PDA

צפייה בגרסה מלאה : הורדת כננת מהרשיון

יוש
06-11-09, 14:53
היום עברתי טסט. הדבר היחידי שמצאו לנג'ס זה שברשיון רשום שיש כננת - ובאוטו אין, כך רכשתי אותו וגם אין לי כוונה לשים.

בקיצור, רוצים שאגיע למשרד הרישוי בחולון לבצע את השינוי ברשיון.

מישהו עשה לאחרונה פעולה דומה (הורדה מהרשיון) ?
מה עם עמדה 1, תור ארוך, לבוא מוקדם, או שיש דרך זריזה אחרת לעשות את זה שם? אני מבין שהיום גם נושא הכננת ירד מעמדה 1 ועבר למתקינים מורשים, אבל אצלי אין ולא תבוא כננת... - רק ענין של רישום.

ובכלל, מה מפריע לאחותם הצולעת שרשום שיש כננת ואין בפועל?

שבת שלום.

meir alony
06-11-09, 15:11
אם אני לא טועה במכוני הרישוי יש אפשרות להוריד כננת מהרשיון.
יש להם קישור למחשב של משרדי הרישוי.

מאיר

יורם-דרומי
06-11-09, 18:34
אם אני לא טועה במכוני הרישוי יש אפשרות להוריד כננת מהרשיון.
יש להם קישור למחשב של משרדי הרישוי.

מאיר

תוספת כננת ברכב דורשת תוספת ברשיון הרכב?

moisofnik
06-11-09, 21:33
תוספת כננת ברכב דורשת תוספת ברשיון הרכב?

כן.

עוזי עידן
06-11-09, 22:04
אם זה להוריד משהו מהרישיון מכון הרישוי יכול לבצע זאת לבד ,אך זו הוספה אזי חייב עמדה מ'ס 1 .

meir alony
06-11-09, 22:57
אם זה להוריד משהו מהרישיון מכון הרישוי יכול לבצע זאת לבד ,אך זו הוספה אזי חייב עמדה מ'ס 1 .

נראה לי ששלושתכם לא הבנתם :
יש לו ברשיון רישום של כננת אך בפועל אין לו כננת ולדעתי המכון יכול להוריד רישום מהרשיון.

מאיר

בנימין
07-11-09, 00:01
שלום רב
אני עשיתי את זה במשרד הרישוי בחיפה ולא במכון טסטים
גם לי הציקו בטסט
אין אפשרות לבטל רישום הכננת במכון טסטים
נאלצתי לנסוע מהגולן עד למפרץ חיפה לעמוד ולחכות בשקט להגעת הבוחן
לשלם אגרה ומיד להוציא רישיון ללא הכננת (שמעולם לא הייתה לי בפועל)
אני שילבתי זאת גם לצרכים אחרים אך לצערי תיאלץ להגיע למשרד הרישוי
לעמדה מספר1
סבלנות
כדאי שגיפאים ישימו מלב לפני קניהשהכל מןפיע ברישיון
אני בטוח אשים לב בפעם הבאה
בני

עוזי עידן
07-11-09, 05:14
שבוע שעבר עשיתי טסט לאוטו, אצלי הופיע ברישיון וו גרירה כאשר בפועל אין לי , הבוחנים ה'חביבים ' אמרו לי לך לעמדה מס' 1 כדי להורידו מהרישיון ,כמעט ששמעתי בקולם , הלכתי למנהל המכון וזה אמר לי שיש אפשרות להסיר את הוו גרירה מהרישיון ,וכך היה . עם הרישיון החדש קיבלתי נספח אשר מבטל את הוו גרירה מהרישיון.

nirs
07-11-09, 07:47
שוקי
אם יש פגוש + רישום אז למה לא להתקין (משומשת במצב טוב)?
לכאורה יתרון ופחות בלבולי מוח.

