PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה של תקופה - הסופה הירוקה של דרור נגנבה

דרור ברלי
30-07-09, 09:09
אחרי 10 שנים ביחד, נגנבה הלילה.:(:mad:
סופה ארוכה סגורה 95.
עם כל המנעולים והניתוקים והקודניות שלא עזרו בגרוש...

סימני היכר ופריטים שהיו ברכב:
צבע ירוק-זית מט.
כנפונים רחבים של קסנון.
דלת שמאלית (נהג) עם קימוט ועיוות במסגרת העליונה.
כלוב של אוברלנד.
כננת וורן 9500.
פנסים עגולים גדולים על הפגוש.
קפיצי רוביקון.
ניתוק מהיר למייצב קדמי.
צמיגי מקסיס בקשוט.
נעילת דטרויט + נעילת לוקרייט.
מושב נהג אורטופדי.
מכשיר קשר מקסטרק 400.
מכשיר GPS גרמין EMAP.
טלפון לרכב חדש מדגם ספיריט.

סביר להניח שחלק מהפריטים הנ"ל יוצעו בקרוב למכירה "בהזדמנות" דרך כל מיני מוסכים וסוחרי איברים.

תפיצו ותפקחו עיניים.
052-8635759

זו הגברת:

סופת המדבר
30-07-09, 09:16
פיייייייי יאלה איזה בוקר...
היה יותר שווה לא לקום הבוקר
איזה מכה חייבים למצוא לזה פתרון

משתתף בצערך הלוואי שתמצא אותה
וכמובן שאני יפתח 1000 עיניים
למרות שאני כבר לא חושב שהיא בתחום הקו הירוק

מאיזה אזור אתה?

דרור ברלי
30-07-09, 09:24
חולון.

stav amrosi
30-07-09, 09:33
לא להאמין!

פשוט חבל,קטאסטרופה מה שקורה במדינה הזאת!

מה שהם רוצים,ואפילו במרכז הארץ!

זה רק מראה שהם אוספים מל"מ לפני ומכינים תשטח!

ימח שמם.
צר לי על אובדנך, מקווה שתמצא יורש ראוי!

סתיו

UNIX
30-07-09, 09:34
לא מאמין
אלוהים ישמור
מקווה שזה רק ילדים שרצו לשחק בחופש הגדול ושתמצא אותה
שלמה ובריאה
משתתף בצערך כואב הלב לקרוא כאן את המודעות האלו ואולי באמת אם זה לא ילדים יש כאן מישהו באתר

zagi
30-07-09, 09:38
מחזיקים לך אצבעות .
ה' יקום דמה !

בכל אופן שיהיה המשך יום יותר טוב ...

שגיא .

דרור ברלי
30-07-09, 09:39
בשנה האחרונה היא היתה חזק היה על הכוונת.
נפרצה פעמיים, כולל נסיון גניבה שהשאיר בה הרבה צלקות.

אני עצמי חזרתי איתה מאוחר מאוד בלילה....
מישהו חיפש את האוטו הספציפי הזה וחיכה לו.

זה עצוב וכואב ברמות שקשה לתאר, מעבר לשווי הכספי שלה.
מעט מאוד מכוניות בעולם באמת ראויות להישאר איתי מעל 10 שנים - ללא תקלות.

אני משער - בעצם לא משער - יודע, שאם היא לא מפורקת לגורמים כבר ברגע זה אלא נגנבה לצורך נסיעה, היא תתפגר להם בידיים תוך יום-יומיים.

GodsFather
איזה שוק....

מצטער בשבילך דרור...

whisky
מצטער לשמוע.

כולי תקווה שיחנקו מאדי בנזין הגנבים הזונות ושמיצאו לך את הסופה במצב טוב.

whisky

ofiredri
30-07-09, 10:01
דרור ביאסת לי את השבוע ! ממש חבל .
דווקא לך שכל כך אהבת אותה ?

מאחל לך שתבוא אחרת יותר טובה, ומהר .

torchak
30-07-09, 10:01
היי דרור,
לצערי הרב אני מכיר את ההרגשות הללו על בשרי. לי נגנב היילקס מול הבית לפני כשנה, כמובן עם איתורן, אמוביליזר, אזעקה מנעול דוושות, והאוטו פשוט נעלם, כולל זה שהרעילו לי את הכלב.

אין לי מילים לתאר את התסכול אבל כולנו פה יודעים שזה חלק מהעסקה לצערנו הרב. כל אחד ואחד שמחזיק רכב משופצר, שמור ומטופל יודע שהרכב שלו על הכוונת והילת הגנבה מרחפת מעליו תמיד ובכל מקום.

משתתף בצערך ורוצה להאמין שאלו שחמדו את הרכב שלך ישלמו את המחיר, ולא למשטרה.

נועם.

oren148
30-07-09, 10:09
מקווה שתמצא אותה.

בכל אופן - אמרת שיש ספיריט ברכב- איני יודע לאיזה חברת סלולר אתה מחובר אבל (אולי כבר בדקת) תתקשר ותבקש שיבדקו היכן המכשיר נרשם בפעם האחרונה במערכת. אולי תקבל כיוון היכן היא נמצאת.

בהצלחה,
אורן

GodsFather
30-07-09, 10:12
מקווה שתמצא אותה.

בכל אופן - אמרת שיש ספיריט ברכב- איני יודע לאיזה חברת סלולר אתה מחובר אבל (אולי כבר בדקת) תתקשר ותבקש שיבדקו היכן המכשיר נרשם בפעם האחרונה במערכת. אולי תקבל כיוון היכן היא נמצאת.

בהצלחה,
אורן

תתקשר לטלפון ברכב ותדבר עם הגנב, הוא יענה לך, מנסיון, אפילו שלא בהכרח ישיב את הרכב.

גם פירוט השיחות יכול להוביל למספרי טלפון ברשת הסלולר הפלסטינית וגם זה יכול להועיל לך אם אתה רוצה לחפש קצה קצהו של חוט.

דרור ברלי
30-07-09, 10:28
דרור ביאסת לי את השבוע ! ממש חבל .
דווקא לך שכל כך אהבת אותה ?

מאחל לך שתבוא אחרת יותר טובה, ומהר .

יותר טובה?

זה כמו שתגיד על כלב שאבד או מת שיש טובים ממנו.

אין יותר טובה או פחות טובה. אחרי 10 שנים עם רכב אחד, אתה אוהב אותו כמו שהוא וג'יפ אחר לא ימלא את מקומו ואת תחושת האובדן. לפחות לא בקרוב.

כנראה שבכל זאת נלקח בנסיעה. הם השאירו מאחוריהם את ארגז אבזרי החילוץ ששוקל לפחות 100 ק"ג, כנראה הפריע להם להגיע למשאבת הדלק כדי לחבר אליה מתח חיצוני ולעקוף את מערכות המיגון.

הספיריט לא הוציא שיחות. הם לא טיפשים... וגם כבר נחסם ממילא. אם הגנב ירצה למכור לי את הג'יפ הוא ימצא אותי, תהיה בטוח... מה שבטח לא יקרה, אבל אי אפשר לדעת.

עכשיו צריך לעכל את זה. לפחות בתקופה הקרובה לא יהיה ג'יפ אחר.:(

eysham
30-07-09, 10:39
דרור,

משתתף בצערך.

הלכת למשטרה?...בסרקסטיות...

בתקווה לימים יפים יותר.

איל

שמוליקו
30-07-09, 10:44
עצוב
לא יודע מה באמת לאחל לגנבים.
בשבילך אני מקווה שהרומן הבא יהיה לפחות טוב כמו זה.

sgill
30-07-09, 10:50
אתמול בערב כהרגלי יצאתי לרכב על אופניים. בשדרות רוטשילד ראיתי דיפנדר ארוך מושקע מאוד חונה בשדרה, שמו עליו 2 סנדלים אימתניים, קשרו אותו עם שרשראות לעמודים בכביש. חשבתי לעצמי לאן הגענו? עד כדי כך, בשדרות רוטשילד ששוקקים פעילות?

עכשיו אני מבין...

דרור, מצטער לשמוע.מקווה שימצאו את הרכב.

לפני מספר שבועות ביקשתי הצעת מחיר לסגור את החניה עם תריס חשמלי, ההצעה הזולה ביותר היתה של 15 אלף ש"ח אז ויתרתי. נראה לי שאני תיכף מתקשר אליהם.

GodsFather
30-07-09, 11:02
ההצעה הזולה ביותר היתה של 15 אלף ש"ח אז ויתרתי. נראה לי שאני תיכף מתקשר אליהם.

