PDA

צפייה בגרסה מלאה : נגנב דיפנדר 110

קובי יוגב
29-10-09, 10:41
אתמול 28.10.09 מהחניון הפתוח בלב המפרץ בחיפה בין השעות 15:40 ל 21:15
מספר רישוי 71510-08
סימנים : גג וחלק קידמי בצבע חול מדברי,בודי לבן,2 דלתות שמאליות בצבע ירוק (משמר הגבול)
פרס כספי גבוה לכל המוסר מידע שיביא למציאת הרכב . תמונות בהמשך . תודה קובי יוגב 0523290299

יואב פולס
29-10-09, 10:44
לא נותר לי אלא להשתתף בצערך, ולצטט את ברלי "מוות לגנבים!"

whisky
29-10-09, 11:16
אני מפנה אותך לשירשור מעלה העצבים הזה:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=38755

זה כבר ממש תופעה שקשה להתעלם ממנה.

חשבתי על שם חדש לגניבת רכב שטח: "מעלה עצבים".

מקווה שתמצא משהו.

תנסה להרים טלפון לטל רותם יכול להיות שהוא יוכל לעזור.

whisky

קובי יוגב
29-10-09, 14:21
מצ"ב תמונה

sherifon
29-10-09, 16:16
מצ"ב תמונה

אחד הרכבים הכי מדליקים שראיתי!תנסה את מצלמות האבטחה מהקניון ,אחרי ניסיון הפיגוע (ליפני כשנה ) למיטב ידיעתי הציבו מצלמות גם על החניונים , קח אישור מישטרה וגש לשם ...בהצלחה

קובי יוגב
30-10-09, 01:38
הצלחתי..............:lol: ואל תשאלו איך.הדיפנדר נמצא ושב לביתו

odedyafe
30-10-09, 06:22

אך הצלחת ?

whisky
30-10-09, 10:19

בואנה, איזה הקלה. שמח בשבילך.

whisky

rikmik
30-10-09, 14:51
מאושר בשבילך חבר!!!!
מקווה שבדרך גם הצלחתה לדפוק בו אם פטיש בראש לב_ ז_ _ _ ה הזה!!!
ואם לא לפחות רכושך בידך בחזרה!!!:D

דרור ברלי
30-10-09, 20:02
כמה טוב לשמוע סוף סוף לשמוע בשורה טובה!...

אני ממש שמח בשבילך, למרות ששלי לא נמצא ואני סקפטי אם אי פעם יימצא, ועוד יותר סקפטי אם אני רוצה בכלל לראות מה נשאר ממנו... :(

בולדוזר
30-10-09, 23:07
מזל טוב בשורה טובה :razz:

כן ירבו מציאות והחזרות של גיפים:arrow:

קובי יוגב
31-10-09, 08:08
שלום לכולם-תודה אמיתית למברכים ולמתעניינים והעיקר למי שסייע וטווה את החוטים
האמת... הגניבה- אני מתקרב לחניון-הפתוח-עזבתי את הדיפנדר ל-5 שעות-מרחוק אני מרגיש שמשהו לא בסדר,אני לא רואה את הצללית של הדיפנדר שמלווה אותי כבר 5 שנים ,ועוד יותר מציאת הדיפנדר והחזרה הביתה זה סיפור הזוי....סיפורי אלף לילה ולילה....מי שרוצה פרטים אשמח בנייד
מסקנות-הרכב מבוקש ברמות...בעיקר בשטחי הרשות וצריך לשנות מוד חשיבה בנושאים הבאים:
היכן חונים במובן של חניון פתוח/ציבורי או בתשלום ,כמובן ביטוח מקיף כולל תוספות והגנות כמו ברז דלק אלקטרומכני ,סנדל דנבר ועוד...סוף טוב הכל ...הכל טוב... אני מסתכל בחנייה ליד הבית....הדיפנדר במקומו.....אני רגוע . וכמו שכבר נאמר...זר לא יבין זאת.נפגש בשטח....קובי

torchak
31-10-09, 16:27
שלום לכולם-תודה אמיתית למברכים ולמתעניינים והעיקר למי שסייע וטווה את החוטים
האמת... הגניבה- אני מתקרב לחניון-הפתוח-עזבתי את הדיפנדר ל-5 שעות-מרחוק אני מרגיש שמשהו לא בסדר,אני לא רואה את הצללית של הדיפנדר שמלווה אותי כבר 5 שנים ,ועוד יותר מציאת הדיפנדר והחזרה הביתה זה סיפור הזוי....סיפורי אלף לילה ולילה....מי שרוצה פרטים אשמח בנייד
מסקנות-הרכב מבוקש ברמות...בעיקר בשטחי הרשות וצריך לשנות מוד חשיבה בנושאים הבאים:
היכן חונים במובן של חניון פתוח/ציבורי או בתשלום ,כמובן ביטוח מקיף כולל תוספות והגנות כמו ברז דלק אלקטרומכני ,סנדל דנבר ועוד...סוף טוב הכל ...הכל טוב... אני מסתכל בחנייה ליד הבית....הדיפנדר במקומו.....אני רגוע . וכמו שכבר נאמר...זר לא יבין זאת.נפגש בשטח....קובי

בתור בעל דיפנדר ואחד שגנבו לו את הרכב לפני כשנה (הקודם), שמח מאוד לשמוע שהצלחת איפה שהרבה אחרים נפלו (החזרת הרכב) וטוב שמפרסמים על התופעה שנהיה ערים לה.
נראה לי אני עובד לישון ברכב......

נועם.

sherifon
09-11-09, 17:26
ראיתי אותו בכביש החוף ביום שישי בשעות הבוקר ,נישבע לך ,שאם לא היה לך חיוך על הפנים לא הייתי יודע שהרכב שלך וכבר חשבתי להוריד אותך מהכביש בדחיפות אגרסיביות :) לפי החיוך המטופש שלך הבנתי שהרכב נימצא.בירכותיי!

ylrt
10-11-09, 08:14
האם מישהו יודע היכן ניתן לקנות סנדל לגלגל באיזור תל אביב?
וכמה עולה, בערך...

זאביק
10-11-09, 09:42
לפני כמה שנים מכרו ברחוב אילת, אני חושב במספר 42. בכל מקרה בחנות שנמצאת בקצה העלייה, בצד הדרומי של הרחוב.

קובי יוגב
10-11-09, 09:52
0507229246 משה מושב ישרש באזור רמלה
אתר http://www.carsandals.com/
גילוי נאות-אני מתכוון לקנות סנדל כזה בשבוע הבא כאשר אהיה באזור.אין לי כל קשר עסקי למוכר/יצרן חוץ מלדבר איתו בטלפון.אפשר להסתכל באתר 4x4 אתר השטח הישראלי יש תמונות נוספות.

גל מגל
11-11-09, 09:07
שלשום ערכתי סיור ברמאללה (מילואים אלא מה...) בכניסה לעיר חיכו לנו שופ"ים עם לא פחות מ40 דיפנדרים ארוכים.
ובתוך העיר בכל צומת עומד דיפנדר מסוג שונה, נראה לי שזה מסביר את העליה בגנבות הדיפנדרים בזמן האחרון.

גל

GodsFather
11-11-09, 10:15
תמונה של המחזה הייתה עוזרת בזיהוי אבדות :roll:

-->