PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מוסך לגיפים באזור כרמיאל?

bobsfog
25-08-09, 08:51
שלום
אני צריך להחליף שמנים בסרנים, גיר והטרנספר.
ואני לא מצליח לפתוח אותם בעצמי. אני כבר התייאשתי
אז אם מישהו מכיר מוסך באזור כרמיאל, עדיף שמטפל בג'יפים, שיכול להחליף לי שמנים אני אשמח מאוד
תודה
אדר

רפי לין
25-08-09, 12:20
הוא מטפל גם ברכבי שטח http://www.musachshachar.co.il/HTMLs/Home.aspx
בברכה - רפי לין

bobsfog
25-08-09, 12:33
תודה

גל_כ
25-08-09, 14:57
שלום
אני צריך להחליף שמנים בסרנים, גיר והטרנספר.
ואני לא מצליח לפתוח אותם בעצמי. אני כבר התייאשתי
אז אם מישהו מכיר מוסך באזור כרמיאל, עדיף שמטפל בג'יפים, שיכול להחליף לי שמנים אני אשמח מאוד
תודה
אדר

אני הלכתי לתחנת סיכה ולא למוסך והבאתי את השמנים בעצמי.
אגב, פקקי מילוי וריקון סוררים ניתן לשחרר באמצעות חימום, ואם הלכה ההברגה ניתן לרתך אום (הריתוך מחמם ולכן גם משחרר).
שים לב שלפני ריקון השמן יש לוודא שפקק המילוי ניתן לפתיחה.

בהצלחה

bobsfog
25-08-09, 21:02
כן אני יודע
הבעיה זה פקקי המילוי

נמרוד
25-08-09, 22:37
ריתוך אום לפקק זה הפתרון האולטימטיבי. אם יש לך רתכת או חבר שיודע לרתך ברמה בסיסית+, אז לך על זה. אם לא, האם מיצית את כל השלבים לחילוץ פקק כזה?

א. לנקות את השקע היטב, להוציא ממנו שנים של בוץ וג'יפה דחוסה, עם טסטר, עד הטיפה האחרונה.
ב. להשתמש בכלי הנכון - אם הריבוע שאתה או קודמיך השתמשו בו קטן מדי, חרבו את הפקק. אבל אולי עוד יש סיכוי?
ג. אם השקע הנקי מעוגל מדי מכדי להשתמש בריבוע, ואין רתכת זמינה, אז אזמל חזק וחד ופטיש אמורים לעשות את העבודה.
ד. כלו כל הקיצין - להניח אום מעל השקע, לרתך אותו מבפנים, עם כל השלאקה והחרא, וכמו שכתבו כאן - רק מהחום של הריתוך, הפקק יצא. ויש לך פקק עם אום בולט לתמיד. לא אסטטי אבל עובד.

dkrauss
27-08-09, 15:22
אם אתה עדיין מחפש מוסך - אז מוסך בשארה בכפר רמה
מורשים סוזוקי - ומטפלים בהרבה סופות

karkyn
27-08-09, 16:52
הי , אני טיפלתי ב הנאות מורשה ניסן

ערן המסוקס
27-08-09, 19:19
לפי מה שאני זוכר, על הפקקים האלה יש שייבה מטפלון לאטימה. היא נדבקת ומקשה מאוד על הפתיחה. חימום קל עם ברנר ממיס מעט את השייבה, ואז מכה קלה עם איזמיל ופטיש והפקק נפתח בקלילות.

-->