PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקאקס גרנד 97 V8

מלכי
11-10-09, 18:50
השריקה של השכונה הגיעה גם לבק אקס שלי- לפני שלושה חודשים בפעם השניה תוך שנתיים היה צורך לעשות מיסבים באקס האחורי הפעם החלטתי לעשות את כולם כולל הפניון .בפעם הקודמת רק בציריות ובקורונה יצא מצוין חלק ושקט. בפעם האחרונה מיד בק"מ הראשון שריקה חרישית משהוא אך מעצבנת בין 70 ל-100קמ"ש מורגש במיוחד בלחיצה על דוושת הגז ועזיבתה.
השאלה האם להחליף סט קורונה פניון וזה יפתור את הבעיה או להחליף את האקס כולו. בשום מקרה אני לא מוותר על ה-ABS.
מצד אחד החרא מאלומניום, מול 44 רגיל מצד שני ABS ?
משהוא הצליח לעשות גם וגם?
יש בשוק מס' סרנים לא של גרנד אם הרינג של ABS על הציריות,זה יעבוד אם החישנים האורגינלים או שחיבים רינג אורגינלי? חישן ה-ABS קורא מנקודה לנקודה או גם/רק סופר סיבובים שלמים?
התאמת הסרנים חוץ מ-ABS פחות מטרידה.
יש אפשרות להישאר רק אם ABS קידמי?
תודה מראש למתיחסים,

sos4u
11-10-09, 19:56
השריקה של השכונה הגיעה גם לבק אקס שלי- לפני שלושה חודשים בפעם השניה תוך שנתיים היה צורך לעשות מיסבים באקס האחורי הפעם החלטתי לעשות את כולם כולל הפניון .בפעם הקודמת רק בציריות ובקורונה יצא מצוין חלק ושקט. בפעם האחרונה מיד בק"מ הראשון שריקה חרישית משהוא אך מעצבנת בין 70 ל-100קמ"ש מורגש במיוחד בלחיצה על דוושת הגז ועזיבתה.
השאלה האם להחליף סט קורונה פניון וזה יפתור את הבעיה או להחליף את האקס כולו. בשום מקרה אני לא מוותר על ה-ABS.
מצד אחד החרא מאלומניום, מול 44 רגיל מצד שני ABS ?
משהוא הצליח לעשות גם וגם?
יש בשוק מס' סרנים לא של גרנד אם הרינג של ABS על הציריות,זה יעבוד אם החישנים האורגינלים או שחיבים רינג אורגינלי? חישן ה-ABS קורא מנקודה לנקודה או גם/רק סופר סיבובים שלמים?
התאמת הסרנים חוץ מ-ABS פחות מטרידה.
יש אפשרות להישאר רק אם ABS קידמי?
תודה מראש למתיחסים,

ABS רק בקדמי? לא יעבוד...
מה הבעיה להגר את ה ABS לסרן D44 ברזל ? או פורד 8.8 שבא עם דיסק מאחורה [ החל ב 96 ומעלה? ] כל עוד עובי הציריה זהה ? ויש מקום לטבעת לא צריכה להיות בעיה לדעתי.

eliyoval
12-10-09, 20:19
אני משוכנע מעל לכול ספק שאף אחד לא
מסוגל או יכול לתת לך תשובה ל-ABS
את התשובה הברורה והמדויקת ביותר תקבל מהרכב שלך עצמו נסה ותהה.
הצליח או לא הצליח נסה ותיידע אותנו.

-->