PDA

צפייה בגרסה מלאה : אכזבה ממוסך עמיעד{מורשה לנד רובר}!

חן אלינועם
11-10-09, 21:23
ברצוני לשתף אתכם במקרה שקרה לי לאחרונה:לפני כחודש במהלך טיול המנוע שבק חיים מדובר בדיסקברי שנת 98 דיזל,הרכב ניגרר אחר כבוד למוסך מורשה עמיעד ושם אובחנה התקלה:"הלך מנוע".רכשתי מנוע מייבוא ובמוסך הרכיבו אותו ,בתמורה השארתי שם עשרת אלפים שקלים!!פירוק והרכבת מנוע! כאשר 1200 ש"ח מהסכום הכולל הוא עבור חילוץ ארבעה ברגים של האאוזינג מנוע {מה שמחבר בין הגיר למנוע}.כעבור שבועיים עבודה יצא הרכב מהמוסך ובטיול הראשון התחיל לקרטע .שוב ניגרר הרכב למוסך ובנסיעת מבחן שערכו נשמעו רעשים מחרידים .האיבחו היה "הלך גל ארכובה " תביא מנוע חדש.הוצאתי את הרכב משם.הגיע חבר מכונאי ומייד עלה על התקלה:כל הברגים של האאוזינג לא היו בכלל כך שהגיר היה חופשי לחלוטין ותלויי באויר כאשר מה שמחזיק אותו הוא ההילוך הישיר שנכנס למנוע ומשם נשמעו הדפיקות שבמוסך איבחנו כגל ארכובה שבור.מסתבר שכאשר חילצו את הברגים באאוזינג שעליהם שילמתי 1200 ש"ח לא כולל מע"מ{זוכרים?} הרסו את ההברגות וכל הברגים נפלו.למזלי שמרתי את המנוע הישן ומשם לקחתי את האאוזינג הישן והרכבתי למנוע .היום הרכב נוסע ללא רעשי רקע שקשורים"למנוע" או לגל ארכובה... .בזמן שהרכב היה במוסך כשבועיים דאגו המכונאים שם להרוס לי את מכסה המנוע שכניראה נפתח בברוטאליות הצירים נעקרו המכסה לא ניסגר טוב מרזבי הפלסטיק שמקבילים לצירים נישברו.כשפניתי למוסך לגבי הנזקים הם טענו שזה לא מהם וכך היה הרכב מההתחלה דבר שקומם אותי יותר.לכן חברי פורום נכבדים היזהרו,היזהרו,היזהרו!!!!!! מוסך עמיעד במערומיו!!!

amirk
12-10-09, 09:08
אין ספק שמשהו רע עובר על מוסך עמיעד.
ישנה בעיה בסיסית במבנה הפרסונאלי במוסך שדיי מסבירה את כל הבעיות שתיארת:
- אבחון שגוי של תקלה.
- נזק להאוזינג
- נזק לצירי מחסה מנוע
- אי לקיחת אחריות

חבל ועצוב.

לפי הכרטיס שלך אתה מכרמיאל, סע עוד קצת ותגיע לגבע.

landrover
12-10-09, 10:11
למיטב זיכרוני יש משהו שניקרא איגוד המוסכים ,
אפשר להגיש שם תלונה , ולפתוח בהליך של גישור עם המוסך - יתכן שתקבל לפחות חלק מהכסף חזרה ...

אמיר.

חן אלינועם
12-10-09, 12:07
למיטב זיכרוני יש משהו שניקרא איגוד המוסכים ,
אפשר להגיש שם תלונה , ולפתוח בהליך של גישור עם המוסך - יתכן שתקבל לפחות חלק מהכסף חזרה ...

אמיר.

