PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך הדרך הכי טובה למגן סופה בדרום?

רודד
24-08-09, 20:26
איך הדרך הכי טובה למגן סופה בדרום?
למי שיש רעיון מקורי אנא לא להסס

ערן המסוקס
24-08-09, 20:32
הדרך הכי טובה, היא לספר באינטרנט את השיטה הסודית, וכך כל הגנבים ידעו בדיוק מה עשיתי בשביל שיוכלו לגנוב את שלי.

שים את הרכב שלך מאחורי שער נעול וקרוב אליך בבית ככל האפשר, כך שתוכל לדעת אם מישהו נוגע בה.

יש גם את השלטים הקטנים האלה המחוברים על מחזיק המפתחות, שמתריעים לך על כל שינוי או נגיעה ברכב.

six 4 life
24-08-09, 20:54
למכור אותה לפני שיומה יגיע.

yoav
24-08-09, 21:01
קבל
http://www.youtube.com/watch?v=GVafU2cd8Es

דרור ברלי
24-08-09, 22:12
למכור אותה לפני שיומה יגיע.

זו תשובה שאם הייתי שומע עד לפני חודש, הייתי מתעצבן.
היום אני יודע שהיא כל כך נכונה. זו האמת לאמיתה.

יש עוד אפשרות - היא לא חוקית לצערי הרב, ואני לא אכתוב אותה כי נציגי השלטון שמשוטטים גם כאן יאשימו אותי בגינה בהסתה לרצח.

asafk
24-08-09, 22:47
תכיר במציאות. אם ירצו אותה- יקחו אותה. לכן, אני רואה מכוניות עם מכשיר עיקוב ניסתר - GPS על רשת סלולרית, שיספר לך איפה הג'יפ.

אבל מעבר לכך יש הרבה שיטות מיגון טובות, רובן נשענות על העיקרון שגם גנבים לא רוצים לבזבז זמן. חיפוש בפורום ייתן לך רעיונות.

אסף.

tzurlis
24-08-09, 22:52
בכניסה למושב, שימו שלט גדול בערבית:
פי הד'א אל בלד יסכינו נאס יחרסו עלא אל ח'ק.
ואכתר מנהום - ח'ק דרומי".

יונתןמצפה
25-08-09, 00:25
התשובה שלי מתאימה יותר לפורום "אוף טופיק"...

תמצא "חבר" בדואי ותשאיר אותה אצלו. סופה מחוץ לפחון בדואי היא הדרך הטובה ביותר לדאוג שהיא לא תעלם.

ואני רציני לגמרי!

ינון
25-08-09, 00:39
חניה סגורה רצוי תת קרקעית,מערכת אזעקה חזקה דיה להפריע למפכ"ל המשטרה לישון כך שהוא ישלח ניידת, כמובן כיסוי ברזנט לסופה ונעילות מכול סוג וכיסוי ברזנט ננעל למחסן. מערכת איתור לוויני כמובן לחזק את יסודות המחסן כך שלא יהיה ניתן להוציאו.שדה מוקשים מסביב המחסן ומערכת נ.מ -נגד מנופים .
והכי חשוב שומר שישב על הרכב וכמה בחוץ.

ובגדול הכל עניין של זמן. בהצלחה

asafk
25-08-09, 00:44
אגב, מישהו ששמע שאני ממליץ לחשמל את המכוניות המועדות לגניבה, הציע לי רעיון יותר טוב (לדעתו) - להתקין מגנטרון בתוך המושב. למי שלא יודע מגנטרון זה ה"לב" של תנור מיקרוגל. אם מספקים לו חשמל כאשר הרכב מונע, הוא יתחיל לבשל את מה שקרוב אליו אחרי כמה שניות. אם הוא מותקן בכיסא... יותר טוב מסתם כיסא מחומם, לא? כשאני חושב על זה יותר - מישהו חייב לנסות כזה דבר ולשלוח תמונות של הפורץ המבושל אם אכן זה יעבוד ברגע האמת. וכמובן... לא לשכוח לנטרל את המערכת...

אסף.

tzurlis
25-08-09, 00:58
מגניב.
במיוחד אם יש עליו משהו ממתכת. שעון, תליון. אולי קצת כסף קטן בכיס.

asafk
25-08-09, 01:05
להיפך, צור. בלי כלום. בלי אזהרה. הבחור נוסע, מבסוט שהצליח לגנוב את הג'יפ ואז מתחיל להרגיש אי נוחות, שמתגברת... ומתגברת כשהוא רואה אדים עולים לו מהביצים. האיברים הפנימיים יתבשלו לפני שמשהו יסגיר את מקור ה"בעיה".

אסף.

Pageup
25-08-09, 01:33
להיפך, צור. בלי כלום. בלי אזהרה. הבחור נוסע, מבסוט שהצליח לגנוב את הג'יפ ואז מתחיל להרגיש אי נוחות, שמתגברת... ומתגברת כשהוא רואה אדים עולים לו מהביצים. האיברים הפנימיים יתבשלו לפני שמשהו יסגיר את מקור ה"בעיה".

