PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר אוטומט

israeld7
30-07-09, 22:27
חברים יקרים! יש לי גיר אוטומט של דייטסו טריוס 98 1.3 שפירקו אותו למטרת שיפוץ והסתבכו איתו!! (דפוקים ממדרגה ראשונה!!)אני הצלחתי להרכיב אותו למרות הניסיון הדל שיש לי בנושא פשוט הפעלתי היגיון והבאתי את הרכב למצב של נסיעה סבירה אך לצערי הרב קיימות מס' בעיות. 1.כאשר אני עומד עם הרכב בצומת המנוע כבה (אחרי שהמנוע חם). 2.יש רעש של מין חיכוך מתכת או שריקה כל שהי בהילוך ראשון.3 הילוך שני מחליק ולפעמים התיבה מדלגת עליו. 4.בסיבובים יש לאוטו קיקים מוזרים כאלה כאילו נזרק הילוך למטה. 5.הבעיה הזאת הייתה קיימת ליפני!!! יש היגיון בזה שהרכב במהירות של 100 קמ"ש המנוע נמצא ב4000 סל"ד?? אני אודה לכם על כל טיפ מכיוון שהגיר במצב מצויין לפי ההתרשמות שלי ומחר אני מתכוון לפרק את המערכת בשנית לנסות לפתור את הבעיה. תודה מראש! במידת הצורך 0509183938 בהצלחה לי זאת הולכת להיות שבת מעניינת

kobiarava
30-07-09, 22:43
באמת נשמע שהגיר במצב מצויין...
ישראל, בשיפוץ של גיר, ועל אחת כמה וכמה בגיר אוטומאטי, צריך לדעת מה עושים, לעבוד עם הוראות יצרן וצריך באמת הרבה ניסיון כדי לעשות את זה כמו שצריך. תקן אותי אם אני טועה, אבל נוצר אצלי רושם שאין לך ניסיון אמיתי בשיפוץ תיבות הילוכים אוטומאטיות? לדעתי, כדי לתקן את המצב בו אתה (והגיר שלך) נמצא-צריך למסור אותו לשיפוץ אצל בעל מקצוע מיומן ורציני, והמשמעות תהיה-לשלם לא מעט. בשיפוץ של גיר אוטו' אין מקום לניחושים, קיצורי דרך או "בערך", אי אפשר להסביר על רגל אחת בפורום אינטרנט איך ומה עושים, ואם תמשיך להסתובב עם הרכב במצב הנוכחי, כנראה שייגרם לגיר נזק בלתי הפיך, בהנחה שעדיין לא נגרם נזק שכזה.
אם בכל זאת החלטת להתעלם מכל מה שכתבתי עד עכשיו, תעשה לעצמך טובה אחת לפחות, ותשיג את ספר היצרן של הגיר, שמכיל הוראות לשיפוץ ובין היתר, גם את המדידות המדוייקות לפיהן תדע אם חלק תקין או פסול, הסברים על הכלים שתצטרך לצורך העבודה ועוד. חיפוש קטן ברשת יביא אותך ישירות לקובץ הנכון, ואל תתפשר על עניין ההדפסה, כדי שאם אתה מלוכלך בשמן גיר עד למרפקים, ורוצה לבדוק משהו קטן בספר כדי להיות בטוח, אתה לא צריך לטנף את המחשב...

בהצלחה-קובי

-->