שלום אמיר
תלונה כבר הוגשה לאיגוד המוסכים ,ממתין לתשובתם. כמו כן היום יגיע שמאי רכב שיתעד ויעריך את הנזק שנגרם לרכב בזמן שהיה במוסך.יחד עם הערכת שמאי ,קבלות של המוסך ועים עורך דין טוב אני מאמין שכבוד השופט ישתכנע שללא ספק מגיע לי פיצויי.
ברגע שבמוסך עמיעד יבינו ששירות בא לפני הכל ויחד עם הכל (מקצועיות שכניראה אין שם),יחס אדיב ללקוחות ולא אמירות פוגעות ומטופשות שגובלות בפלילים {מצד מנהל העבודה }ברמה האישית בלי שהם מכירים אותי בכלל,אולי ,אולי,אולי תשתנה דעתי עליהם.

חן אלינועם
12-10-09, 12:12
שלום אמיר
תלונה כבר הוגשה לאיגוד המוסכים ,ממתין לתשובתם. כמו כן היום יגיע שמאי רכב שיתעד ויעריך את הנזק שנגרם לרכב בזמן שהיה במוסך.יחד עם הערכת שמאי ,קבלות של המוסך ועים עורך דין טוב אני מאמין שכבוד השופט ישתכנע שללא ספק מגיע לי פיצויי.
ברגע שבמוסך עמיעד יבינו ששירות בא לפני הכל ויחד עם הכל (מקצועיות שכניראה אין שם),יחס אדיב ללקוחות ולא אמירות פוגעות ומטופשות שגובלות בפלילים {מצד מנהל העבודה }ברמה האישית בלי שהם מכירים אותי בכלל,אולי ,אולי,אולי תשתנה דעתי עליהם.

לא ייתכן שאישה באה כלקוחה למוסך ונתקלת ביחס משפיל ומבזה מצד עובדים בכירים במוסך,(מנסים "להתחיל" עם נשים שבאות כלקוחות)ועולם כמנהגו נוהג!!!!!!!!!

inbari13
12-10-09, 13:00
אין ספק שמשהו רע עובר על מוסך עמיעד.
ישנה בעיה בסיסית במבנה הפרסונאלי במוסך שדיי מסבירה את כל הבעיות שתיארת:
- אבחון שגוי של תקלה.
- נזק להאוזינג
- נזק לצירי מחסה מנוע
- אי לקיחת אחריות

חבל ועצוב.

לפי הכרטיס שלך אתה מכרמיאל, סע עוד קצת ותגיע לגבע.

- מוסך גבע משתפ"ים, אין מה לפנות אליהם!!!

inbari13
12-10-09, 13:22
באופן אישי אני יכולה להעיד שבעלי זכה ליחס מחפיר ומשפיל כאשר בעל המוסך אמר לו שאינו יכול להחזיק לנד-רובר מכיוון שאין לו מספיק כסף!!! איזה בן-אדם מדבר בצורה כזו?! זה לא אנושי ובטח לא מקצועי!!!

inbari13
12-10-09, 13:28
שלום אמיר

- וגם דעתי... אולי...

amirk
12-10-09, 13:30
- מוסך גבע משתפ"ים, אין מה לפנות אליהם!!!

תודה רבה על שהארת את עייני.

וזו ההודעה הראשונה בגיפולוג שבחרת לכתוב?

ישר כח.

landrover
12-10-09, 13:31
אני דווקא מרוצה מגבע , ואני הרבה שנים מבקר אצלם לתיקונים רציניים.

אמיר.

inbari13
12-10-09, 14:05
אני דווקא מרוצה מגבע , ואני הרבה שנים מבקר אצלם לתיקונים רציניים.

אמיר.

- אחרי הבעיה שהיתה לי בעמיעד, פניתי לגבע וכבר למחרת ידעו על זה בעמיעד שהפגינו חוסר שביעות רצון מהעובדה שפניתי למוסך אחר. בשביל מה בגבע מערבים את עמיעד והופכים אותי נושא לדיון?
זה הדבר היחידי שיש לי על גבע, לא מודעת לרמת השירות והמקצועיות שלהם.

