PDA

צפייה בגרסה מלאה : למה אין פולסיז עם קבינה אחת במקום הדאבל

גלדיאטור
26-11-09, 15:31
למה היבואנים של פורד טויוטה שברולט לא מייבאים פולסייזים סילברדו 350/250 טאנדורה טאקומה וכו.
מה העיקרון המטופש של לא להביא את הקבינה אחת?
אני לדוגמא לא קונה כזה רכב (אבא שלי קבלן) כי הקבינה השניה היא מיותרת

idanx2
26-11-09, 17:36
מאותה סיבה שהאצ"בק וקופה הולך טוב באירופה,אבל בארץ לא .. אני מסביר את זה בדרך פשוטה מאוד ..שימושיות נטו .
הרי קבינה אחת או שתי דלתות (קופה בפרייבט) לא שימושי בעבור קבלן שרוצה להסיע עובדים וגם צריך טנדר (לא מדובר על קבינה וחצי כי זה כמעט ואין בארץ בכלל) ,לא שימושי לי (שמחזיק טנדר כפול הנעה וקבינה) ורוצה לטייל עם המשפחה וחברים ,וכמובן לא מתאים לפוזה שרוב האנשים מעדיפים...
פשוט ככה ...
באמריקה זה הרבה יותר נפוץ ומקובל לנסוע בטנדר ואלו שבאמת צריכים רכב עבודה שנועד להעמסה נטו לוקחים קבינה אחת ....

מקווה שעזרתי ....

עידן

eysham
26-11-09, 18:28
לא מדובר על קבינה וחצי כי זה כמעט ואין בארץ בכלל עידן
קודם כל, אחלה היגיון.... למה לא להביא לארץ? כי כמעט ואין בארץ... :p

לגבי העניין עצמו, להביא כל דגם רכב לארץ, עולה ליבואן כ"כ הרבה ברישוי, תקינה, שוחד כלשהו... שהם לומדים טוב טוב את השוק לפני שמחליטים איזה דגם להביא.
מעבר לכך שמול היצרן, כדי לקבל מחיר טוב סוגרים מפרט מדוייק של מה יהיה ברכב, עד רמת המאפרה וצבע הפקקים של הונטילים. עזוב קבינה, תנסה לשכנע שיביאו איזה פיפס ששייך לרמת גימור יותר גבוהה, תראה מה יענו לך... אז זה קיים באופציות להזמנה אונליין באתר הרישמי של היצרן... אז מה??

כניראה שכל היבואנים לא מצאו לנכון הצדקה להתעסק עם סינגל קאבים. (והאמת, לדעתי יש בזה היגיון... רוב הישראלים יעדיפו דאבל קבינה)

הכי פשוט... תן קפיצה לגיא מפרוג'יפ (10 דקות ממך) וקבל הצעת מחיר לקיצור... ארגז הוא עשה, אולי גם קבינה הוא יכול...

איל

גלדיאטור
26-11-09, 19:47
חבר'ה הכל טוב ויפה
אני אישית מכיר 5 אנשים שברגע שיכנס לארץ דגם חד קבינה ירכשו אותו באותו יום(ואלו אנשים שהפרוטה בכיסם)
אני יוצא מהנחה שיש עוד המון כאלה

אני ביררתי עם סוכנות פורד לגבי FORD F250 SINGEL CAB
ונתנו לי סכום מופקע של 400K

כרגע הכי קרוב לזה הוא הסילברדו קבינה אחת במגרשי צריפין
ועם כל הכבוד למעצבים הוא ממש מכוער לדעתי

asafk
26-11-09, 21:04
מה זה "המון כאלה" ? כולה נמכרים משהו כמו 300-400 פורדים כל שנה. גם זה מעט מאוד יחסים להוצאות שיש על תקינה של דגם.

אז למה אין חד קבינה?
בארה"ב, מי שצריך רכב לעבודה קונה רכב לעבודה - משאית קלה עם קבינה אחת. וחוץ מזה מחזיק רכב (מכונית) למשפחה. ורכב לטיולים? יש ג'יפ בחניה. כל רכב מיועד למשהו אחד. בארץ - כל רכב הוא הוצאה רצינית. פיסת רכוש מאוד יקרה לקניה ולתחזוקה. אז אתה רוצה רכב שיהיה גם לעבודה, וגם למשפחה, וגם לטיולים. דבל קבינה.
ובאופן ספציפי לפולסייזים, הדבל קבינה שוקל יותר מ4.5 טון, החד קבינה טיפה פחות (האמת, לא בדקתי נתונים של 2009, זה מה שהיה בדגמים קודמים). מתחת ל 4.5 טון משלמים מיסים. מעל 4.5 טון לא. תעשה לבד את החישוב.

אסף.

YNV
26-11-09, 21:06
אני ביררתי עם סוכנות פורד לגבי FORD F250 SINGEL CAB
ונתנו לי סכום מופקע של 400K

סינגל קאב נמצא מתחת למדרגת 3.5 טון. יש שווי שימוש, יש מע"מ, אין מקלט מס.
אם הארגז של הדאבל קאבינה קטן מדי בשבילך אולי כדאי שתציץ באיסוזו סומו :-D

*עריכה: לא 3.5 טון?
המשקל של F250 סינגל הוא 3164 ק"ג

גלדיאטור
26-11-09, 21:09
הארגז מספיק
הקבינה הנוספת מיותרת

אבל הנחתי שזה משיקולי מס/מע"מ

-->