PDA

צפייה בגרסה מלאה : היום אני מרשה לעצמי לקלל את הרכב שלי: דיפנדר

whisky
14-07-09, 17:30
היום אני מרשה לעצמי לקלל את הרכב שלי, הדיפנדר המהולל וזהו סיפור המקרה:

בנסיעה מת"א לירושלים הרכב התחמם, בדקתי מים ושמן כמובן, הוספתי כ 3 ליטר מים חיכיתי שיתקרר והמשכתי בנסיעה, הבנתי שמשהו לא בסדר אז נסעתי ברגוע, ואז בשורש (אחרי העליה משער הגיא ללא מבינים שבינינו) שוב המחט מטפסת לה לקצה הסקלה!!!!!! עצרתי בצד, וגילתי שלא נשארו בכלל מים במערכת הצינון.

בכלל זה אומר כל ה13 ליטר של המערכת, כולל הכל. הכנסתי מים, הגעתי הביתה (המנוע לא התחמם שוב בדרך, מצד שני הדרך הייתה קצרה) והזמנתי גרר שיגרור את הרכב למוסך.

אז נתחיל מהגרר: הזמנתי ל7-9, הגיע ב8 הוריד את הרכב במוסך ב 12, חוצפה מטורפת. אבל ניחא. במוסך האבחנה (ניסו בדיקת לחץ, אין דליפות, אבל כשהרכב מונע אז הלחץ מהמנוע דוחף את המים החוצה) ראש, עכשיו השאלה היא האם זה אטם, ראש, בלוק, לצבוע את הרכב בכחול...?

קיצר מבירור מחירים, התיקון יעלה בין 6-25 תלוי בבעיה, אחלה, קיבלתי את הקריזה והחרזנו שבוע אבל לאומי, הורדת זקיף לחצי תורן ובכיה לדורות. ועכשיו מעשית, נקנה מנוע מפירוק (במחיר זול שערוריתית) יבוא מחר אחר כבוד למוסך יותקן מחדש והתענוג יצא יותר זול מלהחליף ראש ככל הנראה.

אז היום מותר לי להגיד שהדיפנדר בן ז**ה, אמא של המהנדסים האנגלים שר**ה, שיחנקו כולם כולל המלכה.

לכל המלעיזים ובעלי המקרקשים עם השבעה פסים בגריל, זה רק להיום, ביום יום, אין על הרכב הזה, גם אם אישתי כרגע לא מוכנה שהוא יתקרב הביתה, מקסימום נעבור דירה (היא יודעת שגם הכעס שלה הוא זמני). אז שימותו הקנאים.

whisky

מוני אורבך
14-07-09, 20:39
ווווסקי עצור !!!! קודם כול הרגע. מנע מעצמך לעשות טעות שתעלה לך הרבה כסף. הייתי באותו המצב בדיסקו שהיה לי. לרוב מדובר בסך הכול על אטם ראש מנוע שעולה כמה מאות שקלים. יותר מכדאי לפרק ראש מנוע ולבדוק מה המצב של המנוע. נראה לי מטורף להחליף מנוע רק בגלל אטם טיפשי. לרוב ראשי המנוע לא מתעוותים, ולא נראה לי שזה המצב אצלך. מאוד פשוט לפרק ראש מנוע ולבדוק בעצמך. ושאף אחד לא ימכור לך שלנדרובר הוא רכב לגורואים בלבד. אם תרצה אשמח להסביר לך מה צריך לעשות. עם קצת ניסיון במכונאות לא מדובר על יותר מיום עבודה. תוציא את הרכב מהמוסך של הגורו וגש לעבודה

אפי י
14-07-09, 21:19
זה נשמע לי מחירים אסטרונומים אבל אם בדיקת לחץ תקינה תבדוק לחץ בצלינדרים ע"י לחץ אויר איפה שנכנס המזרק או הפלג ותסובב את המנוע ידנית למעלה תבצע דחיסה ידנית. ואז תבדוק אם הוא מנפח ברדיאטור רק זהירות זה מסוכן אם אתה עובר את הנמ"ע הידית תעוף לך על הפנים בכח אדיר. בכלל ראש מנוע תעשה לבד זה פשוט וקל.