שולמית בין
12-10-09, 16:16
אני מציעה שתבדוק שוב את הפרטים לעומק! יש כן אי דיוקים .
אני לקוחה של מוסך עמיעד בתקופה האחרונה ולא הייתה פעם אחת שלא התייחסו אליי באדיבות במקצועיות בסובלנות וביושר .מוסכים אחרים שבהם טיפלתי תמיד הרגשתי מרומה . (לא כל הזמן היה לי לנד רובר נסעתי לפני כן בטרופר)

חן אלינועם
12-10-09, 17:34
אני לקוחה של מוסך עמיעד בתקופה האחרונה ולא הייתה פעם אחת שלא התייחסו אליי באדיבות במקצועיות בסובלנות וביושר .מוסכים אחרים שבהם טיפלתי תמיד הרגשתי מרומה . (לא כל הזמן היה לי לנד רובר נסעתי לפני כן בטרופר)

שלום לך
אין לי מושג על סמך מה את קובעת שיש אי דיוקים בדבריי,אני הייתי שם ,לא את ,אני נפגעתי מהם ועדיין פגוע ,לא את .בתור אחד שמחזיק בנוסף ללנד רובר גם סמוראי ,טרקטורון ואופנוע ומין הסתם מטפל בכמה מוסכים כך שיש לי אינדיקצייה ומקורות השוואה לעומת מוסך עמיעד. באופן אישי אני שמח שאת מרוצה אך אני מציע לך לבדוק טוב טוב על מה את משלמת וכמה את משלמת ולא להתבייש ולבצע סקר שוק בכמה מוסכים .אני אדם שסומך על אנשים עד שפוגעים בי ,נתתי אמון מלא במוסך עמיעד ,שפכתי שם סכומי עתק ולא היה אכפת לי עד המקרה האחרון .מבחינתי יחסי אנוש,שירות ואמינות הם ראשונים במעלה ,אחרי זה כל השאר!!!! מה שמוסך עמיעד אין !!!!!!!!!!!
יום נעים

יואב פולס
12-10-09, 17:36

מעניין שזו ההודעה הראשונה שלך...
מה בדיוק את רוצה שהוא יבדוק? אם באמת עשו לו עבודה לא טובה? אם בכלל יש לו לנדרובר? מה?

idan4920
12-10-09, 17:46
לכל גולשי הפורום שלום!
אני לקוח ותיק במוסך עמיעד אשר מטפל בקביעות במוסך זה מזה שנים ומכיר את צוות הניהול ואת צוות המכונאים טוב מאוד.
כאב לי לקרוא אתמול את ההודעה אשר פרסם אדם בשם חן אלינועם ולכן יצאתי לבדוק מה בדיוק קרה שם שהוביל אדם לצאת בצורה כלכך נחרצת כנגד מוסד ותיק ואמין!
ראשית בקריאה מחודשת של כל שירשור ההודעות נראה כי ישנה כפילות בין המינים אשר כותבים את ההודעות מצידו, וזה מתבטא בכך שפעם מר/גב' חן אנלינועם מציג עצמו פעם במין זכר ופעם כנקבה.
התקשרתי למוסך על מנת לבדוק ולשמוע את הצד השני וכך הוצגו הדברים בפני:בשיחה עם מנהל המוסך נטען כי אותו בחור אשר שמו לא נמסר לי מטעם כבודו, הגיע עם רכבו למוסך (הרכב הגיע על גרר) עם מנוע גמור ! לאחר הצעת מחיר שהוגשה ללקוח ע"י המוסך הוחלט, כי הלקוח עצמו יקנה לבד את המנוע ויביא אותו למוסך כדי ששם תתבצע עבודת ההרכבה וכל היוצא בזה (טיימינג מערכת קירור בדיקות וכיו"ב) וכך היה. המנוע הגיע לאחר מספר ימים, הורכב, והרכב יצא מן המוסך.לאחר מספר ימים שב הלקוח למוסך ובפיו רעות ! הרכב מקרטע והמנוע דופק! בוצעה בדיקה שהעלתה כי אכן הרכב מקרטע והמנוע דופק כתוצאה מבלאי או שבר בגל הארכובה.{במוסך לא בוצעה בדיקה מעמיקה היות והמנוע לא באחריות המוסך – הלקוח הביא את המנוע }למוסך הוזמן נציג מטעם הספק שמכר לבעל הרכב את המנוע,בדק את הרכב וראה כי יש כנראה בלאי בגל הארכובה שגורם לדפיקות וזיופים במנוע (יש לציין כי בעל הרכב לא היה נוכח בשעה שנציג ספק המנועים היה במקום) .
בעל הרכב החליט שהוא אינו רוצה להמשיך עוד לטפל בבעיה במוסך עמיעד אלא לקחת את הרכב למקום אחר מסיבתו הם וכך נחתם "הרומן" בין אותו לקוח לבין המוסך עד אתמול, כאשר אני צפיתי בהודעה זאת והתקשרתי לבדוק הכצעקתה.
שנית בנוגע לתיאורים אשר תוארו על ידי אשתו של הלקוח {שמעולם לא הייתה במוסך} שהעובדים ואו המנהלים במוסך מתנהגים כעדת חסרי רסן הינה חסרת שחר ומנותקת מן המציאות . כואב לי לשמוע שמכפישים אנשים יקרים סתם כך.

