PDA

צפייה בגרסה מלאה : טורבו CD מפה לא מסתובבת

שמוליקו
28-07-09, 09:53
כן אני יודע היו דיונים בנושא (לא מצאתי כאן באתר), מצאתי אחד כזה באתר הצהוב עם קובץ תיקון (איזשהו DLL ,אבל לא ניתן להגיע אליו - לינק מת,חוץ מזה שפעם כבר החלפתי אותו וזה לא עזר)
עד היום נווטתי עם GPS מאוד מיושן, הייתי בטוח שהסיבה שלא מסתובבות לי המפות נעוצה ב GPS.
עברתי לאחד קצת יותר חדש (לא מהדורות האחרונים עדיין NMEA ולא SIRFF)
ועדיין לא מסתובבת לי המפה.
די מתסכל לנסות תוך כדי נהיגה גם להפוך את המפה בראש, מה שמוביל לזה שאם לא יושב לידי מישהו שמבין ויכול לנווט הטיול הופך מבחינתי ללא ממש נעים)
אשמח אם מישהו ניתקל בתופעה או יודע איך לפתור אותה, מה כדאי לעשות?
אה, אני יודע שייצא גם נויגייד, פשוט לא בא לי לשלם להם כדי לעדכן , הם רוצים הרבה כסף וחוץ מזה שמיום שקניתי את התוכנה 1999 עברתי שלושה מחשבים (אתם יודעים, מחשבים מתקלקלים, מפרמטים אותם, מתחדשים....) עשו לי את המוות כל פעם עם הנפקת קוד חדש(עד כדי כך שממש בא לי להוריד תוכנה פרוצה), לא בא לי לקנות מהם עוד משהו וגם לא בא לי להסתובב עם תוכנות גנובות.
אגב, רכשתי גם את OZI אבל אני לא מצליח להתרגל אליה :(.
קיצר אם יש מישהו שיכול לעזור ,אני אשמח לדעת.
תודה

אדי
28-07-09, 11:16
אני לא מכיר את טורבו-CD והאם יש לה אפשרות לסיבוב מפה, אבל בנוויגייד הורדה באיכות (כמות) הצבעים ל-8 או 16 ביט נותנים למפה את האפשרות להסתובב. נסה לשחק עם הגדרות המסך.

שמוליקו
28-07-09, 11:23
ראשית אדי ,תודה
האופציה קיימת,
שינוי הגדרות המסך ומספר הצבעים לא עזר.
אלה אם כן לא שיניתי לקונפיגורציה ספציפית שכן צתאימה. (אם מישהו מכיר אותה אשמח לדעת מהי)

שמוליקו
29-07-09, 17:30
עדכון:
החלפתי את ה DLL של פרוטוקול ה GPS (כנראה :)) - NMea183DLL.dll
שיניתי את הרזולוציה ואת מספר הצבעים ל 16 ביט ו 600X800

מסתובב.
תודה למנחם שעזר לי עם הקובץ ובא לציון גואל.

ניתן לראות את השתלשלות הענייניםשהביאה לפתרון בפורום הצהוב (http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=4&item=948624)

-->