עדיף שתשכור בכסף הזה מאבטח, זה יהיה יותר יעיל... שער חשמלי שוברים בנסיעה.

danel
30-07-09, 11:07
מצער מאד לראות עוד ג'יפ נעלם, מה יהיה הסוף ? :evil:

מקווה שבפעם הבאה הנבלות יתפסו על חם בידיים הנכונות.

מאיר רוטברג
30-07-09, 11:21
ראשית
תשנה את הכותרת מייד

נגנבה הסופה הירוקה של דרור

shmil
30-07-09, 11:21
אייי.
זה עצוב.

משתתף בצערך, דרור.

הצפרדע
30-07-09, 11:30
ביטוח???

GodsFather
30-07-09, 11:32
ביטוח???

אין ביטוח שישלם על רגש והשקעה...

10 שנים של "חברות" ספק אם יתומחרו באופן מוצדק

דרור ברלי
30-07-09, 11:36
מכיר חברת ביטוח שמוכנה לבטח סופה ישנה?

וגם אם כן, בפרמיה של 10 שנות-ביטוח מקיף יכולתי לקנות 3 סופות כאלה...

גלדיאטור
30-07-09, 11:50
משתתף בצערך
דיווחתי כבר לחבר'ה שבשטחי אש צאלים את התיאור
אם יראו יגידו לי

grand
30-07-09, 12:08
וואאייי..

כואב הלב.
במיוחד רכב כזה שכל כך מזוהה איתך דרור.

tzurlis
30-07-09, 12:26
השתתפותי. מעומק הלב.
הסופה הכי נוחה שנהגתי בה אי פעם.
לפחות היו לה חיים טובים , וראתה שטח כמו שצריך עד הרגע האחרון.

asafk
30-07-09, 12:33
הם חיכו שתרכיב את הרוביקון ואת הכנפונים...

רבותי, פיקחו עיניים - לא רק אי-שם בדרום, אלא גם אי-כאן בטריטוריית חולון- ראשון- יפו. חלקים של כל מיני סופות שנעלמו צצים בכל מיני מקומות מפתיעים, לפעמים למכירה, לפעמים על ג'יפים נוסעים.

אסף.

גיא
30-07-09, 12:45
אני מצטער דרור.

היתה לי הרגשה שיותר מידי מילים נישפכו פה בזמן האחרון בנושאים שהשתיקה יפה להם.

ליבי איתך.

גיא.

kobiarava
30-07-09, 13:03
דרור,
אין מי שמבין ללבך יותר ממני, הפצע נשאר פתוח הרבה זמן וכל תזכורת קטנה פוצעת בו שוב...
קיבינימאט, העניין הפך למכת מדינה, אין ג'יפ בטוח יותר בשום מקום. הייתי מאחל לך שתימצא במהרה, למרות שהסיכויים נמוכים. אבל אין ברירה-צריך לקום על הרגליים, ולהעמיד כלי אחר תחתיה, זו הדרך היחידה, לטעמי, למלא את החלל ולהסיח את הדעת מהבעסה.

קובי

six 4 life
30-07-09, 13:26
כל מודעה כזו שעולה היא בבחינת מודעת אבל בעיניי
בטח כאשר מדובר באחד מהרכבים כאן, שאהובים ע"י בעליהם ללא קשר כספי.
לצערי, בג'ונגל שאנחנו חיים, כל חבר שמעוניין לרכוש סופה נתקל מכיווני באזהרות חמורות וחוסר נחת רצוף, הכל, על מנת שלא יקנה.
לא כי הסופה לא טובה, היא מיוחדת מאוד ויש לה את הקטע שלה.
אלא, ובגלל, שהיא הפכה לאחד המאכלים האהובים ביותר על טורפי הדרום/ המשולש/ יפו-חולון-בת-ים-ראשון, ובחוסר יכולת ורצון משווע לאכיפה וטיפול בגניבות האלו ע"י המשטרה, נוצרה כבר מספר שנים סטטיסטיקה פשוטה ומצערת שאומרת- זה סופה של כל סופה.

הלוואי ותמצא אותה...
ובנימה המציאותית יותר- תהיה חזק. מי יתן ותראה ימים טובים יותר.

מוות לכל גנב.

שלמי
30-07-09, 16:08
אין דין ואין דיין. פשוט הפקר.
מערב פרוע, רק בלי השריפים.
ממש מדכא, קודם הסופה המושקעת של קובי, ועכשיו של דרור.
עשר שנים עם הסופה, חתיכת היסטוריה.
כמה טיולים, כמה זכרונות.
ג'יפ כזה זה כבר בן משפחה.
חבל מאוד, כואב הלב.
משתתף בצערך, דרור.
הדבר הכי טוב שיכול לקרות זה שהסופה תימצא ע"י המשטרע, זה יהיה צחוק רציני של הגורל, מה שמגביר את הסיכויים, הלוואי.

דרור ברלי
30-07-09, 16:40
כן, ואז היא תהיה "מוצג משפטי" ותירקב שנים באיזה מגרש מאחורי איזה תחנת משטרה נידחת ולא יאפשרו לי לקחת אותה משם.

אני כבר מעדיף שזה שגנב אותה יתהפך איתה וייהרג.
אם אפשר ביחד עם כל הילדים שלו.
כן יהי רצון אמן - ואם יש אלוהים, שיעשה שזה יקרה כבר בימים הקרובים.

נימי
30-07-09, 16:48
עצוב

עצוב שכל כך הרבה סופות נגנבות בזמן האחרון (ולא רק מה ששומעים כאן בפורום)

דרור ברלי
30-07-09, 16:58
כמה סופות בכלל הגיעו לשוק האזרחי?
זו לא תהיה טעות לקבוע שרובן כבר נגנבו...

אומי5
30-07-09, 17:07
איזה כאב לב
אני מאחל לגנבים האלה ובכלל חיים ארוכים ומלאי סבל , שהגורל יתעלל בהם כל יום באופן אחר.

יריב קלר ברוך
30-07-09, 17:40
משתתף בצערך
שימותו הגנבים !

שלומי
30-07-09, 19:50
זה מה שנקרא - בכיה לדורות ...
ממש מרתיח !

אולי שווה לפרסם ביד2 הצעה למוצא הישר/מוסר מידע ?

stav amrosi
30-07-09, 20:01
רעיון למיגון החנייה.

אני יודע שזה מוגזם אבל כשרואים אהבה כזו וכמות גנבות כמו שקורה כאן לאחרונה.
משהו חשב לעשות מחסום כמו בכניסה של שגרירויות בעולם?
כזה שעולה ויורד חשמלית, בכניסה לחניה , לא מהמצוקמקים הקטנים בחניות פרטיות אני מדבר על משהו בומבסטי ורציני...

אין לי מושג איך עושים את זה או כמה זה עולה אבל זה בהחלט יעצור את הרכב...
כי ראינו שאת הכול אפשר לעקוף..

בהצלחה סתיו.

tzurlis
30-07-09, 20:19
המחסום היעיל ביותר שאני מכיר הוא מחסום תחתי מתרומם.
מגיע בגרסת פלטת מתכת, או עמודים.
את המנגנון אפשר לחבר לאזעקה מתאימה.
חייב הפעלה ידנית עם איזו שהיא אבטחה נוספת, אחרת ביום שיגנבו לך את מפתחות האוטו עם השלט למערכת הזו, הכל יהיה שווה לתחת.

מאיר רוטברג
30-07-09, 20:24
בכל מקרה בוא נהיה יותר תכליתיים ,
אם אתה מחפש עם מי לרדת דרומה לסיורים אני איתך באש ובמיים,
ולפני שיתחילו לזמר "מסוכן" בני דודים וכו
אתה יודע מה דעתי בנדון ואתה יודע כי לי גנבו רכב,
תגיד מתי,זמין בכל רגע

ואצטט את אורי אבנרי

בלי מורא בלי משוא פנים
מוות לגנבים

nirs
30-07-09, 20:36
הדבר אולי הכי מעצבן בסיפור של גניבה / פריצה הוא שיוויון הנפש של המשטרה שמפיקה אישור בדומה לרשימת המכולת שאני מקבל מאשתי בכל שבוע.
עכשיו רק נותר לבכות ולהצטער שאתה לא סלב / חבר כנסת / קומבינטור וכו' שהיה מקבל את הסופה חזרה כעבור יומיים.

landrover
30-07-09, 20:49
איזה באאסה ...

משתתף בצערך ...