שולמית בין
12-10-09, 17:47
מעניין שזו ההודעה הראשונה שלך...
מה בדיוק את רוצה שהוא יבדוק? אם באמת עשו לו עבודה לא טובה? אם בכלל יש לו לנדרובר? מה?

יואב שלום,
כתוב היה ואני מצטטת:

לא ייתכן שאישה באה כלקוחה למוסך ונתקלת ביחס משפיל ומבזה מצד עובדים בכירים במוסך,(מנסים "להתחיל" עם נשים שבאות כלקוחות)ועולם כמנהגו נוהג!!!!!!!!!

אז מי משתי הדמויות הגיע למוסך,הוא או היא,מוזר.... ו- התייחסו אליו, כנזכר למעלה, (העתקתי מהשרשיר,)
אף פעם ואני מדגישה אף פעם לא שמעתי שניסו להתחיל עם משהי מלקוחות המוסך. והייתי שם הרבה פעמים. אמשיך להגיע ואמשיך להמליץ לכל חברותי.
מעניין זו גם הודעה ראשונה שלך, לא???!!!

raanan
12-10-09, 18:04
שרשור "מעניין" ...
יתכן קשר לזה שאתר ג'יפטריפ לא עולה ?

רענן

יואב פולס
12-10-09, 18:10

די, די, תמשיכי...

כן. אני וירטואלי. אני סוג של וירוס מחשבים.

whisky
12-10-09, 18:13
שלומית ועידו שלום,

אני לא מכיר את מוסך עמיעד, לא חבר שלהם לא מכר שלהם לא מכיר את אבינועם הזה וכל הסיפור נשמע מוזר, אבל! גם הסיפור שלכם נשמע מוזר, נרשמים עכשיו וכבר ההודעות הראשונות שלכם הם דברי שבח והלל על המוסך.

אני במקומכם, הייתי תסלחו לי על הביטוי סותם את הפה שלי, מגבש קצת קונצנזוס לדעות שלי ואז אולי מדבר.

לא מכירים אתכם כאן, אתם נשמעים כמו פירסומת או כמו מכרים של, וממש לא משדרים אמינות. אם יש לאנשים של מוסך עמיעד משהו להגיד שיגידו את זה בפה מלא בלי להיסתתר מאחורי "לקוחות נאמנים" אתם מכירים אותם, תפנו אותם לאתר שיכתבו את עמדתם, אף אחד לא יסתום להם את הפה אם זו תהיה תגובה עניינית מניסיון העבר בפורומים כאן.

קצת ענווה, להירשם וכבר להגיב כאילו מישהו מכיר אתכם או מוכן לסמוך על המילה שלכם.

בכלל כל השרשור הזה נראה כמו איזה ערמה של ספינים (לפה ולשם) ולא מתאים לרמת הפורום המכובד הזה.

קיצר, כן, הודעה ראשונה ומישהו מצפה שיסמכו על המילה שלו, לא דבר שאני מכיר...

