PDA

צפייה בגרסה מלאה : רנגלר (כמה שאלות לגבי ג'יפ רנגלר - הכותרת נערכה)

מירו
17-10-09, 16:41
אהלן, יש לי כמה שאלות לגבי ג'יפ הרנגלר אולי יש פה מומחה שיעזור לי....
1. האם עדיין מייצרים את הרנגלר מנוע 4 צילינדר 2.5 ל' ?
2. אם לא אז עד איזה שנה יצרו אותו?
3. האם בין הרנגלר מנוע 6 צילינדר והרנגלר מנוע 4 צילינדר יש הבדל משמעותי בצריכת הדלק לטובת המנוע 2.5 ? האם הוא צורך פחות או שבגלל שהוא צריך לייצר יותר סל"ד ולהתאמץ הם צורכים אותה כמות?
קיצר אני בתסבוכת על הג'יפ הזה והתאהבתי בו קשות...
ועדיין לא נגמרו לי החפירות..
4. אני כמעט ולא רואה את ה4 צילינדר האם הוא נדיר בארץ?
ואיך אפשר להעריך את המחיר שלו לפני קנייה דוגמא לרנגלר קצר פתוח שנת 90 (4 צילינדר)???
ומי ששמע על אחד למכירה... שיידע אותי;)

נמרוד
17-10-09, 16:44
רנגלר 4 צילינדר אכן נדיר מאד בארץ. נדיר עד כדי כך שזה הופך את שאר השאלות שלך ללא רלוונטיות...

בכל מקרה, המנוע הנכון לרנגלר הוא ה4.0L שש צילינדר, מנוע נהדר שהוא אחד היתרונות של כל הג'יפים שמצוידים בו (רנגלר, סופה, צ'רוקי).

דרור ברלי
17-10-09, 23:11
רנגלר 4.0 ליטר קונים גם בזכות המנוע.
רנגלר 2.5 קונים למרות המנוע.

ההבדל עצום.
מנוע 2.5 נוסע סביר ובאמת חסכוני יותר, אבל אם כבר ג'יפ אמיתי אז רק עם מנוע אמיתי.

tal-jk
04-09-11, 23:51
ברלי , מה זה סביר ? 2.5 לרנגלר זה נוסע ברברס ... :)
אל תגזים .... 4.0 זה בהחלט תענוג .. על ה TJ's

דרור ברלי
05-09-11, 00:46
טוב שנזכרת בשרשור הזה.

מה זה נוסע סביר? נוסע בסדר גמור. באמת. אם לא הייתי מנסה לא הייתי אומר את זה.
מנוע 2.5 רחוק מלהיות חיה רעה כמו ה-4.0, אבל מי שגם מסתובב עם הג'יפ ביומיום ולא עושה דאווינים בכל רמזור, ייהנה מצריכת דלק טובה יותר. בשטח טכני אין הבדל. איפה יש הבדל? במקומות שדורשים כוח מתפרץ - דיונות, יציאות מרמזורים, סחיבה בעליות ובעקיפות - כאלה דברים, שכל מי שיש לו מנוע 4.0 בחרטום של הג'יפ מבין ויודע. מי שלא משתולל ולא מחפש לחיצות, יכול בהחלט - תיאורטית - להסתפק במנוע הקטן.

אבל מה? מנוע 2.5 ממש נדיר בארץ. וזה אומר שלמצוא כל מיני חלקים זמינים למנוע 2.5 בהחלט יכול להיות מבצע. וזו מבחינתי סיבה מספיק טובה לא להתקרב ולא לגעת במנוע הזה.

ofiredri
05-09-11, 19:59
דווקא ב TJ הורידו את הנפח ל 2.4 ליטר, והעלו משמעותית את ההספק ל 150 כ"ס. מדובר בדגם מצויין אך לדעתי נדיר עד לא קיים בארצינו הקטנטונת.
אם כך, לך על ה 4.0 .

בהצלחה !

-->