PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילות מארה"ב

גנדולף
07-04-03, 00:34
חברים יקרים שלום
אני מעונין להביא נעילות מארה"ב
לסופה 92 אוטו
מה מומלץ ? לכל חברה יש כמה סוגים. איזה מהם ?
סרן אחורי דנה 60 קידמי 30

תודה על העצות ...

נמרוד
07-04-03, 18:02
מידע רב תמצא פה:
http://www.jeepolog.com/j6tech_lockerguide.htm
(אני מניח שקראת כבר)

השילוב הזול ביותר הוא לוקרייט או No-slip מקדימה ומאחורה. זה עובד ב100%, ואפשר להביא בקלות שתי נעילות במזוודה (או בתיק יד)
לוקרייט/No-slip לדנה 60 היא נעילה יקרה יחסית - בעוד שלדנה 44 או 30 עולה בערך 250$ , לדנה 60 עולה 360$ ויותר - ולכן יכול להיות שעדיף לך ללכת על דטרויט מאחורה - שעולה סדר גודל של 450-500$. הבעייה עם הדטרויט - כבדה וגדולה...

בלי מגבלת תקציב - דטרויט מאחור, בבכל ג'יפ מבחינתי. מלפנים - אני אישית הייתי הולך גם על דטרויט, אבל אני רואה את ההגיון שבנעילה נשלטת לסרן הקדמי - ARB או OX. העלויות גבוהות...

karlos
12-04-03, 19:46
מה המחיר של ARB בארה"ב? משקל?
כמה יעלה לשלוח בדואר(יש מס-לפי משקל/פריט/אחר)?

אדי
13-04-03, 10:39
אני לא זוכר מה המחיר לדנה 60 , אבל באיזור ה650$ לנעילה . 200$ קומפרסור .
אני מעריך שהנעילה שוקלת באיזור ה20 ק"ג .
עלויות משלוח - הכי טוב שהחנות שאתה קונה ממנה תשלח לך ישירות , אלא אם יש לך כח להתעסק עם עמילי מכס ... ואצל רובם זה יצא יותר יקר . אתה יכול לנסות לצור קשר עם אמיר - rincewind הוא שלח קיט קפיצים לארץ .
המס הכולל הוא 41% (אם יש הסכם סחר) ומשלמים על המוצר , ההובלה והביטוח . אחוזה המכס תלוי גם בהגדרת המוצר ...

אדי

זאביק
13-04-03, 11:20
בנוסף, התקנה בארץ עולה בערך 1200 ש"ח.
ההתקנה של ARB מסובכת קצת, צריך לקדוח חור בדיפ' בשביל צינור האוויר.
לא חושב שהייתי עושה את זה לבד, כבר שמעתי על מקרים שהנעילה נהרסה בגלל התקנה לקוייה.
התקנה רק אצל מישהו עם הרבה ניסיון בהתקנת ARB.

נועם הרשקו
28-04-03, 21:47
נמרוד (או חנן, או כל אחד מכם):
האם ההפרש בין הנו סליפ לדטרויט בסרן האחורי (מבחינת כסף) מצדיק את ההבדל בביצועים?
ומה ההבדל (ביצועית, לא טכנית) בין שתי הנעילות?
רמת הנעילה עצמה (או ששתיהן 100%)?
או פשוט אורך חיים או משהו כזה?

ועוד- האם יש הבדל (שוב, ביצועי ולא טכני) בין הנו סליפ ללוקרייט מעבר לתקתוקי הגיהנום?

אדי
28-04-03, 22:44
שתי הנעילות הן נעילות 100% , אולי ההרגשה של הנסיעה איתם היא שונה .
כל עוד שתי הנעילות תקינות הביצועים אמורים להיות זהים .
עקרונית , הדטרוייט מחליפה את הקייס של הדיפרנציאל וחזקה יותר מהמקור , הנו-סליפ מורכבת בקייס המקורי כמו הלוקרייט . לכן , הדטרוייט אמורה להיות אמינה יותר .
ההתקנה של הנו-סליפ יותר פשוטה ... והיא שוקלת פחות מהדטרוייט שזה שיקול די חשוב אם מביאים במזוודה .

אדי

חנן-ג'יפולוג
28-04-03, 23:37
אם אין לך בעייה עם המשקל והגודל של הדטרויט, כדאי לך, לדעתי, להוסיף את הדולרים הנדרשים ולהביא את הדטרויט. זו נעילה מסיבית מאוד, בעלת רקורד אמינות אדיר יחסית לנו-סליפ שהיא יחסית חדשה ועוד לא הספיקה לצבור רקורד אמינות ונסמכת על הקייס שלך שהוא בלוי פחות או יותר ופחות חזק מהדטרויט.
מבחינת ביצועים בשטח הן זהות.

נמרוד
29-04-03, 20:54
נמרוד (או חנן, או כל אחד מכם):
האם ההפרש בין הנו סליפ לדטרויט בסרן האחורי (מבחינת כסף) מצדיק את ההבדל בביצועים?
ומה ההבדל (ביצועית, לא טכנית) בין שתי הנעילות?
רמת הנעילה עצמה (או ששתיהן 100%)?
או פשוט אורך חיים או משהו כזה?

ועוד- האם יש הבדל (שוב, ביצועי ולא טכני) בין הנו סליפ ללוקרייט מעבר לתקתוקי הגיהנום?

שהנקודה תהיה ברורה כי אנשים עדיין מתבלבלים:

אין הבדל בביצועים.

הנו-סליפ כנראה תכשל לפני הדטרויט - תחת עומסים גדולים של צמיגים גדולים מאד שאינן רלוונטיים עבור רובנו.

pachul
29-04-03, 22:11
נמרוד שלחתי לך ה"פ אבל כנראה שלא קיבלת.
בכל אופן השאלה שלי מה הגודל של לוקרייט לדנה 60(האם אפשר להביא בתיק יד :twisted: ) :?: .
תודה שרון

נועם הרשקו
29-04-03, 23:07
אין שום בעיה להביא את הלוקרייט לדנה 60 בתיק יד.
האריזה הכוללת (כולל כל הפרוספקטים, הפליירים וכו') היא בגודל 20X8X5 ס"מ.
אגב, מישהו יודע מה אפשר לעשות עם נעילת לוקרייט לדנה 60 אך עם 30 שיניים ולא 35?
מסקנה- תדעו מה אתם מבקשים שיביאו לכם עד הפרט האחרון.

אדי
30-04-03, 15:09
נועם , לרכבים אמריקאים ישנים - כל מיני פול-סייזים יש לפעמים דנה 60 עם 30 שיניים בציריה .

אדי

נועם הרשקו
30-04-03, 21:10
טוב, אז אם מישהו רוצה אני מוכר אחת כזו (כי אין לי פול סייז, רק סופה)

-->