PDA

צפייה בגרסה מלאה : סט חוטי הצתה.

harele
15-10-09, 15:35
מעוניין לדעת איפה אפשר לקנות חוטי הצתה לויטרה MGK SPLITFIRE באזור חיפה? ומחירים אם אפשר?
כרגע מותקנים B.S ואני בכלל לא רגוע (אחרי פעמיים החלפה).

יום טוב

erez
15-10-09, 16:53
מעוניין לדעת איפה אפשר לקנות חוטי הצתה לויטרה MGK SPLITFIRE באזור חיפה? ומחירים אם אפשר?

יום טוב

תנסה אצל מרכז חלפים סביון באזור התעשיה צור שלום טל 048751688/705 לדבר רק אם אילן
או ד.ש לאופר ברחוב ההיסתדרות 68 חיפה

ארז

omri_t
15-10-09, 17:34
ברחבי האינטרנט.... 16$ בערך.... ועוד משלוח לארץ.

שאלתי בכמה חנויות בת"א ולא מצאתי...

תעדכן אם תמצא.

harele
15-10-09, 18:49
תנסה אצל מרכז חלפים סביון באזור התעשיה צור שלום טל 048751688/705 לדבר רק אם אילן
או ד.ש לאופר ברחוב ההיסתדרות 68 חיפה

ארז
לאחר בדיקה , בשני המקומות ועוד בהרבה אחרים מחזיקים רק B.S.
מוזר שאין מתחרים פרט למקורי ...:confused:

צביקה קרבורטור
15-10-09, 20:24

יום טוב

שלום רב !
קבל את המלצתי, ופנה ל"עמנואל" בחיפה, שהוא יבואן של חוטי הצתה מתוצרת בירו, חוטי ההצתה ברמת איכות גבוהה מאד, ואין לך שום סיבה ליבא חטי הצתה, או לחפש את חוטי ההצתה מסוגMGK, ושהס מלהזכיר חס ושלום את חוטי ההצתה מתוצרת BS = ביתן ספארק.
בברכה
צביקה

GodsFather
15-10-09, 20:27
יש "שיפורים" בסגנון 8 מ"מ , מצופה וכד'.

אבל כן, מעבר למקור, B.S. שולטים בשוק ומשום מה יש עליהם ביקורת שלילית שאני עדיין לא נתקלתי בה..כנאה נפלתי על ייצור טוב או משהו כזה.

harele
15-10-09, 20:36
שלום רב !
קבל את המלצתי, ופנה ל"עמנואל" בחיפה, שהוא יבואן של חוטי הצתה מתוצרת בירו, חוטי ההצתה ברמת איכות גבוהה מאד, ואין לך שום סיבה ליבא חטי הצתה, או לחפש את חוטי ההצתה מסוגMGK, ושהס מלהזכיר חס ושלום את חוטי ההצתה מתוצרת BS = ביתן ספארק.
בברכה
צביקה
לעמנואל אין סט חוטים לויטרה/בלנו.
ואם אני לא טועה נאמר לי ש"ברו" לא מייצרים ליפניות :confused:.

צביקה קרבורטור
15-10-09, 20:40
לעמנואל אין סט חוטים לויטרה/בלנו.
ואם אני לא טועה נאמר לי ש"ברו" לא מייצרים ליפניות :confused:.
שלום רב !
סובארו זה יפני?
אם כן אז בירו קיים ומיצר גם לסובארו.
תשאל באם קיים סט לסמוראי, אינני רואה שנוי משמעותי אם בכלל ביון חוטי הצתה לסמוראי וויטרה.
בברכה
צביקה

itay
15-10-09, 23:37
יש "שיפורים" בסגנון 8 מ"מ , מצופה וכד'.

אבל כן, מעבר למקור, B.S. שולטים בשוק ומשום מה יש עליהם ביקורת שלילית שאני עדיין לא נתקלתי בה..כנאה נפלתי על ייצור טוב או משהו כזה.

+1

בנוסף, בדקתי את התתנגדות של סט חדש של ביתן ספרק, היא בטווחים המתאימים על פי ספר הרכב. אשמח לדעת על מה מדברת הביקורת השלילית.

איתי.

צביקה קרבורטור
16-10-09, 12:15
+1

בנוסף, בדקתי את התתנגדות של סט חדש של ביתן ספרק, היא בטווחים המתאימים על פי ספר הרכב. אשמח לדעת על מה מדברת הביקורת השלילית.

איתי.

איתי שלום רב !
אני חייב לציין שאתה ואמיר נחזשבים בעיני כברי מזל, לא ראיתי אנשים שלא יתלוננו על חוטי הצתה מתוצרת BS.

התלונות הנפוצות, התנגדות גבוהה מדי שנמדדה בפלוק, קרטועים בנסיעה, ירידה בביצועים, קונקטרים שמתפרקים עם שליפת הקונקטור בעל החלפת מצתים, בריחת ניצוץ, קשיים בהתנעה, ועלייה מסויימת בתצרוכת הדלק, זה מספיק?
בברכה
צביקה

raanan
16-10-09, 13:05
בעבר התקנתי בזוקר (זול שעולה ביוקר ...) . לאחר יומיים שהרכב השתגע (גם אני) התקנתי מקוריים ומאז (4 שנים) אין בעיות ותלונות.

יום טוב
רענן

-->