אמיר.

lizard
30-07-09, 21:13
תנחומי :-(

kobiarava
30-07-09, 21:24
תגיד מתי,זמין בכל רגע

ואצטט את אורי אבנרי

בלי מורא בלי משוא פנים
מוות לגנבים

מאיר\דרור
למרות שחיפשתי בכל חור אפשרי בזמנו (עברו כבר 5 שבועות), כולל גם סיבובים ברכב וברגל בכמה מאהלים מפחידים למדיי, בלא הצלחה, אני מוכן להצטרף בכל רגע נתון, לחיפושים ביום או בלילה, וכל האמצעים כשרים בעיניי. אולי יש סיכוי למצוא את שלי על הדרך, וגם אם לא-אני אשמח לעזור ולמצוא את של דרור.
כשהרכב שלי נגנב, יצאתי לחיפושים בערך שעתיים אחרי שהרכב יצא, ידעתי שהיו אולי 10 ליטר בנזין במיכל אז הכנתי לום מסיבי בהישג יד, וקיוויתי שהם נתקעו בדרך. מי שהיה נופל לי לידיים באותו בוקר זועם, כנראה היה אוכל מקשית במשך תקופה ממושכת.
אם יש כוונה רצינית, אפשר ורצוי לעבור לתיאום בטלפון, הנייד שלי הוא 054-5640028
ושוב, תנחומיי

קובי

asi
30-07-09, 21:43
מצער לשמוע ..

מקווה שכל תפילותיך לגנבים יתגשמו במלואם..

אסי

יובל48
30-07-09, 21:50
קשה לעכל הודעות כאלה,כמי שחווה טראומה דומה, שעד היום
מלווה אותו,מקווה שסופו של הסיפור יהיה טוב יותר משלי.

יובל

נמרוד
30-07-09, 22:19
בכמה טיולים הסופה הזאת נסעה אחרי ואני אחריה... אני החלפתי שלושה ג'יפים בתקופה הזאת, והפרה המשוגעת שלך רק החליפה את הצבע כל פעם מחדש. אני חושב שהחבר'ה הצעירים כאן שקונים את הג'יפ הראשון ומדברים על חתונה לכל החיים - ממך ומהפרה המשוגעת מקבלים את ההשראה. עשר שנים - אין הרבה אנשים שרכב אחד שירת אותם בצורה כל-כך נאמנה, כל-כך הרבה זמן. תנחומי :(

tzurlis
30-07-09, 22:27
אם מתארגן פטרול לחיפוש:evil:, אני בפנים.

דרור הראל
30-07-09, 22:44
כואב הלב.

יש אנשים עם לב של אבן וסופות על לב אדם.

דרור ליבי אתך,גם אני מאלו שנקשרים רגשית לכלי רכב ,געגועי לדיפנדר שנמכר הם בחזקת אבלות.

דרור הראל

ד ו ר ו ן
30-07-09, 22:59
עושה קווץ'..

דרור,
אם אתה מתכוון לרדת דרומה אז יש 2-3 מוקדי שעשוע של בדואים עם סופות,טרקטורונים ואופנועים (לא נראה לי שבדואים קונים KTM) .
בשבוע שעבר איתרנו מגרש משחקים של סופות בדואיות באזור רמת חובב, לא המגרש המוכר אלא פנימי יותר, עם כמה רכבים משתוללים. אם אתה יורד תגיד וניתן קריאת כיוון.

jeep.il
30-07-09, 23:01
מי יתן וכל תיפילותיך על ההיהרגותו של הגנב תתקיים מי יתן שבקרוב נהיה כולנו דרומי ויפול אחד ברשתינו

RONI
30-07-09, 23:16
דרור.אין נחמה ולא תהיה.
אין מה לרדת דרומה,אולי תצפין לכיוון יפו!
הגלגלים בראש עובדים שעות נוספות על הגנות נוספות.
עם הפנים קדימה דרור..עם כל הכאב ,רק קדימה.{JK.}

KOOKE
31-07-09, 00:49
קורא ולא מאמין....אך כואב ....אבל ממש....

כמו שאמרו לפני שלבני העוולה האלו כל הכסף שיוציאו מהעניין יהיה עבור התרופות בשבילם...

הנחמה היחידה בראש המעוות שלי היא שכך אולי תממש את הירהורי הכפירה ותעבור למחנה העגלונים נוהגי הכירכרות....

zivo
31-07-09, 02:15
יורדים לסריקה? או רק מוציאים קיטור???

מאיר רוטברג
31-07-09, 10:53
יורדים לסריקה? או רק מוציאים קיטור???
תלוי בדרור לא בי,

חגי
31-07-09, 11:16
משתתף הצערך ,לצערי מכיר את ההרגשה .

נפגשנו פעם לפני 10 שנים (עם אריק והטיולים) ,החלפתי מאז 3 רכבים (2 מהם נגנבו) .

עכשיו גם לי יש סופה (4 שנים) עם כל מיגון אפשרי (כולל ביטוח מקיף) .

לפעמים יש לי הרגשה שהרכב עדין אצלי רק בגלל ההגה המתנתק שמונח מתחת לכרית כל ערב.

מקוה שעוד תמצא אותה.

חגי (בעבר הרחוק סמוראי ירוק + גג פיבר לבן)

ינון
31-07-09, 14:13
שוב פעם לשמוע דברים מצערים
ליבי איתך ומי יתן ואותו גנב מרושע יעלה השמימה באש הגיהנום ויצטרף לאבות אבותיו ללא הבדל דת מין גזע או נטיות מיניות.
ינון:-(

jeepeto
31-07-09, 14:51
אהלן דרור
לבי נחמץ כשקראתי על מעשה הגנבה
באמת אין הרבה גיפאים שורשיים כמוך שאהבת הארץ והמכונה היא בעורקיהם .
החל בעמותת הג'יפים המיתולוגית, דרך חבורות הג'יפים של שנות התשעים הסוערות בהן ג'יפ היה יכול להיות רק ג'יפ
ולעצם ימינו, אך יש לזכור עם כל הרוגז הכעס הפגיעה וסערת הרגשות כי מדובר בסה"כ במכונה, יפה, טובה, מיוחדת אבל רק מכונה שאולי לא יהיה לה תחליף ישיר כי ג'יפ הוא רכב עם נשמה ,אך אני מניח כי תדע למנף את המשבר לדברים טובים ויפים בעתיד, מישהו פעם חלם על CJ-5 מדוגם....אולי החיים אומרים לך יאללה זה הזמן .
ותזכור, לפעמים בעיטה בתחת כמה שהיא כואבת היא תנופה קדימה.
שבת שלום, שבת שקטה, וכמובן דרור כל עזרה שתצטרך אתה יודע היכן אני נמצא
ניר

YosseF100
31-07-09, 23:06
דרור
למרות שהגזמת עם איחולי המוות לכל המשפחה של הגנב כולל הילדים !!
באמת שאין הרבה הודעות "נגנב לי הרכב" כמו המודעה שלך שצובטות את הלב
כמו שנימרוד כתב אין רבים ששומרים אמונים ומזוהים עם רכב אחד מסויים (ועוד סופה...) כל כך הרבה שנים.
מכוון שבנאמנות לרכב אין לך הרבה מתחרים גם לא כאן באתר ושמעתי כבר מפיך דעות מוצקות באשר לרכבים (למשל "נאום הגבר" בנושא תיבות הילוכים ידניות מול אוט, וכו)
אותי מאוד מעניין לראות איזה רכב תבחר עכשיו
דעתך נחשבת לא רק בעיננו אפילו קוראים אחרים בעיתונים נהנים ממנה

ממתין לשמוע על "הצעד הבא" שלך
ומאחל לך ימי צער קצרים ככל שניתן

YosseF100

דרור ברלי
01-08-09, 13:15
קודם כל לא הגזמתי.
אני באמת מקווה ומתפלל שהגנב וילדיו ייהרגו בתוך הג'יפ הזה.
תמיד הייתי בעד ענישה ברוטלית כנגד עבריינים פליליים בכלל. עוד לפני שנגנבה לי הסופה.
אני תומך נלהב בחוק שי דרומי. אני בעד ירי למוות בגנבים בכלל. אני חשוב שאין פיתרון אחר לפשיעה פלילית אלא לכסח. וחזק. לא לשקם, לא לשחרר, לא לתת שום צ'אנס - פריצות, גניבות, שוד, סחר בסמים, אונס ,רצח וכו' - אלה לא דברים שמבוצעים בטעות או ללא כוונה תחילה. האנשים הללו הם זבל ופסולת - החברה לא צריכה לפרנס אותם ולהגן עליהם ולקיים אותם בעלויות של מיליונים, אלא להיפטר מהם.
מוטב שאני לא אמצא את הרכב ואני לגמרי רציני - אל תיתן לחזות הנינוחה שלי להטעות. אני אולי האחרון בעולם שמאבד את עצביו, אבל אם זה קורה, וזו בהחלט הסיטואציה - אני מעדיף לוותר מראש על הג'יפ ולא להיקלע למצב בו אני אעשה שטויות ואבלה את שארית ימי מאחורי סורגים.

"האוטו הבא"?

