוב.

אתה מוזמן לסיבוב התרשמות.

בכל אופן, שים, מה יש לך להפסיד, אם יישברו הציריות תחליף, אין טעם להחליף עכשיו...

עידן

amirk
25-06-09, 16:08
אולי שווה לבדוק אפשרות של Combain shipping אפילו שנראה לי לא סביר בכאלה גדלים של משלוחים אבל בד"כ על מוצר נוסף יש מחיר משלוח נמוך יותר. אולי שווה לבדוק אפשרות של הזמנה יחד.

שלחתי למוכר שאלה.

landrover
25-06-09, 17:37
כפי שאמרתי בעבר,

אני בעד דטרויוט , והייתה מורכבת אצלי ב110 הרבה שנים.

הרכב עם ציריות מחוזקות.

אם אין ציריות מחוזקות , לדעתי עדיף נישלטת. כי יש לך אפשרות לשלוט מתי אתה רוצה להפעיל את הנעילה.

היום הרכב עם ARB כי הדטרויט סיים את חייו - אחרי משהו כמו 7 שנים.

אמיר.

nirs
25-06-09, 21:55
שלום נועם
אני עם עוד 2 חברים בפורום (שוקי(יוש) וגיל) רכשנו בחו"ל והתקנו (לפני כשנה) נעילת דיטרויט ל- 110. שוקי פרט את התהליך בקישור הבא:
http://64.50.169.115/forums/showthread.php?t=29041
תשובות לפי סדר שאלותיך:
1. לא יודע - לי יש מחוזקות (לא סגור לגבי שוקי וגיל).
2. אין בעיה - ראה קישור.
3. אני לא מרגיש כלום (לא רעשים דפיקות ושאר מיני ירקות).
4. אצלי רק שנה. אבל עפ"י אמיר את שו"ת לא צריכה להיות בעיה.
ניר

יוש
26-06-09, 21:21
אהלן,

ניר מעלי סיכם בסך הכל את הדברים.

אוסיף רק שממרום שנת נסיון ושימוש מגוון בשטח ובכביש (וגם נסיון עם נעילה אוט' ברכב אחר) עם הדטרויט בדיפנדר, אני לא רואה שום, אבל שום סיבה לרכוש ARB. בעיקר אם אתה מתכוון להסתפק בנעילה אחורית (מספיק ל 99% מהתסריטים).
הדטרויט זולה באופן דרמטי, אמינה ביותר, פועלת כשצריך ולא לפי שיקול הדעת שעלול להיות מוטה וההשפעה בכביש - אפסית. פשוט כך.

אצלי הרכב הגיע אלי עם ציריות מחוזקות. לפי דיווחים מחברים מנוסים, שבירת ציריות רגילות עם נעילה אוט' תגיע מהר.

לגבי פרטיי הזמנה וכיו"ב ניתן לפנות בפרטי.

asafk
26-06-09, 22:01
אני התקנתי בעצמי דטרויט משומשת ב 110.
מייד אחרי זה התקנתי ציריות מחוזקות, לא מהיקרות, אלא ציריות מחוסמות.
פרט לחופש המובנה, שלא הפריע לי יותר מדי מרגע שהתרגלתי אליו, אין לי מילה רעה לומר על הסידור הזה.

אסף.

ארז
26-06-09, 23:49
אני נסעתי כמה שנים טובות עם אוטו' מאחורה, היום אין מצב שאני אשים כזו נעילה על רכב יום-יומי שלי, לא שאני טוען לבעיה ביטחותית,אין כזו, פשוט לא נוח ,התנהגות הרכב משתנה לרעה על הכביש, במיוחד בסיבובים, לא אסון גדול אבל לטעמי סתם מציק, כשהייתי צעיר יותר והדבר היחידי שעניין אותי היה עבירות אז זה התאים, היום אכות החיים שלי(שגם ככה היא תלויה על קרעי תרנגולת ברכב הזה(יחד עם השפיות שלי) חשובה לי יותר...

מכיוון שעלות נעילה אוטומטית תהיה כמו עלות נשלטת(בגלל הצורך לעבור לציריות מחוזקות) , אני הייתי שם נשלטת(יש לי עשרות לקוחות שנוסעים על נשלטת ללא ציריות מחוזקות-אין לי אף לקוח שנוסע על אוטו' ללא ציריות מחוזקות).

amirk
28-06-09, 08:48

תשובת המוכר:
$227.50 for two Detroit Lockers to Israel

torchak
29-06-09, 21:37
אני התקנתי בעצמי דטרויט משומשת ב 110.
מייד אחרי זה התקנתי ציריות מחוזקות, לא מהיקרות, אלא ציריות מחוסמות.
פרט לחופש המובנה, שלא הפריע לי יותר מדי מרגע שהתרגלתי אליו, אין לי מילה רעה לומר על הסידור הזה.

אסף.

מה זה אומר ציריות מחוסמות ולא המחוזקות היקרות?
מה העלות שלהן ואיפה ניתן להשיג אותן?

shachar
29-06-09, 23:17
מה זה אומר ציריות מחוסמות ולא המחוזקות היקרות?
מה העלות שלהן ואיפה ניתן להשיג אותן?

עכשיו אסף יספר על איך מוצאים זהב במזבלה...

asafk
30-06-09, 12:45
הסיפור ישאר לפעם אחרת.
בכל מקרה, בזמנו יובאו כמות של ציריות כאלו לארץ. עדיין אפשר למצוא ציריות מחוזקות במחירים סבירים (יחסית) באנגליה, יש כמה פירמות, יש כמה טכנולוגיות, אחת מהן היא פשוט חיסום של הציריה.

אסף.

-->