אסף.

והכי מצחיק שאחרי זה הוא או המשפחה שלו יתבעו אותך וגם יזכו. אז תמכור לפני זה.

ינון
25-08-09, 01:37
אפשר לגדל איזה נחש צפע מתחת לכיסא או להשתיל קצת קוקאין באזור המפוח כדי למסטל את הגנב

ינון
25-08-09, 01:38
אפשר לגדל איזה נחש צפע מתחת לכיסא או להשתיל קצת קוקאין באזור המפוח כדי למסטל את הגנב

RAMURAI
25-08-09, 01:54
אגב, מישהו ששמע שאני ממליץ לחשמל את המכוניות המועדות לגניבה, הציע לי רעיון יותר טוב (לדעתו) - להתקין מגנטרון בתוך המושב. למי שלא יודע מגנטרון זה ה"לב" של תנור מיקרוגל. אם מספקים לו חשמל כאשר הרכב מונע, הוא יתחיל לבשל את מה שקרוב אליו אחרי כמה שניות. אם הוא מותקן בכיסא... יותר טוב מסתם כיסא מחומם, לא? כשאני חושב על זה יותר - מישהו חייב לנסות כזה דבר ולשלוח תמונות של הפורץ המבושל אם אכן זה יעבוד ברגע האמת. וכמובן... לא לשכוח לנטרל את המערכת...

אסף.

אסף. בקשר למה שאתה מספר אני לא יודע ולא מכיר אבל.
ממה שאבא שלי סיפר לי שהמיגון הכי טוב שהיה קיים בשנות ה-80 זה:
חוט חשמל שיוצא מהקויל(כמובן דרך איזה מתג) ומוסתר מתחבר מתחת לריפוד של המושב.
זה ברור לכם מה קורה בזמן ההתנעה:twisted::twisted:
סתם עוד שיטה

אורי41
25-08-09, 06:44
לפרק 4 גלגלים ולהעמיד על בלוקים :smile:

MR BIG
25-08-09, 07:41
אתם קולטים עד כמה אבסורדי השרשור הזה?
בתירגום חופשי, הבחור שאל פה : " איך לדעתכם אוכל להמשיך להנות מהחיים עם כלי שמספק לי אושר כזה בחיים...בלי שיגזלו את זה ממני"
לא ככה?
כולנו מגיבים במרמרור....ושם למעלה פשוט על הזין שלהם. פשוטו כמשמעו.
כשלפנינה רוזנבלום גנבו את האוטו כל המשטרה רדפה אחריו והחזירה לה את האוטו אחרי שעה!!
פשוטי העם אוכלים חרא! משלמים מיסיי עתק בכל תחום אפשרי וממשיכים לספוג.
לי לוקח כל יום 4-5 דקות(וזה המון!!) לפתוח ולנטרל את כל המיגונים (ובלילה לסגור אותם) . זה נראה לכם שפוי??
אבל אין ברירה...

כמו שמישהו אמר פה...הרבה ברזלים, הרבה שערים, אזעקות ביפר , הגאים מתנתקים , נעילות כפולות...והשמיים הם הגבול. הכי חושב זה הגנה מפני גרר או מנוף. כי זו השיטה הנפוצה היום.

שלא נדע עוד צער....
סאומו המדינה הזו!

ניר.א
25-08-09, 22:29

אסף.
קבל של מיקרו גל כאשר הוא פורק את מטענו החשמלי יתן תוצאה הרבה פחות נעימה!!!

GodsFather
26-08-09, 11:19
הפתרון פשוט מאד - להתחתן עם הבת של השייח'

כך, גם אם תרצה לקנות סופה אחרת, פשוט תבקש מהמשפחה שיביאו לך אותה מהיישוב הסמוך... :evil:

נתי_ל
26-08-09, 15:52
הפתרון פשוט מאד - להתחתן עם הבת של השייח'

כך, גם אם תרצה לקנות סופה אחרת, פשוט תבקש מהמשפחה שיביאו לך אותה מהיישוב הסמוך... :evil:

אולי כדאי שבמדינה מתוקנת כשלנו שרוב אזרחיה שומרי חוק וממלים את חובתם למדינה - נהיה ראוים למישטרה אמיתית כזו שמרתיע שאוכפת את החוק ואז לא נזדקק לכל העצות לעי"ל....

GodsFather
26-08-09, 16:45
אולי כדאי שבמדינה מתוקנת כשלנו שרוב אזרחיה שומרי חוק וממלים את חובתם למדינה - נהיה ראוים למישטרה אמיתית כזו שמרתיע שאוכפת את החוק ואז לא נזדקק לכל העצות לעי"ל....

עד אז , אני פותח מנוי בJ-DATE
J=JIHAD...

-->