אני עוד לא מאופס על עצמי בכלל.
מדובר בהרבה חודשים עד שאני אתחיל משהו חדש. הסופה הירוקה השאירה נעליים עצומות. רוב רכבי השטח שאני מכיר יילכו לאיבוד בתוכן ורק יתסכלו אותי.

יכול להיות שבינתיים נתחיל בכלל עם פרייבט שכל מה שאני אדרוש ממנו רק להניע כל בוקר, לנסוע שלוש פעמים בשבוע לעבודה בת"א ופעם בשבוע לילדים במודיעין, ושיהיה קל להיפטר ממנו ולמכור מהר כשיימאס לי ממנו ואני ארצה לחזור לג'יפים (כלומר סביר להניח שזה לאו דווקא מהסוגים שאני אוהב אלא איזה פחנוע-זבל יפני). בינתיים אם תפגוש אותי בשטח בקרוב זה יהיה רק עם רכב מבחן או כנספח לג'יפ של מישהו אחר.

כרגע אני ממש לא רוצה שום SUV. מפנקים ככל שיהיו, נשמה אין להם. ואני לא אוכל לאהוב פג'רו או טרופר או טראנו, למרות כל זה אופצית ה-SUV היפני קיימת משום שהיא הכי משתלמת (מחירי ריצפה לכלים מסוף שנות ה-90) ומתאימה למשפחה. גם טנדר יכול להתאים לי.

הרצון הטבעי והאינסטינקטיבי הוא למצוא סופה ערומה בזול ולהתחיל מחדש - באמת שאין מתחרים לרכב הזה שמציע שילוב מנצח של עלות רכישה-תועלת-אמינות-ביצועים-עבירות-שיפורים-קלות טיפול-עלות אחזקה. לא הייתי חי עם הנבלה 10 שנים אם היא לא היתה כל כך טובה.

מצד שני יש בעיות: רוב הסופות כבר נבלות שחוטות. בשביל סופה טובה תשלם היום יותר מפאג'רו וטרופר, אין היצע במכרזים ומעט הכלים השחוטים ממודל גבוה (ממוגנים לשעבר) שמטפטפים למכרז משיגים מחירי שיא הזויים בעליל.
חוצמזה, לקנות שוב סופה זה לקרוא תיגר על הגורל: אתה תמיד ישן רע, גם בטיולים, ומתעורר בבוקר בלחץ ופחד. אתה מתנדב לרדת עם הזבל 5 פעמים ביום כדי לוודא שהיא עוד שם. (10 שנים היא תמיד היתה שם, לפני יומיים כבר לא)
היא עוד שם? עדיין שלך? יפה.
עכשיו תתכנן את צירי הנסיעה מהבית לעבודה - אתה מתחיל לפתח זיכרון צילומי של מפת רחובות גוש-דן ושל כל הצמתים הראשיים בישראל. יודע להימנע מצומתים מסוימים או רחובות מסוימים, כי אתה כבר מכיר בדיוק איפה מתחבא כל שוטר וכל ניידת של משרד התחבורע ובאיזה יום. הם נמצאים שם בגללך ומחכים למעט הסופות שעוד נותרו בידי בעליהן החוקיים.

לחיות עם סופה זה להיות חיה-נרדפת. העולם כולו נגדך: מצד אחד הגנבים ומצד שני השוטרים ומשרדי התחבורע והרישוי. בעיית מעבר הטסט השנתי שמשנה לשנה הולכת ומחריפה, רטינות בלתי פוסקות מצד האישה שלעולם לא תתחבר לאוטו כזה לא רק כי שהוא שתיין וספרטני ולא נוח אלא בעיקר כי היא רואה בו סוג של תחרות ואיום. תוסיף את העובדה המצערת שסופה זה אוטו שמסביבו יש הרבה מאוד ליכלוך - לא בוץ או שלוליות שמן חלילה, כמו העובדה שחלק לא קטן מהנפשות הפועלות שסביב עולם הסופות הם טיפוסים מפוקפקים וזה באנדרסטייטמנט גדול... לעתים מזומנות בנאדם כמוני מרגיש די נבוך ולא שייך עם רכב כזה... בקיצור - סופה זה כיף גדול בשטח ובטיולים, שדורש ממך הרבה הקרבה ביומיום, על הכביש, ולאו דווקא בכסף.

אם לא סופה, יש אופציות נוספות לאוטו עם אופי: דיפנדר 90 פתוח היא האופציה שהכי קוסמת לי. אני יודע שהוא לא ישתווה לאמינות של סופה אבל הוא עדיין שימושי ביומיום וסקסי ומאוד עביר, ויחסית חסכוני בסולר ויש לו נשמה ענקית - וזה חשוב לי. אוטו שיהיה לי קל לאהוב.
אולי CJ קלאסי קצר כלשהו מסוף שנות ה-70/תחילת ה-80 (5 או 7) שתמיד אהבתי, אבל אלה כלים ישנים שדורשים הרבה התעסקות ומבחינת כאב הראש היומיומי שמסביב זה די דומה לסופה.
דווקא האינדיאנים של Jeep לא ממש מרטיטים לי: אין להם שילדה, הם רק אוטומטיים, בגלל עודף בחשמל וצעצועים, האמינות החסונה של סופה מהם והלאה. בינתיים הם לא אופציה, אבל לך תדע - אולי תיפול מציאה לידיים...
כמובן שבכל מצב אני מעדיף לשמור מרחק מגירים אוטומטיים, אבל מי יודע מה יהיה. אולי אני אפתיע - בכל זאת אני כבר לא ילד. כואב לי פה וכואב שם, העצלנות משתלטת...

amos
01-08-09, 13:23
וואלה דרור רק עכשיו ראיתי
עצוב מאוד לשמוע
עמוס

יריב קלר ברוך
01-08-09, 14:35
תגיד מתי,זמין בכל רגע

ואצטט את אורי אבנרי

בלי מורא בלי משוא פנים
מוות לגנבים

גם אני מצתרף רק תגיד מתי

kobiarava
01-08-09, 14:53
גם אני מצתרף רק תגיד מתי

חברים, פחות דיבורים ויותר מעשים. כרגע יש צוות לא קטן של אנשים שהתנדבו לצאת לסיור החיפושים המדובר, נתחיל להזיז עניינים? יש כבר יום מיועד? כל יום שעובר, מקטין את הסיכויים לאתר את הסופה שלך, דרור. דא"ג, לא מדובר (כרגע) בסיור אלים והתקפי, אבל צריך לקחת בחשבון, שחסידי אומות העולם מהדרום לא יעבירו את הרכב לידינו באופן וולונטרי וכמחווה של רצון טוב...

קובי

RONI
01-08-09, 16:30
כפפה.
נא להרים.!
דרור,מציע את הסבן האדום שלי כמוביל לסיור בראשות קובי.
אתה מוזמן להיות , הנווט.......
רוני.הטלפון שלי ידוע.

דרור ברלי
01-08-09, 17:58
נשלחו ה"פ לכולכם.
דברו איתי.

0528635759

גיא
01-08-09, 20:03
דרור ... קראתי עכשיו את הפוסט האחרון שלך ... אני בשוק.

אם תקנה טראנו .. רק בגלל המחיר .. והנוחות .. ונקיון ביום יום .. וחוסר התחרות עם האשה ( בנתיים הן רק מתלהבות מזה ... ) ..

על מה תלין ?
תעבור ליד ניידת תחייך והם יחייכו אליך בחזרה ?!?

---
סתם אני מקניט אותך בשביל החיוך.

אני מקווה שתמצאו את האוטו.
ואם לא אז אני מקווה שתמצאו את הגנב ... ואני מקווה שתקראו לי לחגיגה (050-4436069) אני אוהב בשר חי.

ומי שהתפלא לגבי האיחולים לילדים של הגנב ...

תרשה לי להצטרף, אני מקווה שהישרפו חיים באוטו. אני מקווה שהמשפחות שלהם ירקבו בעודן בחיים כמוכי צרעת רטובה.

ואם זה מפתיע אותך למה ? ... בדיוק בגלל מה שכתב דרור. לא רוצה לפרנס אותם, רוצה לחיות בלעדיהם.

asafk
01-08-09, 23:34
נשלחו ה"פ לכולכם.
דברו איתי.

0528635759

אם זה בשבועיים הקרובים, בימי השבוע, תרים טלפון או שלח מסרון. אני אהיה בלי אינטרנט. מתוכנן להיות בשטח, בדרום, חמוש, לא לבד. לא אוכל להצטרף, אבל כן לגיבוי.