WILD 1
14-07-09, 22:43
זה נשמע לי מחירים אסטרונומים אבל אם בדיקת לחץ תקינה תבדוק לחץ בצלינדרים ע"י לחץ אויר איפה שנכנס המזרק או הפלג ותסובב את המנוע ידנית למעלה תבצע דחיסה ידנית. ואז תבדוק אם הוא מנפח ברדיאטור רק זהירות זה מסוכן אם אתה עובר את הנמ"ע הידית תעוף לך על הפנים בכח אדיר. בכלל ראש מנוע תעשה לבד זה פשוט וקל.

רק תוספת

יש בתי מלאכה שמתמחים בשיפוץ ראשים הם מישרים מנקים מחליפים מובילים ומשחיזים וכ"ו
למעשה מחדשים את כל הראש.
וכל היתר כבר קל..............

דרור ברלי
15-07-09, 08:03
זה TD5

whisky
15-07-09, 09:55
דרור: כן

כל השאר: הצעות לאטם בלבד נעו סביב ה6 עד12, מצאתי מנוע קומפלט בערך באמצע, ברור שכשנסיים יהיה לי גם מנוע ספייר וגם מנוע תקין.

את החלקים של המנוע ספייר נוכל למכור.

פירוק והרכבה יעלו לי, אבל לא כמו שאתם חושבים (אבא של אישתי הוא מכונאי וחשמלאי רכב אז את המחירים הוא מסדר לי) אם הבעייה תהיה רק אטם של מאות שקלים, יהיה לי מנוע למכירה שעשה רק 150K.

הבעיה היא שכנראה שמדובר ביותר מאטם, וצריך לראות שהראש לא פסול.

אני מודה על התמיכה, אבל אל תדאגו אני לא עצבני כמו שאתם חושבים, אבל אתם יודעים איך זה, הרשתי לעצמי יום אחד של כעס.

היום אני שוב מאוהב (וחכו למחר שהוא יצא מהמוסך).

whisky

דרור ברלי
15-07-09, 13:38
...והוא כבר מאוהב שוב. נו שויין.
לזה קוראים "לחיות בהכחשה".;)

whisky
15-07-09, 13:57
...והוא כבר מאוהב שוב. נו שויין.
לזה קוראים "לחיות בהכחשה".;)

דרור למה הכחשה? מאוהב נקודה עכשיו יותר מפעם.

מה שהתחיל בסיפור של לא מעט כסף , כנראה יגמר בסיפור שממנו אני אולי ארוויח קצת כסף אפשר להיות לא מאוהב?

נ.ב. הסיפור בה"פ.

נמרוד
15-07-09, 14:06
שכנעת את עצמך שאתה עוד הולך להרוויח כסף מזה שהלנדרובר שלך טיגן ראש מנוע?

אתה סובל מתסמונת שטוקהולם ידידי :D

whisky
15-07-09, 14:33
נמרוד, צוחק מי שצוחק אחרון, תאמין לי, אתה יודע מה אל תאמין לי, יצא ככה שכן, נפלאות דרכי תבל מה אני אגיד לך.

תראה לי עוד רכב שמצליח לשלם לך כסף על החלפת מנוע ואני אספר לך את כל הסיפור, אם לא פשוט תשאל את דרור לו סיפרתי.

whisky

הבנתי שהיום בכותרות דווקא תסמונת מינכהואזן, זה גם היה מתאים אם זה לא היה אמיתי ;) לא הייתי מחייך אם זה לא היה אמיתי.

נמרוד
15-07-09, 14:37
כשהסיפור יגמר, הרכב שלך יחזור להיות תקין לגמרי ותשאר עוד עם רווח בכיס - תספר לי. עד אז, תמשיך לחייך.

gooja
15-07-09, 16:04
וויסקי, אני מניח שאתה מכיר את הסיפור שלי, "נפטרתי מהנבלה" באתר הצהוב.

לצערי, זו רק שאלה של זמן, עד שתפנים את מה שהרכב הזה עושה לך (ואני לא מדבר ברמה הרגשית, ברמה הרגשית אתמול ראיתי דיסקו2 עם פתק למכירה, וכמעט רשמתי את המספר..) - וזאת התעללות ארוכה שיטתית ויקרה להחריד.

