PDA

צפייה בגרסה מלאה : הורדת קיר בדיפנדר 90

canaf90
26-11-09, 11:23
מעוניין להוריד את המחיצה המז......ת באמצע.
מי עשה ויכול לשפוך אור
את הקשת ההפוכה שצריך לתיקון הייצוב היכן ניתן לראות ולהעתיק?
צורת חיתוך הקיר וכו
תודה

jeep.il
26-11-09, 17:24
דבר אם ארז מאוברלנד

עמי
26-11-09, 17:35
לראות ולהעתיק - אני לא יודע ממי, אבל ארז אכן מכין ומתקין כאלו. אני מאמין שאם תשוטט קצת באינטרנט, תוכל למצוא איך זה נראה - זה לא אמור להיות מורכב מידי.

אצלי ב-90 המחיצה פשוט הונמכה בחצי, עם חיזוק של פרופיל אלומיניום על גבי ה"חתך" החדש שנוצר. הפך את הרכב ליותר פרקטי, אם כי עדיין לא היה ניתן להזיז אחורה את הכסאות יותר מאשר במקור.

arnonshoshani
26-11-09, 18:14
שלום לך כנף
לפי מה שאני מבין אתה מעוניין להוריד את הקיר החוצץ. קודם כל אני ממליץ בחום על המהלך...
כאשר מורידים את הקיר צריך לשים לב לכמה דברים כמו העובדה שהקיר מחובר בפונקצביט (ריתוך נקודה) לדופן החיצונית של הרכב כך שלא ניתן להפריד ביניהם סתם (עלול להיווצר חור בדופן הרכב). גם לאחר החיתוך תישאר מדרגה בין התאים (קטנה מאד אבל קיימת) וכמובן הבעיה העיקרית היא שדפנות הרכב צריכות חיזוק כלשהוא אחרת הם יסדקו אחרי כמה פעמים שבהם תפתח ותסגור את הדלתות.

עכשיו לעסקים...

נכון שניתן לבצע את העבודה בעצמך אבל כדאי להיוועץ עם מישהוא שעשה זאת בעצמו. אצלנו בגלובל שילד (אוברלנד לשעבר) בוצעו עבודות כאלו למכביר.
אשמח עם תהיה מעוניין לבוא לכוס קפה ולשמוע על הניתוח שאתה מתכנן לרכב ללא התחייבות ואפילו תוכל לקבל עצות במידה ועדיין תרצה לבצע אותו בעצמך.

ארנון שושני
052-6991704

עמי
26-11-09, 20:12
ארנון,

אין ספק שאתה מקצוען וברמה האישית אני מאוד מחבב אותך. כידוע, אני גם חבר של ארז. לכן, אני חייב לומר לך שלכתוב: "אצלנו בגלובל שילד (אוברלנד לשעבר)", זה לא לגמרי נכון וגם לא כל כך הוגן (לא כלפי ארז ולא כלפי גלובל שילד).

יכולת לכתוב: "ארנון, עובד אוברלנד לשעבר", או "גלובל שילד - מקום מושבה של אוברלנד לשעבר" או כל וורסיה אחרת שנראית לך, בתנאי שהיא מתארת את המציאות כמו שהיא. "אוברלנד" הוא שם מסחרי של ארז כבר שנים ואני בטוח שלגלובל שילד יש מוניטין טוב משלה, כך שהיא לא זקוקה לזה של ארז.

עמי

-->