חן אלינועם
12-10-09, 18:15
יואב שלום,
כתוב היה ואני מצטטת:

אז מי משתי הדמויות הגיע למוסך,הוא או היא,מוזר.... ו- התייחסו אליו, כנזכר למעלה, (העתקתי מהשרשיר,)
אף פעם ואני מדגישה אף פעם לא שמעתי שניסו להתחיל עם משהי מלקוחות המוסך. והייתי שם הרבה פעמים. אמשיך להגיע ואמשיך להמליץ לכל חברותי.

ראשית אני כותב בשמי ולא בשם אחרים ,למען הגילויי הנאות אני משתמש ביוזר של חבר ברשותו המלאה!!! שנית ,הייתי עד ראייה ושמיעה להטרדה של אישה לקוחה שבאה למוסך מצד בעל תפקיד במוסך ולא ארחיב על זה,מטרתי הייתה להראות איזה יחס מקבלים שם. כבר עניתי לך מה אני חושב על בחירתך במוסך זה .זכותך המלאה לטפל שם .באופן אישי אני טוען פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים.

חן אלינועם
12-10-09, 18:19
שלומית ועידו שלום,

אני לא מכיר את מוסך עמיעד, לא חבר שלהם לא מכר שלהם לא מכיר את אבינועם הזה וכל הסיפור נשמע מוזר, אבל! גם הסיפור שלכם נשמע מוזר, נרשמים עכשיו וכבר ההודעות הראשונות שלכם הם דברי שבח והלל על המוסך.

אני במקומכם, הייתי תסלחו לי על הביטוי סותם את הפה שלי, מגבש קצת קונצנזוס לדעות שלי ואז אולי מדבר.

לא מכירים אתכם כאן, אתם נשמעים כמו פירסומת או כמו מכרים של, וממש לא משדרים אמינות. אם יש לאנשים של מוסך עמיעד משהו להגיד שיגידו את זה בפה מלא בלי להיסתתר מאחורי "לקוחות נאמנים" אתם מכירים אותם, תפנו אותם לאתר שיכתבו את עמדתם, אף אחד לא יסתום להם את הפה אם זו תהיה תגובה עניינית מניסיון העבר בפורומים כאן.

קצת ענווה, להירשם וכבר להגיב כאילו מישהו מכיר אתכם או מוכן לסמוך על המילה שלכם.

בכלל כל השרשור הזה נראה כמו איזה ערמה של ספינים (לפה ולשם) ולא מתאים לרמת הפורום המכובד הזה.

קיצר, כן, הודעה ראשונה ומישהו מצפה שיסמכו על המילה שלו, לא דבר שאני מכיר...

לא ספינים ולא נעליים זה המקום להעלות את דבריי, לא רוצה שאחרים יפגעו כמוני ולידיעתך יש בפורום הנכבד הזה אנשים נוספים שנפגעו מהמוסך הזה ושלחו לי הודעות פרטיות ואף דיברו איתי בנייד.

חן אלינועם
12-10-09, 18:22
לכל גולשי הפורום שלום!