אני יכול רק להגיד לך, שעלות התיקונים בשנתיים וחצי עם פאג'רו Q, ועוד כמעט שנה עם טרופר דיזל, עוד לא הגיעו יחד למחצית העלות של שנה אחת עם הדיסקו.

אני, אגב, שרדתי את התאדות ראש המנוע הראשון, בקלות כמוך. אחרי השני? הבנתי מה קרה לי...

מאחל לך רק טוב, חבר, ומינימום הוצאות.

Discomania
15-07-09, 17:18
וויסקי היקר

כמו ילדים אנחנו יכולים לכעוס עליהם ולהביע את מורת רוחינו מהם אבל אף פעם לא מתכחשים אליהם תמיד אוהבים אותם גם בטוב וגם ברע .

שולי

whisky
15-07-09, 18:45
תשמעו, מזל שאני לא צריך להצדיק את עצמי בפניכם, ולמזלי הגדול אפילו לא בפני אישתי.

את הדיפנדר שלי האני אוהב, אולי מאוהב הייתה מילה חזקה מדי, אבל זה ממש לא קשור להכחשה. אני יודע כמה כסף אני מוציא על הרכב במדויק, אני עוד זוכר כמה עלו רכבים אחרים, ואני זוכר מה רכבים אחרים נתנו לי.

הרכב משמש אותי כרכב יומימי, ווואללה אני נהנה ממנו עד מעל הגג, כמעט כל יום טיול של 5-10 ק"מ סופי שבוע וטיוליים ארוכים כל חודש חודשיים (לפעמים יותר) בסך הכל הכללי עם ההתעללות שאני העברתי אותו הוא מתנהג בסדר גמור.

אתם צריכים להבין שהוצאתי אותו מירוקי המדים לא יושר לו קו ולא עוקם לו פס, הדבר היחיד שהוא עבר היה החלפת מחשב בעלות נמוכה, אז נכון שמאז היו תקלות, הן נלקחו בחשבון.

עכשיו בנוגע להשוואה בין דיפנדרים לרכבים אחרים, אני חייב לציין כמה דברים שלמדתי היום אתמול ושלשום:
1. המנוע של הדיפנדר כנראה עמיד יותר מרוב המנועים שאתם נוסעים עליהם, וכנראה גם אמין יותר, ככה אומרים משפצי ראשים ומנועים שאיתם אני בקשר כבר שלושה ימים.
2. המנועים האלו יקרים להחריד בגלל שאין הרבה, כי לא מביאים הרבה, כי הם לא הולכים כל כך הרבה.
3. בגדול, אצל כל החרטים המשחיזים ומשפצי המנועים, זה מנוע שנדיר שמגיע לשיפוץ ואם כן השיפוץ הוא מינורי, לעומת כמעט כל רכבי השטח האחרים. כולל זכיינים של משטרת ישראל שטיפלו במנועים של מג"ב וחבריהם (ויודעים להשוות טיפולים של תתפלאו טיוטה לעומת LR, איזה קטע), רכבי זוXה ורכבים שחוטים לחלוטין.

אז תגידו מה שתגידו, את מה שאני מפיק מהרכב שלי, סטנדרטי כמו שהוא בלי שום דרמה מיותרת, קשה מאוד להפיק מרכבים אחרים בלי פחד. גם המחירים ששילמתי עד היום, על דברים שלא יכולתי לעשות בעצמי היו נמוכים לעין שיעור מהמחירים של רכבים אחרים, ואני כולל בזה: ציריות, מחשב, מוט שפור ומשאבת קלאצ' תחתונה ועליונה, צמיגים וצמה פנימית וזהו בנתיים. ואני לוקח את זה כחלק מהישור קו הבלתי נמנע שבקניית רכב ממכרז.

הבעיה עם המנועים ידועה לכולנו, מצד שני, הם בסוף מחזיקים מעמד, רק זקוקים לליטוף מכונאי מדי פעם;).

בא לכם להגיד שאני עיוור, סבבה, בא לכם להסביר לי שזה רגש, מקובל עלי, אני חי בהכחשה, תגידו מה שאתם רוצים.

