PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על גיפ - למתחילים

Itaiz
15-08-09, 19:44
שלום,
אני התחלתי עם המחלה של טיולי השטח לפני מספר חודשים. בינתיים עשיתי יום השתלמות שטח (רכב לנד קרוזר של המדריך) וטיול גיפים ליומיים בדרום בטנדר מאזדה שכור.
עכשיו הגיע הרגע שהחלטתי שאני רוצה לקנות גיפ כדי לממש את התחביב ברצינות יותר.
התקציב עד 90,000-95,000 ש"ח כולל שיפורים ושדרוגים אם צריך.
הייעוד של הרכב: במשך רוב השבוע אשתי תיסע אתו לעבודה ובחזרה (40 ק"מ כל יום). יש 2 ילדים קטנים (בני 5 ו - 2) שהיא צריכה להחזיר מהגן.
אני מתכוום לצאת אתו לטיולי שטח בסופי שבוע מדי פעם. להתחיל לאט ובזהירות.
עוד משהוא: יש לי איזו "סריטה" לא מוגדרת ןאנטי נגד קניית רכבים ישנים עם הרבה ק"מ. הייתי מעדיף מה שיותר חדש (וכמובן טוב).

ממה שקראתי, חשבתי על סוזוקי גימיני מודל 2007. מודע למגבלות הגודל ותא המטען הקטן אבל קראתי ביקורות טובות מבחינת עבירות השטח ונראה לי שביום יום הוא יהיה אידיאלי לאשתי (שלא רוצה אוטו גדול).
מה דעתכם? באמת אפשר לעשות טיולי שטח מכובדים ורציניים עם סוזוקי גימיני?
אני פתוח לכל רעיון והמלצה.

תודה מראש

raanan
15-08-09, 20:03
לדעתי בחירה לא מוצלחת.
בגלל החוסר מקום יהיה קושי רב לטייל עם כל המשפחה , ציוד למס' ימים זה כבר כמעט משימה בלתי אפשרית ...
המלצה שלי :
א. גראנד ויטרה ארוכה
ב. קאיה ספורטאז

בהצלחה
רענן

yoav21
15-08-09, 21:13
http://www.jeepolog.com/532.html
יואב

gooja
15-08-09, 21:26
נשמעת לי בחירה מוצלחת.
אמינות, עבירות, ואפשרות שיפור (עם בעיה רק בגודל הצמיגים)
אני הצלחתי לטייל כשנתיים, עם שני ילדים קטנים (היו אז באותם גילאים) עם פאג'רו Q קצר.

הכל בראש...

zapzapzap
15-08-09, 23:55
שלום,
אני התחלתי עם המחלה של טיולי השטח לפני מספר חודשים. בינתיים עשיתי יום השתלמות שטח (רכב לנד קרוזר של המדריך) וטיול גיפים ליומיים בדרום בטנדר מאזדה שכור.
עכשיו הגיע הרגע שהחלטתי שאני רוצה לקנות גיפ כדי לממש את התחביב ברצינות יותר.
התקציב עד 90,000-95,000 ש"ח כולל שיפורים ושדרוגים אם צריך.
הייעוד של הרכב: במשך רוב השבוע אשתי תיסע אתו לעבודה ובחזרה (40 ק"מ כל יום). יש 2 ילדים קטנים (בני 5 ו - 2) שהיא צריכה להחזיר מהגן.
אני מתכוום לצאת אתו לטיולי שטח בסופי שבוע מדי פעם. להתחיל לאט ובזהירות.
עוד משהוא: יש לי איזו "סריטה" לא מוגדרת ןאנטי נגד קניית רכבים ישנים עם הרבה ק"מ. הייתי מעדיף מה שיותר חדש (וכמובן טוב).

ממה שקראתי, חשבתי על סוזוקי גימיני מודל 2007. מודע למגבלות הגודל ותא המטען הקטן אבל קראתי ביקורות טובות מבחינת עבירות השטח ונראה לי שביום יום הוא יהיה אידיאלי לאשתי (שלא רוצה אוטו גדול).
מה דעתכם? באמת אפשר לעשות טיולי שטח מכובדים ורציניים עם סוזוקי גימיני?
אני פתוח לכל רעיון והמלצה.

