PDA

צפייה בגרסה מלאה : אתר מוסכים חדש!

kingbobo
11-07-09, 14:55
שלום רב, בימים אלו אנו עסוקים בהקמת אתר מוסכים חדש, הוא מכליל לוח רכב, שנותן לכם מעקב קבוע על הרכבים שלכם, טיפולים, ביטוחים, טסטים ואפילו תדלוקים.
מכירונים של מכוניות, וכמובן מיקום ותמונה של כל מוסך במדינה!
האתר כרגע הוא בגירסאת בטא, אנחנו עדיין עובדים קשה בשביל להשיק אותו.
אז תנסו ותצטרפו צעד אחד קדימה לכיוון העתיד!
http://www.garage.org.il/default.asp

ההרשמה בחינם בינתיים, תנצלו את זה!

גיא
11-07-09, 16:30
רעיון יפה.

ההצעה היחידה שיש לי לתת לכם, היא שתתדאגו שלמרות שהאתר ניכתב בכלי גראפי גרוע של מייקרוסופט, הוא יוכל להפתח בדפדפנים אחרים מאקספלורר ובמערכות הפעלה אחרות מחלונות.

בהצלחה.

ענבר
11-07-09, 20:37
שתי הערות בונות:

כדי שתוסיף מוסכים לג'יפ ולנדרובר, במיוחד אם אתה רוצה שגולשים באתר 4X4 יתייחסו ברצינות לאתר שלכם.
תוריד את השיוך לחברת ביטוח בחיפוש מוסכים.
בהצלחה!

landrover
11-07-09, 22:02
ניראה לי שהאתר זקוק לעוד הרבה עבודה ...

יש במאגר נתונים שלהם בערך מוסך וחצי לפי מה שאני רואה ...

תומר לגבעומר
12-07-09, 13:27
מגניב. רשמתי את הרכב שלי לספר רכב. אני תמיד שוכח מתי הטסט ומתי צריך לעשות טיפול. זה באמת שימושי ויעיל. רשום שם אגב, שהשירות הולך להיות בחינם לתמיד וזה מבחינתי קריטי.

לגבי המוסכים, אני רואה שכבר בשלב ההשקה יש כמה עשרות מוסכים רשומים. אם באמת ייכנסו לפה מוסכים רבים זה יכול להיות שירות מעולה שאני מניח שאשתמש בו בעתיד.

שיהיה לכם בהצלחה...

שלום רב, בימים אלו אנו עסוקים בהקמת אתר מוסכים חדש, הוא מכליל לוח רכב, שנותן לכם מעקב קבוע על הרכבים שלכם, טיפולים, ביטוחים, טסטים ואפילו תדלוקים.
מכירונים של מכוניות, וכמובן מיקום ותמונה של כל מוסך במדינה!
האתר כרגע הוא בגירסאת בטא, אנחנו עדיין עובדים קשה בשביל להשיק אותו.
אז תנסו ותצטרפו צעד אחד קדימה לכיוון העתיד!
http://www.garage.org.il/default.asp

whisky
12-07-09, 13:54
בתור אתר מוסכים כדאי שתדעו: לנד רובר היא כבר לא רובר, צריך וראוי לפצל בין רובר ללנד רובר בבחירת הרכבים.

חוץ מזה אתר נחמד, בנתיים קצת ריק, אחרי שתמלאו אותו תוכן אולי הוא יהיה כלי שימושי.

בהצלחה, הצלחתכם הצלחתינו.

whisky

kingbobo
12-07-09, 16:18
ניראה לי שהאתר זקוק לעוד הרבה עבודה ...

יש במאגר נתונים שלהם בערך מוסך וחצי לפי מה שאני רואה ...

זה נכון, בינתיים המוסכים נמצאים על ניירות, ויש אנשים שעובדים לגייס עוד ועוד מוסכים.

תודה על המחמאות מבטיח לכם שלא תצטערו על זה שהצטרפתם.

בקשר לעניין הג'יפים אנחנו כבר מטפלים בזה, יום יומיים.

shachar
12-07-09, 19:06
מגניב. רשמתי את הרכב שלי לספר רכב. אני תמיד שוכח מתי הטסט ומתי צריך לעשות טיפול. זה באמת שימושי ויעיל. רשום שם אגב, שהשירות הולך להיות בחינם לתמיד וזה מבחינתי קריטי.
לגבי המוסכים, אני רואה שכבר בשלב ההשקה יש כמה עשרות מוסכים רשומים. אם באמת ייכנסו לפה מוסכים רבים זה יכול להיות שירות מעולה שאני מניח שאשתמש בו בעתיד.
שיהיה לכם בהצלחה...

איזה יופי שיש חבר חדש (למרות שהוא נראה קצת מאותגר) שכבר מצא אצלנו אתר אחר שמאוד שימושי לו - פשוט מחמם את הלב

רשום שם אגב, שהשירות הולך להיות בחינם לתמיד וזה מבחינתי קריטי.

לגבי המוסכים, אני רואה שכבר בשלב ההשקה יש כמה עשרות מוסכים רשומים

חוץ מזה אתר נחמד, בנתיים קצת ריק, אחרי שתמלאו אותו תוכן אולי הוא יהיה כלי שימושי.whisky

זה נכון, בינתיים המוסכים נמצאים על ניירות, ויש אנשים שעובדים לגייס עוד ועוד מוסכים.

מזגנים
12-07-09, 22:21
ניסיתי להירשם אבל קפצה לי הודעה שהשם " עמוס מזגנים לרכב " תפוס...... מה ניהיה ???.

עוד מתחזה ?????

landrover
13-07-09, 01:14
עמוס - אל תקח את זה קשה ...

סתם באג באתר שלהם :)

מן הסתם צריך עוד הרבה לעבוד עליו , זה מה שקורה שאין כסף לשלם לטסטרים ואנשי QA אמיתים שיבדקו את האתר,

אנשי האתר נכנסים בכמה שמות בדויים לכמה פורומים בתחום עניין שלהם , ומבקשים מאנשים רגילים להכנס לאתר , וככה מוצאים מה לא עובד טוב :)

-->