PDA

צפייה בגרסה מלאה : מהפך אצל בובו סופה חבוטה לשעבר

סופר גיפ
26-10-09, 21:21
בובו זה הגיפ של עמית הגיפ משמש את עמית כרכב יום יומי בקיצור רכב אהוב וטוב עם שידרוגים קלים ותוספות אך הרכב שימש לעבודה בתחום השיפוצים וספג בדרך כמה מעלומות וחבטות בשלב מסויים ליבו של בובו נחלש והוחלט על התקנה של מנוע מיבוא אך עם האוכל בא התאבון ובובו התפשט והחל לעבור מהפך הוחלפו הכנפיים הקידמיות ירד הצבע טוב מה אני מקשקש באו ניתן לתמונות לדבר

jeep.il
26-10-09, 22:19
אורן האם אני מזה בתמונה האחרונה סגירת מג"ב

סופר גיפ
26-10-09, 22:33
כן כן סגירת מג"ב בהמשך ניבנה כלוב והוחלף הגג והריצפה קיבלה בידוד כפול ומיכל מיים 60 ליטר מנרוסטה גגון חדש ועוד

jeep.il
27-10-09, 00:04
איך אתה סוגר את הפתח בגג ? ואיזה דלת תשמש תסגירה החדשה?

סופר גיפ
27-10-09, 06:59
הסגירה עם אלומיניום

ינון
27-10-09, 11:48
אני לפני החלפת מנוע וכאמור עם תאבון בריא מהי העלות (בערך) של פרוייקט כזה (סופה ארוכה 94)

סופר גיפ
27-10-09, 12:30
צור קשר או תקפוץ לקפה ומאפה 0508899577 יריב 0547000073 אורן בהצלחה

ינון
27-10-09, 12:45
אני מתקשר

סופר גיפ
27-10-09, 18:05
עוד תמונות והרכב גם קיבל קומפרסור מובנה בצמוד למדחס של המזגן

בולדוזר
28-10-09, 12:19
אחלה פרוייקט בקרוב גם הגיפ שלי ניכנס לשידרוג בסדנה :) תארגנו לי גג מג"ב ותשרינו תאריך:idea:

Gilad
28-10-09, 21:12
עשיתם כזו עבודה יפה, לא יכולתם למצוא פתרון קצת יותר יפה לדלתות האחוריות?

איזה חומר שימש לבידוד?

יריב קלר ברוך
29-10-09, 02:06
הבידוד זה לבד ומעל גומי והדלת האחורית רצון בעל הרכב:confused:

jeep.il
29-10-09, 07:06
איך אתם פותרים את בעית הפתח בגג ?.והמלצה אם הרכב ימשיך להוביל ציוד בניין או בכלל אולי רצוי להעביר את הרמקולים לצידי הדלת כי לפי התמונות הם קצת בולטים כלפי מטה ועל הדלת.האם ניתן לדעתעכם למצוא פיתרון אחר לדלת האחורית כי לדעתי דלתות כאלה זה מכוער?

יריב קלר ברוך
29-10-09, 09:14
איך אתם פותרים את בעית הפתח בגג ?.והמלצה אם הרכב ימשיך להוביל ציוד בניין או בכלל אולי רצוי להעביר את הרמקולים לצידי הדלת כי לפי התמונות הם קצת בולטים כלפי מטה ועל הדלת.האם ניתן לדעתעכם למצוא פיתרון אחר לדלת האחורית כי לדעתי דלתות כאלה זה מכוער?
הפתח בגג ניסגר ע"י פלטת אלומיניום אני יצלם בקרוב ויעלה תמונות
המיקום של הרמקולים לא בעייתי כי הגג גבוהה מאוד בדגם הזה ובנוסף יש את הדרישה של בעל הרכב
והדלתות האחוריות איין בעייה ליצר משהו יפה אפילו מאוד רק העלות לא קטנה והסיגנון דומה מאוד לדגמים של גג פיבר רגיל ולא דלתות האוטובוס המכוערות:shock:
יום טוב וגשם מבורך:cool:

דרור ברלי
29-10-09, 14:37
ניסיתם להשתמש בדלת הפח המקורית + הנמכת החלק העליון של המשקוף בגג?