אני מעדיף למות שמח ובהכחשה מאשר לחיות סביר שקול.

WILD 1
15-07-09, 19:03

לצערי, זו רק שאלה של זמן, עד שתפנים את מה שהרכב הזה עושה לך (ואני לא מדבר ברמה הרגשית, ברמה הרגשית אתמול ראיתי דיסקו2 עם פתק למכירה, וכמעט רשמתי את המספר..) - וזאת התעללות ארוכה שיטתית ויקרה להחריד.

אני יכול רק להגיד לך, שעלות התיקונים בשנתיים וחצי עם פאג'רו Q, ועוד כמעט שנה עם טרופר דיזל, עוד לא הגיעו יחד למחצית העלות של שנה אחת עם הדיסקו.

אני, אגב, שרדתי את התאדות ראש המנוע הראשון, בקלות כמוך. אחרי השני? הבנתי מה קרה לי...

קראתי את קינה שלך בצהוב

ורציתי לשאול מה ההשואה של דיסקו לדיפנדר ?

בדיסקו אמנם יש חלקים דומים לדיפנדר אבל מסודרים ו "מסודרים" אחרת וגם יש יותר ................

ידוע שהאמינות נמצת ביחס הפוך לריבוע המרכיבים...............

gooja
15-07-09, 20:52
wild, אסביר לך:
את שניהם תכננו והרכיבו אותם בריטים הלומי אלכוהול, אשר ככל הנראה רכשו תואר בהנדסה בסופרמרקט.

לא יכול להיות, שרכב יוקרה (מבחינתי כל ל"ר, הוא רכב יוקרה), שעולה כמו רכב יוקרה, ומיוצר, נניח בשנת 2000, לא מסוגל למדוד חום כמו שצריך, בזמן ובדרך של התראה נורמלית.

הפרייבט שלי ביומיום (מרצדס) ממודל חדש מזה רק בשנה-שנתיים, מתריע בצורה ממוחשבת על כל נורה שרופה, גובה שמן, טמפ' שמן דלת פתוחה, בלם יד שלא משוחרר עד הסוף וכיו"ב, ועוד עשרות חיישנים, בהתראה ברורה על כל המסך!! (כ- 120 תקלות שונות לרבות פנצ'ר - צבע הצד מתחלף לאדום + התראה קולית וכו'), ובל"ר (גם דיפנדר), שעלה חדש כמו המרצדס, אפילו חיווי לגבי החום, הנתון המהותי ביותר בלוח השעונים - הוא מותרות ודורש אלתורים והמצאות, כמו גם 15 שיטות שונות למדידה, רגשים, יונניטים וזמזמים.

דרך אגב, לתחזק מרצדס אצל מוסך היבואן, יותר זול מלהחזיק דיסקו. מניסיון. את החשבון תעשה לבד. וגם אם יתכננו רכב אחר בצורה אחרת, זה אותו אידיוט שתכנן והרכיב.

שכנוע עצמי, זה אחלה.

nirs
15-07-09, 21:04

"נבלות סרוחות" ניתן למצוא אפילו בטויוטה.
רכבי מג"ב / שירות סובלים לא אחת מ- "אונס קבוצתי" (בלי להעליב, אבל זה מה שקורה בדר"כ ללא נהג קבוע, חוסר אכפתיות ואחזקת שבר).
אני ממש לא בטוח שרכבים כמו פ'גרו / איסוזו וכו', היו שורדים את מה ששורדים דיפנדרים / סופות שעוד משרתים אח"כ נאמנה (בדר"כ) את בעליהם הדואגים.

landY
15-07-09, 21:54
wild, אסביר לך:
את שניהם תכננו והרכיבו אותם בריטים הלומי אלכוהול, אשר ככל הנראה רכשו תואר בהנדסה בסופרמרקט.

אתה יודע מה ההגדרה של דיפנדר? דיסקו בלי בעיות חשמל.

לא יכול להיות, שרכב יוקרה (מבחינתי כל ל"ר, הוא רכב יוקרה), שעולה כמו רכב יוקרה, ומיוצר, נניח בשנת 2000, לא מסוגל למדוד חום כמו שצריך, בזמן ובדרך של התראה נורמלית.