אסף.

amimiller
01-08-09, 23:47
תהיה חזק אולי יהיה נס והרכב יימצא

ינון
02-08-09, 10:26
אהלן דרור
לבי נחמץ כשקראתי על מעשה הגנבה
באמת אין הרבה גיפאים שורשיים כמוך שאהבת הארץ והמכונה היא בעורקיהם .
החל בעמותת הג'יפים המיתולוגית, דרך חבורות הג'יפים של שנות התשעים הסוערות בהן ג'יפ היה יכול להיות רק ג'יפ
ולעצם ימינו, אך יש לזכור עם כל הרוגז הכעס הפגיעה וסערת הרגשות כי מדובר בסה"כ במכונה, יפה, טובה, מיוחדת אבל רק מכונה שאולי לא יהיה לה תחליף ישיר כי ג'יפ הוא רכב עם נשמה ,אך אני מניח כי תדע למנף את המשבר לדברים טובים ויפים בעתיד, מישהו פעם חלם על CJ-5 מדוגם....אולי החיים אומרים לך יאללה זה הזמן .
ותזכור, לפעמים בעיטה בתחת כמה שהיא כואבת היא תנופה קדימה.
שבת שלום, שבת שקטה, וכמובן דרור כל עזרה שתצטרך אתה יודע היכן אני נמצא
ניר

ניר שלום
רק תיקון קטן זו לא רק מכונה לפחות אצלי ואני מניח שגם אצל רבים אחרים.
זה איסוף פרוטה לפרוטה במשך שנים רבות לשם הגשמת חלום.

לעיתים זה מאבקים בבית מול השותפה שלא מבינה מדוע עליך לשים כסף בצד לגיפ ועוד סופה במקום להסתפק בפרייבט (בסטיישן הכל נכנס) ולמה שלא תיקח סווזקי כמו של הבן של השכנים.

יש באהבה הזו ערך סנטימנטלי ובייחוד כאשר אתה עובד קשה בשביל לממש אותה ובייחוד שבמצבי הכלכלי זה בא לפעמים על חשבון דברים אחרים תנופה קדימה??? אותם 30, 60, 70,000 שקלים שנשדדו ממך זה מחזיר אותך אחורה לתחילת המאבק לחסוך את הכסף.

אני לא חושב שזו מכונה זה יותר כמו ילד שאתה מגדל וכן אם איזה בן עוולה חוטף לך את הרכב הוא ללא ספק רוצח לך את הכיס ומצב הרוח.

כמובן שבמשוואה ילד מול מכונה הילד ינצח.
ינון

חנן-ג'יפולוג
02-08-09, 12:59
זה נכון, ולכן אני חושב שכן צריך לעשות ביטוח מקיף (אם זה אפשרי מבחינת חברת הביטוח) גם אם בתחשיב קר זה יוצא לא כלכלי, כפי שדרור ציין (אני לא בטוח שהוא צודק. במחיר שאני משלם על ההיילקס שלי, ונפחית מהמחיר הזה ביטוח צד ג' שבכל מקרה הייתי עושה, אני אשלם מקיף במשך 20 שנה עד שאני אגיע פעם אחת לשווי ההיילקס).

כי לבטח את הרכב במקיף השותפה שלך לחשבון הבנק לא תוכל לסרב. אבל לקנות לך ג'יפ נוסף לאחר שגנבו את שלך, אם מצבכם הכלכלי לא יאפשר את זה, היא לא תסכים.

ההיילקס שלי מבוטח במקיף, לאחר הערכת שווי אצל לוי יצחק וציון ההערכה הנ"ל במפורש בתוך פוליסת הביטוח, כ14000 ש"ח מעל המחירון המשוקלל הרגיל. לי זה שווה, גם את השקט הנפשי ביומיום, וגם אם חלילה נידרש לזה, סכום הכסף שאקבל יספיק לי כדי להחזיר לי את האופציה לטייל.

דרור, השתתפותי בצערך.

jeepeto
02-08-09, 13:14
אהלן ינון
ראשית אני רוצה להתחיל מסוף ההודעה שלך ולומר לך
שבכול מה שנוגע לערך הכספי של הרכב, אתה צודק!!! ואין על כך עוררין
ההשקעה האהבה והזמן נשדדו בברוטאליות, אולם יש לעשות הפרדה, עדיין אם כל הצער,
בין ילד( אם לצטט אותך) לבין ג'יפ, ורק שהפכתי לאב הבנתי כמה האנלוגיה הזו אינה במקומה.
וכן, בבואי להביע את צערי על שקרה לדרור שמבחינתי הוא אחד מהאנשים היותר מזוהים ותורמים לענף.
מצאתי לנכון להביע בלשוני את הציפייה כי אדם כמותו לא תיפול רוחו והוא יחליט רחמנא ליצלן שזה לא שווה יותר.
כמו שקרה לרבים אחרים אחרי שגנבו להם את הג'יפ,חלקם נעלם, חלקם מצא תחביב אחר,
אולי דווקא בגלל הקשיים וההקרבה שאחזקת ג'יפ דורשת כמו שהטבת לתאר.
לסיכום, לדעתי אדם כמו דרור ראוי ורצוי שימצא רוכב על ג'יפ,חיבור ששום CAMEL JOCKEY בן..ז.. לא ישבור.

יום נעים
ניר

דרור ברלי
02-08-09, 18:54
חנן, את הפער בין מחיר המחירון של סופה ישנה (עד 95) שאני מנחש שהוא כ-20K שקל פלוס מינוס, לבין המחיר בו היא נסחרת בפועל אתה בוודאי מכיר.

כשקנית יאת הסופה ביטחתי במקיף במשך כ-5 שנים, אבל ערך הרכב הנקוב במחירון התחיל לצלול (ללא קשר למחיר השוק בפועל) ובמקביל הפרמיות החלו לנסוק.
סכום ההצעה האחרונה לביטוח מקיף שקיבלתי בזמנו, כשעוד היה אפשר לקבל ביטוח מקיף לסופה ישנה, לפני שרוב חברות הביטוח החליטו לא לבטח סופות בכלל /להסתכן ולבטח תמורת פרמיה הזויה (ובצדק מבחינתן, האוטו גניב בטירוף) היה כמעט שליש מערך הג'יפ הנקוב במחירון....
הערכת שמאי היתה מעלה אולי את ערכו הנקוב במקרה גניבה, וגם את סכום הפרמיה שגם ככה היה פרוע לחלוטין... בגלל זה כבר כמה שנים טובות אני כבר לא מבוטח במקיף כלל. היו שנתיים בהן הג'יפ היה מבוטח למקרה גניבה בלבד, ובשנים האחרונות גם את זה כבר היה קשה להשיג: החברות הבודדות שהסכימו לבטח דפקו עבור ביטוח גניבה בלבד מחיר יקר יותר מאשר לבטח כל רכב אחר בביטוח מקיף שכולל הכל...

אין ספק שלקחתי סיכון עצום כשלא ביטחתי את הרכב. כמה שנים זה היה בסדר ו"חסכתי" לא מעט כסף, אבל הנה - בסוף אכלתי אותה. אני מעריך את שווי הרכב כולל התוספות שהיו עליו בכ-35K.
נראה לי היום שאחד השיקולים בבחירת רכב מיוחד בסגנון הזה צריך להיות גם נושא הגניבות והביטוח - האם דגם מסוים מבוקש על ידי גנבים, האם אפשרי בכלל לבטח רכב מיוחד/ישן מסוג מסוים, וכמה זה יעלה. הגניבות ועלויות הביטוחים הרגו בזמנו את השוק של מגנומים למשל... תראו באיזה מחירים אפשר לקנות היום טנדר מגנום. דבק בו המוניטין של גניב ויקר לביטוח, והמחירים שלו - בלשון הטנקיסטים - בריצפה התחתית.

במקרה של סופה - אל תוותרו על ביטוח גניבה! כבר לא נשארו הרבה סופות בידי בעליהן והמעטות שיש נמצאות כולן על הכוונות של הגנבים. זה סוג רכב שאני מרשה לעצמי לנחש שתוך שנתיים-שלוש ייעלם לגמרי מהשוק ורק בגלל הגניבות.

מאיר רוטברג
02-08-09, 19:39
תכלס,
יש מצטרפים או דיבורים?

מאיר רוטברג
02-08-09, 20:15
תכלס,
יש מצטרפים או דיבורים?

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול,

בעל השרשור בחור עדין לא מדבר,:(

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

landY
04-08-09, 14:41
דרור,
:( רק התוודעתי לעניין אתמול בערב.
השתתפותי הכנה בצערך, מאחל לך רכב עוד יותר מוצלח בהמשך.

דרור ברלי
04-08-09, 22:51
עידכון ביניים:
רסיסי מידע, ואני מדגיש - אלה רק רסיסי מידע - מסתובבת שמועה שהג'יפ עדיין "חם" ומוחבא באיזור המרכז. אז תפקחו עיניים היטב.