אני לקוח ותיק במוסך עמיעד אשר מטפל בקביעות במוסך זה מזה שנים ומכיר את צוות הניהול ואת צוות המכונאים טוב מאוד.
כאב לי לקרוא אתמול את ההודעה אשר פרסם אדם בשם חן אלינועם ולכן יצאתי לבדוק מה בדיוק קרה שם שהוביל אדם לצאת בצורה כלכך נחרצת כנגד מוסד ותיק ואמין!
ראשית בקריאה מחודשת של כל שירשור ההודעות נראה כי ישנה כפילות בין המינים אשר כותבים את ההודעות מצידו, וזה מתבטא בכך שפעם מר/גב' חן אנלינועם מציג עצמו פעם במין זכר ופעם כנקבה.
התקשרתי למוסך על מנת לבדוק ולשמוע את הצד השני וכך הוצגו הדברים בפני:בשיחה עם מנהל המוסך נטען כי אותו בחור אשר שמו לא נמסר לי מטעם כבודו, הגיע עם רכבו למוסך (הרכב הגיע על גרר) עם מנוע גמור ! לאחר הצעת מחיר שהוגשה ללקוח ע"י המוסך הוחלט, כי הלקוח עצמו יקנה לבד את המנוע ויביא אותו למוסך כדי ששם תתבצע עבודת ההרכבה וכל היוצא בזה (טיימינג מערכת קירור בדיקות וכיו"ב) וכך היה. המנוע הגיע לאחר מספר ימים, הורכב, והרכב יצא מן המוסך.לאחר מספר ימים שב הלקוח למוסך ובפיו רעות ! הרכב מקרטע והמנוע דופק! בוצעה בדיקה שהעלתה כי אכן הרכב מקרטע והמנוע דופק כתוצאה מבלאי או שבר בגל הארכובה.{במוסך לא בוצעה בדיקה מעמיקה היות והמנוע לא באחריות המוסך – הלקוח הביא את המנוע }למוסך הוזמן נציג מטעם הספק שמכר לבעל הרכב את המנוע,בדק את הרכב וראה כי יש כנראה בלאי בגל הארכובה שגורם לדפיקות וזיופים במנוע (יש לציין כי בעל הרכב לא היה נוכח בשעה שנציג ספק המנועים היה במקום) .
בעל הרכב החליט שהוא אינו רוצה להמשיך עוד לטפל בבעיה במוסך עמיעד אלא לקחת את הרכב למקום אחר מסיבתו הם וכך נחתם "הרומן" בין אותו לקוח לבין המוסך עד אתמול, כאשר אני צפיתי בהודעה זאת והתקשרתי לבדוק הכצעקתה.

שנית בנוגע לתיאורים אשר תוארו על ידי אשתו של הלקוח {שמעולם לא הייתה במוסך} שהעובדים ואו המנהלים במוסך מתנהגים כעדת חסרי רסן הינה חסרת שחר ומנותקת מן המציאות . כואב לי לשמוע שמכפישים אנשים יקרים סתם כך.

כמה משלמים לך על יחסי הציבור האלה????????????

גל_כ
12-10-09, 18:55
לכל גולשי הפורום שלום!

משהו כאן מסריח.
יוזר חדש, שמה שהכי מעניין אותו זה להתקשר למוסך ולברר פרטים על מקרה שלא קשור אליו.
נראה לי יותר כמו ניסיון אנוש של המוסך להציל את שמו.
בכל מקרה, בעיני ה"לקוחות הנאמנים" של המוסך מעידים יותר ויותר דווקא על אמינותו של חן.

חן אלינועם,
אני תומך בכל לב בדרך הטיפול שלך במקרה, אשמח אם תעדכן בתוצאות המשפט / בוררות מול המוסך האיום הזה.

בהצלחה

חן אלינועם
12-10-09, 19:18
משהו כאן מסריח.
יוזר חדש, שמה שהכי מעניין אותו זה להתקשר למוסך ולברר פרטים על מקרה שלא קשור אליו.
נראה לי יותר כמו ניסיון אנוש של המוסך להציל את שמו.
בכל מקרה, בעיני ה"לקוחות הנאמנים" של המוסך מעידים יותר ויותר דווקא על אמינותו של חן.

חן אלינועם,
אני תומך בכל לב בדרך הטיפול שלך במקרה, אשמח אם תעדכן בתוצאות המשפט / בוררות מול המוסך האיום הזה.

בהצלחה

תודה על התמיכה והאמון ,זה מחזק אותי ונוטע בי בטחון בצידקתי ובדרכי.כשיגיע דו"ח השמאי אעלה אותו וגם את כל הקבלות של המוסך.חברים יקרים אתם צריכים להבין ,אין לי כל דרך אחרת להילחם בגוף כזה אים פה זה לא המקום אז היכן ? לא יודע מה יגמר בסוף אני בתכתובות עים כל הגופים הרלוונטיים {איגוד המוסכים,שמאי רכב, עו"ד מטעמי ואפילו המוסך המרכזי}גם אים לא אזכה לפיצויי כספי לפחות שאנשים ידעו להיזהר מהמוסך הזה,הם עשקו אותי פשוט מאוד.כל אחד בוחר להנות בדרכו ולהוציא את כספו על מה שהוא אוהב.השטח הוא ההנאה שלי ,לא חו"ל ,לא בתי מלון,ולא נופשים. כמו כולם אני עובד קשה כדי לממן את זה וכואב לי שלאחר ששילמתי ממיטב כספי לא קיבלתי תמורה הוגנת ,שהתבטא בחוסר מקצועיות ,שירות ירוד ויחס משפיל.
ערב נעים לכולם

