PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך תקפיצו את רמת הסאונד בויטרה חדשה בכמה שקלים

eyalzo
25-11-09, 08:56
אתמול התקנתי מערכת חדשה בויטרה החדשה. במקום הזבל המקורי שנשמע כמו הטייפ שהיה לי בכיתה גימל. אחרי ההתקנה עברנו לטפל ברמקולים, ואז המתקין אמר לי "שים לב איך אני משדרג לך את הסאונד ב- 150 שקלים". תוך כמה שניות הוא חיבר לי טוויטרים, והאפקט היה מדהים!
מסתבר שסוזוקי לא חושבים שתמורת 185 אלף שקלים מגיע לכם טוויטרים. אז בפלסטיק שמורכב מתוך האוטו בצמוד למראה, יש חורים לרמקול וגם צמה ומחבר. אבל אין רמקול!
ברגע שהוא חיבר אותם, פתאום נשמעים ברכב כמה צלילים גבוהים שלא נשמעו אף פעם. בקיצור, גם אם אתם משאירים את הרדיו המקורי, אתם חייבים להוסיף טוויטרים.

sherifon
25-11-09, 20:42
העיקר שאתה מבסוט ,תתחדש ותהנה

Beni Aroh
27-11-09, 02:20
השאלה שלי היא אחרת..
150 שקל ל2 טויטרים? הם מזהב?
אני לא מבין גדול במערכות, אני יודע שיש טויטרים יקרים שמרכיבים ברכבים עם סאבים ומגברים וכול השטויות.. אבל לרוב נפוצים הטויטרים הפשוטים שעולים 20-50 שקל..
או שאני טועה?

GodsFather
27-11-09, 13:59
מבלי לדעת איזו פירמה של טוויטרים , זה באמת נשמע לא זול, אבל כבר היו דברים מעולם.

לגבי הזכויות לטוויטרים של מי שקונה מהחנות - זה הכל תלוי בכמה אתה טוב בלהתמקח עם סוכן המכירות.

eyalzo
28-11-09, 01:00
150 שקלים זה הרבה?
אני ביקשתי לשפר את הסאונד. הבנאדם היה יכול לדחוף לי מגבר ורמקולים בכמה אלפים, אבל הוא הציע מיוזמתו להוסיף רק טוויטרים. רק על היוזמה והמומחיות מגיע לו כסף, לא?
מה לעשות, זה מגוחך. לא משהו שאתם מצפים מרכב שעולה הרבה מאד כסף. ובטח לא אם אתם טוענים שהטוויטרים שווים 20 שקלים. לצרכן.
זו כנראה אחת הדרכים ליצור הבדלה בין הדגמים. בדיעבד אני מבין שהוחלט למכור דגם מפואר (ריפודי עור וכו') עם טוויטרים ודגם "פשוט" (כמו שלי) בלי.

efi 4 *4
28-11-09, 07:39
למה לבוא ישר ולקטול את המחיר והמכירה של המתקין ?
משהו אולי עבד והתקין את המוצר,משהו יעץ לבעל הרכב על המוצר(כשהיה יכול למכור מוצרים יותר יקרים או שונים ולא עשה זאת ואלו דברי הלקוח)אז אולי נפסיק לבקר כל הזמן וקצת יותר להעריך .
וחוץ מזה ישנם טויטרים וישנם טויטרים(ויש גם מרכיב העבודה או שיש כאלו שרוצים שהמתקין יעשה עבודות שרות עבור ההתקנה שהוא עושה)

לביא סמו וסומו
28-11-09, 08:22
מחיר = שירות+חלקים+מקצועיות+(אמינות,אחריות)..

תהנה !!

-->