PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם ניתן להפעיל מפתח פנאומטי

נתי_ל
12-12-09, 20:08
בחיבור למיכל האויר הדחוס של נעילת איי אר בי - האם צריך להתקין מיכל אויר דחוס גדול יותר?

jeep.il
12-12-09, 20:16
כן וגם מדחס גדול יותר המדחס מהנעילה אין לו מספיק כוח ספיקה. מצד שני אולי ניתן לחבר את הנעילה מדחס אחר ממה שניתן אם הנעילה ואז יש לך מספיק כוח לשניהם.

whisky
13-12-09, 10:10
תלוי למה:

אם זה לעבודה נקודתית, ריגעית, אז אולי יספיק לך כמות האוויר בלחץ שבו הוא נמצא, אם זה לאורך זמן, לא.

לדוגמא: לפתוח אום של גלגל לאחד אולי כן, לגלגל שלם כבר כנראה שלא, לשניים, תצתרך לחכות די הרבה זמן עד שהמיכל יחזור להתמלא, עדיף לעשות את זה ידנית!

eran4x4
13-12-09, 17:44
תלוי למה:

אם זה לעבודה נקודתית, ריגעית, אז אולי יספיק לך כמות האוויר בלחץ שבו הוא נמצא, אם זה לאורך זמן, לא.

לדוגמא: לפתוח אום של גלגל לאחד אולי כן, לגלגל שלם כבר כנראה שלא, לשניים, תצתרך לחכות די הרבה זמן עד שהמיכל יחזור להתמלא, עדיף לעשות את זה ידנית!
זה נכתב מניסיון?

לתחושתי וידיעתי ממש לא בכיוון....

whisky
13-12-09, 19:26
זה נכתב מניסיון?

לתחושתי וידיעתי ממש לא בכיוון....

איזה ניסיון, לפתוח אום של גלגל, עם מיכל חצי ליטר והמדחס שיש לי, שהוא אפילו לא ARB, כן הצלחתי, המדחס התחיל לעבוד כבר באמצע העבודה, גלגל שלם, זה כבר יקח איזה שעה עד שהמיכל יתמלא כל פעם (ותצטרך לחכות שהקומפרסור יתקרר, ושוב פעם, ושוב פעם) (כמו שכתבתי "לגלגל שלם כנראה שכבר לא"), אם יש גוז'ונים תקועים חזק, אפילו יותר, רכב שלם, אללה יסעדי. זה היה במסגרת ניסיון לראות אם זה שווה את זה, והמסקנה שלי הייתה שזה לא שווה את זה.

כן זה אפשרי, אפשר אפילו לפתוח את כל הגלגלים של משאית רכינה כפולה אם יש לך איזה שבוע לחכות, חכם, לא! אני מהר מאוד הבנתי וויתרתי, ועברתי למפתח אימפקט של volta, הרבה יותר מתאים לצורך הזה. בוא נגיד שעם מיכל 20 ליטר זה אולי קצת יותר ריאלי, תמיד גם תוכל לחבר עוד קומפרסור, זה לא שווה את ההתעסקות. מה שכן המיכל והקומפרסור שלי באים עם חיבור שמתאים לצינור של המפתח פנואמטי BI במוסך של חמי, אז בגלל זה בכלל התחיל הניסוי, אחרת הייתי מוותר מראש.

-->