PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית מיצערת.

בומס הקופץ
13-12-09, 23:21
בזמן לחיצה על דוושת הגז הסמוראי מקבל גז רק אם הלחיצה היא חלשה מאוד או חזקה מאוד (עד הסוף). בתחום הביניים המנוע לא מגיב.
אני אשמח לכיווני חשיבה. כמה דברים שאולי חשוב לציין, אני כרגע (ביומיים האחרונים) בלי פקק לדלק איזה ילד גנב לי אותו וטרח להכניס לי סוף לתוך החור של הדלק על מנת שהסמוראי יראה כמו סוג של וואזה משוכללת. בלי קשר לעניין העיצובי, כרגע אין אטימה טובה במערכת הדלק וכמובן שאין וואקום. אני לא יודע כמה זה יכול להשפיע בטווח של יומיים אני אשמח לשמוע מומחים לעניין.

תודה.
אמיר.

itay
14-12-09, 21:26
בזמן לחיצה על דוושת הגז הסמוראי מקבל גז רק אם הלחיצה היא חלשה מאוד או חזקה מאוד (עד הסוף). בתחום הביניים המנוע לא מגיב.
אני אשמח לכיווני חשיבה. כמה דברים שאולי חשוב לציין, אני כרגע (ביומיים האחרונים) בלי פקק לדלק איזה ילד גנב לי אותו וטרח להכניס לי סוף לתוך החור של הדלק על מנת שהסמוראי יראה כמו סוג של וואזה משוכללת. בלי קשר לעניין העיצובי, כרגע אין אטימה טובה במערכת הדלק וכמובן שאין וואקום. אני לא יודע כמה זה יכול להשפיע בטווח של יומיים אני אשמח לשמוע מומחים לעניין.

תודה.
אמיר.

איזה שנה הרכב?
לך למצערת ומתח אותה לכל אורך המהלך, אתה מרגיש איזה מדרגה או משהו שמדמה את התחושה של הדוושה? אם כן הבעיה באיזור המצערת עצמה. אם לא, באיזור הכבל גז או הדוושה (יותר סביר שהכבל אשם).

איתי.

GodsFather
15-12-09, 14:01
ותעבור דירה כבר!

פעם אחת קטיושה לבית, פעם אחת שוטרים נבלות בדרכים הקרובות לבית , עכשיו ילד שמחבל לך בטנק דלק...

חבוב, שים שום מתחת למושב :)

------------

תקינות הכבל, תקינות מהלך הזרוע, תקינות המיקום של הכבל... זה בהנחה ולא מדובר בהזרקה.

בומס הקופץ
15-12-09, 22:27
עכשיו אתה מעלה את זה? אחרי שכבר התחלתי לבנות פה? איפה היית לפני חודשיים?
דוקא עניין פקק הדלק קרה לי באזור המרכז. אולי אני פשוט צריך לבדוק מזוזות לסמוראי.

הרכב שנת 89 הכבל המהלך והמיקום נראים לי תקינים. העניין הוא שאני לא סגור על איך זה אמור להראות במקור ככה שזה די מבוסס על ההרגשה שלי שזה נראה במקום שסביר להניח שהוא צריך להיות.

איתי, לא כל כך הבנתי את עניין תחושת המדרגה.

itay
15-12-09, 23:25
הרכב שנת 89 הכבל המהלך והמיקום נראים לי תקינים. העניין הוא שאני לא סגור על איך זה אמור להראות במקור ככה שזה די מבוסס על ההרגשה שלי שזה נראה במקום שסביר להניח שהוא צריך להיות.

תן תמונה, זה יעזור.
איתי, לא כל כך הבנתי את עניין תחושת המדרגה.

אתה אמרת שאתה מקבל גז רק אם הלחיצה חלשה מידי או חזקה מידי - יש מדרגה כלשהיא (יכול להיות בכבל, יכול להיות לכלוך על המצערת). תבדוק אם המהלך של הזרוע בקרבורטור הוא חלק או שגם שם יש הבדל בלחיצות.

איתי.

-->