PDA

צפייה בגרסה מלאה : סאן רוף, מחייב רישום ברשיון הרכב?

איפון
16-09-09, 17:00
מישהו מכיר תקנה כזו?
סאן רוף מקורי של טויוטה משנת 96, לא עבר טסט כי "חייב להרשם ברשיונות הרכב, סע לעמדה מספר 1"

אסףכהן
25-09-09, 19:19
מישהו מכיר תקנה כזו?
סאן רוף מקורי של טויוטה משנת 96, לא עבר טסט כי "חייב להרשם ברשיונות הרכב, סע לעמדה מספר 1"
ערב טוב.
אני נתקלתי לפני שנה באותה בעיה בדיוק עם טויוטה פוראנר בעלת סאן רוף מקורי.
הכל תלוי במכון הטסטים אליו אתה הולך. חלקם מתעקשים להיות קטנוניים...
2 פתרונות אפשריים:
האחד הוא לפנות לחברה ולבקש אישור שהסאן רוף מקורי (אצלי זה היה בלתי אפשרי מכיוון שהרכב שלי מייבוא אישי וטויוטה בארץ לא לוקחים על זה אחריות...)
האופציה השניה הינה לגשת לעמדה מס'1 במשרד הרישוי. אחרי שאתה מתגבר על התור, הבדיקה לוקחת בדיוק שניה וחצי. פותחים, סוגרים ומאשרים...

six 4 life
25-09-09, 19:56
קרא כאן- http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=2928
אין קשר למכון הטסטים. תקנה חדשה לצער כולם.

boba banay
27-09-09, 01:42
אם זה מקורי לא אמורה להיות שום בעיה - פנה ליבואן - יזמנו אותך לבדיקה מהירה שזה אכן המקורי שלהם ותקבל אישור.
לפחות בפורד זה עובד ככה...

איפון
27-09-09, 02:20
אישור יבואן, יש ביד. החלון מקורי.
מכון הרישוי מתעקש על עמדה 1. עמדה 1 מיועדת לשינוי מבנה, לפחות לפי מה שידוע לי, לא לאישור חלק מקורי. בהתחשב בעובדה שגם השבוע(כיפור) וגם שבוע שעבר הם שבועות עבודה מקוצרים, הרי שזה ממש קוץ בת**.
עכשיו תחשבו על התקדים- ABS לא רשום ברשיון? כריות אויר? כל הנתונים שהיום נכנסים אוטומטית ברכב חדש לרשיון, ברכב ישן יותר יזדקקו לאישור ורישום בעמדה 1? הזוי!!!
מדוע משרד התחבורע לא מאפשר למכון הרישוי לבצע את השינוי ברשיון, כפי שהיה נהוג בעבר ?

דרור ברלי
27-09-09, 10:46
עכשיו תחשבו על התקדים- ABS לא רשום ברשיון? כריות אויר? כל הנתונים שהיום נכנסים אוטומטית ברכב חדש לרשיון, ברכב ישן יותר יזדקקו לאישור ורישום בעמדה 1? הזוי!!!
מדוע משרד התחבורע לא מאפשר למכון הרישוי לבצע את השינוי ברשיון, כפי שהיה נהוג בעבר ?

באמת מדוע ולמה?
זוכר את שערוריית רשיונות הנהיגה החדשים, שבמקרה "שכחו" לציין בהם ממתי אתה נוהג?
כל הזמן הם עסוקים בלהמציא רעיונות חדשים שישגעו את הציבור, אבל הם תמיד שוכחים כל מיני פרטים קטנים. הם תמיד לא חושבים עד הסוף. כי קשה להם, הם מוגבלים.

כי משרד התחבורע, כשמו כן הוא. רע. רע לציבור שמממן אותו.

הוא צריך לספק תעסוקה למאסה של אנשים מיותרים - החל משר גדול ושמן, דרך סגן שר, מנ"כל, סמנכ"ל, לכל אחד מהם נהג + רכב שרד + יועצים ויועצים + עוזרים ועוזרות אישיים + סוללות של פקידונים + על סוללות של מזכירות. עכשיו תוסיף ימבה של בוחנים, רבי בוחנים, סדרנים, מחלקות תה...
במשרד הזה אף פעם לא חושבים. רק מבצעים כמו רובוטים.

