PDA

צפייה בגרסה מלאה : שינוי סל"ד מקסימלי של מפוח מזגן

itay
21-08-09, 19:37
אהלן,

אני רוצה לשנות את הסל"ד המקסימלי של המפוח מזגן בסמוראי.
כרגע, כשבוחרים את המהירות המקסימלית, האויר לא נזרק בעוצמה - את זה אני רוצה לשנות.

מה שחשבתי עליו כרגע, הוא לשים ממסר על החוטים של המהירות המקסימלית ובכך לפצות על הפסדי המתח שיש בחוטים של הצמה המקורית.

תודה,

איתי.

itay
23-08-09, 17:36
מישהו?

lior_b.s
23-08-09, 22:05
אם אני מבין נכון, אתה רוצה לחבר מתח ישירות לגידים של המהירות המקסימלית...אם אין בעייה בצמה המקורית, זה לא ייתן לך הרבה, אין שם מרחקים ארוכים ואתה לא מפסיד מתח ברמה שתרגיש את זה אם תעשה מעקף....זה בהנחה שהצמה תקינה, אתה כן יכול לעשות את זה ע"מ לברר אם הצמה תקינה או המפוח עצמו הוא הבעייה...

ליאור

eliyoval
24-08-09, 19:57
אהלן,

אני רוצה לשנות את הסל"ד המקסימלי של המפוח מזגן בסמוראי.
כרגע, כשבוחרים את המהירות המקסימלית, האויר לא נזרק בעוצמה - את זה אני רוצה לשנות.

מה שחשבתי עליו כרגע, הוא לשים ממסר על החוטים של המהירות המקסימלית ובכך לפצות על הפסדי המתח שיש בחוטים של הצמה המקורית.

תודה,

איתי.

כאשר אתה מוסיף ממסר על החוטים של המהירות המקסימלית למעשה אתה גורם
לכך שרק המהירות המקסימלית תעבוד בכול מצב נתון במתג המצבים של המפוח המקורי של הרכב,
לכן המלצתי היא הוסף מתג שיפעיל את הממסר ומשם למפוח, משוך חוטים ישירות מהמצבר והוסף פיוז בקוו החוטים """חובה"""
ואכן זה ישפר לך בצורה משמעותית את סיבובי המפוח

GodsFather
25-08-09, 10:52
וכשאתה מסיים עם הניסוי שלך וזוכה להצלחה, תבוא תעשה את אותו דבר אצלי ברכב, את צמת החשמל אתה כבר מכיר :)

eliyoval
25-08-09, 19:54
וכשאתה מסיים עם הניסוי שלך וזוכה להצלחה, תבוא תעשה את אותו דבר אצלי ברכב, את צמת החשמל אתה כבר מכיר :)

אם אתה מעונין לבצע את העבודה
בצורה מקצועית צור קשר בפרטי

itay
25-08-09, 20:35
אם אתה מעונין לבצע את העבודה
בצורה מקצועית צור קשר בפרטי

אלי, תודה על ההצעה, אני המקצועי.
אין לי בעיה שהמהירות היחידה שהוא יסתובב תיהיה המקסימלית - לא נראה לי שיהיה "קפוא" ברכב שלי מהמזגן אי פעם (סמוראי פתוח ;))

איתי.

-->