PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת תפוח בזרוע A בדיפנדר 110

שוקי3
15-07-09, 21:40
שלום לכולם.

אני מבקש לדעת איך מחליפים את התפוח על זרוע A בציר האחורי.

האם הגלגלים צריכים להיות באוויר או על הריצפה?

האם לפרק את כל הזרוע או רק את החלק שמחזיק את התפוח?

האם חיבים פרס או שניתן לחלוץ את התפוח ולהכניס חדש באמצעים ביתיים?

תודה
אלי

landrover
15-07-09, 22:33
גלגלים באוויר

עדיף לפרק אבל אפשר גם בלי

צריך פרס.

אמיר.

landY
15-07-09, 23:22
אתה צריך רכב להתאמן עליו לפני שאתה מחליף אצלך?

שוקי3
16-07-09, 07:09
אתה צריך רכב להתאמן עליו לפני שאתה מחליף אצלך?
אני צריך בעיקר פרס.....

landY
16-07-09, 21:08
אני צריך בעיקר פרס.....

למיטב ידיעתי, יש אחד בבית הנשיא. בכל מקרה, קח אותי בחשבון כשאתה מוצא. אני צריך להחליף אותו מזמן.

Discomania
17-07-09, 23:01
פרק את שני הברגים שתופסים את תושבת התפוח כך את המכלול לשולחן עבודה עם מלחציים הרבה WD40 וכמה מכות פטיש הגונות והתפוח בחוץ . בהרכבה מצא שני ברגים באותה המידה רק ארוכים יותר ו"הברג" את התפוח החדש אל מקומו בתוך התושבת לאחר מכן התקן בחזרה את התושבת יחד עם התפוח בחזרה בזרוע . כך החלפתי את התפוח בדיסקו שלי ולאחרונה בדיפנדר שלי . נכון שעם פרס יהיה לך יותר קל להוציא את התפוח אבל ללא ספק ניתן גם בלעדיו .

שולי.

Discomania
17-07-09, 23:02
פרק את שני הברגים שתופסים את תושבת התפוח כך את המכלול לשולחן עבודה עם מלחציים הרבה WD40 וכמה מכות פטיש הגונות והתפוח בחוץ . בהרכבה מצא שני ברגים באותה המידה רק ארוכים יותר ו"הברג" את התפוח החדש אל מקומו בתוך התושבת לאחר מכן התקן בחזרה את התושבת יחד עם התפוח בחזרה בזרוע . כך החלפתי את התפוח בדיסקו שלי ולאחרונה בדיפנדר שלי . נכון שעם פרס יהיה לך יותר קל להוציא את התפוח אבל ללא ספק ניתן גם בלעדיו .

שולי.

כך = קח - טעות שלי .

gali
18-07-09, 18:45
תוציא את כל הזרוע A החוצה ותחליף גם את שני הבושינגים בקצות ה A.
אל תחפף כי רוב הסיכויים שתפרק שוב; פעם אחת יסודית וזהו (ל3-4 שנים).

שוקי3
18-07-09, 20:22
תודה לכל המגיבים.
התפוח הוחלף בהצלחה ביום שישי.

תודה מיוחדת למוחמד מקלנסוה (050-9196226 ) שהיה באמצע התארגנות לטיול בדרום, הגיע מהבית ופתח את המוסך במיוחד לצורך שימוש בפרס חלץ את התפוח הישן נעץ את החדש, וגם לא הסכים לקבל תשלום.
שימו לב, אני לא מכיר עוד בעל מוסך שהיה נוהג כך.

אלי

-->