PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מתקין מערכות גז להתייעצות !

shimixx
07-08-09, 19:54
כמו בכותרת דרוש אישש מקצוע שמתקין או התקין מערכות כאלו ומוכן לתרום מהידע ולענות על כמ שאלות שיאירו את עיניי לגביי כדאיות
בתודה מראש!

ערן המסוקס
07-08-09, 20:03
כמו איזה שאלות למשל?

savyon
07-08-09, 20:13
אם אתה מתעניין לגבי מערכות גז לרכב אז יש באתר את הפרסום של עידן הגז (בצד ימין)
הבעלים הוא דודי - dudibagi, חבר באתר.

אני מאמין שאם תתקשר אליו ביום א' ותגיד שאתה מפה, יש סיכוי שהוא יעזור לך...

סביון

shimixx
08-08-09, 11:51
שאלות כמו אופן הפעולה
לחצים בהם עובדת המערכת
צנרת
כמה שיותר מפורט

ערן המסוקס
08-08-09, 22:34
המערכת מורכבת בגדול, ממחשב מזרקים ורדיוסר. הלחץ אחרי הרדיוסר, שנמצא בתא המנוע, הוא בסביבות בר אחד. הצנרת שמגיעה מהמיכל מאחורה עד לרדיוסר, היא צנרת גז מנחושת.

ברכב שעבר הסבה, אפשר לנסוע על גז או על בנזין מתי שרוצים בזמן נסיעה ובכל רגע נתון, ע"י לחיצה על כפתור המותקן ברכב.

במעבר לעבודה על גז, המזרקים של הבנזין מנותקים (בהתקנה עושים להם מעקף דרך המחשב של הגז), והמזרקים של הגז נכנסים לפעולה.

בהתקנה מכיילים את זמני ההזרקה של הגז, כך שיתאימו לנתונים של מזרקי הבנזין. כך שכאשר המערכת עובדת על גז, מחשב המנוע המקורי עובד כרגיל ומקבל נתונים, כאילו עובד על בנזין.

תפקידו של הרדיוסר, לחמם את הגז המגיע מהמיכל להגיע ליעילות גבוהה יותר בבעירה, וכמו כן, לווסת את לחץ ההזרקה. הרדיוסר מחובר למערכת המים של הרכב, וע"י כך הוא מחמם את הגז.

whisky
09-08-09, 14:23
אני מציע לך לקרוא גם את זה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3758137,00.html

סליחה על הודעות הזדון שאני העלתי.

whisky

shimixx
09-08-09, 22:31
ערן כלומר הגז רץ במצב נוזל עד הצילינדר כמו בנזין ורק בהזרקה עובר למצב אדים?
מה זה בדיוק רדיוסר ?

ערן המסוקס
09-08-09, 22:51
ה"גז" רץ במצב נוזלי מהמיכל עד לרדיוסר. תפקיד הרדיוסר לחמם את ה"גז" ולהפוך אותו ממצב נוזלי למצב גזי, ע"י חימום שלו. מאותו הרגע, הוא ממשיך לרוץ במערכת במצב של גז, ולא במצב נוזלי. כלומר, בתא המנוע, ה"גז" נמצא במצב של גז יבש. ללא חימום מספיק של הגז, המערכת לא תעבוד.

-->