amirk
12-10-09, 20:12
שלום לכולם,
עקב הכיוון של השרשור הזהכבר קיוותי שהוא ימות, למרות שהוא חשוב ולמעשה מעלה טענות שללא קשר למקרה הספציפי הזה לדעתי נכונות.
אבל,
הרישום המאסיבי לאתר היום לצורך תגבות בנושא זה אכן מעלה תהיות רבות, ולכן וגם אני טרחתי לברר את פרטי המקרה, ומסתבר שאני מכיר את כל הנפשות הפועלות בסיפור נ"ל.

למרות שהעובדות ידועות לי, לא מעוניין להיות הפוסק, אז בעל הרכב, &^%ר, אל תשתמש בשם של אלינועם אלא בשמך. ספר את כל המקרה, כולל את ההיסטוריה של הרכב לפני שהוא היה בבעלותך.

אני מאמין שאם תציג את המקרה בעצמך, בצורה ברורה ונקייה זה דיי ימנע מטרולים למינהם לחבל בשרשור.

תודה,
אמיר

יובל48
12-10-09, 20:13
מוסך עמיעד או גבע או ....לא חשוב.
שירשור זה נועד לקבלת חברים חדשים לאתר,ברוכים הבאים.
מהחברים הותיקים נבקש לא לעשות להם זובור כדי שלא ירתעו
ויברחו.

eliyoval
12-10-09, 20:47
ברצוני לשתף אותכם במקרה דומה שקרה לי
אומנם לא דיסקברי גיפ גראנד ששם הלך לא המנוע אלא הגיר האוטומטי.
לאחר שיפוץ הגיר במוסך כמובן מוסך מכובד ושתוף באין ספור לקוחות,
אני יוצא לי מהמוסך סוף סוף לאחר ארבע עשר יום בוא הרכב נימנם לא במוסך משתוקק לצאת כבר לטיול שטח מהנה ומענג בדרום.
מטפס את המדרגה הראשונה שלי לאחר חודש ונחשו מה משתחרר ונופל?
הגיר כן הגיר החראות במוסך לא חיזקו את כל הברגים מסביב להאוזינג
למזלי הרב אני נושא מספר רב מאוד של כלים ברכב,
ותוך זמן קצר ביותר אני וחברי מוצאים את עצמנו מתחת ומעל לגיפ מחזקים בחזרה את כול
הברגים מסביב להאוזינג מי שמכיר את הגראד 5.2 זו לא משימה קלה.
אך התעשתנו וביצענו את העבודה דיי מהר ברגים שנעלמו להם במהלך הנסיעה הושלמו בדרך נס כאשר מהגיפ של ערן המסוקס נשלפו מספר ברגים שהתאימו בדיוק
דרך אגב לא תבעתי ולא פניתי אפילו למוסך כלל וכלל לא בא לי להתעצבן לא בריא ללב.
מוסר השכל ליפני התשלום תבקש להרים את הרכב על הליפט ותבקש ליבדוק את טיב העבודה
ואין לסמוך אלא על עצמך בלבד.