מצ"ב שתי תמונות אחרונות שלו מלפני כמה חודשים (השינוי היחיד כרגע הוא בכנפונים רחבים):

poo27
04-08-09, 23:37
דרור דבר ראשון אני משתתף בצערך
יש לי אפשרות ליבא מחו"ל יחידת מעקב בטכנולוגית GPS מכשיר קטן שאני לא מאמין שיחפשו אותו בגניבת הרכב
אני מוכן לפרסם את כל הפרטים על המכשיר כולל את מחיר הקניה שלי בחו"ל!!! במידה ויש 50 מזמינים אני מוכן להזמין את המכשיר ומי שירצה יוכל לרכוש אותו במכיר העלות כולל מיסים כחוק ללא רווח בכלל הקניה מוגבלת ל2 יחידות לאדם
מי שרוצה פרטים יכול לפנות אליי בפרטי או בטל 0524888077
ארז

kobiarava
05-08-09, 08:55
ארז, אם אתה בונה על 50 יח' מוזמנות מראש, מהרשמה כאן בפורום, אתה יכול לרדת מזה כבר עכשיו. אפילו קבוצת רכישה של 10 אנשים קשה עד בלתי אפשרי לארגן, ובטח כשמדובר על מוצר שאף אחד לא מכיר, לא ראה ולא יודע איך ואם הוא עובד. אם אתה רציני בעניין, תביא את המוצר לארץ, ותתחיל לרוץ איתו כשהוא נבדק, מוכח ואפשר לראות ולמשש אותו, אחרת-במה אתה עדיף על פני אי-ביי?
לדרור, מה שאתה מרמז זה בעצם שהרכב בכלל לא נגנב ע"י בני הדודים הדרומיים, או שהוא פשוט בתחנת ביניים, לפני ההעברה? אני יודע שבמקרים רבים הם גונבים את הרכב, ומחביאים אותו בשטח, בערוצים שאין בהם תנועה, בין עצים\שיחים ואפילו לפעמים תחת רשתות הסוואה (תקניות או מאולתרות), אבל באיזור המרכז-זה מחייב היערכות אחרת, שאולי לא אופיינית להם? אני לא מכיר כ"כ את תחום הרכבים שנגנבים במרכז...

קובי

dudu
05-08-09, 10:22
שלום דרור קודם כל תנחומיי
לדעתי אם הגיע אליך מידע כלשהו שהרכב עדיין במרכז
אז הסיכוי שהוא יצא מהמרכז בחתיכה אחת ודומה למה שהוא היה כשנגנב הוא קלוש
או שיפורק או שישנו לו את הצורה לגמרי אפשרות אחרת היא שיקחו אותו במכולה או באמבטיה של טריילר. סביר להניח שאם הוא עדיין במרכז הוא נגנב בהזמנה לחלקי חילוף לאדם/מוסך ספציפי
זה הזמן להפעיל את מירב כישוריך וקשריך העתונאיים והחבריים ולדחוף ת'אף לכל חור
ככל שעובר הזמן הסיכויים נעלמים, אולי כדי לדבר אם כתבי פלילים שמכירים את הנפשות הפועולות בתחום באזור המרכז?

בהצלחה

נימי
05-08-09, 14:11
אם יש מודיעין שאומר שהרכב עדיין באזור המרכז אז אתה וחברים שלך צריכים להתחיל לרחרך בכל מקום, מוסך, חנות חלקי חילוף באזור שמתעסקים עם גיפים ולנסות לראות אם למישהו אולי יש מידע שיכול לעזור.

סיפור מלפני עשור ו. , בתקופת האופנועים שלי היה לבן דוד שלי אופנוע 750R, לילה אחד הוא מגיע לאופנוע שחנה ליד ביתה של חברתו ורואה שיש לו פנצר בגלגל הקידמי, הוא קשר אותו בכל המנעולים שהיו לו ונסע הביתה, למחרת בבוקר האופנוע כבר לא היה שם, התחלנו לרחרך ולתחקר את כל מי שאנחנו מכירים, היה לי מכר בעל חנות אופנועים שהיה גם מקורב לצד השני של החוק, הגעתי אליו לחנות ושאלתי אותו אם יש לו מידע לגבי אופנוע שנגנב היום בבוקר, הוא שאל אותי מה הדגם של האופנוע, ברגע שאמרתי לו הוא שאל אותי מהיכן הוא נעלם, ברגע שאמרתי לו את האזור שהוא נעלם הוא אמר לי שליפני יומיים היה אצלו מישהו (עבריין מוכר) שבירר עלות של צמיגים ל 750R שלו, ששמע את העלות של זוג צמיגים הוא עזב את החנות, אותו בחור גר פחות או יותר באזור שמימנו ניגנב האופנוע.
בן דוד שלי וחברים שלו התחילו לרחרך שם בכל האזור, בכל חור, מקלט ומה לא, בנוסף בלילה עשו סיורים ליד הבית של אותו בן אדם, יותר מאוחר באותו הלילה אחד מהם שהיה ללא רכב ראה טנדר נוסע אם אופנוע שוכב מאחור מהאזור לאזור יערות הכרמל, ישר הם יצאו לחפש באזור של יערות הכרמל הקרוב לאזור, ואכן אחרי מספר שעות הם מצעו את האופנוע זרוק.
האופנוע ניגנב ביגלל שאותו עבריין (שהוציא את האויר מהגלגל הקידמי), בן בליעל, אפס היה צריך זוג צמיגים ולא רצה לשלם אליהם, למישהו היה את המידע הזה והביא בסוף למציאת האופנוע.

אתה צריך לרחרך בכל חור לראות אם למישהו יש קצה חוט של מידע שיכול להחזיר לך את הסופה, הסיכוי קלוש אבל קיים, ואם הסופה עדיין במרכז הסיכוי נראה לי גדול יותר

דרור ברלי
05-08-09, 15:42
לדרור, מה שאתה מרמז זה בעצם שהרכב בכלל לא נגנב ע"י בני הדודים הדרומיים, או שהוא פשוט בתחנת ביניים, לפני ההעברה? אני יודע שבמקרים רבים הם גונבים את הרכב, ומחביאים אותו בשטח, בערוצים שאין בהם תנועה, בין עצים\שיחים ואפילו לפעמים תחת רשתות הסוואה (תקניות או מאולתרות), אבל באיזור המרכז-זה מחייב היערכות אחרת, שאולי לא אופיינית להם? אני לא מכיר כ"כ את תחום הרכבים שנגנבים במרכז...

קובי

גם הכלים שמגיעים בסופו של דבר לדרום, לא תמיד נגנבים על ידי הבדואים עצמם.
מה שנגנב ע"י גנבים מהמרכז (יהודים ו/או ערבים - שכחת שיש לא מעט בני דודים כאן במרכז - רמלה, לוד, יפו, המשולש, שטחי איו"ש וכו', וגם ביניהם לא חסרים "צדיקים" שמתפרנסים מגניבות) עובר דרך תחנות ביניים (רהט, לקיה, חורה וכו') וה"לקוח" הסופי של האוטו - זה שגר בפחון ברמת בקע למשל או במאהל בביר הדאג', הוא רק "יד שנייה" או "שלישית" על הרכב מאז שנלקח מבעליו. לעתים קרובות הוא גם משלם עבורו כמה אלפי שקלים, ואז מבחינתו זה בכלל לא רכב גנוב אלא רכב ששייך לו "כחוק" לכל דבר ועניין (מה באמת אומר החוק על מקוריות הרכב, לוחיות רישוי, ביטוחים וכו - לא מעניין אותם בכלל. 20 או 30 ג'יפים יכולים לנסוע על אותו מספר רישוי שלעתים שיך בכלל לאיזו סובארו ישנה).

האמת? אותי מדאיגה יותר הקלות היחסית (צביעה בלבד) שבה אפשר להסב ג'יפ כזה למשהו דמוי סופת-מפקדים צבאית, ולבצע באמצעותו פיגוע חס וחלילה.

sgill
05-08-09, 17:00
דרור,

ראשית המשפט "גונב מגנב פטור" או במקרה שלך "קונה מגנב פטור" לא עובד. כלומר, גם אם מישהו יקנה את הרכב ויחשוב שהמוכר הוא בעל הרכב, אין הדבר אומר שהבעלות החוקית עוברת אליו. בטח לא אם קנה את הרכב במחיר נמוך משמעותית משוויו (אם אני לא טועה זה נקרא "תקנת השוק")

בכל מקרה, בהמשך לסיפור ה 750R שקראתי 2 הודעות מעלי, היום דברתי עם חבר שגנבו לו 750R לפני כחודש, לא חדש אבל משופץ עד היסוד ואהוב מאוד. למחרת בבוקר הוא התחיל לשאול בסביבה, בפיצוציות, בפיצריות, בפנצ'ריות וכו...