בפעם הבאה אולי תצטרך להביא אישור מהיצרן שהגלגלים שלך עגולים, ולהמתין חצי לילה לפני עמדה 1 כדי שאיזה בוחן משועמם יאשר לך שהגלגל באמת עגול.

asafk
27-09-09, 12:52
להבנתי, עם הפרטת חלק מסמכויות עמדה 1 והעברתן למכוני הרישוי, ושביתת עמדה 1 בעקבות כך, החלה מלחמת התשה ומשחקי אגו בין מכוני הרישוי למשרד התחבורה ועמדה 1. המכונים מתישים את עמדה 1, עמדה 1 מתישה את המכונים.
ברכב חדש (דגש על חדש! ) מאז שינו את הרשיון, מופיעים כל הפרטים, כדי למנוע רמאויות ולהקשות על זיוף כלי רכב. מכוני הרישוי משחקים אותה ראש קטן ושולחים גם כלי רכב ישנים יותר לעמדה 1 כדי לסתום אותה, בתירוץ שצריך למלא עוד שורה ברשיון. יש עוד משחקים מהמשפחה הזו, וכולם, כולם על חשבוננו.
מה שם מכון הרישוי? פרסם אותו, נמנע ממנו, זה יפגע לו אולי בעסקים. בסה"כ מדובר בעסק שצריך לקוחות. אם אני יכול לבחור בין מכון שמציק למכון שלא מציק, בין מכון שמשחק משחקי כוח על הגב שלי לבין כזה שלא, ברור במה אבחר.

אסף.

eliyoval
27-09-09, 13:00
אם אתם שואלים אותי אני בעד איזו התארגנות כלל ארצית של בעלי הרכבים
באשר הם ליסגור כמה כבישים שהם נתיבי עורק ראשיים משהו בסגנון נהגי המשאיות
בצרפת, ואולי אז יפסיקו להתעלל בנו בכולנו בכול מה שקשור לרישוי רכב,
דיי חלס נשבר ה.......... מהם.
אני עדיין מחכה לאגרת שילוט לרכב לכול מי שידביק מדבקה עם פרסומת כול שהיא על רכבו
תאמינו לי לא ירחק היום...................

איפון
27-09-09, 13:38
להבנתי, עם הפרטת חלק מסמכויות עמדה 1 והעברתן למכוני הרישוי, ושביתת עמדה 1 בעקבות כך, החלה מלחמת התשה ומשחקי אגו בין מכוני הרישוי למשרד התחבורה ועמדה 1. המכונים מתישים את עמדה 1, עמדה 1 מתישה את המכונים.
ברכב חדש (דגש על חדש! ) מאז שינו את הרשיון, מופיעים כל הפרטים, כדי למנוע רמאויות ולהקשות על זיוף כלי רכב. מכוני הרישוי משחקים אותה ראש קטן ושולחים גם כלי רכב ישנים יותר לעמדה 1 כדי לסתום אותה, בתירוץ שצריך למלא עוד שורה ברשיון. יש עוד משחקים מהמשפחה הזו, וכולם, כולם על חשבוננו.
מה שם מכון הרישוי? פרסם אותו, נמנע ממנו, זה יפגע לו אולי בעסקים. בסה"כ מדובר בעסק שצריך לקוחות. אם אני יכול לבחור בין מכון שמציק למכון שלא מציק, בין מכון שמשחק משחקי כוח על הגב שלי לבין כזה שלא, ברור במה אבחר.

אסף.

הוא דווקא אחד מה"לא מציקים", מנסיון.
מה קרה פה, עוד לא ברור לי.
לעמדה 1 אני לא הולך.

רמי111
27-09-09, 13:45
הבעיה הזאת של חלון גג שנישמט מרישיון הרכב ידוע!!! זו בעיה של משרד התחבורה שהחילף את התוכנה שעבדו איתה ומאז לחלק מהרכבים נעלם הגג נפתח למרות שברישיון הקודם זה מצויין!
אבל הם ראש קטנטן ואותם לא מעניין והם שולחים אותך ליבואן כדי לשבור איתו את הראש . כשהיבואן אינו אשם בכלל.
לי זה קרה והיבוא פנה אליהם והבעיה נפתרה .

איפון
27-09-09, 19:24
הבעיה הזאת של חלון גג שנישמט מרישיון הרכב ידוע!!! זו בעיה של משרד התחבורה שהחילף את התוכנה שעבדו איתה ומאז לחלק מהרכבים נעלם הגג נפתח למרות שברישיון הקודם זה מצויין!
אבל הם ראש קטנטן ואותם לא מעניין והם שולחים אותך ליבואן כדי לשבור איתו את הראש . כשהיבואן אינו אשם בכלל.
לי זה קרה והיבוא פנה אליהם והבעיה נפתרה .

לא נשמט. מעולם לא היה רשום. ב96 זה לא היה ברשיונות.
עכשיו נזכרו. אישור יבואן- יש.
צרפו האישור לניירת של הטסט, ובשנה הבאה כבר יופיע- לא פשוט?

איפון
30-09-09, 13:41
"לעמדה 1 אני לא הולך" אמרתי. וגם סיננתי ככה לעצמי "כלב מי שהולך"

אחרי בזבוז חצי יום אתמול בין משרדי הרישוי השונים, ונסיונות לרישום ללא עמדה 1, התיצבתי הבוקר ב0530 בעמדה. אך מכיוון שאני איש עקרונות, שעומד במילותיו, שלחתי את ה"מאכרית" שלי.
ב0930 היא סיימה את התהליך עם רשיון וטסט .

היא , האמת היתה קצת משועממת מכל הנעשה שם.
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=18377&d=1254310772

-->