ניב151
12-10-09, 22:16
ץ...... .מבחינתי יחסי אנוש,שירות ואמינות הם ראשונים במעלה ,אחרי זה כל השאר!!!! מה שמוסך עמיעד אין !!!!!!!!!!!
יום נעים[/QUOTE]

הניסיון שלי עם מוסך עמיעד קצת שונה......
בפעם הראשונה
יום שישי בבוקר יוצא לטיול מגלה שהאור חניה מקצר, נכנס לחשמלאי ברמלה מחליף נורה וממשיך לטיול,
בדרך שוב קצר, ממשיך לכיוון צפון נכנס לעמיעד ......המוסך סגור , פניתי למסגר ליד והוא אומר "אני אתקשר למנהל המוסך אין בעיה הוא יגיע" ואכן שתינו קפה במסגריה מגיע מנהל המוסך נותן לי את החלק (בית המנורה ) מסרב לקחת כסף ושולח אותי לדרכי.

בפעם השניה
שוב טיול לצפון שנתיים אחרי בערך, מול בית חולים העמק נופל לי הדריישפט הקידמי (האוזן של צלב נקרעה, טיפול לקוי שלי, אבל זה לשירשור אחר) פירקתי את הדריישפט ( לא פשוט עם אישה ושלושה ילדים בשעה שבע בערב) והמשכנו לחברים בקדרים. בשעה שמונה בערב הרמתי טלפון למנהל המוסך לשאול אם יש לו במקרה דריישפט קידמי.
הבחור היה בארוחה משפחתית (חוצפה (: ) ואמר שהוא מסיים הוא מרים טלפון ונפגש במוסך, בשעה 23:00 יום שישי
הבחור פותח את המוסך מוכר לי את הדריישפט במחיר רגיל ואפילו נמוך יותר , בבוקר הרכבנו והמשכנו בטיול.

- אני לא לקוח של המוסך .
- בחיים לא טיפלתי שם .
- מלבד שני המקרים האלא לא נכנסתי לעמיעד.

אם זה לא שירות, אני לא יודע מהוא שירות!!

ניב

amirk
12-10-09, 23:33
הניסיון שלי עם מוסך עמיעד קצת שונה......
בפעם הראשונה
יום שישי בבוקר יוצא לטיול מגלה שהאור חניה מקצר, נכנס לחשמלאי ברמלה מחליף נורה וממשיך לטיול,
בדרך שוב קצר, ממשיך לכיוון צפון נכנס לעמיעד ......המוסך סגור , פניתי למסגר ליד והוא אומר "אני אתקשר למנהל המוסך אין בעיה הוא יגיע" ואכן שתינו קפה במסגריה מגיע מנהל המוסך נותן לי את החלק (בית המנורה ) מסרב לקחת כסף ושולח אותי לדרכי.

בפעם השניה
שוב טיול לצפון שנתיים אחרי בערך, מול בית חולים העמק נופל לי הדריישפט הקידמי (האוזן של צלב נקרעה, טיפול לקוי שלי, אבל זה לשירשור אחר) פירקתי את הדריישפט ( לא פשוט עם אישה ושלושה ילדים בשעה שבע בערב) והמשכנו לחברים בקדרים. בשעה שמונה בערב הרמתי טלפון למנהל המוסך לשאול אם יש לו במקרה דריישפט קידמי.
הבחור היה בארוחה משפחתית (חוצפה (: ) ואמר שהוא מסיים הוא מרים טלפון ונפגש במוסך, בשעה 23:00 יום שישי
הבחור פותח את המוסך מוכר לי את הדריישפט במחיר רגיל ואפילו נמוך יותר , בבוקר הרכבנו והמשכנו בטיול.

- אני לא לקוח של המוסך .
- בחיים לא טיפלתי שם .
- מלבד שני המקרים האלא לא נכנסתי לעמיעד.

אם זה לא שירות, אני לא יודע מהוא שירות!!

ניב

לשימחתך ניב פגשת אך ורק את מנהל\בעלי המוסך - עמוס. ולפי התרשמותי ממנו דיי מסתדר לי מה שכתבת. הוא מהאנשים שיעשו דברים כאלו.

אמה מה, הוא לא לבד. יש עוד עובדים במוסך וחבל שהם גורמים ללקוחות לנוס משם כל עוד נפשם בם.
באופן אישי אני מקווה שהוא יתעשת ויקח אחריות בעצמו על הנעשה במוסך שלו.

חנן-ג'יפולוג
13-10-09, 08:34
עד כאן.

-->