PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ג'יפ לרכוש???

elyaniv_cohen
25-08-09, 23:46
אהלן,

אני מעוניין לרכוש ג'יפ בתקציב של כ - 50000 ש"ח.
הג'יפ אמור לשמש אותי כרכב יומיומי ולטיול ישטח בסיסיים לסופי שבוע.
אני נוסע בממוצע 60000 ק"מ בשנה.

איזה ג'יפ אתם ממליצים לי לקנות בהתחשב בכל הנתונים?
(קיבלתי הצעה לקנות ניסאן טראנו מודל 2003, 3000 סמ"ק, אוט', 190000 ק"מ ב- 53000 ש"ח) - מהי חוות הדעת שלכם לדגם זה? (אמינות של הרכב וכו'...) והאם המחיר משתלם לדגם זה?

תודה!

liorh
25-08-09, 23:59
נזבזי, רק סופה לטיולים ועוד פרייבט קטן וחסכוני ליומיום... יוצא בסופו של דבר יותר זול בכסף. אם יש לך שאלות, חפש...

raanan
26-08-09, 00:01
אתה בטוח שלא הצטרף לך 0 נוסף לקמ' הממוצע שלך בשנה ?

אם בכל זאת זה הקמ' בשנה (60000) אז הכי משתלם שתחזיק רכב נוסף קטן וחסכוני.
ואם אתה "מתעקש" ורוצה רק רכב אחד, אז, הייתי ממליץ לך לרכוש פג'רו דיזל (אמינות) ידני
עם קמ' כמה שיותר נמוך (אתה תדביק את הפער מהר מאד ...).

בכל מקרה חשוב שתציין , העדפות לגודל הג'יפ (בהתאם למס' המצטרפים לטיול) הערכה לאתגרי השטח
שתתמודד איתם.
אם רק שבילים קלילים אז רצוי שתבחן אופציה של רכישת ג'יפון .

בהצלחה
רענן

נמרוד
26-08-09, 00:44
הדרישה שלך - השקעה 50K שקלים בלבד, ולקבל רכב שטח שיעשה קילומטראז' שנתי אסטרונומי - 60K!!! - נדונה רבות בפורום הזה, והתשובה פשוטה - אין חיה כזאת. תעשה חושבים שוב. אם אתה מסוגל לשאת בהוצאות של אחזקת ג'יפ 60,000 קילומטר בשנה (ואני ממש לא מדבר רק על דלק) - אז אתה גם יכול להוציא הרבה יותר מ50K על הקנייה. ואם 50K זה כל מה שיש לך כדי לקנות - אז אתה לא תהיה מסוגל לעמוד בהוצאות. זה חוקי הטבע לצערי, ומי שמנסה לכופף אותם, בדרך כלל מתכופף ונשבר מהר מאד בעצמו.

אם אתה באמת נוסע 60,000 קילומטר בשנה, חביבי אתה צריך שהעבודה שלך תדאג לך לרכב, ואז אתה בהחלט יכול להעמיד רכב שטח כרכב שני בבית או לטיולים בלבד.

-->