PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברגים גמורים בלוקר

haimmiri
30-06-04, 22:22
סך הכל אני מנסה להחליף צלב של גלגל שמאלי. ( יש שם כזה חופש שאפשר להכניס את זה לקטגוריה של מהלך מתלה)

שעה עד ששיחררתי את הברגים של הגלגל ( הכי מצחיק זה שזה שהחליף לי את הגלגלים "וריתך" את הברגים אמר לי עוד לתת איזה חצי סיבוב אחרי יום יומיים)

שבאתי לשחרר את האומים העדינים של הלוקר שלושה יצאו חלק ובשניים האחרים היה ראש אלן של מוסכניקים. ( ראש מיוחד בצורת עיגול נוצר לרב ע"י מוסכניק שלמד שבורג טוב ניסגר עד שאי אפשר לסובב או שהלכה ההברגה)

ניסיתי כל מיני קומבינות לפתוח הברגים מפתח אלן יותר גדול, מפתח עגול , דפיקה עם פטיש כלום לא זז.

למישהו יש איזה טיפ איך ניתן להיתגבר על הבעיונת ?
איפה אני משיג ברגים ללוקר אני לא יודע אם זה משהו סטנדרטי. (יאנוביץ, חנות ברגים ...

חיים.

six 4 life
30-06-04, 22:57
אהלן חיים.

יש שיטה שאצלי עבדה.
אמרת שאתה מתקשה לפתוח את הברגי אלן.
קח מפתח אלן שנכנס ללא חופש אל הבורג (גם אם זה לא המידה שלו אלא טיפה יותר גדולה), וכשהמפתח בפנים עד הסוף של הבורג, דפוק עליו עם פטיש ממש על המרכז שלו איזה 10-15 פעם. אחרי זה תנסה לפתוח בעדינות. אם לא הולך נסה שוב. נסה כמה פעמים.

בהצלחה.

-ארז 8) -

עירא
30-06-04, 23:31
אם עדינות לא הולכת, אפשר לנסות לרתך לבורג ידית קטנה ואיתה לפתוח אותו, או להוציא את המשכנע ולשכנע אותו לצאת....
עירא

haimmiri
30-06-04, 23:47
כמו שכתבתי ניסיתי את הקומבינה של אלן יותר גדול ופטיש. ( בכל מקרה אני מחר יקנה סט ביטים של אלו וכוכב סביב הגודל הזה)

במקרה הכי גרוע אני יוציא את הראש של הברגים ,בהנחה שאין בעיה להשיג אותם, או שאפשר לנסוע עם שלוש ברגים במקום חמש :lol: .

בכל מקרה רק לדעת למקרה הגרוע המכסה יוצא בשליפה החוצה או סיבוב ?

asafk
01-07-04, 00:07
אלה לא הברגים שמשתחררים לבד בCJ? לך תבין... כשרוצים הם לא יוצאים. אוטו מוזר.

יש לי סט כזה:
http://content.sears.com/data/product_images/009/52154/00952154000-190.jpg

http://www.sears.com/sr/javasr/product.do?BV_SessionID=@@@@1502402406.1 088629309@@@@&BV_EngineID=ccgladcllifkem kcehgcemgdffmdflf.0&vertical=TOOL&fromAu to=YES&bidsite=CRAFT&pid=00952154000

נסה להשיג משהו כזה, זה עובד יופי. (הייתי משאיל לך ברצון, רק אין סיכוי שאני אהיה בסביבות הארגז כלים שלי בימים הקרובים)

אסף.

yoavshefer
01-07-04, 00:07
עירא צודק, בריתוך .אח''כ פשוט תחליף ברגים!!

חנן א.
01-07-04, 00:13
רק סער פגע.

מדובר בברגי האלן הקטנים, לא בברגי ה9/16 .

אלה ברגים שקצת קטנים מכדי לרתך עליהם, והם שקועים כך שלא ניתן לגשת אליהם עם דיסק.

אתה יכול, עם מקדחה, לקדוח להם את הראש, לשלוף את הלוקר (הוא נשלף ישר, לא בהברגה) , ואז לפתוח אותם בלי כל בעיה עם פלייר פטנט.
הבעיה היא שקשה להשיג ברגים כאלה עם אותה זוית של הקונוס. ניתן להשיג ברגים באורך המתאים ועם ההברגה המתאימה והראש קצת יבלוט , לא נורא.

שים לב: החומר של הלוקר פריך להפליא, אז בעדינות בכל מה שאתה עושה, אחרת תישאר עם חורים ענקיים בלוקר.

UNIX
01-07-04, 06:43
קניתי מיאנוביץ 10 ברגים חפני כמה חודשים
ואלו היו האחרונים שלו .
דבר איתו שיזמין לך .

עמיקם
01-07-04, 09:35
אם אתה נוסע ביצחק שדה ממזרח למערב אתה מגיע לרמזור מול תחנת הדלק.
פנה ימינה סע כ30 מטר בצד ימין יש חנות לברגים,יש להם כמעט את כל סוגי הברגים שתרצה.
יש להם אפילו ברגים ללוקר מנירוסטה.

נמרוד
01-07-04, 10:45
כמו שכתבתי ניסיתי את הקומבינה של אלן יותר גדול ופטיש. ( בכל מקרה אני מחר יקנה סט ביטים של אלו וכוכב סביב הגודל הזה)

במקרה הכי גרוע אני יוציא את הראש של הברגים ,בהנחה שאין בעיה להשיג אותם, או שאפשר לנסוע עם שלוש ברגים במקום חמש :lol: .

בכל מקרה רק לדעת למקרה הגרוע המכסה יוצא בשליפה החוצה או סיבוב ?

ביטים כוכב. זה יעזור, יחד עם הפטיש. לא לדאוג, זה יצא בסוף, כמו שחנן כתב, לא להגזים עם האלימות, מדובר בחלקים עדינים מאד, וכל הבעייה היא שהראש הרוס.

haimmiri
02-07-04, 00:37
תודה לכולם על העזרה

בסוף הסתדרתי עם קדיחה בראש ודפיקה של ביט כוכב יותר גדול.....
ברגים ניתן להשיג בחנות שעמיקם הפנה ( לקחתי נירוסטה ) אבל הברגים שלהם לא קונים בקצה. ויש גם ליאנוביץ במלאי

-->