תודה מראש

שלום,

אני הייתי בהתלבטות הזו בדיוק והיתה לי קאיה ספורטאג' משופרת לפני כן. אני גם עם שני ילדים קטנים.
נכון שבעיית המקום היא קשה מאוד וכל ס"מ צריך להיות מחושב אבל בסה"כ מדובר בבחירה נכונה (לטעמי האישי בלבד).
ניתן לעשות טיולים גם בעבירות קשה עם ג'ימני משופר קלות (מיגונים, צמיגים שטח מלא במידה מקורית, הגבהה 5 ס"מ חוקית ונעילת דיפרנציאל אחורית). הרבה תלוי בך כנהג בסופו של דבר וגם עם רכב מאוד משופר אפשר לעשות שטויות ומאידך אפשר לעשות פלאים עם רכב סטנדרטי אם רק יודעים איך לנהוג. כל אחד ויכולתו. לא מצהיר בכך שאני נהג מושלם...לכולנו יש לאן להשתפר...
** אחד האתגרים הקשים ביותר עם ג'ימני זה לצאת עם כל המשפחה לטיול של יומיים ומעלה.

בהצלחה עם החלטתך,
ליאור

susu
16-08-09, 00:00
מישהו יכול להסביר לי איך אני מעלה שאלה לפורום ??

תודה

fuksi
16-08-09, 09:26

ג'ימיני 2 דלתות לא ממש נוח להקפיץ ילדים לגן...לקשור לכיסאות וכו'

נמרוד
21-08-09, 23:28
הרכב יענה כמעט על כל הדרישות בצורה מיטבית. בעיית מקום למשפחה בטיולי שטח - קיימת, אבל פתירה באמצעות גגון ויצירתיות. נוחות הכנסה והוצאה של ילדים ביומיום עלולה להיות קצת יותר מטרידה - מציע לך לתת לאישה להתרשם ממקור ראשון, ולהחליט בעצמה. אם היא תחיה עם חוסר הנוחות הזה, זה באמת רכב השטח הנכון בשבילכם.

AvigdorAharon
27-08-09, 23:28
שני ילדים = 4 דלתות.

...My Two Cents

אביגדור

אייל67
28-08-09, 09:14
שני ילדים = 4 דלתות.

...My Two Cents

אביגדור

+1

אייל

sos4u
06-09-09, 20:49
י.רוקי תעשיות 2000 בע"מ, מספקת פתרונות לג'יפים במיוחד ולכל סוגי הרכבים
ברז'נטים לג'יפים, כסאות +הידראולים +אורטופדים ,מראות ,חגורות +בטיחות תיקון +התאמה +חדשות +דיגום רכבים +ג'יפים הכולל: ריפוד גג +כיסויי גלגל +בר +שטיחים +ריצפה +ציפויי קשתות +דלתות +פאוצ'ים לאחסנה +התאמת קונסולות +מענה לכל סוגי הבעיות +מתן פתרונות מקצועיים (יש מוצרי מדף ובנוסף מספקים שרות ייצור לפי בקשה/צורך), מספקים שרותי מתפרה ומרפדיה לכל הרעיונות שתרצו ליישם!
ובמחירים אטרקטיביים.
מבצע לברז'נט לג'יפ סופה +סמוראי +ויטרה +קבריולטים חם לפני החורף הקר (לפרטים נא ליצור קשר בהקדם)
www.rocki2000ltd.co.il (http://www.rocki2000ltd.co.il/)
08-9461555
052-7244923
בהצלחה
ניר

מה החארטה של הפרסום הלא סמוי הזה ?

דרור ברלי
06-09-09, 22:17
תינוקות וילדים ממש קטנים זו באמת בעיה להכניס ולהוציא ברכב עם 2 דלתות.
מצד שני, הם גדלים מהר. ילדים בגיל גן + כבר מטפסים, נכנסים ויוצאים בעצמם. אפילו לרכב גבוה כמו סופה. מנסיון.

אם זה רכב שנמצא ביומיום אצל האישה, לג'ימני יש המון יתרונות - הוא לא אגרסיבי ולא מאיים, תנוחת הישיבה הגבוהה והקוטן הכללי שלו הם יתרון עצום בעיר, בחניות, בפקקים, בתמרונים צפופים.

-->