PDA

צפייה בגרסה מלאה : נועלי טבור לדיפנדר

יוש
16-07-09, 21:44
ראיתי שינוביץ מוכר נועלי טבור (פרילוקים) לדיפנדר.

א. לא ידעתי שקיימת חיה כזו (לדיפנדר, כמובן).
ב. מאז שהדיפנדר אצלי אני מבכה שאי אפשר לשים נעילה אוטומטית מקדימה בגלל ההנעה הכפולה הקבועה וחולם על הרגע שזה יהיה אפשרי.

היתכן כי התקנה של נועלי טבור מאפשרים התקנה של נעילה אוטו' קדמית, או שמא מטרתם היא להפוך את הל"ד להנעה אחורית וזהו?

shachar
16-07-09, 21:59
וכל פעם שתרצה לשלב תצא מהאוטו כי אתה נוסע 2*4- זה מעקר את כל האוטומטי שבנעילה
וגם תצטרך לנסוע עם המרכזי נעול

אם תחפש מספיק תמצא שיש קיט למצב נוסף בטרנספר

יונתןמצפה
17-07-09, 00:01
למה לרצות לנסוע ב 2X4 ברכב שתוכנן ל 4X4 קבוע??
מנסיונם של אחרים 2X4 בדיפנדר בכביש זה מתכון גרוע מאד!!!

asafk
17-07-09, 00:04
הלוקרים מיועדים לגרירת הרכב על גלגליו, ולא לנסיעה. דיפנדר הוא 4X4 קבוע, ככה זה, ולא כדאי לשנות זאת. יש ברכב הרבה דברים שמתוכננים לרכב עם 4X4 קבוע, ולשנות את שיטת ההנעה זה לא כדאי לדעתי. וחוץ מזה, מה עולה יותר - ההפרש בין נעילה אוטומטית לנשלטת, או זוג לוקרים?

אסף.

תום לרמן
17-07-09, 00:11
אם גוררים תמיד אפשר לפרק ב10 דקות את הפלנגים של הציריות הקדמיות
מעבר לעובדה שלא נתקלתי בנזקים בדיפנדרים גם לאחר גרירות אינטנסיביות מאוד מצב ניוטרל גיר ותיבת העברה וזהו.
בקשר לנעילה כדאי להשקיע בנשלטת בנוסף קל יותר למצוא קדמיות משומשות (110 קדמי=דיסקו ק+א=90ק+א)

יוש
17-07-09, 17:42
הלוקרים מיועדים לגרירת הרכב על גלגליו, ולא לנסיעה. דיפנדר הוא 4X4 קבוע, ככה זה, ולא כדאי לשנות זאת. יש ברכב הרבה דברים שמתוכננים לרכב עם 4X4 קבוע, ולשנות את שיטת ההנעה זה לא כדאי לדעתי. וחוץ מזה, מה עולה יותר - ההפרש בין נעילה אוטומטית לנשלטת, או זוג לוקרים?

אסף.

את הטיעון שינוי מצב ה 4X4 אני יכול לקבל. אני מניח שלהפוך אותו ל4X2 יצור עומס לא מתוכנן על מערכת ההנעה האחורית ובטח עוד דברים.
אבל אתה באמת חושב שהלוקרים האלו תוכננו כדי שאנשים יעשו בהם שימוש רק למצב גרירה?

המחיר של נעילה אוט' הוא כמחצית ומטה ממחיר של נשלטת (ואני גם מעדיף אותה אישית). הלוקר מוסיף עוד הפרש קטן יחסית שעדיין מותיר פער כספי משמעותי בין שתי האופציות:
הנשלטת עולה בחו"ל סביב 400$ והנשלטת, 1000$. הלוקר סביב 150$.

asafk
18-07-09, 00:08
.
אבל אתה באמת חושב שהלוקרים האלו תוכננו כדי שאנשים יעשו בהם שימוש רק למצב גרירה?

.

כן.

אסף.

-->