הפרייבט שלי ביומיום (מרצדס) ממודל חדש מזה רק בשנה-שנתיים, מתריע בצורה ממוחשבת על כל נורה שרופה, גובה שמן, טמפ' שמן דלת פתוחה, בלם יד שלא משוחרר עד הסוף וכיו"ב, ועוד עשרות חיישנים, בהתראה ברורה על כל המסך!! (כ- 120 תקלות שונות לרבות פנצ'ר - צבע הצד מתחלף לאדום + התראה קולית וכו'), ובל"ר (גם דיפנדר), שעלה חדש כמו המרצדס, אפילו חיווי לגבי החום, הנתון המהותי ביותר בלוח השעונים - הוא מותרות ודורש אלתורים והמצאות, כמו גם 15 שיטות שונות למדידה, רגשים, יונניטים וזמזמים.

איפה פה ההשוואה? הפרייבט שלך גם רואה סלעים ואבק כמו ל"ר?
לגבי החיישנים- בדקת פעם כמה עולה לתקן חיישן תקול כזה? (אם זה בכלל אפשרי)

WILD 1
15-07-09, 22:35
wild, אסביר לך:

דרך אגב, לתחזק מרצדס אצל מוסך היבואן, יותר זול מלהחזיק דיסקו. מניסיון. את החשבון תעשה לבד. וגם אם יתכננו רכב אחר בצורה אחרת, זה אותו אידיוט שתכנן והרכיב.

שכנוע עצמי, זה אחלה.

יש לך מידע פנימי ממפעל לנדרובר על מצב כוח האדם.:D ?

הסברתי לך למה לא משוים דיסקו עם דיפנדר ואתה מספר לי על דיסקו גם נימקתי מדוע יש יותר תקלות בדיסקו.

דיפנדר רכב שטח ודיסקו SUV ואם אתה משתמש ב SUV כרכב שטח אתה מקבל.......

הדיפנדר שלי הלא שחוט על ידי כוחות הביטחון ונהגים שנהנים לקסח הנו הרכב האמין ביותר שהיה לי. ואני קניתי אותו רק לצורך מסע אחד ועם כונה למכור מיד אחרי זה ,אבל נשארתי איתו עד היום ואני לא חולם להחליף אותו.

למען גילוי .......
כשהביאו דיסקו 1 ארצה רציתי בדקתי אבל לא קניתי..........
כשהביאו דיסקו 2 ארצה רציתי בדקתי אבל לא קניתי..........
כשהביאו דיסקו 3 ארצה בדקתי לא רציתי לא קניתי..........

whisky
16-07-09, 10:50
gooja:

רק דבר אחד קטן, התצורה של החיישנים מקובלת בענף הרכב, למה? לא יודע.

נהוג אצל יותר מייצרן אחד ואפילו לא רק אצל הארופאים לשים את החיישן חום טבול בנוזל הקירור, כשאין נוזל קירור אז הוא מזייף, זו בעיה שאתה צודק שאתה טוען אותה, רק שאתה יכול לטעון את זה כמעט על כל ייצרני הרכב.

אבל בלי שום קשר, אני מקווה שאתה מבין שאין באמת השוואה בין מרצדס לבין לנד רובר (ועוד דיפנדר), כי אם אתה חושב שיש קשר אז הנחות העבודה שלנו הן שונות לחלוטין.

לצורך העניין אם אתה רוצה להשוות דיפנדר לרכב של מרצדס יש לך רק אחד כזה, האחד זה הG, שאני מאוד אוהב, אבל מניסיון של חבר לא רכב שכדאי להתעסק איתו, ואם אתה חושב שתיקון תקלות בדיפנדר זה יקר מצפה לך הפתעה מאוד לא נעימה. הוא מאוד נעים, וממש לא בסטנדרטים של דיפנדר, אבל כשתגלה כמה עולה לך לתקן את הנעילה האחורית שלו תמכור את הרכב לחלפים.

whisky

יוני5
16-07-09, 14:01
"נבלות סרוחות" ניתן למצוא אפילו בטויוטה.
רכבי מג"ב / שירות סובלים לא אחת מ- "אונס קבוצתי" (בלי להעליב, אבל זה מה שקורה בדר"כ ללא נהג קבוע, חוסר אכפתיות ואחזקת שבר).
אני ממש לא בטוח שרכבים כמו פ'גרו / איסוזו וכו', היו שורדים את מה ששורדים דיפנדרים / סופות שעוד משרתים אח"כ נאמנה (בדר"כ) את בעליהם הדואגים.

