PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקו - טיפול

אלעד ל.
15-07-09, 20:07
אהלן

מתכנן להחליף שמנים בכל המכלולים , חוץ מפילטרים ( שמן , סולר , אויר ) , אני צריך לדעת כמה לקנות מכל שמן ( דקסרון 3 , גיר + דיפרנציאלים וטרנספר )

אם יש דגשים מיוחדים שאני צריך לשים לב אליהם לפני , אשמח לשמוע .

תודה.

yoni 110
15-07-09, 21:59
TDI, TD5, V8??

whisky
16-07-09, 14:47
יש דגשים הם נוגעים גם לשאלה של יוני 110 וגם לדברים נוספים:

אתה יודע איך להוציא את כל השמן מהגיר? למשל.

בעקרון בהמשך לשאלה של יוני יש גם משמעות לסוג השמן, יש מנועים שעדיף לשים בהם סינטטי יש כאלו שלא, יש רכבים של DOT3 ויש כאלו שלא.

הכי טוב תפרט איזה רכב בדיוק, מסתובבים בין חברי האתר ספרי רכב של כמעט כל הדגמים ואם לא אז יוכלו להפנות אותך, ואפילו להמליץ על חברה של שמנים וסוג שמן כזה או אחר, לפעמים אפילו על חנויות.

אם אתה צריך ספר רכב של דיסקו 95-98, כולל TDI300 V8 3.8 ו4.0 יש לי אני יכול לשלוח אליך במייל (שוקל 15 מגה אם המייל שלך תומך בזה) או היום או ביום ראשון.

בהצלחה.

whisky

whisky
16-07-09, 14:48
אפרופו, את נועם אתה מכיר, הוא גר קרוב אליך ויכול לעזור לך כמעט יותר טוב מכל אחד בארץ עם הרכב שלך. והוא אחד האנשים הכי טובים שפגשתי בחיי.

whisky

אלעד ל.
17-07-09, 00:07
אפרופו, את נועם אתה מכיר, הוא גר קרוב אליך ויכול לעזור לך כמעט יותר טוב מכל אחד בארץ עם הרכב שלך. והוא אחד האנשים הכי טובים שפגשתי בחיי.

whisky

וויסקי אנחנו מכירים ?? ומי זה נועם ...?..

TDI 300 EDC '97

לא , לא יודע איך להוציא את כל השמן מהגיר ( קראתי בשירשורים קודמים שכדי לעשות את זה צריך להחליף פעמיים את השמן ?..)

יותר מאשמח לקבל ספר רכב ..המייל - בפרטי .

חשוב לי לדעת פחות או יותר כמויות של מה לקנות ( שמנים ) כי כנראה שמחר בבוקר אני קונה .

תודה..

landrover
17-07-09, 13:11
בגדול :

(כדי לדעת בדיוק איך לבצע וכמויות מדויקות - עדיף שתקרא בספר רכב, שלח מייל , אני יכול גם לשלוח לך)

שמן מנוע - 15/40 משהו כמו 5.5 ליטר , אין צורך בשמן הכי טוב כי המנוע כבר עשה הרבה ק"מ , אבל גם אל תקנה את הסוג הכי זול.

שמן גיר - דקסרון III משהו כמו 12 ליטר , שתי אופציות להחליף :

1) אתה מחליף את כל מה שיוצא דרך הבורג ריקון (סדר גודל של 5 ליטר), נוסע עוד איזה 100 ק"מ ומחליף עוד פעם כל מה שיוצא דרך הבורג ריקון.

2) אופציה קצת יותר "מסוכנת" אתה פותח בורג ריקון , נותן למה שיכול לצאת לבד לצאת , אחרי זה מניע , ונותן לכל מה שיכול לצאת לצאת , העניין זה שאסור לתת לגיר להיות מונע בלי שמן , כלומר אתה צריך לעשות את זה בזמן הכי קצר שאתה יכול שהמנוע מונע.

שמן דיפרנציאלים - 80/90 משהו כמו 2.5 ליטר בכל אחד מהם.

טרנספר - כנ"ל 80/90 , ביחד עם הדיפרנציאלים , אתה יכול לקנות 2 מיכלים של גלון .

אמיר.

אלעד ל.
18-07-09, 12:28
אמיר תודה ,

המייל בהודעה פרטית .

avi110
18-07-09, 14:18
לא לשכוח רזרבות לנזילות ;)

Nir_Az
18-07-09, 15:06
בגדול :

(כדי לדעת בדיוק איך לבצע וכמויות מדויקות - עדיף שתקרא בספר רכב, שלח מייל , אני יכול גם לשלוח לך)

שמן מנוע - 15/40 משהו כמו 5.5 ליטר , אין צורך בשמן הכי טוב כי המנוע כבר עשה הרבה ק"מ , אבל גם אל תקנה את הסוג הכי זול.

שמן גיר - דקסרון III משהו כמו 12 ליטר , שתי אופציות להחליף :

1) אתה מחליף את כל מה שיוצא דרך הבורג ריקון (סדר גודל של 5 ליטר), נוסע עוד איזה 100 ק"מ ומחליף עוד פעם כל מה שיוצא דרך הבורג ריקון.

2) אופציה קצת יותר "מסוכנת" אתה פותח בורג ריקון , נותן למה שיכול לצאת לבד לצאת , אחרי זה מניע , ונותן לכל מה שיכול לצאת לצאת , העניין זה שאסור לתת לגיר להיות מונע בלי שמן , כלומר אתה צריך לעשות את זה בזמן הכי קצר שאתה יכול שהמנוע מונע.

שמן דיפרנציאלים - 80/90 משהו כמו 2.5 ליטר בכל אחד מהם.

טרנספר - כנ"ל 80/90 , ביחד עם הדיפרנציאלים , אתה יכול לקנות 2 מיכלים של גלון .

אמיר.

שמן מנוע זה 6.7 ליטר
ואתה חייב לבדוק שהשמן מתאים לטורבו, סתם לצורך העניין לקוייד מולי שהוא שמן מעולה לא מתאים למכוניות האלו.
לגבי סוג השמן, אם אין לך בכלל נזילות את יכול להתקדם לשמן יותר טוב, כמו חצי סנטטי או סנטטי מלא. אם יש נזילות עדיף להישאר במינרלי

שמן בגיר אוטומט, דקסול 3 יגרום לך ב 100 קילומטר הראשונים למשלוח הילוכים על שהשמן מתחמם אבל אין ברירה, בכל מקרה רצוי להחליף גם פילטר שמן (קיט שניתן לקנות אצל גקי)

שמן 80/90 (שמן גיר רגיל) כל דפרנצייל מכיל 1.7 ליטר הטרנספר 2.5

landrover
18-07-09, 18:50
תודה על התיקונים , מסתבר שאני כבר קצת סנילי ...
בכל מקרה שלחתי לאלעד את הספר רכב , אז יש לו את המידות הנכונות ...

אמיר.

אלעד ל.
20-07-09, 15:26
לא לשכוח רזרבות לנזילות ;)

טפו טפו ..

חבר'ה תודה..

-->