בכל מקרה לכל מתלהבי גג פיבר של מג"ב - אסור לשכוח שהגג הזה גבוה מאוד והג'יפ לא יוכל עוד לחנות בחניונים תת-קרקעיים.

יריב קלר ברוך
29-10-09, 14:42
ניסיתם להשתמש בדלת הפח המקורית + הנמכת החלק העליון של המשקוף בגג?

בכל מקרה לכל מתלהבי גג פיבר של מג"ב - אסור לשכוח שהגג הזה גבוה מאוד והג'יפ לא יוכל עוד לחנות בחניונים תת-קרקעיים.
לא הבחור היה מעוניין בדלתות האוטובוס 8-)
דרור יצא יפה הגיפ חוץ מדלתות של האוטובוס ?

דרור ברלי
29-10-09, 19:28
אנא עארף? על פניו נראה יפה מאוד. עבודה יפה וגימור מרשים - אבל כדי לחוות דעה אני צריך לראות בעיניים. התמונות לא מספיקות. אולי הגיע הזמן לקפוץ לבקר אצלכם...:)

את דלתות האוטובוס אני לא סובל, אבל אם הלקוח ביקש - אין ויכוח.

בקשר לכלוב אני מאוד סקפטי ויש לי שאלות:
1. שמתי לב שאתם מועכים את קצה הצינור ומרתכים, ולא עושים לו Fishmouth כמו שצריך.(סימנתי על התמונה) למה?

2. לכלוב אין חיזוקים אלכסוניים לכיוון הבודי. מה ימנע ממנו להתעקם וחזק! בזמן התהפכות?

3. אין קשת קדמית. חיבור הכלוב למסגרת החלון הקדמי הוא לא פתרון - זה רעוע וזה לא יחזיק בהתהפכות. ואני מכיר את בעיית הקשת קדמית + הדלתות + הדשבורד... יש פתרונות מאוד אלגנטיים ויעילים לבניית קשת קדמית פנימית טובה גם בג'יפ סגור עם דלתות פח, מבלי לפגוע בדשבורד.

יריב קלר ברוך
29-10-09, 20:01
אנא עארף? על פניו נראה יפה מאוד. עבודה יפה וגימור מרשים - אבל כדי לחוות דעה אני צריך לראות בעיניים. התמונות לא מספיקות. אולי הגיע הזמן לקפוץ לבקר אצלכם...:)

את דלתות האוטובוס אני לא סובל, אבל אם הלקוח ביקש - אין ויכוח.

בקשר לכלוב אני מאוד סקפטי ויש לי שאלות:
1. שמתי לב שאתם מועכים את קצה הצינור ומרתכים, ולא עושים לו Fishmouth כמו שצריך.(סימנתי על התמונה) למה?

2. לכלוב אין חיזוקים אלכסוניים לכיוון הבודי. מה ימנע ממנו להתעקם וחזק! בזמן התהפכות?

3. אין קשת קדמית. חיבור הכלוב למסגרת החלון הקדמי הוא לא פתרון - זה רעוע וזה לא יחזיק בהתהפכות. ואני מכיר את בעיית הקשת קדמית + הדלתות + הדשבורד... יש פתרונות מאוד אלגנטיים ויעילים לבניית קשת קדמית פנימית טובה גם בג'יפ סגור עם דלתות פח, מבלי לפגוע בדשבורד.
באמת הגיע הזמן לביקור שלך:D

בקשר לכלוב

הכלוב מינימליסטי על פי דרישת הלקוח ויחזיק אחלה היתהפכות בגבול הסביר ניתן לבנות כלוב לפי הזמנה או תקן
הכול עיניין של תקציב$

יריב קלר ברוך
28-01-10, 19:19
עקב תלונות עוד תמונות;)

-->