נבלות סרוחות ניתן למצוא בכל מקום.
אחוז הלוקות באיידס הוא נמוך בחברה המערבית. לעומת זאת, ישנם שבטים באפריקה שאחוז ה HIV פוזיטיב הוא למעלה מ40%. ויש אף כאלה שיותר.

אתה משכנע אותנו שכדאי להיכנס למיטה עם מהשבט הזה, ואנחנו לעומת זאת, למרות שאנחנו חרמנים לאללה, מעדיפים קצת פחות סקסיות, אבל בריאות.

עם לנדרובר, כמו עם איידס, ניתן לחיות. רק תזכור שצריך רופא מומחה וייעודי צמוד, ושהקוקטייל יקר.

מכיוון שכפי שציינתי אנחנו חרמנים, ספר לנו אח"כ איך היה. GOOGA וחבריו כבר סיפרו.

יוני5

whisky
16-07-09, 14:40
יוני האמת אני חייב לשאול, ואתה לא חייב לענות אבל אני אשמח:

יוצא מג"ב איך היית מדרג את מה שאתה קונה (להגיד יוצא מג"ב לא הייתי קונה זו תשובה טובה אבל לא לשאלה הזו):

1. דיפנדר
2. סופה
3. היילקס
4. פארדו/ל"ק
5. פאג'רו
6. SUV אחר

אני לצורך העניין קניתי את 1 והייתי מוכן לקנות את 2 ו 3, לא הייתי נוגע במקל מאוד ארוך ב 4,5 ו-6.

שלמי
16-07-09, 17:14
יוני האמת אני חייב לשאול, ואתה לא חייב לענות אבל אני אשמח:

יוצא מג"ב איך היית מדרג את מה שאתה קונה (להגיד יוצא מג"ב לא הייתי קונה זו תשובה טובה אבל לא לשאלה הזו):

1. דיפנדר
2. סופה
3. היילקס
4. פארדו/ל"ק
5. פאג'רו
6. SUV אחר

אני לצורך העניין קניתי את 1 והייתי מוכן לקנות את 2 ו 3, לא הייתי נוגע במקל מאוד ארוך ב 4,5 ו-6.

וויסקי,
אני אמנם לא יוני, אבל ממג"ב אני הייתי קונה קודם כל את הלנדקרוזר (אופציה 4 שלך), אח"כ את ההיילקס, ורק אחרי זה שוקל את הסופה והדיפנדר.
הכוונה שלי כמובן ללנדקרוזר 75, ששימשו את מגב (לצד כמה 73 - פחות נפוצים).
הלנדקרוזר שלי לא יוצא מג"ב, וגם הסופה שהייתה לי לא בילתה במג"ב, אבל אם אתה מחשיב את מג"ב כמקום בו הג'יפים עובדים די קשה, מחליפים הרבה ידיים וצוברים קילומטרים, הלנדקרוזר עומד בכבוד במשימה - בפועל, לא בתיאוריה. בדיוק כמו שהוא עומד בה בסדנאות יזע באפריקה ואוסטרליה.
כמובן שיש שחוטים יותר ושחוטים פחות, אבל אם מדברים בהכללה לדעתי התשובה לשאלה שלך די ברורה, למרות שכבודו של הדיפנדר במקומו מונח.
ואני לא מחשיב את עצמי כחסיד שוטה של הרכב הנוכחי, לנד קרוזר במקרה שלי, למרות שאני אוהב אותו בערך כמו שאתה אוהב את הדיפנדר שלך.
גם הילד שלי, שהוא רק בן 3, יודע להבחין בין שלוש קטגוריות : ג'יפ (כשם כללי), לנדקרוזר, ו-דיפנדר.

