PDA

צפייה בגרסה מלאה : ירדתי מ WJ, התיישנתי ב ZJ

Jacob80
16-08-09, 12:33
לאחר חודש וחצי של חיפושים יומיומיים בלוחות אחר WJ ולאחר סינונים טלפוניים רבים הלכתי לראות את ה 2 WJ הכי מבטיחים שהיו בלוח ולאחר שראיתי אותם היה מדובר בפחי זבל כל אחד יותר מהשני, החלטתי לחזור ל ZJ...

היו שיקולים נוספים מעבר לכך שהרכבים שיש בלוחות הם פשוט זוועה: העובדה שכולם (כולל כולם) מבקשים מחירון במינימום על ה WJ שלהם לא משנה כמה הוא גרוע (והיה אחד שראיתי כל כך גרוע שביקש 75K ואני שקלתי טוב טוב אם להציע לו 30K), מחירי הקיטים השלמים (של 4") יקרים מהצפוי ועוד הוצאות כאלה ואחרות (גפ"מ, וו גרירה, 4 צמיגי שטח), כל אלה גרמו לי להחליט שעדיין לא הגיע זמני להחליף ל WJ ואני אחכה עוד כמה שנים..

אז לאור האמור לעיל - התיישנתי ב ZJ, למה התיישנתי? כי שלי היה 1997 וקניתי עכשיו 1996 (עם 145,000 ק"מ !)
אבל על פניו הוא נראה במצב מצויין וכל התוספות כבר בפנים (RE 4.5 כולל כל מערכת ההיגוי שלהם, 31" MTR חדשים, גפ"מ, וו גרירה ועוד כהנה וכהנה)

ולאחר כל ההקדמה הארוכה יש לי שאלה, איך מבטחים מקיף את הרכב הזה לפי השווי האמיתי שלו ולא לפי מחירון לוי יצחק ששם המחיר שלו עומד על 30K ?

eysham
16-08-09, 13:54
הי קובי.

תתיישן!

דבר איתי אם אתה מחפש מישהו להסתובב איתו בקטנות באיזור

איל

sos4u
16-08-09, 18:08
קובי ,
תתיישן
לפחות אתה מכיר את כל השטיקים ולא צריך ללמוד חדשים ....

כמותמיד הדרך הישרה - הכי טובה לטעמי ....
פנה ללוי יצחק, יש שם שמאי שתפקידו בדיוק זה, להעריך רכבים שמחירם שונה מהמחירון.
יצלם לך את האוטו, ותקבל [אחרי תשלום כמובן] הערכה מדוייקת שתקיפה לשנתיים לפי השווי האמיתי של הרכב.
כל חברות הביטוח ללא יוצא מן הכלל מקבלות את ההערכה הזאת. וזה עדיין יותר זול משמעותית מאשר לבטח רכב בשווי בסיסי + תוספות . . ..

בהצלחה

eysham
16-08-09, 18:35
קובי ,
תתיישן
לפחות אתה מכיר את כל השטיקים ולא צריך ללמוד חדשים ....

כמותמיד הדרך הישרה - הכי טובה לטעמי ....
פנה ללוי יצחק, יש שם שמאי שתפקידו בדיוק זה, להעריך רכבים שמחירם שונה מהמחירון.
יצלם לך את האוטו, ותקבל [אחרי תשלום כמובן] הערכה מדוייקת שתקיפה לשנתיים לפי השווי האמיתי של הרכב.
כל חברות הביטוח ללא יוצא מן הכלל מקבלות את ההערכה הזאת. וזה עדיין יותר זול משמעותית מאשר לבטח רכב בשווי בסיסי + תוספות . . ..

בהצלחה

יוסי, מה שאתה אומר זה שהמחיר לא משתנה במשך כל השנתיים?
או שזה חישוב תלוי זמן?

קובי, אתה ירוק עם מדבקה RE בצד ימין מתחת לחלון האחורי? אם כן נסעתי היום אחריך ליד האיצטדיון בקריות. נראה טוב!

איל

אורן71
17-08-09, 20:53
היי קובי
התישנת והתקדמת
מברוק אחי

AvigdorAharon
20-08-09, 06:22
קודם כל מזל טוב!
מהכרותי עם הרכב, עשית עסקה מצוינת.

לגבי המקיף, אתה צריך להגיע ליצחק לוי בת"א ולבקש הערכה (700 + מע"מ).
לאחר מכן תגיש את ההערכה לחברת הביטוח.

אביגדור

eysham
20-08-09, 09:03
ההערכה המחודשת, היא מחיר פיקס או מחירון + X ?

moisofnik
20-08-09, 14:56
מחיר פיקס

eysham
20-08-09, 15:14
שתקף לשנתיים?????

sos4u
20-08-09, 20:58
כן, למה אתה לא מאמין ?

eysham
20-08-09, 21:15
כן, למה אתה לא מאמין ?

כי רכב לא שומר על הערך שלו במשך שנתיים.
לפני שנתיים ה-WJ שלי היה במחירון 120K? 150K?
היום זה 70K... 80K

בעוד שנתיים זה יהיה 40K.... 30K...

איל

sos4u
20-08-09, 21:24
אתה רואה? זו הבעיה כשקונים WJ ... הכי טוב ZJ ועוד אדום ...
לפני שנתיים אף אחד לא הכיר את הג'יפ שלי. ... עכשו הוא נמצא ב ...
ועכשו עם קצת יותר רצינות,
יש הבדל בין מחיר מחירון שנקבע באופן גורף לכל כלי הרכב בקבוצה ובין הערכה אישית שמתבצעת לרכב ספציצי ... קח בחשבון גם שהתוספות משוקללות בערך הרכב. ואם חברות הביטוח מקבלות את זה מה לנו כי נלין ?

-->