יוש
07-11-09, 16:11
שבוע שעבר עשיתי טסט לאוטו, אצלי הופיע ברישיון וו גרירה כאשר בפועל אין לי , הבוחנים ה'חביבים ' אמרו לי לך לעמדה מס' 1 כדי להורידו מהרישיון ,כמעט ששמעתי בקולם , הלכתי למנהל המכון וזה אמר לי שיש אפשרות להסיר את הוו גרירה מהרישיון ,וכך היה . עם הרישיון החדש קיבלתי נספח אשר מבטל את הוו גרירה מהרישיון.

תודה לעונים.

עוזי - לא הבנתי. הרי רשיון חדש אפשר להדפיס רק במשרד רישוי (כלשהו, לצורך הענין).
איך בדיוק הלך לך הענין. גם אני ביררתי אצל מנהל המכון שאמר שצריך להגיע לחולון...

אהלן ניר - לא צריך כננת בשבילי, מה גם שברשיון רשום כמובן הדגם הספציפי וורן 8274 - לך תמצא אחת כזו (אם כי בטח במכון רישוי לא ממש יבדקו את הדגם).

4x1om-Israel
09-11-09, 08:30
יוש
חבל להוריד משהו מהרישיון להוסיף זה סרט, קנה כננת משומשת במחיר סביר
או TMAX חדשה הרכב על הרכב ורק תהנה מזה
ישראל

landY
09-11-09, 19:06
מצד אחד, אפשר למצוא גוויה של כננת ולשים אותה רק כדי להשאיר את הכננת ברישיון ולהמנע מהסרט בעמדה 1. תוריד את כל המדבקות, מי יודע מה היצרן והדגם?
מהצד השני, אם כבר שמת 30 קילו מיותרים על הרכב, בשביל עוד כמה שקלים, לא עדיף שיוכלו להוציא אותך מהבוץ?

חנן-ג'יפולוג
10-05-15, 08:50
מנצל"ש.
מחליף את הרכב שלי לרכב חדש מאותו סוג, וצריך להעביר את תפוח הגרירה מהישן לחדש.

אני מדבר כרגע רק על הסרת הרישום מהרשיון. בתהליך של ההתקנה והרישום לחדש אני שולט.

יש כאן דעות סותרות.

האם ניתן לעשות זאת במכון רישוי? עוזי, תוכל לציין את שם המכון שעשה לך את זה?
שאלתי בדינמומטר בתל אביב, ואמרו לי שאני צריך לגשת לעמדה 1 החיצונית השנואה בחולון.

במקום אחר אמרו לי שאני צריך לגשת לפקידה בתוך משרד הרישוי.

צריך לשקול את הרכב?

תודה.

asafk
10-05-15, 09:09
למיטב זכרוני יש הבדל בין פרטי למסחרי. פרטי במכון רישוי ומסחרי בעמדה 2 (שליד עמדה 1 ).

ניסית לשאול בטלפון של משרד התחבורה? אולי זו השאלה שעליה כן יודעים שם את התשובה.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
10-05-15, 09:28
ניסיתי עכשיו.
לקח קצת זמן עד שהמערכת ענתה לי במקום לנתק... ואז המוזיקה שלהם.... עברתי גם אותה...
המוקדנית אומרת להגיע לפקידה במשרד הרישוי בחולון, עם אישור הסרה מהמתקין, לא צריך את הרכב, לא צריך לשקול. לא צריך עמדה חיצונית.

klam
10-05-15, 19:28
כדי לאשר ברשיון התקנה או הסרה, מספיק לגשת לפקיד בכל משרד רישוי עם אישור מתקין. במידה ואין אישור מתקין, צריך עמדה (כביכול בדיקה של "מהנדס רכב").
הבעיה בהסרה היא שכננות בדר"כ מותקנות על פגוש מתכת וזה לא מאושר ללא הכננת..

ishc
28-07-15, 13:22
מתעלק על השירשור.
לגבי הסרה של כננת, האם מחייב הגעה למשרד הרשוי לעמדה 1 או שבסוף ניתן להסיר במכון טסטים?

Micha
28-07-15, 22:20
קראת את התגובה מעליך ?
אתה יכול להגיע לכל משרד רישוי עם אישור מתקין מורשה (על הסרה) . הם מעדכנים ואתה מוציא במקום רישיון ללא הכננת

-->