דרור ברלי
16-07-09, 17:15
בהנחה שברירת המחדל היא יוצא מג"ב הייתי מסדר את הרשימה כמוך.
מג"ב או לא, מטויוטות אני בכלל לא מתלהב, גם לא מהיילקס.

אף אחד גם לא פוסל דיפנדרים, אבל לרומן איתם יש מחיר. לא כל אחד מוכן ויכול לשלם את המחיר הזה.
אפילו אני רציתי דיפנדר. אפילו לא מזמן. כמובן שהחדש עם מנוע טרנזיט לא פחות ממדהים והייתי לוקח עכשיו בשתי ידיים, אבל לחלום לא עולה כסף. כמו רובנו, מה שאני יכול להרשות לעצמי זה רק אחד משומש היטב - היה אחד עם מנוע בנזין V8 שעניין אותי. עשיתי עליו סיבוב וירדתי ממנו בגועל. תמורת הדבר הזה למכור ג'יפ טוב ואמין באמת, בלי מרכאות ובלי טובות? לא תודה.
לי קשה להצהיר על אהבה לאוטו שבכל רגע נתון עלול להתקיל אותי פתאום בראש מנוע שתיקונו עולה "רק" 12K ש"ח, ושהמנוע שלו (כמו כל המנועים שנושאים את סמל המותג הנ"ל, ש"אמינות" אינה השם הנרדף שלהם), יקר ונדיר בהגדרתו.
כל עוד אתה עושה מה שעושה בדעה צלולה ובעיניים פקוחות ובסוף לא רק שלא בא בטענות אלא אפילו מצהיר על אהבה?... מי אנחנו שנלין.

nirs
16-07-09, 20:41
עם לנדרובר, כמו עם איידס, ניתן לחיות. רק תזכור שצריך רופא מומחה וייעודי צמוד, ושהקוקטייל יקר.
מכיוון שכפי שציינתי אנחנו חרמנים, ספר לנו אח"כ איך היה. GOOGA וחבריו כבר סיפרו.

יוני5

כמו שכתב יוסף (WILD) ואני מסכים איתו לחלוטין, יש הבדל (כנראה גדול) באמינות הדיפנדר בהשוואה לדיסקברי.
היות ואתם חרמנים ורוצים סיפור, (ואני לא אחד שרץ לספר לחברה) אני יכול רק להגיד שאני ממליץ בחום.

whisky
21-07-09, 17:54
נמרוד צדק

המנוע שהביאו לי לא היה המנוע המתאים, על זה בהזדמנות אחרת, אבל אידיוטים מטומטמים בני מטומטמים. אז פתחנו ראש והחלפנו אטם ועל הדרך עשינו השחזה של הראש, החלפנו כמעט כל אטם שקיים והמנוע פיקס, להרגשתי יותר טוב מאי פעם בבעלותי.

אבל אני עדיין מחויך, למה? כי לא הלכתי לגוראים עשיתי חצי עבודה עצמית, למדתי המון על הטיפול ברכב ועל פעולת המנוע המוזר שלו, המחיר לא היה בשמיים בכלל.

קיצר תענוג לא זול, אבל גם ממש לא יקר. אבל אני עדיין מחייך (חיוך אידיוטי אבל עדיין חיוך).

הדבר היחיד הוא שהזהירו אותי שנמרוד בטח ירצה שנכתוב על זה משהו ואין לי אפילו תמונה אחת לרפואה.

ושתי הערות קטנות:
1. יוני5 למה אתה לא עונה (לא שאתה חייב)
2. להכניס את 73 מבחינתי זה כמו היילקס ולא כמו הצפונבוניות שבהם הם משתמשים היום. אז את ה73 אני מכניס ל3 מבחינת הסקר.

שלמי
22-07-09, 09:33
להכניס את 73 מבחינתי זה כמו היילקס ולא כמו הצפונבוניות שבהם הם משתמשים היום. אז את ה73 אני מכניס ל3 מבחינת הסקר.

ויסקי, תודה רבה ;)
נרגעתי.

whisky
22-07-09, 09:42
ויסקי, תודה רבה ;)
נרגעתי.

אני שמח שנרגעת, אתה יכול לנשום עמוק, רק חסר לנו שיפגעו לנו בחורשן מעצבים :wink:

whisky

-->