PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה קונים בימים אלו מפות במחיר הכי טוב ?

גיא
07-08-09, 11:09
נעלמו לי מספר מפות ואני צריך לחדש את המלאי.

עדיפות לחיפה רבתי או לאינטרנט.

תודה

אביעד פ.
07-08-09, 11:56
נעלמו לי מספר מפות ואני צריך לחדש את המלאי.

עדיפות לחיפה רבתי או לאינטרנט.

תודה

אמנם לא בחיפה, אבל ממה ששמעתי המקום הכי זול לקנות מפות סימון שבילים 1:50K זה בחברה להגנת הטבע, באזור ה-50 שקלים ליחידה, מנוילנת,
וכדרך אגב, אם ברצונך לזכות את עצמך בהנחה של כמה אחוזים על סט מפות, כל מה שאתה צריך לעשות זה להרשם ולהגיע להרצאת הכנה של שביל ישראל שמתבצעת כל שבועיים בחברת להגנת הטבע. אני חושב שאתה יכול לברר פרטים בחנות "בשביל המטיילים" 03-6388620.

ההרצאה כרוכה בתשלום סמלי.

tzurlis
07-08-09, 12:17
אמנם לא בחיפה, אבל ממה ששמעתי המקום הכי זול לקנות מפות סימון שבילים 1:50K זה בחברה להגנת הטבע, באזור ה-50 שקלים ליחידה, מנוילנת,
וכדרך אגב, אם ברצונך לזכות את עצמך בהנחה של כמה אחוזים על סט מפות, כל מה שאתה צריך לעשות זה להרשם ולהגיע להרצאת הכנה של שביל ישראל שמתבצעת כל שבועיים בחברת להגנת הטבע. אני חושב שאתה יכול לברר פרטים בחנות "בשביל המטיילים" 03-6388620.

ההרצאה כרוכה בתשלום סמלי.

אביעד
המחיר הקטלוגי של מפה בודדת הוא 81 ש"ח בחנות החברה להגנת הטבע בת"א. בחנויות טיולים הן מגיעות גם ל- 120 ש"ח ליחידה.

50 ש"ח זה המחיר להחלפת מפה מנוילנת ישנה בחדשה, שמתבצעת כאמור בחנות שלהם בת"א. מה לעשות ולא כולנו תל אביבים.

למשתתפי ההרצאה על הליכה בשביל ישראל מוצע סט מפות של כ- 10 יחידות בהנחה, אבל אם נחשב עלויות זמן, דלק וחנייה להגיע מחיפה לת"א , זה כבר מכסה את כל ההפרש. ואולי יוצא אפילו יותר יקר.

omri_t
07-08-09, 15:13
תרים צלצול לחנות שלהם, "בשביל המטיילים"
אני הזמנתי ככה סט דרך הדואר וקיבלתי הנחה משמעותית כי היה איזה מבצע.
עלות המשלוח זהה לשעתיים חניה בערך.

(לא שזה משמח, לדעתי ההתנהלות של החברה להגנת הטבע היא ביריונות לשמה בנושא הזה,
הן במחירי המפות והן במדיניות ההפצה שלהן לחנויות במחיר יקר משהם מציעים. אבל זה כבר עניין אחר..)

אביעד פ.
07-08-09, 16:49
אביעד
המחיר הקטלוגי של מפה בודדת הוא 81 ש"ח בחנות החברה להגנת הטבע בת"א. בחנויות טיולים הן מגיעות גם ל- 120 ש"ח ליחידה.

50 ש"ח זה המחיר להחלפת מפה מנוילנת ישנה בחדשה, שמתבצעת כאמור בחנות שלהם בת"א. מה לעשות ולא כולנו תל אביבים.

למשתתפי ההרצאה על הליכה בשביל ישראל מוצע סט מפות של כ- 10 יחידות בהנחה, אבל אם נחשב עלויות זמן, דלק וחנייה להגיע מחיפה לת"א , זה כבר מכסה את כל ההפרש. ואולי יוצא אפילו יותר יקר.

מתנצל אם הטעתי לגבי המחיר, אך בתחילת ההודעה אמרתי שכך רק שמעתי, וזה בהחלט לא היה מבוסס. לא ידעתי שזה עבור החלפה כמו שאתה טוען, אבל זה שווה בדיקה נוספת בטלפון.

וכן, אתה בהחלט צודק לגבי עלויות נסיעה חניה וכדומה, בנוסף ל-20 שקלים כניסה להרצאה זה ככל הנראה לא יצא כלכלי.

