PDA

צפייה בגרסה מלאה : לוח שעונים ויליס

adik
10-11-09, 14:05
יש לי ויליס טנדר 64 ופתאום שעון הדלק ושעון החום חדלו לעבוד (הדבר קרה בו זמנית). יש למישהו רעיון מה הבעיה ואיך לפתור אותה ?
בתודה מראש עדי

shmil
10-11-09, 18:33
יש שלושה סוגים של שעוני ויליס, הם שונים ביניהם.
בהנחה שאתה מדבר על שעון עגול גדול, ושעוני החום והדלק בתוכו, הרי שהם זהים לאלו של ה-CJ לדורותיהם.
אחד מהם אחראי גם על המתח לשני (זה עם 3 הרגליים) והוא מספק את המתח לשני (זה עם שתי הרגליים).
או שלא מגיע מתח לשעונים, או שנשרף הנגד שמוריד ל-6 וולט, או שנשרף השעון המספק.

שעונים - אצל ינוביץ. כאמור, שעוני CJ לכל דבר.

adik
10-11-09, 19:13
יש שלושה סוגים של שעוני ויליס, הם שונים ביניהם.
בהנחה שאתה מדבר על שעון עגול גדול, ושעוני החום והדלק בתוכו, הרי שהם זהים לאלו של ה-CJ לדורותיהם.
אחד מהם אחראי גם על המתח לשני (זה עם 3 הרגליים) והוא מספק את המתח לשני (זה עם שתי הרגליים).
או שלא מגיע מתח לשעונים, או שנשרף הנגד שמוריד ל-6 וולט, או שנשרף השעון המספק.

שעונים - אצל ינוביץ. כאמור, שעוני CJ לכל דבר.

תודה על המענה המהיר.
אכן מדובר על שעון עגול גדול ושני המדים נמצאים בתוכו.
בדקתי ומגיע מתח לשעונים וגם לא נראה לי שהם שרופים כי כשנתתי מתח ישיר השעונים זזו.
ממה שכתבת אני מניח שמדובר בנגד, האם זהו הרכיב האלקטרוני שמודבק בגב השעון ? ואם כן האם אני יכול לקנות אותו אצל ינוביץ ? ושאלה אחרונה האם לאחר החלפת נגד צריך לעשות כיול לשעונים ?
תודה
עדי

רפי לין
10-11-09, 20:32
אולי כדאי לך לגשת אל המקצוענים סיגל ושמואל ב www.avo-spd.co.il וכך תימנע מהחלפת חלקים ללא צורך.
בברכה - רפי לין

moriseven
10-11-09, 20:43
תודה על המענה המהיר.
אכן מדובר על שעון עגול גדול ושני המדים נמצאים בתוכו.
בדקתי ומגיע מתח לשעונים וגם לא נראה לי שהם שרופים כי כשנתתי מתח ישיר השעונים זזו.
ממה שכתבת אני מניח שמדובר בנגד, האם זהו הרכיב האלקטרוני שמודבק בגב השעון ? ואם כן האם אני יכול לקנות אותו אצל ינוביץ ? ושאלה אחרונה האם לאחר החלפת נגד צריך לעשות כיול לשעונים ?
תודה
עדי

את הנגד לא ניתן למצוא אצל יאנוביץ', אני אחרי אינספור חיפושים מצאתי אותו אצל תב אור, יושבים בטברסקי 12 תל אביב.

shmil
10-11-09, 23:14
עקרונית, גם אחרי החלפת נגד, הכיול אמור להשאר זהה.
עקרונית.

adik
23-11-09, 19:46
חברים - בא לציון גואל.
כדברי שמיל אכן החלק שנשרף היה הווסת שמוריד את המתח בכניסה לשעונים.
הייתי אצל סיגל ורמי באבוספיד ע"מ לקנות את החלק אך מרוב שהם היו נחמדים ומקצועיים ביצעתי שם גם את התיקון.
אני ממליץ לכל מי שיש לו בעיה בשעונים של רכב ישן לגשת אליהם מכיוון שיש להם את החלפים וגם ציוד כיול, כמו כן, הם מקצוענים מאד ואפילו נחמדים.

תודה לכל מי שהגיב ועזר.
עדי

-->