ביום השני לחקירה הפרטית שלו, הוא הגיע אל אדם מהישוב שלו שמוכר כ"עבריין צעצוע" שאמר לו שהוא שמע משהו וינסה לבדוק. כעבור שעה ה"עבריין" חזר אליו בטלפון ואמר שתמורת סכם מסויים (כרבע משוויו של האופנוע) ניתן לקנות אותו חזרה מקלקיליה. החבר בליית ברירה שילם, קיבל את האופנוע (כשהכידון שבור אבל כל השאר בסדר).

כל זה בא להראות שלא רק לפני הרבה שנים הצליחו להשיב אופנוע, גם לפני שבועות בודדים זה הצליח. צריך לשאול ולנג'ס ולבדוק ולהסתובב, בעיקר אם אתה מאימין שהוא עוד באזור.

kobiarava
05-08-09, 17:09
אני בטוח שדרור ניסה גם את זה. אחרי הכל, בחולון לא חסרים עברייני צעצוע...
אני אישית הייתי מוכן לשלם כסף, אפילו לא מעט, כדי להחזיר את הרכב. הבעיה היא, לפי חבר בדואי, שאם הסופה כבר אצל המבריח-הוא לא רוצה למכור אותה. הוא לא צריך את הגרושים שלנו, הוא צריך את ה"סבל" שלי כדי להוביל סחורה, ששווה קצת יותר מהרכב, ממה שהשקעתי בו ומה שהייתי מוכן לשלם, ביחד. קרוב לודאי, שסופה שנמצאת כבר בידיי מבריחי הגבול, לא ניתן להחזירה בדרכי נועם, וההזדמנות היחידה היא בדרך אליהם.

קובי

גיא
05-08-09, 19:57
אני קורא ועצוב.

ומתפלא..

איפה מוצאים את אותם שמכירים את מי שמכיר את ההוא שמכיר את זה ששמע משהו על האוטו ? ...

kobiarava
05-08-09, 20:24
אני קורא ועצוב.

ומתפלא..

איפה מוצאים את אותם שמכירים את מי שמכיר את ההוא שמכיר את זה ששמע משהו על האוטו ? ...

בחולון...

לא רוצה להיות פסימי\ריאלי, אבל, כמו שכבר אמרתי בהתחלה, ככל שהזמן עובר-הרכב מתרחק. קשה להפנים את זה, אבל צריך לחשוב על תחליף, כי הסופה ההיא, היפה, המיוחדת והמושלמת, כנראה כבר לא תחזור לידי בעליה...:(

מוות לגנבים, מוות לגנבי הרכב, מוות לגנבי הסופות, מוות לאלה שלקחו לדרור (ולי) את הסופה המיוחדת ההיא...

קובי

ינון
05-08-09, 20:56
סתם להבין מהו עבריין צעצוע ולמה שהוא לא יכלל ברשימת החיסול
היום הוא צעצוע ומחר הוא תכשיט שאני צריך להאכיל בכלא ולבסוף או שהוא מת או שהוא מתקדם בסולם הדרגות.

poo27
05-08-09, 22:06
[QUOTE=kobiarava;259198]ארז, אם אתה בונה על 50 יח' מוזמנות מראש, מהרשמה כאן בפורום, אתה יכול לרדת מזה כבר עכשיו. אפילו קבוצת רכישה של 10 אנשים קשה עד בלתי אפשרי לארגן, ובטח כשמדובר על מוצר שאף אחד לא מכיר, לא ראה ולא יודע איך ואם הוא עובד. אם אתה רציני בעניין, תביא את המוצר לארץ, ותתחיל לרוץ איתו כשהוא נבדק, מוכח ואפשר לראות ולמשש אותו, אחרת-במה אתה עדיף על פני אי-ביי

ידידי המוצר בארץ ועובד אני מוכר אותו בארץ כסטוקים התכוונתי עד 50 יחידות לחברי האתר ללא רווח שלי בגלל המצב הנוראי הזה מעבר לזה כל מי שרוצה לקבל חומר מלא על המוצר מוזמן גם הוא זה מוצר פשוט מאוד שמשדר לך לטל' מיקום לפי GPS מה גם שאתה יכול לשמוע את הנעשה ברכב ואף לנתק הצתה אם אתה רוצה
ואני יותר טוב מאיביי כי אני מוכן לא להרוויח עליך שקל וגם לתת לך אחריות שנה
אני חוזר ואומר אני מוכן לא להרויח שקל מהחברים באתר
ארז

אדי
05-08-09, 22:14
[quote=kobiarava;259198]ארז, אם אתה בונה על 50 יח' מוזמנות מראש, מהרשמה כאן בפורום, אתה יכול לרדת מזה כבר עכשיו. אפילו קבוצת רכישה של 10 אנשים קשה עד בלתי אפשרי לארגן, ובטח כשמדובר על מוצר שאף אחד לא מכיר, לא ראה ולא יודע איך ואם הוא עובד. אם אתה רציני בעניין, תביא את המוצר לארץ, ותתחיל לרוץ איתו כשהוא נבדק, מוכח ואפשר לראות ולמשש אותו, אחרת-במה אתה עדיף על פני אי-ביי

ידידי המוצר בארץ ועובד אני מוכר אותו בארץ כסטוקים התכוונתי עד 50 יחידות לחברי האתר ללא רווח שלי בגלל המצב הנוראי הזה מעבר לזה כל מי שרוצה לקבל חומר מלא על המוצר מוזמן גם הוא זה מוצר פשוט מאוד שמשדר לך לטל' מיקום לפי GPS מה גם שאתה יכול לשמוע את הנעשה ברכב ואף לנתק הצתה אם אתה רוצה
ואני יותר טוב מאיביי כי אני מוכן לא להרוויח עליך שקל וגם לתת לך אחריות שנה
אני חוזר ואומר אני מוכן לא להרויח שקל מהחברים באתר
ארז
מה המפרט של ה"קופסא" שאתה מוכר?
מה המחיר?

ג'וי
05-08-09, 22:20
הי דרור,
צר לי לשמוע על הסופה - איתך בחוק שי דרומי!

יכול להגיד שמצאתי אופנוע שלי גנוב אחרי חודש, כמה רחובות מהבית מכוסה ונסתר - אולי יהיה לך מזל כזה....

לעצם העיניין, הדיפנדר של רמי למכירה, יכול להתאים לך מאוד, להזכיר: 110 פתוח אהוב ומטופל, אם אנני טועה הוא מדבר על 55K .
דבר איתי אם זה מעניין.

ג'וי

מוטי כהן
05-08-09, 22:28
דיברתי איתך בטלפון , פשוט אין מילים .....!

משתתף בצערך .

נפתח עיניים בתקווה שנוכל למצוא אותה .

six 4 life
05-08-09, 22:28
עידכון ביניים:
רסיסי מידע, ואני מדגיש - אלה רק רסיסי מידע - מסתובבת שמועה שהג'יפ עדיין "חם" ומוחבא באיזור המרכז. אז תפקחו עיניים היטב.

בלב גלוי אני יכול לאמר לך שאישית לא היה לי ספק לרגע ואני בטוח שהיא עדין כאן, אפילו יותר מתחת לאף מאשר היית מעלה על דעתך. יש יותר מדי דברים במשוואה של המקרה האישי שלך שמכוונים לשם.
תהיה חזק ואל תתיאש. לך תדע.

גיא
05-08-09, 23:37
אני יודע מי לקח את הסופה ...

מדובר על אירגון הפשיעה הגדול ביותר בארץ
אשר ראשיו מגיעים לדרגות הבחירות ביותר
יש סוכנים של האירגון בכל צומת
יושבים ואורבים לחף מפשע
הקרבן הבא

דרור שיטה בהם במשך שנים על גבי שנים
לעג למאמציהם ללכוד אותו

אך לבסוף
הם נישברו

הם הורידו את הכפפות
הם שיחקו מלוכלך ...

דרור, חפש את האוטו במגרש ההחרמות השכונתי של משטרת הפשע ..

:)

בהומור כמובן....

eysham
08-08-09, 12:09
עדיין אופטימי... זה טוב.

" מודל 66', גרוש + 3, מאייר וגרפיקאי, כתב רכב ובוחן מכוניות ורכבי שטח ב"ידיעות אחרונות", "הגה בשטח" וג'יפולוג. מתעלל באותה סופה מודל 95' זו השנה העשירית ברציפות. "

איל

מאיר רוטברג
09-08-09, 10:28
בלב גלוי אני יכול לאמר לך שאישית לא היה לי ספק לרגע ואני בטוח שהיא עדין כאן, אפילו יותר מתחת לאף מאשר היית מעלה על דעתך. יש יותר מדי דברים במשוואה של המקרה האישי שלך שמכוונים לשם.
תהיה חזק ואל תתיאש. לך תדע.