ולמען האמת, לאחר מחשבה קצרה לאחר דבריו של עומרי, זה מגוחך שסט מפות שלם של ישראל עולה באזור ה-1500 שקל מינימום, בעוד מחשב כף יד בסיסי חדש עם ג'יפיאס מובנה, ותוכנת מפות שבילים בסיסית (של ענין לדוגמא) מסתכם ב-1200 שקל, ונותנת ערכים מוספים של משקל קל יותר וחיווי מדויק על מיקומך בכל רגע.

זה פשוט בריוניות לשמה.

אביעד.

MMR
07-08-09, 17:37
מה הקשר? מפות אתה צריך בכל מקרה.

בכל מקרה, יש מבצעים מדי פעם, בד"כ לפני חגים. קניתי לפני שנה בחברה להגנת הטבע את המפות שאני צריך (בערך 9) ב50 ליחידה.

בתחנת דור אלון בכניסה ליבנה מוכרים בתדלוק מפה ב-60, לאחרונה הם חידשו את המלאי, יש את רוב האיזורים. תבדוק תאריך הוצאה.

בהצלחה!

GodsFather
07-08-09, 20:17
חפש מישהו שהוא מדריך מורשה, יש להם הנחה מצויינת (הכי טובה שיש) ותקנה בעזרתו/ה.

גיא
07-08-09, 20:46
או זה רעיון טוב.
יש לי דווקא חבר מדריך טיולים מורשה.

תודה. *

ד ו ר ו ן
08-08-09, 09:14
גיא,
לא הייתי ממהר להחזיר מפות ישנות בעבור הנחה- יש מגמה ברורה של מחירת שבילים מהמפות החדשות וטופוגרפיה עמומה יותר על ההדפסה על חשבון הבלטת הסמ"ש.

אני מוצא שהמחיר למפות חדשות שווה את הפער מידע ושומר על הישנות.
המחירים הכי טובים הם בשבוע הספר.. 45% הנחה ואתה מחדש את המלאי.

עירא
06-02-10, 00:08
מקפיץ את השרשור.

אני צריך לקנות סט שלם. איפה אפשר לעשות את זה במחיר זול? (ומה זה מחיר זול בימינו? בחנויות ברשת רוצים סביב ה-1600)

עירא

zerez
06-02-10, 13:12
מקפיץ את השרשור.

אני צריך לקנות סט שלם. איפה אפשר לעשות את זה במחיר זול? (ומה זה מחיר זול בימינו? בחנויות ברשת רוצים סביב ה-1600)

עירא

בפעם האחרונה קניתי מפה לפני די הרבה זמן, קניתי בדור אלון פתח תקווה, ליד בלינסון.
מפה בודדת מהמהדורה האחרונה 60 ש"ח, עד כמה שזכור לי יש אפשרות להזמין דרכם סט מלא.

GodsFather
06-02-10, 20:06
חפש מישהו שהוא מדריך מורשה, יש להם הנחה מצויינת (הכי טובה שיש) ותקנה בעזרתו/ה.

זה עדיין בתוקף.

בתור אחד שיש לו חבר שעובד בחנות של ממסי בת"א, ההנחה לעובד היא משמעותית אבל עדיין קטנה מההנחה למדריכים מורשים, להם ההנחה הגדולה ביותר, ממה שידוע לי ולו.

עירא
09-02-10, 16:07
טוב, לאחר בירורים נוספים גליתי שבמרכז הישראלי למיפוי, ניתן לרכש את הסט -1360 ש"ח.
ברט"ג ניתן לרכש את הסט תמורת 1600 ש"ח (בערך) אבל אם יש לך תעודת תו תקן (להדרכת טיולים) אז ניתן לרכש את הסט תמורת 950 ש"ח.
בגלל שלצערי אין לי תעודה שכזו, אני מחפש מישהו שיש לו אחת ויהיה מוכן לרכש עבורי את הסט (הוא צריך לבצע את הרכישה פיזית ולהראות את התעודה במעמד הרכישה) יש חנויות שלהם בת"א ובב"ש.
אני צריך את הסט ליום שבת הקרוב (מתנת יומולדת).

עירא

amirisra
12-02-10, 19:00
באתר השטח הישראלי .אם הנך חבר בו 19 מפות מנולינות של 1:50000 , המכסות את כל המדינה ,עולות 1310 שקלים פלוס 35 שקל דמי משלוח

מדברי
07-03-10, 20:51
שלום לכולם

מישהו יודע איפה אני משיג מפות טיולים וסימון שבילים מודפסות הדפסה איכותית על בד? בארץ אני ממש לא מצליח למצוא דבר כזה. בארה"ב ניווטתי עם כזה בעמק המוות ובמוהאבי - הרבה יותר נוח ממפות מנויילנות.

אשמח לעזרה.

תודה
ניר

-->