PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיפנדר TDI300 97 שינוי לבנזין(גז) -האם אפשרי ?

WILD 1
17-07-09, 11:25
בגלל סינדרום הראשון באוגוסט (מיסוי "ירוק" ) אני מנסה לבחון אפשרות החלפת המנוע לבנזין כאופציה להתאמה לגז.

האם יש למישהו ניסיון ,מידע, ועלות ?

בכלל האם כדאי להכנס לפרויקט כזה ?

נמרוד
17-07-09, 11:44
תוכל להסביר את "סינדרום ראשון באוגוסט"? מה ברפורמת המיסוי הירוק גורם לך לרצות לבצע ניתוח שינוי מין בדיפנדר בן 12 שנה?

WILD 1
17-07-09, 12:10
תוכל להסביר את "סינדרום ראשון באוגוסט"? מה ברפורמת המיסוי הירוק גורם לך לרצות לבצע ניתוח שינוי מין בדיפנדר בן 12 שנה?

כל הסיפור של המיסוי הירוק פורסם ב YNET בהמשכים.
מדאיג אותי שרכבי דיזל ישנים יבחנו על פי נוסחה כללית ו"כללית" זה אומר שיוציאו לנו את החשק לדיזל.
החוק הזה בניגוד לנהוג בעולם שואף לחיסול הדיזל בארץ.
מאחר ואי אפשר לנצח את חכמי חלם אז עדיף ............

סנדרום זה ממש תסמונת:) של בורים שמנצלים את הנטרנד ה"ירוק" כדי לחלוב את הפרה ........

כמובן שזה לטובתינו וכל פעם שמישהו מנסה לשכנעה אותי שזה לטובתי אז אני בטוח שהוא הולך לדפוק אותי.
כמובן שאנחנו אשימים כי אנחנו בחרנו............

asafk
18-07-09, 00:21
המיסוי לא אמור להשפיע עליך כהוא זה. הבדיקה החדשה, לעומת זאת, אולי כן...

בכל מקרה זה אפשרי, אבל חברת המזרח תיתן לך אישור רק למנוע 3.5 ליטר ולא ל3.9 או 4.0 המודרניים יותר.

אסף.

WILD 1
18-07-09, 00:29

בכל מקרה זה אפשרי, אבל חברת המזרח תיתן לך אישור רק למנוע 3.5 ליטר ולא ל3.9 או 4.0 המודרניים יותר.

אסף.

תודה אדבר איתם ביום ראשון

נכון אני מודעג מהבדיקה כי כל משתין בקיר וזב חוטם יוכל להתעלל........

היום אין בעיה
מאחר ואין להם דינמומטר 4X4 אז הבדיקה כמו לפרטי דוחפים צינור ותן גז בדיקות מעצורים אין .......

nirs
18-07-09, 22:34

אסף.

יש סיבה מדוע לא נותנים אישור ל- 3.9?
הרי ב- 94 נמכרו בארץ 90 עם 3.9, כך שתקדים כבר יש.

shachar
18-07-09, 22:37
ויש שמועה לגבי העלאת האגרה לרכבים מונעי גז,

WILD 1
19-07-09, 10:30
התקשרתי למזרח

התשובה

לא ניתן לשנות באישור

מדיזל לבנזין

סוף ופסוק.

gali
20-07-09, 14:17
התקשרתי למזרח

התשובה

לא ניתן לשנות באישור

מדיזל לבנזין

סוף ופסוק.

גם לא למנועי ה 3.5?

whisky
20-07-09, 15:23
היום אין בעיה
מאחר ואין להם דינמומטר 4X4 אז הבדיקה כמו לפרטי דוחפים צינור ותן גז בדיקות מעצורים אין .......

לגבי זה שהמיסוי הירוק ישפיע עליך, אז כנראה שאין סיכוי, מה שיכול להשפיע עליך הם שני דברים:
1. עלות ליטר סולר, אתה זוכר שאנחנו כבר לא באותה רמת מחירים שהייתה כשהרכב שלך נולד.
2. הבדיקות והתוצאות אליהן ידרשו להגיע הרכבים שלנו.

אז לגבי 1. אין לי דברים אופטימיים מדי לספר לך, חוץ מזה שהמובילים הגדולים המוניות ושאר החברים דואגים לשמור לנו את המחיר יחסית אופטימי במיוחד עם ההנחות שנותנים בתחנות דלק.

לגבי 2. הבדיקות כרגע לא משפיעות עלינו, כי אין לנו מד טורים, למי שיש זה יכול להשפיע, כיוון שנכנסה לתוקף תקנה שמתייחסת לטורים שיש להריץ את המנוע בבדיקה. יש עוד דבר שאני לא יודע כמה הוא נכון. יש בארץ לפחות מכון טסטים אחד עם דינמומטר של 4 גלגלים, ביצעתי שם בדיקה לבלמים (אני לא עשיתי שם טסט), הבנתי מהאנשים שם שהרעיון הוא שבעתיד הקרוב מכונים שירצו לקבל רישיון ממשרד התחבולה יצטרכו להתקין כזה דינמומטר, למרות שדוחים את זה כבר כמה שנים טובות. לך תדע מה יהיה מחר, אני מסכים איתך.

whisky

WILD 1
20-07-09, 17:13
גם לא למנועי ה 3.5?

כפי שכתבצי כללית לא ניתן

כן כן שאלתי על כל סוגי המנועים אחד אחד ..........וזה כולל 3.5 :(

-->