במסגרת חיפושים בדרום הועלתה האפשרות הזו:mad::mad:

ליאור מ
09-08-09, 22:32
אהלן דרור

רק עכשיו קראתי, זוכר את הסיפורים על הפרה המשוגעת כבר לפני שנות דור.
באמת שאין מילים.
אם אתה רוצה סיוע בתעבורה זמנית, יכול להציע לך את הדיסקו שלי.
ואם מתארגן חיפוש כלשהו, תתפלא כמה יצטרפו, זו סופה אחת יותר מדי.
אולי עדיף שתנצל את היותך עיתונאי ולעשות מהסיפור כתבה, זה יקרר את הסופה בשוק ואולי יקרב אותה אליך.
בהשתתפות כנה,
ליאור

מאיר רוטברג
09-08-09, 22:37
אהלן דרור
.
ואם מתארגן חיפוש כלשהו, תתפלא כמה יצטרפו, זו סופה אחת יותר מדי.

ליאור

באמת התפלאנו,

היה ממש קשה לספור את כמות הרכבים שהגיעו
בואו נראה מי הגיע
הגיע סוזוקי אחד שפרש מאוחר יותר עם תקלה טכנית המון תודה ,
הגיעו הרכבים והאנשים הבאים חוץ ממני,דרור ויריב קלר איתי ברכב
להלן הרשימה:
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

כל אלו הגיעו.
וכל מילה מיותרת:-(:-(:-(

דרור ברלי
09-08-09, 22:50
תעשו טובה, אל תריבו.
כל מי שהגיע עשה מצווה.
גם אם לא מצאנו את הג'יפ, אתם לפחות עשיתם ככל שביכולתכם כדי לעודד את רוחי, ותודתי הכנה נתונה לכם:
מאיר, זיו, יריב קלר-ברוך וצור ליסבונה.
כמובן תודה לכל מי שמתקשר, מדווח על ג'יפים חשודים שנראו בכל מיני מקומות בארץ ומשתתף בצערי. כבר שבוע וחצי אחרי הגניבה, ועדיין עשרה מתקשרים ביום לפחות, שלא לדבר על אלה שפועלים מאחורי הקלעים ועזרתם לא תסולא בפז. מי יודע, אולי יהיו הפתעות.

בשורה התחתונה של הסיפור הרע הזה אמנם איבדתי ג'יפ, אבל למדתי את הפירוש של המושג חברים טובים.

מאיר רוטברג
10-08-09, 15:05
דרור יקירי,
אין ולא היו ולא יהיו טענות למי שלא בא,

לא עשיתי דבר שלא היית עושה עבורי אז אין פה דבר וחצי דבר יוצא דופן,

דרור ברלי
10-08-09, 15:16
לא יוצא דופן, כן יוצא דופן...
כל מי ששומע, מתעניין ומעורב במה שמתחולל סביבי מאז הגניבה, מביע הערכה כנה ואמיתית אליכם - אתם ששמתם הכל בצד ויצאתם איתי לחפש את הג'יפ.
שלא לדבר על זה שנתן לי רכב לבינתיים עד שאסתדר איכשהו - שהוא חבר אמיתי, יקר ונדיב. אני גאה שיש לי חברים כמוכם.

אשר צור
11-08-09, 10:02
בני זונות! מזדהה עם הכעס והכאב.

נמאס כבר!

liatlala
12-08-09, 01:39
למרות שאני לא מכיר פה את רוב האנשים. קראתי הכל ואני מסכים עם דרור ( גם לגבי הענישה:)
ומשתתף בצערך.
מוכן להתנדב במידה ותרצו לחפש.

טל רותם
12-08-09, 06:57
דרור אני חוזר יום ראשון,
דבר איתי....
אם אתה רוצה תתקשר לגלית (אישתי) ותקח ממנה את הטלפון שלי כאן...
גלית-0544929082

מאיר רוטברג
12-08-09, 08:50
דרור אני חוזר יום ראשון,
דבר איתי....
אם אתה רוצה תתקשר לגלית (אישתי) ותקח ממנה את הטלפון שלי כאן...
גלית-0544929082

טל,
יש פה אי הבנה, גנבו לו את הסופה לא את אישתו,
רואה דרור איזה חברים יש לך
איתי נסעת לחפש את הרכב שלך
אחד נתן לך מכונית לבנתיים
השני מציע לך את אישתו,
ואללה כבר היה שווה לא??

לחיי הטיולים הבאים
http://www.jeepolog.com/with.php?pic=zik2003_pics/a1316.jpg

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=zik2003_pics/a1316.jpg

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=zik2003_pics/a1322.jpg

ניר.א
13-08-09, 23:51
[quote=דרור ברלי;258767]חנן, את הפער בין מחיר המחירון של סופה ישנה (עד 95) שאני מנחש שהוא כ-20K שקל פלוס מינוס, לבין המחיר בו היא נסחרת בפועל אתה בוודאי מכיר.

על שלי לאחר כל ההורדות הביטוח שילם כ28K והיא היתה מודל 99 אבל( לשמחתי) לא הספקתי להשקיע בה הרבה כסף.

מידבר
17-08-09, 22:06
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3763308,00.html

אין מילים.

מישהו פה מחק הודעות קודמות ???

יונתןמצפה
18-08-09, 20:46
אין מילים.

מה הכוונה?
גניבת אופניים היא לא דבר שצריך לזלזל בו. בתור אחד שעובד בחנות אופניים ושמוע ממקור ראשון על גניבות של זוגות אופניים בשווי של למעלה מ- 30,000 ( לזוג!) וזה לפני אלפי השקלים שבעליהם משקיע בהם מדי שנה, לא מדובר במשהו פעוט...

אין ספק שהמשטרה צריכה וחייבת לטפל בגניבות הרכב ובכלל זה הג'יפים אבל זה לא אומר שהפשיטה המקורית הזאת היא דבר רע...

מידבר
18-08-09, 23:38
מה הכוונה?
גניבת אופניים היא לא דבר שצריך לזלזל בו.

חס וכרפס.
ההפך, כך בדיוק צריך לפעול גם במקרה של הסופה של דרור וכבר פורטו עיקרי הרעיון אבל מישהו החליט למחוק את ההודעה הרלוונטית משום הזדעקות הסטרית.

כך או כך, במקרה האופניים-עבודה יפה של המשטרה. קצת רצון וקצת יצירתיות יכולים לשנות באופן משמעותי את המציאות בה אנו חיים.

יונתןמצפה
18-08-09, 23:42
אם כך הבנתי אותך לא נכון...

אבל לצערי לא נראה לי שנזכה לראות את המשטרה עושה מאמצים כלשהם ובטח לא מקוריים כדוגמת האחרון בשביל משהו משעמם כמו גניבת רכב או רחמנה לעיצלן- ג'יפים. :mad:

yairhazan
21-08-09, 23:09
יותר טובה?

זה כמו שתגיד על כלב שאבד או מת שיש טובים ממנו.

אין יותר טובה או פחות טובה. אחרי 10 שנים עם רכב אחד, אתה אוהב אותו כמו שהוא וג'יפ אחר לא ימלא את מקומו ואת תחושת האובדן. לפחות לא בקרוב.

כנראה שבכל זאת נלקח בנסיעה. הם השאירו מאחוריהם את ארגז אבזרי החילוץ ששוקל לפחות 100 ק"ג, כנראה הפריע להם להגיע למשאבת הדלק כדי לחבר אליה מתח חיצוני ולעקוף את מערכות המיגון.

הספיריט לא הוציא שיחות. הם לא טיפשים... וגם כבר נחסם ממילא. אם הגנב ירצה למכור לי את הג'יפ הוא ימצא אותי, תהיה בטוח... מה שבטח לא יקרה, אבל אי אפשר לדעת.

עכשיו צריך לעכל את זה. לפחות בתקופה הקרובה לא יהיה ג'יפ אחר.:(

דרור מה קורה אחי צור איתי קשר שאתה מתעורר יאיר

yairhazan
21-08-09, 23:20
חברה במקום לשבת בבית ולהגיד לנו כמה כואב בואו נתארגן
וניסע למדבר לכמה ימים אני ישנתי שם יומיים לבד אבל אחד זה לא מספיק לדעתי אנחנו חוזרים לפחות עם גיפ אחד גם אם זה לא יהיה שלי אני יהיה מרוצה 0547725664

קוקי הגדול
23-08-09, 12:06
היי דרור,
ראשית משתתף בצערך על הגניבה ,ליבי איתך כמי שחווה את אותה הרגשה.

האם ניסת לדבר עם פקחים וליידע אותם לפחות באזור הדרום ,הם עדיין היחידים שמסתובבים בחום הזה

ובאזורים הנ"ל .

מעוז

-->