PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרופר החלפת בוקסות משולש תחתון

itay_h
28-07-09, 00:53
אהלן רציתי לדעת כמה מסובך להחליף לבד את הבוקסות של המשולש התחתון אני רוצה להחליף את כל ה4 של שני הצדדים ,הם כבר ישנם אצלי הייתי רוצה לדעת אם צריך חולץ בישלהם? או שזה פשוט כמו שנראה.... תודה מראש לעוזרים יש לי 94

tooshey
28-07-09, 08:01
כמה מסובך?
לא מסובך אבל מאד קשה.
הבוקסות יושבות בלחץ רב בשלדה.
מעבר לעניין שצריך להוריד מוט פיתול, משולש תחתון וכו', רצוי מאד לעבוד על ליפט ולא על בוקים כדי שתהיה גישה נוחה לבוקסות.
כדי לחלוץ אתה יכול להשתמש בחולץ או פשוט לחתוך אותן בעזרת משורית ברזל.
הבעיה היא להכניס את הבוקסות החדשות.
אינך יכול להשתמש בפטיש, צריך כלי יעודי.
אל תתפתה להשחיז ולהקטין את הלחץ כי הבוקסה תשחק בבית שלה.
ניתן לאלתר כלי לחליצה/החדרה מבורג עבה עם פסיעה עדינה ומבחר תותבים ובוקסות בקטרים שונים.

החלפת בוקסות במשולש עליון מעט קלה יותר, אם כי גם מעצבנת למדי (לפחות אפשר להוריד את המשולש ולעבוד על שולחן...)

של מי הבוקסות שקנית? יש כל מיני סוגים בשוק, מסיני פשוט ועד משופרות מפוליאוריטן.

בברכה,טושי

itay_h
28-07-09, 12:21

בברכה,טושי[/quote]

האמתי קניתי אצל ספק חלפים רציני מאוד של איסוזו במתחם יד חרוצים ת'א של isuzu-genuine parts וחשבתי האמת שזה יותר פשוט כנראה שנתן את זה למישהו שעושה את זה בכייף שלו....

אצל מי אפשר לקנות משופר ? נראה לי אני אחליף גם עליון נסגור את כל הסיפור בפעם אחת....

תודה

itay_h
28-07-09, 12:53

בברכה,טושי

האמתי קניתי אצל ספק חלפים רציני מאוד של איסוזו במתחם יד חרוצים ת'א של isuzu-genuine parts וחשבתי האמת שזה יותר פשוט כנראה שנתן את זה למישהו שעושה את זה בכייף שלו....

אצל מי אפשר לקנות משופר ? נראה לי אני אחליף גם עליון נסגור את כל הסיפור בפעם אחת....

תודה[/quote]

עכשיו הבנתי עוד משהו שאפשר להשיג רק לעליונים מפוליאוריטן... היית שמח עם תגיד לי מאיפה קונה ומי נראה לך שיכול לבצע את העבודה באזור תל אביב

ושוב תודה חח

tooshey
28-07-09, 18:15
איתי
דבר איתי בנייד 054-4517924

בברכה,טושי

סוזי המשתוללת
29-07-09, 00:06
איתי
צריך את הכתובת /טלפון של ספק החלקים אני רוצה בוקסות עליונות ולא רוצה לקנות "משופרות" מפוליאוריטן - הן יקרות מדי אפילו ביחס למקוריות בחברה
תשאיר גם את הנייד שלך

itay_h
23-09-09, 00:04
טוב אז ככה ההחלפה של הבוקסות לא בוצעה מחוסר זמן,ושעברתי באזור של החלפיים קניתי כבר סט נוסף לצד השני ,ישור קו לכל הפרונט ,חשבתי גם לקנות ספיסר לבול גוינט לזצל את ההזדמנות,יש למישהו רעיון מאיפה להזמין יחסית מהר וזול?

חוץ מזה חייב למצוא מישהו שיעשה לי את העבודה במחירים סבירים מישהו מכיר כזה או יודע תווך מחירים לעבודה כזו?

תודה מראש שוב

-->